PDA

View Full Version : Обрязох се



unikum
10-02-2011, 19:06
Здравейте хора,
Преди всичко искам да кажа ,че много мразя хората ,които веднага ще почнат да ми викат "ти да не си резак е,да не си турчин и т.н"
НЕ НЕ СЪМ :)
аз съм едно българче,което се наложи да се обреже заради медицински причини(фимоза).
В момента съм на 12-тия ден
Имам следните въпроси
1.Кога трябва напълно да ми паднат конците защото ми седят още отстрани.Щръкнали са такива ама нз аз ли трябва да ги бутна малко или те сами напълно ще паднат.
2.Когато ще се оправят тези ранички около главичката.Сами ли падат или пак им трябва малко помош?
3.Докога трябва да се промивам със смрадлика и да се пръскам със спрея ,че почти ми е свършил.
4.И най-важния въпрос е кога ще мога пак пълноценно да правя секс.
Благодаря предварително

Sh@d0w
10-02-2011, 19:08
Не се ли сети да зададеш тези въпроси на лекаря ти?

Whitebat
10-02-2011, 19:08
за първите 3 въпроса по добре говори с лекаря. но за 4тият : НИКОГА !!!

unikum
10-02-2011, 19:13
Не се ли сети да зададеш тези въпроси на лекаря ти?
Еми за съжаление не :D

за първите 3 въпроса по добре говори с лекаря. но за 4тият : НИКОГА !!!
Виждам ,че интелектуалното ти ниво граничи с маймунското от южна Африка затова просто ще те пропусна :-o

KyklichkaaBaby
10-02-2011, 19:17
Обади се на лекаря си или направо иди и го питай.

SmilezZz
10-02-2011, 19:21
Обади се на лекаря си или направо иди и го питай. Точно ! Тука сме само тийнейджъри , а темата ти е по - сериозна , така че най - добре попитай лекаря.

maksimal
10-02-2011, 19:57
Не се ли сети да зададеш тези въпроси на лекаря ти?
Еми за съжаление не :D

за първите 3 въпроса по добре говори с лекаря. но за 4тият : НИКОГА !!!
Виждам ,че интелектуалното ти ниво граничи с маймунското от южна Африка затова просто ще те пропусна :-o

:lol: :razz:

DragonLady
10-02-2011, 20:15
Обади се на лекаря си или направо иди и го питай. Точно ! Тука сме само тийнейджъри , а темата ти е по - сериозна , така че най - добре попитай лекаря.

+1
На тези въпроси компетентен отговор може да ти даде само лекарят, който те е обрязал.

amk933
10-02-2011, 20:34
Хора, не говорете глупости. Обрязването е стандартна манипулация (то грубо казано операция даже). Това са рутинни въпроси.

Приятелю, влез в здравния раздел и там има една важна тема само за това. Питай момчетата и доктора там и ще ти кажат. Има доста, които са минали по този път, а и batkodoki си е лекар, който ще ти каже какво, що. :)

Бързо оздравяване. :)

gandalfepi4
10-03-2011, 06:14
ох, аз само искам да кажа че много се радвам че си българче. много се уплаших като видях че си се обрязал и веднага си помислих че си турчин, но всичко е наред щом не си гаден, мръсен резак ами гордо българче, на което му се е наложило да претърпи тази невероятно тежка интервенция

по темата - пита си доктора, ние не сме правили операции на пишки, още по-малко твоята.


и един съвет - спри да се филмираш за това, на никой не му пука особено много за това парче кожа на пацата ти, нито ти сменя националността. а и да си турчин няма нищо лошо в крайна сметка

стига с тези глупости, че ще почнеш и да се притесняваш че си жена ако носиш чисто бельо и тн

amalita
10-03-2011, 06:27
ох, аз само искам да кажа че много се радвам че си българче. много се уплаших като видях че си се обрязал и веднага си помислих че си турчин, но всичко е наред щом не си гаден, мръсен резак ами гордо българче, на което му се е наложило да претърпи тази невероятно тежка интервенция


и един съвет - спри да се филмираш за това, на никой не му пука особено много за това парче кожа на пацата ти, нито ти сменя националността. а и да си турчин няма нищо лошо в крайна сметка



О да ,ти изобщо не си противоречиш :lol:

gandalfepi4
10-03-2011, 06:57
отвори си речника на "сарказъм"


