PDA

View Full Version : Мъжете Деви



ledenakrasota
10-02-2011, 22:07
Има тема за Близнаците. Нека една и за Девите, защото има доста момчета родени тогава.

Все попадам на такива и са ми много симпатични. В същото време са най-отмъстителните същества на планетата и големи сръдльовци. :D

vakanciqta
10-02-2011, 22:39
Както и ревниви и первезни! Аз с дева повече няма да ходя един огрооомен ужас!. Открила съм перфектния и е зодия Стрелец (една зодия сме и така ) :)

MedSestrata
10-02-2011, 22:57
Е ай стига де, не всички са такива, моя е перфектен :D

vakanciqta
10-02-2011, 23:14
Мие ли чинии , дава ли ти пари за обувки , когато си с мокра коса и му кажеш че искаш той да те изправи с сешоар той прави ли го ?

MedSestrata
10-02-2011, 23:24
Мие ли чинии , дава ли ти пари за обувки , когато си с мокра коса и му кажеш че искаш той да те изправи с сешоар той прави ли го ?

да, донякъде да, а другото леко гейско звучи + :-o

vakanciqta
10-02-2011, 23:32
Това беше първото , което ми хрумна :д

anonymous708973
10-03-2011, 05:13
Приятелят ми е дева, но не познавам други, та май не съм много сигурна в мнението си.
Все пак..подреденичък си е ;Д
Ревнив е, не мисля обаче, че е от зодията, а по-скоро от минали събития.
За отмъстителен - не знам, той твърди, че е много злопаметен, но не знам доколко е прав. Надявам се да няма причина да проверявам тая му черта.
Общо взето, тези две неща са недостатъците му.
Иначе е страшно, ама страшно добър човек, в най-пълния смисъл на думата, но едва ли зодията има "вина" за това. :)

LeprikonA
10-03-2011, 05:24
ревниви и злопаметни са си, най-добрият ми приятел е дева и като опре до приятелката му и къде ходи и какво прави става друг човек просто.
като изключим това са изключително мили мъжете деви,познавам още няколко момчета деви и всичките са по-така внимателни като говорят или правят нещо. често са и срамежливи, но си зависи от човека.

anonymous708973
10-03-2011, 05:32
Приятелят ми е дева, но не познавам други, та май не съм много сигурна в мнението си.
Все пак..подреденичък си е ;Д
Ревнив е, не мисля обаче, че е от зодията, а по-скоро от минали събития.
За отмъстителен - не знам, той твърди, че е много злопаметен, но не знам доколко е прав. Надявам се да няма причина да проверявам тая му черта.
Общо взето, тези две неща са недостатъците му.
Иначе е страшно, ама страшно добър човек, в най-пълния смисъл на думата, но едва ли зодията има "вина" за това. :)

bitchwolf
10-03-2011, 05:40
Както и ревниви и первезни! Аз с дева повече няма да ходя един огрооомен ужас!.
Взе ми думите.. 8-)

SmilezZz
10-03-2011, 05:50
Стига ,де. Не зодията определя характера на човека. Ходила съм с момче - Дева , нито е бил толкова ревнив , нито пък толкова отмъстителен. Както и останалите момчета , които познавам. Това дали ще е отмъстителен, мил ,добър , забавен и т.н. , не се определя от зодията.

marin4itu
10-03-2011, 06:46
Аз съм жена дева, но бих изказала някои неща. Знам, че има разлика между мъже и жени от дадена зодия, но все пак: по принцип съм спокоен човек, но някой път нещо малко може много да ме изнерви и в очите на другите съм побъркана :D Девите сме сръдливи, защото приемаме много неща навътре, защото като правим нещо се стараем много и искаме признателност или едно "Благодаря" за свършена работа. Така се чувстваме полезни. Общо взето обичаме да сме полезни. Правят ни впечатление неща, които останалите не виждат, едни такива подробности, но заради тях пропускаме основното. За ревността, да ревниви сме, аз поне съм, ама на мене асцендент ми е скорпион и е разбираемо. Големи сме мрънкала, признавам си :D Обичаме да изпипваме нещатата, както във външния вид, така и как ще си разпределим времето. Фразата "Аз анализирам" важи с пълна сила, едни постоянни премисляния на ситуации, ама защо, ама как, абе лудница.

