PDA

View Full Version : Как да го сваля?



mads13
10-03-2011, 09:27
Харесвам едно момче,но не знам как да призная чувствата си.Искам първо да започна да се закачам,а след това да му кажа.Но въпроса е че не знам с какви закачки да подходя и как да се държа.Повечето ми приятели ми казаха да бъда себе си. :) Моля ви кажете как да си призная чувствата ?

Whitebat
10-03-2011, 09:34
повечето момичета започват да се закачат и чакат момчето да направи 1ва стъпка. Просто му покажи,че го харесваш... почни да говориш повече с него , ръчкай го и тн. И той ако не е дървен ще забележи и ще се види дали те харесва. Но естествено може и ти да му покажеш чувствата си в някой разговор. :)

ACM1
10-03-2011, 10:53
Значи аз говоря от името на момчетата и ти казвам че по добре да говориш малко по малко с него НО не когато е в компания от 3-4 приятелчета с които се размотава защото ако те не те харесват а той да то тогава той е принуден да не те харесва малко е сложно но ако говориш с него да не е в компания на други пичове освен това скайпа и най-вече телефона е много полезен контактувай с него споделяйте си неща станете близки и тогава го покани да излезете кажи ако съм ти помогнал :)

Moerder
10-03-2011, 11:24
Харесвам едно момче,но не знам как да призная чувствата си.Искам първо да започна да се закачам,а след това да му кажа.Но въпроса е че не знам с какви закачки да подходя и как да се държа.Повечето ми приятели ми казаха да бъда себе си. :) Моля ви кажете как да си призная чувствата ?

Хм, я да видим, обекта да не би да съм аз?

ADMIRALKA14
10-03-2011, 11:26
С автомат калашников. 8)

anonymous708973
10-03-2011, 11:33
Значи аз говоря от името на момчетата

От името на колко годишни момчета говориш?

Щото това:

НО не когато е в компания от 3-4 приятелчета с които се размотава защото ако те не те харесват а той да то тогава той е принуден да не те харесва малко е сложно

е пълен абсурд.

martito2
10-03-2011, 12:40
Значи аз говоря от името на момчетата

От името на колко годишни момчета говориш?

Щото това:

НО не когато е в компания от 3-4 приятелчета с които се размотава защото ако те не те харесват а той да то тогава той е принуден да не те харесва малко е сложно

е пълен абсурд.

Хмм, дам и аз не съм много съгласна!! Но като се замисля наистина повечето момчета на 12/13/14/15 много се влияят от мнението на приятелите си!!


По темата - моля те оправи си заглавието (как да ГО сваля .. не трябва ли той да те сваля?!!?? :D )

Приятелире ти добре са ти казали да се дърциш естествено.. Ако не те харесва такава каквато си, какъв е смисъла да сте гаджета?!

anonymous708973
10-03-2011, 13:46
А кво заглавие да напише според теб? "Как да ме свали"?!

Да, 12-15 годишните определено не са ми целевата група.
Най-точният съвет наистина е да бъдеш себе си, защото дори и да ти напишем цяла книга със съвети, докато не ги осъзнаеш и не започнеш да ги прилагаш несъзнателно, без да се питаш "Ъъъ, кое беше номер 5, да си отметна ли косата или да гледам устните му?, няма да се получи.

Lelouch
10-03-2011, 14:17
Значи аз говоря от името на момчетата

От името на колко годишни момчета говориш?

Щото това:

НО не когато е в компания от 3-4 приятелчета с които се размотава защото ако те не те харесват а той да то тогава той е принуден да не те харесва малко е сложно

е пълен абсурд.

Не е така. Приятели > жени => ако компанията не я одобрява избираш а)излизаш си сам с нея или б)натрисаш им я и спират да те търсят. Не са детски истории това ,просто хората понякога не се спогаждат и си длъжен да се съобразиш.
Продължавай да се правиш на оборотна из темите. Доставя ми истинско удоволствие да те чета.

