PDA

View Full Version : гаден проблем-потене :@



gotinataAa
10-01-2011, 20:50
охх хора... нещо много се изпотявам под мишниците.. :( особедно когато съм на училище или излизам на вън. Много е гадно и винаги трябва да се съобразявам какви блузи обличам... гледам да са от някакви такива материи дет не си личи че съм изпотена... иначе ми се получават гадни потни петна и не мога да облека една свястна тениска ... копувах си дезодоранти против испотяване ама не деистват... незнам от притеснение ли е,,, някакъв проблем ли е,, да ходя ли на лекар.. ? моля ви помогнете ми че така ми е мн гадно и много ме е срам :( :(

Dimchobg
10-01-2011, 21:31
това е от побертата на всеки се случва и аз съм така спокойно нормално и знам че е гадно ще трябва да свикнеш датс лайф

Red_Hair
10-02-2011, 11:01
Човешко е да се потиш, вярно малко е неприятно, но чак пък срамно. 8) Всеки се поти.Разбира се някой повече, друг по-малко.Аз също се потя и някой път се появяват петна, но като цяло ми е през *** дали някой ще види или не.Вероятно ти е ясно вече, че е от пубертета и от притеснение главно.За съжаление няма как да рехабилитираш организма си.Дори и да си казваш и да си мислиш, че не се притесняваш и няма да се притесняваш всъщност е съвсем обратното!Можеш да намалиш потенето, като не мислиш постоянно за това и се забавляваш.Тук психическата нагласа явно има най-голямо значение.И все пак пробвай с Одорекс Део спрей.Помага малко, за останалото трябва да си помогнеш ти. :) take care V

gotinataAa
10-17-2011, 18:55
oh.... otvratitelno e no se pak vi blagodarq mnogooo :)

Jamao
10-17-2011, 21:43
и аз имам абсолютно същият проблем мога да ти помогна да предотвратиш това в някакви граници мисля че ще ти е доста от полза.Започни да спортуваш примерно тичай след това ще се чувстваш много по добре и няма да се изпотяваш мога да ти предложа един германски лосион който ще ти помогне да ти свие малко порите.

batkodoki
10-17-2011, 22:59
охх хора... нещо много се изпотявам под мишниците.. :( особедно когато съм на училище или излизам на вън. Много е гадно и винаги трябва да се съобразявам какви блузи обличам... гледам да са от някакви такива материи дет не си личи че съм изпотена... иначе ми се получават гадни потни петна и не мога да облека една свястна тениска ... копувах си дезодоранти против испотяване ама не деистват... незнам от притеснение ли е,,, някакъв проблем ли е,, да ходя ли на лекар.. ? моля ви помогнете ми че така ми е мн гадно и много ме е срам :( :(

ПОЛ§ВЪЗРАСТ?!

ползвай odorex deo или Balea deo kristall - гаранцията за ефикасност клони кум 100 %

eclipse3
10-19-2011, 17:18
И аз съм била точно като теб(като по-малка)Много се изпотявах подмишниците беше ме срам и имаше и петна.. ,но започнах да използвам роолоните на гарниер - garnier mineral 48 часа и съм мнооого доволна! слагам си сутринта(например) и до вечертаа нито лоша миризма ,нито петна на блузката, нито нищо!! усещам само свежия мирис на роолона!! те са няколко видове, аз използвам този със зелената лентичка http://www.google.com/imgres?q=garnier+mineral+48h&um=1&hl=en&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:bg:official&biw=1280&bih=612&tbm=isch&tbnid=18wrXj7CNYv22M:&imgrefurl=http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/vysledky-hledani-0:1:1/garnier-mineral-48h-roll-on-extra-fresh-50ml-6576.html&docid=kgx0YqndJDJqgM&itg=1&imgurl=http://pemi.cz/content/catalog/garnier_mineral_48h_roll_on_extra_fresh.jpg&w=400&h=400&ei=IQWfToG6EIfg4QT--ojjCQ&zoom=1 както и този със синята (invisiclear) има и други видове ест ! но тези 2та според мен са най-хубави :) пробвай ако искаш

gotinataAa
10-29-2011, 20:23
благодаря ви на всичкии!!!! :*:*:* а.. инъче съм момиче на 13