PDA

View Full Version : Помощ..!!



Nadeto29
10-02-2011, 13:34
ох тя и моята е една дъъълга.значи, в класа ми има едно момче, с което сядам някои часове.Вече 2 години е в класа ми има ми скапа и от началото на тази учебна година започна да ми чати много често..говорим си базика ме се.толкова пъти сме се споглеждали без да си кажем нищо,хващала съм го да ме зяпа,но за съжаление на даскало не говорим почти изобщо за разлика от скайп .Няколко пъти ме пита дали го харесвам но така като шега ме пита и аз казах че го харесвам приятелски (същност много повече).иначе изглежда срамежлив,.. започна да се движи с момичетата от класа и даже мислих че харесва някоя.И той също започна да ме нарича с един обиден прякор но го казва на шега така ии аз немога да му се сърдя..Постоянно се държи различно понякога много мило друг път нарочно ме дразни и незнам какво да мисля(Вече и неми пише в скайп толкова често а преди по цял ден до 1-2часа през ноща седяхме и си говорихме)..Според вас харесва ли ме..(Въпроса е там че аз също мисля че го харесвам но преди като харесвах някой ме беше срам и една дума да му кажа а с него си говорим за всичко)...Какво мислите харесва ли ме..Защото ако не ме и му кажа ще си развалим приятелството а аз него искам.. :( Моля ви помогнете :-D :-D

ledenakrasota
10-02-2011, 13:38
Като те попита следващият път му го кажи в прав текст или му задай същия въпрос. Според реакцията прецени. Флирт, моме! 8)
Задявай го, както той теб. :D

SisiStrange
10-02-2011, 13:39
Много глупаво си постъпила като те е попитал дали го харесваш. Момчето се е осмелило, а ти вместо да го улесниш малко си се направила на недостъпна с това: като приятел. Щом те е попитал, значи те харесва. А ти един вид си го отрязала. Говори с него.

crowberry
10-02-2011, 13:41
Много глупаво си постъпила като те е попитал дали го харесваш. Момчето се е осмелило, а ти вместо да го улесниш малко си се направила на недостъпна с това: като приятел. Щом те е попитал, значи те харесва. А ти един вид си го отрязала. Говори с него.

А баш..

anonymous708973
10-02-2011, 13:42
Честно, невъзможна си!
Момчето те е питало, ти си го отрязала, сега питаш дали те харесва?!

Nadeto29
10-02-2011, 13:46
Знам тъпо звучи но аз му казах така защото той не ппита само мен този въпрос и го пита като на шега и просто незнаех..Според вас как да оправа нещата сега как да му кажа че го хар или по добре да не му :( :( :(

SisiStrange
10-02-2011, 13:48
Кажи му.

Nadeto29
10-02-2011, 13:57
Кажи му.
Дам въпроса е обаче как да му кажа...а и и ако не ме харесва ще си развалим приятелството :( :( Всимко съм оплескала :x

ledenakrasota
10-02-2011, 14:00
Кажи му го! :-) :-)

martito2
10-02-2011, 14:11
Кажи му!! Вече и без това си оплескала достатъчно работата .. според мен щом те е питал е имало някаква причина... До това дали ще си развалите приятелството .. приятелството е нещо, което е много ценно и много рядко съществува при момче и момиче, защото някой, рано или късно, се увлича, не мисля, че когато вече някой е хлътнал ще бъде същото, пък дори и другия да не знае. Приятелите си имат доверие, споделят си всичко, ако ти си му била фр. е трябвало да му кажеш кой харесваш, още повече, че това е бил той!

Nadeto29
10-02-2011, 14:12
Дам мерси (несме чак такива приятели ноо ще му кажа охх много съм зле наистина) Мерси на всички :-)

SisiStrange
10-02-2011, 14:15
Когато единия (или и двамата) има чувства няма никакво приятелство. Ти ще се зарадваш ли за него, ако си хване гадже и е щастлив с нея? Не, нали? Значи няма какво приятелство да пазиш.

martito2
10-02-2011, 15:02
Когато единия (или и двамата) има чувства няма никакво приятелство. Ти ще се зарадваш ли за него, ако си хване гадже и е щастлив с нея? Не, нали? Значи няма какво приятелство да пазиш.

Напълно съм съгласна!!! :) :)

До авторката - късмет, дано и той да изпитва същото към теб! :-) :-)

elysunny
10-02-2011, 15:14
Въпроса е там че аз също мисля че го харесвам но преди като харесвах някой ме беше срам и една дума да му кажа а с него си говорим за всичко

не си говорите, от разговор до чат има голяма разлика. сама каза, че на живо почти нищо не си казвате
иначе съм съгласна с мненията на другите. кажи му, не се прави на недостъпна.

SmilezZz
10-02-2011, 15:21
Поговорете си. Явно щом те е попитал , дори и на шега - има нещо към теб , просто не знае дали ще му отвърнеш и да го е обърнал на шега , за да види реакцията / отговора ти.
А иначе е тъпо да се познавате , а да не си говорите , иначе си пишете до 2 през нощта. Тъпо е , но както и да е.

Nadeto29
10-02-2011, 15:39
Благодаря на всички..Много ми помогнахте Наистина дано сте прави и той също да има нещо към мен и да си го признае защото е срамежлив ии :-) :-) Мерсии

ADMIRALKA14
10-02-2011, 15:47
Благодаря на всички..Много ми помогнахте Наистина дано сте прави и той също да има нещо към мен и да си го признае защото е срамежлив ии :-) :-) Мерсии
Ако можеш му го кажи още тази вечер и пиши какво е станало, тъкмо се сдобих с купа пуканки, а кабелната се скапа. 8-)

Nadeto29
10-02-2011, 15:50
хаха Да тази вечер ще му кажа но по късно.. :-D..Споко ще пиша :D

Nadeto29
10-02-2011, 18:01
Хей!! Писах му. и той каза че незнае какво да отг и че ще ми каже скоро.. :(

Chacho
10-02-2011, 18:21
Абе вие сте ненормални!!!

Как така си му писала? Как да реагира той, да ти прати емотикнока-целувка? На другия ден ще се гледате неадекватно. :?

anonymous708973
10-02-2011, 18:24
Мани бе, писна ми.

Не знаят как да заговорят човека - питат,
не знаят дали ги харесва - питат,
не знаят как да му кажат, че го харесват - питат,
не знаят как да се държат в началото на връзката - питат,
не знаят как да го целунат - питат,
не знаят как да му кажат, че (не) искат секс - питат,
не знаят как да му кажат, че го обичат - питат,
не знаят как да му кажат, че има проблем - питат,
не знаят как да го скъсат - питат,
не знаят как да го преодолеят - питат.

Еми добре бе, мамка му, ама поне да научаваха нещо!
Щот като свърши тоя цикъл, се почва отначало с тъпите теми!

elysunny
10-02-2011, 18:26
боже утре ще ти е ужасно неловко

как може чрез чат да кажеш на някои, че го харесваш ? правила съм го. трагедияяяяяяяяяяяя, друго си е като му видиш реакцията на живо. а да не говорим, че вие в даскало почти нищо не си казвате.

ledenakrasota
10-02-2011, 18:33
Така не се прави. :-D

Nadeto29
10-02-2011, 19:03
мм На живо нямаше да мога да го попитам така че каквото стане...Мерси на всички които помогнаха!!

ewiow
10-02-2011, 19:08
Защо не питаш него :D