PDA

View Full Version : мъж ЛЪВ



martito2
10-03-2011, 13:02
Хмм, съжалявам, че пак намесвам зодиите, но чета теми за близнаци и деви, та реших да пусна и една за зодията, която лично мен МНООГООО ме вълнува (чела съм много в интернет, но искам да видя и наблюденията ви) Според мен - сменят си настроенията бързо, ако имат по-сериозни чувства са ревниви, до болка откровени ... Вие какво мислите?? :)

djipsito
10-03-2011, 13:04
Аз сега съм си харесала едно Лъвче, ама нищо не мога да кажа, щото още го опознавам... Ще ви следя темата де хаха ;р

martito2
10-03-2011, 13:07
Аз сега съм си харесала едно Лъвче, ама нищо не мога да кажа, щото още го опознавам... Ще ви следя темата де хаха ;р

Да, и аз съм си харесала лъвче, затова пуснах и темата дее ;дд

Phonique
10-03-2011, 13:23
Ами... :smt007
Най-хубавата зодия за мъж :oops:
Всички са толкова чаровни и симпатични (тези лъвове които аз познавам) ,доста честни и супер мили,но не към всички.Забелязала съм в едно "Лъвче" че към някои хора е супер мил,към други прекаленоо груб-към хора които не са го заслужили.На кратко:както може да те накара да се чувстваш кралица,така и може да те накара да се чувстваш като най-грозното и непризнато момиче (:

kyon
10-03-2011, 13:34
В Гоогле малко информация ли има та напускахте 1000 теми за тези зодии?
А за мен няма по отвратителна зодия...

Moerder
10-03-2011, 13:42
Ами... :smt007
Най-хубавата зодия за мъж :oops:
Всички са толкова чаровни и симпатични (тези лъвове които аз познавам) ,доста честни и супер мили,но не към всички.Забелязала съм в едно "Лъвче" че към някои хора е супер мил,към други прекаленоо груб-към хора които не са го заслужили.На кратко:както може да те накара да се чувстваш кралица,така и може да те накара да се чувстваш като най-грозното и непризнато момиче (:

Това е. Аз съм лъв, ама стига сте спамили.

dPa3HuTeJl
10-03-2011, 13:59
Най-добрата мъжка зодия..fucking bullshits.В скорпионите е истината куклички :-) Прочетете малко насам-натам и после станете влажни ja-ja.

marin4itu
10-03-2011, 14:06
О, аз съм вече от година и половина с лъв. Наистина до болка откровени, наистина често си менят мненията.. Адски големи инати! Ама един дебилски инат, който е в ущърб на самите тях. Могат да са много мили и добри, могат и да са ужасни, да те правят на 2 стотинки.. Обичат си свободата, затова не притискайте лъв, мразят хленчения, ревове и скандали, това много ги отблъсква. Когато обичат една жена са готови на всичко за нея, между другото лесно се влюбват.. Много са суетни, държат на външния си вид.. Много добри приятели са, винаги готови да помогнат.. Общо взето това ми идва на акъла в момента..

iiordanova
10-03-2011, 14:52
Ами...мислят си,че знаят всичко и са най-добрите във всичко. Обичат да са в центъра на вниманието. Суетни са,определено. Добри приятели са,няма да откажат да помогнат. Доста послъгват,ама зависи от човека. Абе,не са лоши,ама не ме привличат нещо,хич.
И все пак всичко си е до човек.

Sh@d0w
10-03-2011, 14:56
Пак ли оспамихте раздела с тия глупави теми за зодиите...

Phonique
10-03-2011, 15:46
Най-добрата мъжка зодия..fucking bullshits.В скорпионите е истината куклички :-) Прочетете малко насам-натам и после станете влажни ja-ja.