Я да видим вие какво ще кажете.. дали има нещо общо с вашите настоящи и бивши мъже деви..

antifashionshit
10-03-2011, 07:12
зодии :lol: зодии?! :lol: srsly? :lol:

MedSestrata
10-03-2011, 09:25
Аз съм жена дева, но бих изказала някои неща. Знам, че има разлика между мъже и жени от дадена зодия, но все пак: по принцип съм спокоен човек, но някой път нещо малко може много да ме изнерви и в очите на другите съм побъркана :D Девите сме сръдливи, защото приемаме много неща навътре, защото като правим нещо се стараем много и искаме признателност или едно "Благодаря" за свършена работа. Така се чувстваме полезни. Общо взето обичаме да сме полезни. Правят ни впечатление неща, които останалите не виждат, едни такива подробности, но заради тях пропускаме основното. За ревността, да ревниви сме, аз поне съм, ама на мене асцендент ми е скорпион и е разбираемо. Големи сме мрънкала, признавам си :D Обичаме да изпипваме нещатата, както във външния вид, така и как ще си разпределим времето. Фразата "Аз анализирам" важи с пълна сила, едни постоянни премисляния на ситуации, ама защо, ама как, абе лудница.

Я да видим вие какво ще кажете.. дали има нещо общо с вашите настоящи и бивши мъже деви..

:D :D все едно описа мъжа ми :-D плюс много е трудолюбив и сташно внимателен.

Lucho
10-03-2011, 11:22
Това със зодиите почти никога не е вярно. Ако психически го приемеш, че си от зодията Х и носиш съответните черти на въпросната зодия, накрая започваш да си самовнушаваш и започваш дори да си вярваш, което е изключително глупаво.

Защо казвам почти никога не е вярно - защото има един процент от случаи, когато се изготвя хороскоп по определеня дата, час и година на раждане и тогава можем да говорим за една относителна точност.

Според мен обаче всичко си зависи до личен живот, семейна среда, саматата личност. Качествата у един човек се изграждат въз основа на комплексни фактори, но почти никога не се определят от звездите и планетите... още повече как може едно нещо да е точно и/или вярно за милиони, дори милиарди хора.

anonymous708973
10-03-2011, 11:35
Знам, че има разлика между мъже и жени от дадена зодия, но все пак: по принцип съм спокоен човек, но някой път нещо малко може много да ме изнерви и в очите на другите съм побъркана :D

като правим нещо се стараем много и искаме признателност или едно "Благодаря" за свършена работа. Така се чувстваме полезни.

Правят ни впечатление неща, които останалите не виждат, едни такива подробности, но заради тях пропускаме основното.

За ревността, да ревниви сме

Обичаме да изпипваме нещатата, както във външния вид, така и как ще си разпределим времето.
Фразата "Аз анализирам" важи с пълна сила, едни постоянни премисляния на ситуации, ама защо, ама как, абе лудница.

Я да видим вие какво ще кажете.. дали има нещо общо с вашите настоящи и бивши мъже деви..

Какво общо, ти абсолютно го описа :Д

djipsito
10-03-2011, 13:11
marin4itu много добре ни описа :) И аз съм дева и имам много приятели момчета - Деви.
Любовно не съм се обвързвала с мъже Деви, ама не ми се струва лоша зодия... нз дали щото си я харесвам :D

marin4itu
10-03-2011, 14:12
Хахаха, смятай..
И аз никога не съм се обвързвала с мъж дева, но мисля, че ще е много изнервящо да имаш още едно дребнаво същество като теб дето ти намира кусурите и ти мрънка :D
Иначе определено мисля, че зодиите имат нещо общо с характера, защото бях взела една книга на една колежка за зодиите, ама издание от 70 и някоя година, като за всяка зодия имаше по 10 листа характеристика. Прочетох си за девите и се изумих как на 90% съвпада, после прочетох и за приятеля ми, който е лъв, и за отношенията мъж лъв и жена дева и пак се изумих. Така че определено си има нещо свързано..

pomo6tplz
10-03-2011, 14:59
аз сам дева не сам мъш но се таиа
девите са много готини хора имат много добро чъвство за хюмур и са много мили хора
правиат приатели много бързо и са много чаровни и привлекателни и мистериозни
те са умни

имат малко лоши качетстфа никои от тиах са нетърпеливост и любопипност

ledenakrasota
10-03-2011, 15:10
Да, Девите са готини, тихи води и никога не знаеш какви ти ги мисли! :oops: :oops:

Големи чистофалници са и са много спретнати. Не могат и сами да се оправят. Обичат големите компании и са много контактни.