а сега го отвори на "идиот"

Shturrrche88
10-03-2011, 07:32
отвори си речника на "сарказъм"


а сега го отвори на "идиот"
Хабиш се...
То ако не вдене от първия път, колкото и да обясняваш в последствие...смисъла е никакъв :?
Жена съм, не съм мъж...но и аз мога да подкрепя gandalfepi4-не се филмирай...има много мъже, на които се налага да си направят тази процедура по медицински причини и никой не би им се подигравал, особено друг мъж, който е наясно ;)

И все пак, или се обади на лекаря си и му задай тези въпроси, или =>

Приятелю, влез в здравния раздел и там има една важна тема само за това. Питай момчетата и доктора там и ще ти кажат. Има доста, които са минали по този път, а и batkodoki си е лекар, който ще ти каже какво, що.

anonymous708973
10-03-2011, 11:45
невероятно тежка интервенция може да го каже само мъж :lol:

Сериозно, факт е, че тоя, дето каза да не питаш лекаря си за секса, е идиот, ама и ти не си много умен, след като не си питал тези неща лекаря си. Разбирам главичката ти да е станала ... зелена и да се чудиш дали е нормално, ама тия рутинни въпроси ...

ewiow
10-03-2011, 12:21
Човек, ако искаш да знаеш точно за това се обрязват и турците, за да нямат после инфекции... От една страна е, за да се запази чиста хигиена, от друга точно заради това в последствие да няма някакви болести... Това си е така, ако искайте вярвайте, повечето хора го знаят, това не е свързано с вярата или нещо такова, просто в миналото хората са го разбрали и са преценили и то си е останало един вид традиция да се обрязват малките момченца, за да нямат по напред някъкви усложнения при уринирането и т.н. :)

unikum
10-03-2011, 12:37
Ок благодаря на всички!
И към това ,че "и на мен не ми бил толкова голям акъла ,че съм забравил да го питам" нормално е толкова бях притеснен ,че просто докато ме преглеждаше стоях и мълчах :).И съвсем нормално влезнах тука и реших да попитам като белите хора :).Както и да е :).Ще попитам наистина в другия раздел.
Благодаря на всички добри хора тук :)

PROVOCATIVE
10-03-2011, 12:45
за първите 3 въпроса по добре говори с лекаря. но за 4тият : НИКОГА !!!
Ти или си някав трол, или си изключително прост.
Има проучвания, които показват, че обрязаните правят по-качествен секс заради повишената чувствителност в областта на главичката. Не знам дали това е така при всички, но определено си има много предимства (като изключим колко по-добре изглежда пенисът) :Д
Та, да, според мен би било по-добре да се консултираш с лекар, защото всичко е индивидуално- на някои хора може да им отнеме повече, на други по-малко време, при всеки е различно. :)

Ronnan
10-03-2011, 13:29
Човек, ако искаш да знаеш точно за това се обрязват и турците, за да нямат после инфекции... От една страна е, за да се запази чиста хигиена, от друга точно заради това в последствие да няма някакви болести... Това си е така, ако искайте вярвайте, повечето хора го знаят, това не е свързано с вярата или нещо такова, просто в миналото хората са го разбрали и са преценили и то си е останало един вид традиция да се обрязват малките момченца, за да нямат по напред някъкви усложнения при уринирането и т.н. :)

И в африка е така, такива са умни и цивилизовани че обрязват жените си. Тия клитори и кожи само се пречкат и могат да доведат до такива инфекции :D:D:D

Maaggiiee
10-03-2011, 13:31
Според мен тези въпроси са за лекаря ти.Не мисля, че тук някой би ти дал правилен отговор.Лекар е най-добрия вариант. :) .Късмет.

Radk0
10-09-2011, 16:39
Човек, ако искаш да знаеш точно за това се обрязват и турците, за да нямат после инфекции... От една страна е, за да се запази чиста хигиена, от друга точно заради това в последствие да няма някакви болести... Това си е така, ако искайте вярвайте, повечето хора го знаят, това не е свързано с вярата или нещо такова, просто в миналото хората са го разбрали и са преценили и то си е останало един вид традиция да се обрязват малките момченца, за да нямат по напред някъкви усложнения при уринирането и т.н. :)
+1 :)