PDA

View Full Version : Объркана...



niq17
10-02-2011, 08:50
Отново бих искала да ви помоля за съвет.Както знаете съм на14.Бях ви разказала за момчето което харесвам, той е малко по-малък от мен.Помня, че още щом се запознахме се влюбих в него..всичко беше заимно личеше си..пречеше ни само срамежливоста ни.Всичко беше хубаво,дори и да не бяхме заедно, до един момент усещах обичта му, дори и дане ми го казваше, той го показваше с начина си по който ем гледа, по който ми говори..но всичко това до един определен момент,в който видях, че той започва да огасва,просто защото в отношенията ни нямаше никакво развитие.бОРИХ СЕ ЗА НЕГО В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА МЕСЕЦИ..без резултат..казваше ми осати ме моля те... пишехме си смс-и, в които ми каза, че харесва друга, просто, че не ми вярва, че го харесвам истински...докато в един момент..не селд дълго бях отчаяна и просто вярвах, че няма нищо повече да се случи.Познавах момичето което той харесва, преди време те са били заендо, често си говорех с нея и разбрах, че е останала супер разочарована от него.Минаха още няколко месеца и започнах да общувам отново с него., стахаме супер добри приятели и той започна да ме харесва отново ..тук вече знаех..че просто съм втората...мина цялото лято, през което ен сме се виждали изобщо, не срях да го гледам във фейсбук :D , докато еидн ден видях, че ме е премахнал (не се случваше за 1ви път..премахваше ме, а после ме добваяше, понякога си мислех, че просто самия фейсбук ме е премахнал, защото и при мен се е случвало от моите абонати да се премахнат някои)..този път не ми пукаше...беше ми омръзнало от тези негови капризи.Започнах училище, вече не сме в едно училище, наложи се да отида да занеса бжележката за преместване в старото училище и се видах с всички приятели, всички започнаха да ме прегръщат и да ме питат как съм.. и ето изникна рой каза ми здарвей попита ем как съм изчерви се стисна ми ръката и неотдели поглед от мен..и така всеки път в който се виждахме..на рожденият ми ден отново ме добави, за да ми честити...скоро се навършва н1 година, от както се влюбих в него и незнам какво да правя... още го харесвам и то много,..нензма как да постъпя..моял и дайте ми съвт

krasiww
10-02-2011, 08:56
Аз бих ти дал съвет и той е много простичък :
Следвай сърцето си !

Въпреки че тези неща със премахването/добавянето във фейсбук са доста детски , но все пак ние сме деца и е нормално.. Ние ( аз съм на 17 и съм също дете ) , да не се обидиш нещо. Това че си първа , втора или пета няма никакво значение. Той едва ли е спал с някой от тях , че това да те дразни. Видимо си объркана... Дай си малко време , премисли върху плюсовете и минусите ..
Все пак преди време той не е искал да сте заедно , и това че ти е подал ръка и че се е изчервил , не означава до никъде че изпитва същото което и ти към него. Само да ти кажа че такива момчета са много !
Това е от мен .
Умната , и горе главата :)

Mi6inka
10-02-2011, 10:24
Аз бих ти дал съвет и той е много простичък :
Следвай сърцето си !

Въпреки че тези неща със премахването/добавянето във фейсбук са доста детски , но все пак ние сме деца и е нормално.. Ние ( аз съм на 17 и съм също дете ) , да не се обидиш нещо. Това че си първа , втора или пета няма никакво значение. Той едва ли е спал с някой от тях , че това да те дразни. Видимо си объркана... Дай си малко време , премисли върху плюсовете и минусите ..
Все пак преди време той не е искал да сте заедно , и това че ти е подал ръка и че се е изчервил , не означава до никъде че изпитва същото което и ти към него. Само да ти кажа че такива момчета са много !
Това е от мен .
Умната , и горе главата :)

И като крадеш чужди аватари, много ли си готин :x

niq17
10-02-2011, 10:38
Аз бих ти дал съвет и той е много простичък :
Следвай сърцето си !

Въпреки че тези неща със премахването/добавянето във фейсбук са доста детски , но все пак ние сме деца и е нормално.. Ние ( аз съм на 17 и съм също дете ) , да не се обидиш нещо. Това че си първа , втора или пета няма никакво значение. Той едва ли е спал с някой от тях , че това да те дразни. Видимо си объркана... Дай си малко време , премисли върху плюсовете и минусите ..
Все пак преди време той не е искал да сте заедно , и това че ти е подал ръка и че се е изчервил , не означава до никъде че изпитва същото което и ти към него. Само да ти кажа че такива момчета са много !
Това е от мен .
Умната , и горе главата :)

О боже....

И като крадеш чужди аватари, много ли си готин :x

Mi6inka
10-02-2011, 10:47
Аз бих ти дал съвет и той е много простичък :
Следвай сърцето си !

Въпреки че тези неща със премахването/добавянето във фейсбук са доста детски , но все пак ние сме деца и е нормално.. Ние ( аз съм на 17 и съм също дете ) , да не се обидиш нещо. Това че си първа , втора или пета няма никакво значение. Той едва ли е спал с някой от тях , че това да те дразни. Видимо си объркана... Дай си малко време , премисли върху плюсовете и минусите ..
Все пак преди време той не е искал да сте заедно , и това че ти е подал ръка и че се е изчервил , не означава до никъде че изпитва същото което и ти към него. Само да ти кажа че такива момчета са много !
Това е от мен .
Умната , и горе главата :)

О Боже....

И като крадеш чужди аватари, много ли си готин :x

niq17
10-02-2011, 11:05
Добре..голяма работа.. нужно ли е да спамиш?

Mi6inka
10-02-2011, 11:30
Що, преча ли ти?

niq17
10-02-2011, 11:36
Що, преча ли ти?

Да, какъв е смисъл да спамиш, няма да промениш нищо...

Mi6inka
10-02-2011, 11:55
Що, преча ли ти?

Да, какъв е смисъл да спамиш, няма да промениш нищо...


всъщност промених това, което исках :)

niq17
10-02-2011, 13:16
Що, преча ли ти?

Да, какъв е смисъл да спамиш, няма да промениш нищо...


всъщност промених това, което исках :)

Еми радвам се за теб, просто погледни нещата от моята страна, виж на какво заприлича темата ми, каква вина имам аз?