Най-нежните и страстни любовници, освен нас Раците. 8)

autumn666
10-03-2011, 15:30
Леееле боже :shock:
Вие сериозно ли сте толкова тъпи, че да вярвате в зодии и подобни глупости?!

ledenakrasota
10-03-2011, 15:37
Леееле боже :shock:
Вие сериозно ли сте толкова тъпи, че да вярвате в зодии и подобни глупости?!

Не, но когато прочетеш повече и забележиш основните характеристики нещо ти светва. :oops:

MedSestrata
10-03-2011, 15:53
Леееле боже :shock:
Вие сериозно ли сте толкова тъпи, че да вярвате в зодии и подобни глупости?!

Не хич, когато порастнеш с около 10 години и се запознаеш с много и различни хора, ще откриеш някакви странни закономерности и тогава ела и пиши по темата. Попътен вятър ти желая :)

ludnica
10-03-2011, 16:29
Мъжете Деви, които познавам са страшно ревниви, сръдливи, но и доста сипматични :) И все пак едва ли всички хора от една и съща зодия са еднакви...

Biskfitka
10-04-2011, 20:50
Бившият ми е дева.Не знам как го направи,ама не мога да спра да си го ЛоООоФкАМ ;д понякога ;д
сериозно де-ревниви са,горделиви и наистина са много перверзни!!! ;д

HotLife
10-04-2011, 20:59
ужасна зодия :-o

Chacho
10-04-2011, 22:14
Тва девите са много неопитна зодия.

ledenakrasota
10-04-2011, 22:19
Тва девите са много неопитна зодия.


И все чакат на готово или другите да поемат инициативата. :(

Chacho
10-04-2011, 22:20
И на тях ще им се отвори парашута и ще се превърнат в други зодии.

Аз ви чакам да еволюирате до овни.

ledenakrasota
10-04-2011, 22:22
И на тях ще им се отвори парашута и ще се превърнат в други зодии.

Аз ви чакам да еволюирате до овни.

Няма как. 8)

djipsito
10-04-2011, 22:32
Кво значи неопитна зодия ? И тва, че чакаме на готово и не поемаме инициативата ?? Тва са глупости. Така де, аз съм жена Дева, ама..... no way...

ledenakrasota
10-04-2011, 22:32
Кво значи неопитна зодия ? И тва, че чакаме на готово и не поемаме инициативата ?? Тва са глупости. Така де, аз съм жена Дева, ама..... no way...


Ти си жена дева! Не мъж. :)

marin4itu
10-05-2011, 06:26
Аз пък наистина не поемам инициатива и повече ми харесва да изпълнявам, нищо, че и аз съм жена дева. За това сме много подходящи за подчинени в работата, но не и като шефове, а ако станем шефове, бихме били ужасни, да следим всяка подробност и горко му на този, който работи за нас.

NoMore
10-05-2011, 08:20
Аз не съм имала връзка с дева, но имам много познати под тази зодия. Аз жените дева не харесвам скучни са ми ( е никой да не се обиди, просто на такива познати съм попаднала може би :) ), но мъжете са много забавни. Винаги в настроение и готови да направят някоя глупост. Много непостоянни са! Брат ми е дева и по това, което виждам не се задържа с една жена много 8-) Абе като цяло яки са... умни са и доста подредени.

Chacho
10-05-2011, 09:46
Кво значи неопитна зодия ?

Че сте девствени

MedSestrata
10-05-2011, 09:50
Тва девите са много неопитна зодия.

Тука ще "кръстосаме шпаги" :lol:

Хич не са неопитна зодия, виж мъниците може и да са, но при тях зодии не важат.

Chacho
10-05-2011, 09:54
Аз не говорех за MILFовете. И НЕ ИСКАМ ДА КРЪСТОСВАМ ШПАГИ! :?

MedSestrata
10-05-2011, 09:56
Аз не говорех за MILFовете. И НЕ ИСКАМ ДА КРЪСТОСВАМ ШПАГИ! :?

