PDA

View Full Version : Вирус



maksimal
10-03-2011, 11:45
Преди няколко дни нещо се бях разклашлял и ме болеше гърлото, отидох при личния и ми изписа макропен, парацетамол и бронхикум(но в аптеката нямаха и затова взех друг подобен.. казва се амбиксол. Та пих ги 2 дена всичко ОК, кашлицата почти не се обажда, но на 2рия ден още като се събудих бях някакъв отпаднал и ми се гадеше цял ден. На същата нощ(около 2 през нощта)се събудих, целия треперех и бях изпотен все едно съм бягал 5 км.. минаха 1 2 мин и айде веднага повърнах.. и то беше доста дълго повръщане.. направо имах чувството че ще си изповръщам червата ;с .. Таа днес сутринта прочетох, че нежеланите реакции на сиропа и антибиотика(макропен) включват гадене и повръщане и при такива признаци да се спре моментално приемането. Сутринта изпих само 1 парацетамол(нямах темп. но ме болеше малко гърлото)Въпросът ми е възможно ли е да съм бил отпаднал и драйфал заради антибиотика или сиропа.. Четох че някакви есенни вируси се задавали, да не би да съм прихванал някой от тях ;с

Moerder
10-03-2011, 12:14
Funny gay.

maksimal
10-03-2011, 12:25
Funny gay.

Виждам,че интелектуалното ти ниво граничи с маймунското от южна Африка, затова просто ще те пропусна ! :-o

SmilezZz
10-03-2011, 17:16
Може отново да се посъветваш със специалист. Възможно е да е есенен вирус , също и странични реакции на антибиотика (най - вероятно е това , според мен )