От много жени съм чувала,че мъж Скорпион НЕ СТАВА! Явно бъркаш мъжа Скорпион с жената Скорпион ;)

seksapilno
10-03-2011, 15:53
Ми аз съм Стрелец уж се разбираме,амаа мнението ми за мжете Лъвове не е розово :oops: Ревниви,егоисти от части,но пък добродушни.Последният ми приятел/сегашния (то при нас тия неща са подробности ) :razz: е на 10 август,баща ми също,много мъзеливи хора! :? абеее стават :D

Luidgie
10-03-2011, 17:59
Абе к'ви са тия смотани теми бе?

LeprikonA
10-03-2011, 18:04
А за мен няма по отвратителна зодия...

за мен също.. характер, всичко - дразнят ме и това е.

elysunny
10-03-2011, 19:15
Ми аз съм Стрелец уж се разбираме,амаа мнението ми за мжете Лъвове не е розово :oops: Ревниви,егоисти от части,но пък добродушни.Последният ми приятел/сегашния (то при нас тия неща са подробности ) :razz: е на 10 август,баща ми също,много мъзеливи хора! :? абеее стават :D

аз също съм на 10 август, но съм момиче и да доста съм мързелива.

има прекалено много информация в интернет, за да ги има тез теми

Cvetii95
10-03-2011, 19:28
аз съм лъв , но съм момиче , а за момчетата лъв мога да кажа че не ги понасям 8-) 8-)

Hilary_
10-03-2011, 19:36
Вече явно мина модата да се търсят по пари .. минаха на зодии .. :?

N3v3Rm0r3
10-03-2011, 19:43
Еми аз съм лъв,момче съм,понякога съм мързелив,понякога съм инат...ГОЛЯМ ИНАТ.Мразя да ми казват какво да правя.Мразя да ми ревът.За приятелите си и България всичко давам и всичко зимам на противника си..Много обичам да седа на компютъра или да спя.Наистина често си сменям настроенията,от което понякога ми става леко кофти като унизя много някое момиче/момче,но...После нещата се оправят.Необичам да губя.Губенето не е за мен просто.Боря се докрай квото и да става като се мотивирам или ядосам на нещо...Абе общо взето си обичам зодията!

granger
10-03-2011, 19:50
Аз съм момиче и съм лъв,но се отнася за всички- много сме горделиви, настъпиш ли опашката ... много кофти ! Аз лично намирам прилики с определението за зодията ми и мен самата.
Ината ни е много гадничък,но пък сме много добри приятели и много всеотдайни!Аз със Овни и Скорпита много се разбирам!

npace
10-03-2011, 21:13
О, аз съм вече от година и половина с лъв. Наистина до болка откровени, наистина често си менят мненията.. Адски големи инати! Ама един дебилски инат, който е в ущърб на самите тях. Могат да са много мили и добри, могат и да са ужасни, да те правят на 2 стотинки.. Обичат си свободата, затова не притискайте лъв, мразят хленчения, ревове и скандали, това много ги отблъсква. Когато обичат една жена са готови на всичко за нея, между другото лесно се влюбват.. Много са суетни, държат на външния си вид.. Много добри приятели са, винаги готови да помогнат.. Общо взето това ми идва на акъла в момента..
Поредното доказателство че зодиите са пълна тъпотия. Ти общо взето ме описа като характер в 1 пост. А съм телец -.-

djipsito
10-03-2011, 21:27
Най-добрата мъжка зодия..fucking bullshits.В скорпионите е истината куклички :-) Прочетете малко насам-натам и после станете влажни ja-ja.

Няма кво да чета, личен опит (и то не веднъж..). Не бих се хванала повече със скорпион. Имам си един вкъщи.

Bozichko
10-03-2011, 21:32
Най-добрата зодия е козирога! Хем ще ви стъпче с копитата, хем ще ви набоде на рога ;) Вие си го гледайте както искате 8)

tomboy
10-03-2011, 22:05
Аз сега съм си харесала едно Лъвче, ама нищо не мога да кажа, щото още го опознавам... Ще ви следя темата де хаха ;р

Да, и аз съм си харесала лъвче, затова пуснах и темата дее ;дд

+1... :D

NomNomNom
10-04-2011, 07:45
Значи , толкова тъп секс съм правила само с лъв.
Е така, никаква страст , нищо , все едно бяхме напълно непознати , даже непознатите правят по-як секс ( е, ние не се познавахме почти , ама беше много зле ) .
Не съм фен на астрологията, но реших да споделя по темата 8-)

