PDA

View Full Version : За заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези гл



plamentigaraa
10-02-2011, 15:17
Тази тема е за заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези заблудени хора. Не си мислете ,че като ходите на фитнес и имате по 45 ръце сте мутри!! Мутрите са само едни и те са борците а не тия 18 годишни назобени тежкари по дискотеките. Бтв и аз преди бях билдър но една сутрин се събудих и прочетох тези 2 статии --->>> http://daobg.com/index.php?showtopic=46895 http://daobg.com/index.php?showtopic=46914 и промених начина си на трениране и живота си. Не си мислете ,че сте спортисти бодибилдинга не е спорт бодибилдина е загуба на време.

HolyShit
10-02-2011, 15:31
Евала,брат! Бил си билдър значи! Я дай да ти видим снимките на състазанията :smt038 :smt038 :smt047

awerw
10-02-2011, 16:50
само като видях че пише 'дао' се сетих че с тава дума за някво китайско менте :D

redbul2
10-02-2011, 16:55
Тази тема е за заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези заблудени хора.... и аз преди бях билдър ... Не си мислете ,че сте спортисти бодибилдинга не е спорт бодибилдина е загуба на време.

Щом ти го казваш,сигурно е така. :)

plamentigaraa
10-03-2011, 03:01
облъчени сте няма се оправите

plamentigaraa
10-03-2011, 03:20
Евала,брат! Бил си билдър значи! Я дай да ти видим снимките на състазанията :smt038 :smt038 :smt047 не бе брат не съм ходил по състезания ,просто бях мишок като теб и си мислех ,че като вдигам 100+ лежанка (макар че ти още не си ги вдигнал сигурно) и съм някъв страшен и супер плейбой но не е така ;)

plamentigaraa
10-03-2011, 03:22
само като видях че пише 'дао' се сетих че с тава дума за някво китайско менте :D то си пише даоБГ и не става въпрос за никакви китайски глупости ама кой да се сети нали казвате - кво като главата ми е проста нали огъвам лоста :grin:

HolyShit
10-03-2011, 05:52
Евала,брат! Бил си билдър значи! Я дай да ти видим снимките на състазанията :smt038 :smt038 :smt047 не бе брат не съм ходил по състезания ,просто бях мишок като теб и си мислех ,че като вдигам 100+ лежанка (макар че ти още не си ги вдигнал сигурно) и съм някъв страшен и супер плейбой но не е така ;)

А сега какъв си ? Псуваш ме зад монитора,ела ми го кажи в лицето,че съм мишок,бе! Да видим дали ти въобще ще имаш после лице :smt047
И понеже си вдигал 100+ лежанка си се мислел за страшен ? :lol: И за това реши да тренираш за сила,за да вдигаш повече от 100,че да се убедиш за 2ри път,че си страшен? Думата,която търсиш е "смешен" ,може да добавиш и "прост" .

ZipFail
10-03-2011, 06:29
И за това реши да тренираш за сила,за да вдигаш повече от 100,че да се убедиш за 2ри път,че си страшен?

Точно :lol: :lol: :lol: :lol:

TodorMarkov
10-03-2011, 07:46
Много са ми интересни такива хора,които си налагат мнението и гледната точка на всяка цена.Тези 2 линка,които си оставил са пряко свързани с бодибилдинга и неговите методики!Тренирал съм бокс,борба и тн.,като в момента само бодибилдинг и не се прави на голямата работа при положение,че сигурно тренираш едва от няколко месеца.На улицата почти всичко опира до психика.Виждал съм сериозно спортуващи подобни спортове как буквално блокират като стане нещо,така че нещата са много относителни.А за бодибилдинга,не си ли се замислял,че хората може да тренират,защото им доставя удоволствие,а не да се вживяват в ролята на мутри като тебе : )

navar
10-03-2011, 12:28
хубави статии,много неща има да се научи от тях...и от човека който ги е писал :):):)

autista88
10-03-2011, 14:48
Тази тема е за заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези заблудени хора. Не си мислете ,че като ходите на фитнес и имате по 45 ръце сте мутри!! Мутрите са само едни и те са борците а не тия 18 годишни назобени тежкари по дискотеките. Бтв и аз преди бях билдър но една сутрин се събудих и прочетох тези 2 статии --->>> http://daobg.com/index.php?showtopic=46895 http://daobg.com/index.php?showtopic=46914 и промених начина си на трениране и живота си. Не си мислете ,че сте спортисти бодибилдинга не е спорт бодибилдина е загуба на време.

Това, че ходиш на фитнес не значи, че си "мутра".
Това, че имаш ръка 45 не значи, че си бияч.
Това, че ходиш на фитнес, не значи, че го правиш, за да си бияч/мутра.
Това, че много хора си мислят, че ако ходиш на фитнес, ще станеш бияч, не значи, че това е верно.

