PDA

View Full Version : Болка при уриниране.



aivy
10-03-2011, 12:53
Преди 2 дена с приятеля ми правихме секс , но на мен ми беше за първи път. От тогава всеки път като уринирам ме боли... След самият полов акт нямаше кръв, но първите няколко пъти като уринирах имаше ... Нормално ли е да ме боли така ???

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

PROVOCATIVE
10-03-2011, 12:55
Малко ми е странно да чуя, че е нямало никаква кръв при половия акт ... :o Не съм напълно сигурна, но мисля, че е възможно да не е успял да разкъса ципата ти както трябва, за да потече кръв... :-o

Maaggiiee
10-03-2011, 13:26
Малко ми е странно да чуя, че е нямало никаква кръв при половия акт ... :o Не съм напълно сигурна, но мисля, че е възможно да не е успял да разкъса ципата ти както трябва, за да потече кръв... :-o И аз това си мислих.Как така по време на половия акт не е имало кръв??? :?

deni15
10-03-2011, 14:15
Да,след първия път и мен ме болеше като ходех до тоалетната сигурно една седмица след това.Но мисля,че е нормално след първи път.Бях ходила на лекар и ми изписаха някакви хапчета... :)

Sh@d0w
10-03-2011, 14:55
Случва се след първия път да няма никаква кръв и то при доста момичета вече.

Иначе за паренето нямам идея,по-добре се консултирай с лекар.

Zarity
10-03-2011, 15:16
Малко ми е странно да чуя, че е нямало никаква кръв при половия акт ... :o Не съм напълно сигурна, но мисля, че е възможно да не е успял да разкъса ципата ти както трябва, за да потече кръв... :-o И аз това си мислих.Как така по време на половия акт не е имало кръв??? :?
:shock: Шок,боже,господи,как?!
Ми тъй как,и аз нямах кръв,при някой няма.
Авторке,съмнявам се да ти има нещо,може да те е протрил нещо.Все пак ако продължи по-дълго хубаво ще е да се консултираш с лекар.

MedSestrata
10-03-2011, 15:44
Малко ми е странно да чуя, че е нямало никаква кръв при половия акт ... :o Не съм напълно сигурна, но мисля, че е възможно да не е успял да разкъса ципата ти както трябва, за да потече кръв... :-o

Ципа, това да не е жабешки крак- химен се нарича. И е възможно да няма кръв, рядко се случва , но е възможно. Просто химена е много тънък в такъв случай и по-еластичен.

И да мисля, че те боли и пари при уриниране, защото ти е било за пръв път. Изчакай да ти мине и тогава пробвайте пак ( с предпазни средства разбира се)

PROVOCATIVE
10-03-2011, 16:59
Хубаво де, не ми се карайте :lol:

Wanderingheplessly
10-03-2011, 17:58
И при мен нямаше никаква кръв първия път. Болеше, но кръв нямаше. А повярвайте ми, ципата отдавна вече я нямам
:D


А иначе по темата, навярно ще ти мине след 1 седмица. Може просто да е някоя раничка, получене при триене, която усещаш когато уринираш. :)

xShadyx
10-04-2011, 14:38
2 дена преди да прайш пак секс пий 2 пакетчета АУЛИН :lol:

Mi6inka
10-04-2011, 20:42
Аз след 1вия си път не можех да сядам 8-) Смисъл.. нормално е да имаш някакъв дискомфорт, каква е болката ? Като парене, щипене? Къде по-точно я усещаш? Не се панирай, най-вероятно ще ти мине : ))))))

kalpazanka
10-05-2011, 05:30
Лекар->изследване на урина.

Всички, които дадоха диагнози, да имат вече едно на ум!

ruriiina
10-05-2011, 20:17
Лекар, защото ние не сме такива. Може цистит да е, инфекция .. общо взето много неща, не е задължително да е заради това, че ти е било за 1ви път.Отиди докато е време. Успех :)

10-05-2011, 20:25
^моли се калпазанка да не ти види коментара :D

MedSestrata
10-05-2011, 21:48
Лекар->изследване на урина.

Всички, които дадоха диагнози, да имат вече едно на ум!

Ако не мине до няколко дни да, но ако е относно цистита- при него симптомите са болки и при уриниране леко боли, а не щипе. Просто ти се пишка постоянно , но като отидеш и не става. И болят самите яйчници, а не отдолу.

ruriiina
10-06-2011, 14:32
Лекар->изследване на урина.

Всички, които дадоха диагнози, да имат вече едно на ум!

Ако не мине до няколко дни да, но ако е относно цистита- при него симптомите са болки и при уриниране леко боли, а не щипе. Просто ти се пишка постоянно , но като отидеш и не става. И болят самите яйчници, а не отдолу.

При моя цистит боляха и яйчниците и отдолу.Макар че аз имах съмнения, че беше цистит ама... сега, няколко месеца по-късно, все още ме наболява като ходя до тоалетна.

Rebirthing
11-18-2011, 15:26
След самият полов акт нямаше кръв, но първите няколко пъти като уринирах имаше ...


Това как трябва да го разбирам ?!
Че при уриниране, урината е смесена с кръв или, че когато отиваш до тоалетната имаш някакво кръвотечение "отдолу" /породено разбира се от скъсването на химена/ ?!

Най-добре лекар и изследване на урината.

adidaskataWE
11-18-2011, 16:55
Ами и аз бях така,не мисля,че е нещо кой знае какво за да се притесняваш.

Sh@d0w
11-18-2011, 17:28
Темата е от преди месец и половина.

Авторката отдавна е намерила помощ, според мен.