PDA

View Full Version : Метаболизъм



SummerHit
10-02-2011, 22:55
Имам въпрос относно това как мога да разбера дали метаболизма ми е бърз, бавен или нормален.
Благодаря предварително.

maksimal
10-03-2011, 13:06
какъв е телесния ти тип?
мезоморфен?
ендоморфен?
ектоморфен?

Horrificus
10-03-2011, 18:56
Имам въпрос относно това как мога да разбера дали метаболизма ми е бърз, бавен или нормален.
Благодаря предварително.

Дебел слаб или нормален си?

TheFan
10-04-2011, 07:51
Не знам защо ти е да знаеш какъв ти е метаболизма, но няма и значение.

Надявам се само да не си от хората, които само хленчат че им бил бавен метаболизма и затова нямат фигурата която искат - А ВСЪЩНОСТ ГИ МЪРЗИ
НЕ СЕ ОПРАВДАВАЙТЕ С ТОВА ЧЕ ИМАТЕ БАВЕН МЕТАБОЛИЗЪМ!

(Горните редове, може да не се отнасят за теб, но определено има хора във форума които трябва да ги прочетат)

Най общо може да определиш какъв ти е метаболизма от това колко се потиш на пример, има хора които се потят страшно много във фитнеса - те очевидно имат малко по бърз метаболизъм.

Също така има хора които ядат много, пък не им се лепи, това е защото тялото им обработва храната по бързо (бърз метаболизъм)

Това са нещата които аз знам за метаболизма, дано да са от полза

SummerHit
10-04-2011, 08:34
какъв е телесния ти тип?
мезоморфен?
ендоморфен?
ектоморфен?

Ектоморф.




Не знам защо ти е да знаеш какъв ти е метаболизма, но няма и значение.

Надявам се само да не си от хората, които само хленчат че им бил бавен метаболизма и затова нямат фигурата която искат - А ВСЪЩНОСТ ГИ МЪРЗИ
НЕ СЕ ОПРАВДАВАЙТЕ С ТОВА ЧЕ ИМАТЕ БАВЕН МЕТАБОЛИЗЪМ!

(Горните редове, може да не се отнасят за теб, но определено има хора във форума които трябва да ги прочетат)

Най общо може да определиш какъв ти е метаболизма от това колко се потиш на пример, има хора които се потят страшно много във фитнеса - те очевидно имат малко по бърз метаболизъм.

Също така има хора които ядат много, пък не им се лепи, това е защото тялото им обработва храната по бързо (бърз метаболизъм)

Това са нещата които аз знам за метаболизма, дано да са от полза

Еми нито много се потя нито малко,о пък като играя баскет лея супер много пот 8-) , а и от яденето не ми се лепи много...

HolyShit
10-04-2011, 09:08
Не знам защо ти е да знаеш какъв ти е метаболизма, но няма и значение.

Надявам се само да не си от хората, които само хленчат че им бил бавен метаболизма и затова нямат фигурата която искат - А ВСЪЩНОСТ ГИ МЪРЗИ
НЕ СЕ ОПРАВДАВАЙТЕ С ТОВА ЧЕ ИМАТЕ БАВЕН МЕТАБОЛИЗЪМ!

(Горните редове, може да не се отнасят за теб, но определено има хора във форума които трябва да ги прочетат)

Най общо може да определиш какъв ти е метаболизма от това колко се потиш на пример, има хора които се потят страшно много във фитнеса - те очевидно имат малко по бърз метаболизъм.

Също така има хора които ядат много, пък не им се лепи, това е защото тялото им обработва храната по бързо (бърз метаболизъм)

Това са нещата които аз знам за метаболизма, дано да са от полза

:razz: :razz:

awerw
10-04-2011, 13:40
Днес в едно контролно по география имаше въпрос избройте геосферите и един беше написал мезосфера :D

HolyShit
10-04-2011, 13:45
за ГЕОсферите друго бих казал :-P

Vladel
10-04-2011, 18:32
Яж като свиня 2 месеца без да тренираш и ако не надебелееш ти е бърз.