Ако се запиша на гребане, дали ще стана бияч?

awerw
10-03-2011, 15:17
кво кат пише БГ, то пише и ДАО :lol:

Vladel
10-03-2011, 17:13
имате по 45 ръце

Кой има 45 ръце.Аз имам 2.Сега сам саднат. :shock: :shock:

awerw
10-03-2011, 17:17
имате по 45 ръце

Кой има 45 ръце.Аз имам 2.Сега сам саднат. :shock: :shock:
Буда

Vladel
10-03-2011, 17:26
имате по 45 ръце

Кой има 45 ръце.Аз имам 2.Сега сам саднат. :shock: :shock:
Буда


Буда е бодибилдар?!?!?!?!?!Още по-саднат!!! :shock: :shock:

awerw
10-03-2011, 17:30
имате по 45 ръце

Кой има 45 ръце.Аз имам 2.Сега сам саднат. :shock: :shock:
Буда


Буда е бодибилдар?!?!?!?!?!Още по-саднат!!! :shock: :shock: Не, той е мутра :)

Vladel
10-03-2011, 17:32
имате по 45 ръце

Кой има 45 ръце.Аз имам 2.Сега сам саднат. :shock: :shock:
Буда


Буда е бодибилдар?!?!?!?!?!Още по-саднат!!! :shock: :shock: Не, той е мутра :)

Буда е нахакан батка по дискотеките?!?!?!?!?!Епично саднат. :cry: :cry:

navar
10-04-2011, 05:14
даобг няма нищо,ама нищо общо с китайските глупости-ама кой да попрочете

ccdesigns
10-04-2011, 06:29
Човекът е прав, поне донякъде. Ако не друго, Holy Shit (не беше ли DownloadVirus?!) във абсолютно всяка тема (или поне за лостове или фитнес) си налага мнението и ако някой не е на неговото мнение почва с "ела ми го кажи в лицето Уе загубенАк!", като с подобни изрази става повече от смешен, ама пикльовците с ръката 25, които искат да станат някви скали му се кефят. И така :)

П.П. Чакам да ме наплюеш и мен :oops:

HolyShit
10-04-2011, 06:56
Споко,бе пич.Няма да те плюе,хич не интересува мнението ти.

ccdesigns
10-04-2011, 07:40
To повечето хора са така, ако някой не е на тяхното мнение или просто им завижда, или просто не ги интересува мнението му :lol:

HolyShit
10-04-2011, 07:47
Щом не ме псуваш просто те пропускам,момче :) Като се запознаем лично или поне разговаряме няколко часа,после се преценя :)

fenasf
10-05-2011, 12:29
Евала, харесаха ми статиите :)

asp1r1n94
10-05-2011, 16:03
Не мога да разбера,човека е сложил линковете ,за да видите нещо по-различно от останалите неща изписани във форума ,но някои хора обичайно започват да се заяждат ,а дори не са разбрали смисъла на темата.Няма да казвам имена ,той си знае...

TodorMarkov
10-05-2011, 17:40
Ами виж само заглавието и ще разбереш защо...Самите методики са част от бодибилдинга и всеки занимаващ се по-сериозно е наясно с написаните в темите неща.

HolyShit
10-05-2011, 18:49
Не мога да разбера,човека е сложил линковете ,за да видите нещо по-различно от останалите неща изписани във форума ,но някои хора обичайно започват да се заяждат ,а дори не са разбрали смисъла на темата.Няма да казвам имена ,той си знае...

С такива заглавия и подобни глупости относно билдинга написани от някъв трол,дето се събудил и извденъж разбрал всичко.Няма да е лошо малко да поздравим родата му ;)

plamentigaraa
10-06-2011, 16:46
абе холишит приятелю квото и да ми говориш оставаш си тъпо говедо и не си мисли че си страшен щото с кеф щи сцепим наглата мутрата като си голям спортист ае да направим едно състезание по квото кажеш по лег,клек,тяга,спринтове,кро сове,скачане на въже,бокс,борба ако щеш и по бъркане на бетон по цепене на дърва по квото кажеш апък това че съм те псувал въобще не е вярно ама иначе с кеф бих го направил в лицето ти и съм сигурен че няма да си толкова уверен колкото зад монитора във форума... стана ми ясен като видях че спориш с диетолози и професионални треньори в бб тийм относно начина им на трениране и храненето им ама май спря щото всички те нападнаха но тука не спираш щото петокласниците ти се кефят на безполезните мускули

plamentigaraa
10-06-2011, 16:49
Ами виж само заглавието и ще разбереш защо...Самите методики са част от бодибилдинга и всеки занимаващ се по-сериозно е наясно с написаните в темите неща. методиките въобще не са свързани с бодибилдина и ще разбереш това ако видиш снимките с които завървша статията .. ти каза че си борец какво общо имам според теб борците и билдърите че методиките да са билдърски?