До авторката - освен ако не изглеждаш поне приемливо добре си го спести. Все пак ако решиш да опитваш - масова заблуда сред женските е ,че мъжете не разбират от намеци. Напротив ,просто обикновено намеците идват с цел да подтикнат към вършенето на нещо неугодно.

martito2
10-03-2011, 16:05
А кво заглавие да напише според теб? "Как да ме свали"?!

Да, 12-15 годишните определено не са ми целевата група.
Най-точният съвет наистина е да бъдеш себе си, защото дори и да ти напишем цяла книга със съвети, докато не ги осъзнаеш и не започнеш да ги прилагаш несъзнателно, без да се питаш "Ъъъ, кое беше номер 5, да си отметна ли косата или да гледам устните му?, няма да се получи.

(за заглавието) НЕЕ!! ;д Не съм казала, да го пише по този начин, но как да ГО сваля не ми звучи .. не знам, просто не ми допада идеята момичетата да свалят момчета! (което обаче озобщо не значи, че не може да флиртува или да му прави намеци, но "СВАЛЯ?!" :? ) .. Мое мнение, който иска да се съгласява ;)

За да не е спам --- Направи всичко възможно да му се харесаш, разбери какво обича, какви са хобитата му, каква музика слуша, но не прекалявай, че да не му станеш някакво копие!! Бъди себе си, но гледай да си имате общи теми и да поддържате разговор, за да го заинтересоваш! :)

anonymous708973
10-04-2011, 13:28
Не е така. Приятели > жени => ако компанията не я одобрява избираш а)излизаш си сам с нея или б)натрисаш им я и спират да те търсят. Не са детски истории това ,просто хората понякога не се спогаждат и си длъжен да се съобразиш.
Продължавай да се правиш на оборотна из темите. Доставя ми истинско удоволствие да те чета.

До авторката - освен ако не изглеждаш поне приемливо добре си го спести. Все пак ако решиш да опитваш - масова заблуда сред женските е ,че мъжете не разбират от намеци. Напротив ,просто обикновено намеците идват с цел да подтикнат към вършенето на нещо неугодно.

Отново - за колко годишни момчета говорим? Защото едно зряло и свястно момче няма да се влияе от мнението на приятелите си, ако то не е подкрепено с факти.
А лично на мен не ми се е случвало обкръжението на приятеля ми да не ме хареса. :)

Нямам идея кой е оборотен, просто си казвам мнението, базирано на моя собствен опит.

AnJiiTy
10-04-2011, 13:42
Истината е, че навсякъде в нета пише "бъди себе си" и разни от сорта, но никъде не пише как ТОЧНО да "свалим" момче.
Е, не мога да отговоря на въпроса, затова и аз отчаяно търся отговора. :(

anonymous708973
10-04-2011, 14:09
Да, защото се предполага, че всяка има свой подход, който варира при различните типове момчета. Мога да ти дам моя, например, но рано или късно ще объркаш стъпка и ще се издъниш. Както и нечий друг подход ще провали мен.
Затова се казва да бъдеш себе си.

Bozichko
10-04-2011, 15:05
http://marmag.bg/images/galleries/th_239/d25e205ef06926e06b7a9718d2944780.jpeg
Идеалният начин за сваляне!!!

someonerandom
10-04-2011, 20:12
Харесвам едно момче
Да,добре,просто ни заля с информация.Познавате ли се,близки ли сте,имате ли общи познати,колко сте годишни?Като вземе някой да изтърси "ами харесвам един/една"и да очаква някакви адекватни отговори просто оставам в шах...

gabs1500
10-08-2011, 11:49
Харесвам едно момче,но не знам как да призная чувствата си.Искам първо да започна да се закачам,а след това да му кажа.Но въпроса е че не знам с какви закачки да подходя и как да се държа.Повечето ми приятели ми казаха да бъда себе си. :) Моля ви кажете как да си призная чувствата ?

Хм, я да видим, обекта да не би да съм аз?

Хахх много ми е интересно как така реши че нейният обект си ти :D :D А по темичката наистина трябва да бъдеш себе си .. закачай се с него говори му защото ако само се гледате отдалече .. нищо няма да се разбере ти може да си мислиш едно пък то да е съвсем друго .. все пак никой не може да чете мисли :grin: 8)