PDA

View Full Version : Нужда от спешен съвет - развръзката



DragonLady
10-01-2011, 20:45
Привет, първо искам да се извинява ако имам в поста си грешки или изпуснати думички, но съм под огромен стрес.
Преди 30 мин. реших да разгледам фейс бук приятелите на новото ми гадже и се втрещих ( все едно съм видяла призрак ), когато видях там едно момиче, с което се скарахме жестоко преди 6 години и в момента сме заклети врагове. Видях и сестра и в приятелите му ( с нея не съм се карала ). Въпросното момиче е на 20, а сестра и на 23, приятелят ми на 22 ако това има значение.
Това от което се страхувам, че тая къде е на 20 може да се опита да насъска приятелят ми против мен ( ходим от няма и седмица и връзката ни още не е стабилна ). Страхувам се понеже бях постанала на стената му във фейсбука едно клипче с любовна песен, тоест тая парцалана може да се досети какво има между мен и него и да се опита да ми направи мръсно.
Не смея да му се обадя и да го питам сега от къде ги познава, понеже той е на събиране с приятели и се разбрахме чак утре да се чуем и не искам да го безпокоя. Утре сигурно ще се видим с приятелят ми, но не знам да го попитам ли от къде ги познава и дали е близък с тях. Дали няма да е по добре да му кажа истината, че съм в много лоши отношения с една от сестрите?
Страх ме е да не го загубя.
пс знам, че яко се вкарвам във филма, но наистина се чувствам отвратително и имам нужда от съветите ви.

Мерси на всеки направил си труда да прочете темата ми.

Sh@d0w
10-01-2011, 20:50
Първо-това че я има в приятелите си не значи 100%,че са близки приятели.Може да са просто познати-всеки добавя разни рандоми с цел уж повече пирятели.

Второ-тоя ако те обича (имам предвид да има сериозни намерения към теб и да изпитва поне нещичко) надали ще се влияе от чуждото мнение,по-вероятно е ако има нещо да поговори първо с теб.

Спокойно.

SisiStrange
10-01-2011, 20:50
Това, че са си във френд листите не значи, че са приятели.

DragonLady
10-01-2011, 20:52
Да, зная, че може изобщо да не са близки, но ако са ... тогава вече съм я загазила яко.
пс има 89 приятеля с мене в това число, не мисля, че е от тея дето добавят ей така на рандум хора.

ledenakrasota
10-01-2011, 20:55
Първо се успокой и стри да се филмираш. Изчакай го и като се видите сподели притесненията си или го обсъдете, ако има защо.

Ако е свестен няма да слуша някаква как говори глупости за приятелката му. :)

ivcheto0o
10-02-2011, 05:34
Вашето скарване е било много отдавна.Пък и ако случайно нещо тръгне да му казва,той си има глава на раменете и може сам да прецени.Не се филмирай излишно за такива глупости.

martito2
10-02-2011, 07:03
Първо-това че я има в приятелите си не значи 100%,че са близки приятели.Може да са просто познати-всеки добавя разни рандоми с цел уж повече пирятели.

Второ-тоя ако те обича (имам предвид да има сериозни намерения към теб и да изпитва поне нещичко) надали ще се влияе от чуждото мнение,по-вероятно е ако има нещо да поговори първо с теб.

Спокойно.

Oпределено нямам какво да добавя!!!

Bozichko
10-02-2011, 09:48
Ако има акъл и реално има чувства към теб, няма от какво да се притесняваш. Знаем, че жените сте най-коварните създания на света :-P но спокойно. АКО ВСЕ ПАК решиш, че трябва да знаеш в какви отношения са, ей така почни да споделяш разни работи от живота си и по някое време разкажи и за въпросната девойка, ама по такъв начин разкажи, че той да се сети коя е тя. Следиш за реакции и чакаш да чуеш какво ще ти каже. Но според мен се вкарваш в доста сериозен филм и само си блъскаш главата в стената. А има и още нещо. Ако не дай си Боже, той те зареже заради слухове и заради това, че няква си във фейс-а му казала не знам си какво, просто би трябвало да се радваш, че си се отървала от такъв човек!!!

anonymous708973
10-02-2011, 11:06
Говори с него първа и му разкажи какво е станало, без да се опитваш да очерняш мацката допълнително.

