PDA

View Full Version : Kaк да я спечеля?



nesigyrenvsebesi
10-02-2011, 14:47
Има едно момиче в което съм влюбен до полуда !!! Хиляди пъти сам и го казвал и съм и предлагал и тя ми е казвала че ме обича но само като истински приятел и не иска нищо повече да има между нас .. Аз съм почрти на 17 тя е на 15 ... Имало е и много други момчета които са и предлагали само заради секса защото тя е доста надарена и мисля че си мисли и за мен така че само заради секса искам да съм с нея .. !!! И също тя не е от най големите красавици според другите,но за мен е най-семплото и красиво момиче в което съм се влюбвал досега !!! ДАйте някакви мнения как точно мога да я спечеля и има ли някакъв шанс !!!

Преместено. Extremescream

Sh@d0w
10-02-2011, 14:51
Попаднал ли си веднъж в графа приятели,няма измъкване от там.

Откажи се.

nesigyrenvsebesi
10-02-2011, 14:55
Много пъти съм се отказвал,но нали знаеш :smt007 е по-силно от Волята

dontcare
10-02-2011, 15:18
Щом си лудо влюбен в нея,не би следвало да казваш,че е най-семплото момиче,баси.

Колко теми ще пуснеш днес?(коя от коя по-тъпа..)

ledenakrasota
10-02-2011, 18:26
Разнообрази се малко с излизания в други компании, където нея я няма и общувай с други момичета. Щом ти е казала, че си й приятел...

cigarettekisses
10-03-2011, 05:55
След като ти е казала,че не иска да е с теб,няма начин да го промениш.
Тя няма полза от това,че ти го е казала,тоест-не те е излъгала.
Всъщност целта й е да те разкара,но е трябвало да ти го каже по-директно й грубо,за да я разбереш.Просто не е искала да те нарани.

SmilezZz
10-03-2011, 05:57
Трудно , почти невъзможно е да я накараш да се влюби в теб. Тя ти е казала - кратко и ясно , че не изпитва същите чувства към теб. Има те за приятел , няма какво да правиш. Постепенно ще забравиш за чувствата си към нея , но ще отнеме време.