HolyShit
10-06-2011, 16:50
Я дай линк да видим къде съм спорил в бб-теама :lol:
Недей се прави на голям бияч само,защото от ника ти ми още ми става ясно къв си :razz:
Другата година ,ако не по-другата живот и здраве,влизай често във форума,ще ти пратя ЛС да дойдеш на състезание по културизъм,ще ти кажа къде-всичко,подготвяй се от сега.
Поздрави!

a7sv
10-06-2011, 21:47
Добре бе, holyshit, както ти говориш против 'стриит фитнеса' и държиш всички да пишат, че е глупост, така и човекът си има мнение и го изразява. Ти обаче веднага го нападаш и си изтъкваш 'бойните' умения.... ЕМИ СМЕШЕН СИ БРАТЛЕ> И на живо да го водим тоя разговор, пак същото ще ти кажа - смешен и банален си, 2 месеца не съм влизал в тоя форум, 1 гънка не си придобил от тогава.. все същите философии разправяш, все така плашиш и дори същите думи използваш..
приеми го, че има и други мнения, освен твоето.. и доста от основанията на тея мнения са къде къде по-смислени от твоите простотии ;)

HolyShit
10-06-2011, 21:53
и доста от основанията на тея мнения са къде къде по-смислени от твоите простотии ;)


Тази тема е за заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези заблудени хора. Не си мислете ,че като ходите на фитнес и имате по 45 ръце сте мутри!! Мутрите са само едни и те са борците а не тия 18 годишни назобени тежкари по дискотеките. Бтв и аз преди бях билдър но една сутрин се събудих и прочетох тези 2 статии

След това не мисля,че има какво повече да се обсъжда ;)

plamentigaraa
10-07-2011, 03:06
еми за пореден път доказа че си нищо просто блокираш и няка кво да кажеш просто не си открил себе си аз мн рядко тренирам с тежести може да се каже че се занимавам със стрийт фитнес но просто съм хиляди пъти по силен от теб и по бърз и още квото се сетиш просто неможеш да си на моето ниво приеми го дори и да съм най долния съм повече от теб!!!

HolyShit
10-07-2011, 06:28
еми за пореден път доказа че си нищо просто блокираш и няка кво да кажеш просто не си открил себе си аз мн рядко тренирам с тежести може да се каже че се занимавам със стрийт фитнес но просто съм хиляди пъти по силен от теб и по бърз и още квото се сетиш просто неможеш да си на моето ниво приеми го дори и да съм най долния съм повече от теб!!!

Ех,интернет..

TodorMarkov
10-07-2011, 06:57
Ами виж само заглавието и ще разбереш защо...Самите методики са част от бодибилдинга и всеки занимаващ се по-сериозно е наясно с написаните в темите неща. методиките въобще не са свързани с бодибилдина и ще разбереш това ако видиш снимките с които завървша статията .. ти каза че си борец какво общо имам според теб борците и билдърите че методиките да са билдърски?

Споменах,че съм тренирал не за друго,а защото твойте твърдения за бодибилдинга са безпочвени.И да методики като суперсерии,гигантски серии и повторения от порядъка на 1-3,които стимулират осъваршенстването на нервните пътища от ЦНС до мускулите са от бодибилдинга и не съм го измислил аз това.Ако беше прочел поне 1 книга през живота си щеше да осъзнаеш колко смешно изглеждаш отстрани.

Chacho
10-07-2011, 09:16
Жалко е да даваш статии от даобг и да коментираш по такъв начин. Повечето хора от там щяха да те наринат за това, че създаваш подобни интриги.

navar
10-08-2011, 06:19
форумът от който са статиите,за многото години в които съществува се е доказал като един от най сериозните форуми в Бг..човекът написал статиите -също.
но аз съвсем забравих,че тийнейджърите ,които знаят и могат всичко щот са чели в интернет ,няма на какво да бъдат научени..... 8) :-P :P

redbul2
10-08-2011, 09:20
Тази тема е за заблудата относно бодибилдинга,билдърите и всички тези заблудени хора. Не си мислете ,че като ходите на фитнес и имате по 45 ръце сте мутри!!Не си мислете ,че сте спортисти бодибилдинга не е спорт бодибилдина е загуба на време.

Вече ме е срам,че ходя на фитнес. :)

Muaythaifighter
10-17-2011, 13:16
ае ей мазен мишкар ся кат зема деката с анадрол и 45 изцепен чук и е края

Vladel
10-17-2011, 16:05
Кво се скарахте... :-x :-x

Vagabond
10-18-2011, 11:23
Скрий се,е мишок заблуден.
Всеки през монитора е голям,ама почти всеки извън него е хилав боклук.
Тренирал бил той,по-бързо бил бяхал той,абе смешко лузърска от къде знаеш кой колко е бърз или кой колко вдига от лег,та да знаеш,че "без съмнение ще те бия във всичко".
Смешник това си ти