DragonLady
10-02-2011, 11:18
Така и смятам да направя. Днес като се видим, ще го попитам първо от къде ги познава, близък ли е с тях и после като ме попита защо, ще му обясня на кратко какво е станало преди 6 години и за страха ми да не му наговори тая куп глупости и лъжи за мен, които не дай си боже да ни разделят.
Благодаря на всички за отговорите!!! После ( сигурно вече късно вечерта ) ще пиша какво е станало и как се е развил разговора. Стискайте ми палци всичко да мине гладко и да ме разбере.

balu4ka
10-02-2011, 11:27
Като за начало,няма как да си сигурна как може да се развият нещата.Вярно е ,че има много лоши хора,но се замисли,че на нея може да не и пука особено.Ако, той държи на теб ,няма да слуша какви неща ще злословят по твой адрес.Не си мисли най-лошите неща (:

FuCKkK13
10-02-2011, 11:49
Първо-това че я има в приятелите си не значи 100%,че са близки приятели.Може да са просто познати-всеки добавя разни рандоми с цел уж повече пирятели.

Второ-тоя ако те обича (имам предвид да има сериозни намерения към теб и да изпитва поне нещичко) надали ще се влияе от чуждото мнение,по-вероятно е ако има нещо да поговори първо с теб.

Спокойно. +1

LeprikonA
10-02-2011, 17:12
Като за начало,няма как да си сигурна как може да се развият нещата.Вярно е ,че има много лоши хора,но се замисли,че на нея може да не и пука особено.Ако, той държи на теб ,няма да слуша какви неща ще злословят по твой адрес.Не си мисли най-лошите неща (:

съгласна съм с Тони ^^

a и съм виждала и предишни твои теми, прекалено лесно се палиш и си мислиш глупости.

DragonLady
10-02-2011, 19:41
Говорих с него на тая тема и ето какво излезе:
Тя е бивша на негов много добър приятел с който са били заедно 2 години и са се разделили точно на датата на която ние с него тръгнахме и за жалост има мегдан да се съберат ... тоест ако това стане лошо за мене ... даже много лошо, понеже не искам да имам нищо общо с тая пача и не вярвам, че се е променила към по-добро както приятелят ми се опита да ме убеди.
Опита се да ме убеди и че не би се повлиял от мнението и, както и ми каза, че не са особено близко, по скоро само познати, но и е правил някой услуги преди, бил е на бала и на гости у тях и тн.
Даже искаше да говорел с нея да ни оправел отношенията или само да и каже за мен да ми каже името и тн. един вид да разузнае, но и това отказах категорично. Както и по горе споменах, не искам да имам нищо общо с тая .... Но съберат ли се с тоя негов приятел ... тогава вече не знам какво ще правя ...

Priceless
10-02-2011, 19:47
Защо сте се скарали с момичето ? Има ли нещо, което тя знае, а ти не искаш приятеля ти да научи?

DragonLady
10-02-2011, 19:52
Защо сте се скарали с момичето ? Има ли нещо, което тя знае, а ти не искаш приятеля ти да научи?

Въпросното момиче стана много дребнава и тръгна по пътя на к*рвите, а беше само на 14 ... Започнахме да се караме за глупости, и след поредното дребно скарване капката преля чашата ... Започна да ме заплашва с приятелите си, с изнасилване и какво ли още не ....

SmilezZz
10-02-2011, 20:01
Била е на 14 , сега е на 20 - напълно възможно е да се е променила и то към по - добро. Струва ми се , че само ти си против да ви се оправят взаимоотношенията , но не в това е проблема.
Говорила си с приятеля си и би трябвало вече да си по - спокойна. Престани да се тормозиш с подобни глупости и просто се отдай на моментите с приятеля си. Мисли за хубави неща , а не такива ама ако това стане , ако онова стане.

Priceless
10-02-2011, 20:14
ТЯ те е заплашвала с изнасилване ?! Съгласна съм с горното мнение. Все пак сте били на 14. Минали са 6 години, едва ли си го слага на сърцето още.

angel4eto966
10-02-2011, 20:19
това са 6 години все пак някои хора за 1 или2 се променят коренно какво да говорим за 6.Ако се наложи да общуваш с нея не тръгваи с рогата напред,а се опитаи да забравих случката

SisiStrange
10-03-2011, 03:16
Тресъл я е хормона и е била в пубертета като всички нас. При някои избива към насилие и ку*волък. Сигурно отдавна и е минало и е пораснала. Според мен е тъпо, ако тя тръгне с най-добрия приятел на твоя да правиш фасони и да отказваш да излизате 4та заради нея. Най-много да реши, че ти си по-незрялата от двете.

JakSparrow
10-03-2011, 15:44
Много се филмираш.

ludnica
10-03-2011, 17:27
Ако той наистина държи на теб няма да се повлияе от мнението на който и да било. А ти бъди по-спокойна, че така само вредиш на себе си и връзката си. Не се ядосвай заради трети лица, а се радвай на любовта си.