базикам се спокойно :-)

Chacho
10-05-2011, 09:57
С някои неща шега не бива :-o

MedSestrata
10-05-2011, 09:58
Просто използвах цитат от една интересна тема :-o :D

punksss
10-05-2011, 11:55
Най-добрият ми приятел е Дева... Общо взето са забавни, умни, лесно се подвеждат и на моменти са супер объркани. :D

anonymous708973
10-05-2011, 12:30
Някой спомена мъж овен. Ъ-ъ, не ми е мерак. Била съм с такъв, прекрасен човек е, от него са ми някои от основните черти в характера, което е и причината да не искам да съм с овен повече. Властни са, променят те, а аз трудно ще се променя вече...
Естествено, няма да отрежа някой, щото е овен, но ще имам едно наум.

djipsito
10-05-2011, 12:32
^ Тва е хубаво да го знам... ;д

Priceless
10-05-2011, 14:37
Аз пък съм дева и смея да кажа, че съм ужасен характер.
Хем несигурна, хем инат. Знам си моето, не отстъпвам, просто не съм в състояние да призная, че греша.
Ужасно разхвърляна, никога не намирам нещата там, където трябва да бъдат, прекалено много мисля за незначителни неща, супер обидчива съм, супер много се цупя. Мда.

Chacho
10-06-2011, 16:54
Някой спомена мъж овен. Ъ-ъ, не ми е мерак. Била съм с такъв, прекрасен човек е, от него са ми някои от основните черти в характера, което е и причината да не искам да съм с овен повече. Властни са, променят те, а аз трудно ще се променя вече...
Естествено, няма да отрежа някой, щото е овен, но ще имам едно наум.

Внимавай, ще ме накараш да почна да чета хороскопи!

ledenakrasota
10-06-2011, 17:19
Някой спомена мъж овен. Ъ-ъ, не ми е мерак. Била съм с такъв, прекрасен човек е, от него са ми някои от основните черти в характера, което е и причината да не искам да съм с овен повече. Властни са, променят те, а аз трудно ще се променя вече...
Естествено, няма да отрежа някой, щото е овен, но ще имам едно наум.


В живота си съм познавала само едно момче овен. На изчезване са. 8-) Голям кавалер и винаги обгрижва.Но омг, да не дава Господ да се разсърди за нещо, колкото и малко да е... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Големи сръдльовци са! :-)

anonymous708973
10-06-2011, 18:39
Някой спомена мъж овен. Ъ-ъ, не ми е мерак. Била съм с такъв, прекрасен човек е, от него са ми някои от основните черти в характера, което е и причината да не искам да съм с овен повече. Властни са, променят те, а аз трудно ще се променя вече...
Естествено, няма да отрежа някой, щото е овен, но ще имам едно наум.

Внимавай, ще ме накараш да почна да чета хороскопи!
Що, какво те заинтересува? :)

Naira
10-08-2011, 16:51
marin4itu, наистина ги описа перфектно! Приятелят ми е дева и характеристиката покрива изцяло неговите качества и недостатъци!

Chacho
10-08-2011, 17:22
Някой спомена мъж овен. Ъ-ъ, не ми е мерак. Била съм с такъв, прекрасен човек е, от него са ми някои от основните черти в характера, което е и причината да не искам да съм с овен повече. Властни са, променят те, а аз трудно ще се променя вече...
Естествено, няма да отрежа някой, щото е овен, но ще имам едно наум.

Внимавай, ще ме накараш да почна да чета хороскопи!
Що, какво те заинтересува? :)

Разпознавам си някои черти.

pandiflysche
10-08-2011, 18:24
Приятелят ми е дева! Определено е много ревнив! Отмъстителен също !
За сръдльо не мога да кажа! Не ми се е сърдил досега! Но пък зависи и от човека! :) :) :)

NomNomNom
10-09-2011, 22:06
ного са зле

superskank
10-10-2011, 04:46
Най-готината зодия. Никога съм нямал проблеми. :)

sapphire5
10-10-2011, 05:20
Понеже да не пускам и аз отделна тема да питам тук...
Какво мислите за мъжете с зодия Овен? :-o

Приятелят ми е дева! Определено е много ревнив! Отмъстителен също !
и моят бивш приятел беше дева... супер много ревнив. Задушаваше ме... :?

kalpazanka
10-10-2011, 07:15
Понеже да не пускам и аз отделна тема да питам тук...
Какво мислите за мъжете с зодия Овен? :-o

Опасни, хиперсексуални, импулсивни, не могат да стоят на едно място, мега ревниви, болезнено откровени, но пък и адски грижовни. Те променят половинката си, но и самите те се променят под влиянието на половинката си.
Айде в новата тема.