С друг лъв - прекарвахме си много яко , като му мятах вода и саксия през прозореца, защото ме дразнеше.
Той беше господ, и на мен ми беше позволил да съм , ама аз продължих да го мразя. В сми, такава беше заигравката 8-)

marin4itu
10-04-2011, 13:21
О, аз съм вече от година и половина с лъв. Наистина до болка откровени, наистина често си менят мненията.. Адски големи инати! Ама един дебилски инат, който е в ущърб на самите тях. Могат да са много мили и добри, могат и да са ужасни, да те правят на 2 стотинки.. Обичат си свободата, затова не притискайте лъв, мразят хленчения, ревове и скандали, това много ги отблъсква. Когато обичат една жена са готови на всичко за нея, между другото лесно се влюбват.. Много са суетни, държат на външния си вид.. Много добри приятели са, винаги готови да помогнат.. Общо взето това ми идва на акъла в момента..
Поредното доказателство че зодиите са пълна тъпотия. Ти общо взето ме описа като характер в 1 пост. А съм телец -.-

Провери си асцендента, нищо чудно да е лъв.

Аз с моя лъв правя най-страхотния секс, който съм правила някога!

Bebka89
10-04-2011, 13:34
Любимита ми зодия,както за мъже така и за жени.Просто познавам страшно мн хора ,които са тази зодия.Иии само инатът им ме дразни.Но ина4е във всяко отношение са номер 1.

MissInd3p3nd3nt
10-04-2011, 18:37
Много съм разочарована съм от едно момче зодия лъв. Супер променливи настроения,само за себе си мисли,несериозен...

GabrielleShayk
10-06-2011, 20:28
Ужасно секси,нагли,обсебващи и говорят много(предимно за себе си).

ledenakrasota
10-06-2011, 20:38
Мъжът лъв е егоист и винаги първо е "Аз"-ът :) Или в по-малка степен, но го има. :D точни са и гатини хора. :)

NambyPamby
10-06-2011, 21:21
Мъррр! :smt079
Обикновено са със сиво-зелени очи, тъмнокоси, стройни и излъчват един такъв особен магнетизъм, че е бая трудно да устоиш. Повече непукисти са, отколкото арогантни. Т'ва, че си мечтаят за обожание е вярно, та комплиментите винаги са добре дошли. Толерантни са и имат висок праг на търпимост, помня как едно Лъвче ме търпеше сума ти време наред, въпреки отвратителното ми на моменти държание към него.
Забавни са и са първа писта, когато се правят разни щуротии, обичат да са в компания и прочее, но когато имат човек до себе си предпочитат да му се отдадат изцяло.

saskou
10-06-2011, 21:22
Пълни глупости. Oткажете от астро-илюзията. Имам много приятели от една зодия, и въобще нямат нищо общо един с друг. Още повече... никога не можеш да кажеш дали 2ма души ще си паснат, като двойка възоснова на зодията. Отегчавам се от хороскопи и всичко свързано с това "какво ще стане утре" bullshits.

AliceSw
10-06-2011, 21:35
Целият свят = мен. Самовлюбени, не обръщат внимание на хората, ако не ги впечатлят, тогава обаче няма как да се измъкнеш от тях. Ако са решили, че те харесват, започват да те обсипват с грижи. Винаги слушат внимателно какво говориш и помнят. Обаче изневеряват без особени скрупули. Обичат да правят планове, които обвързват и други хора в тях, и се сърдят, ако не се съобразяваш с идеите им. Никога не нахалстват, като обещаят нещо, винаги го изпълняват, дори и да е най-безумното на света. Почти винаги говорят сериозно. Много обичат да се изживяват като че много разбират от нещо, и да помагат, и да показват. Не обичат да се помага на тях, докато не помолят за това. Лесно, бързо и обикновено правилно си вадят мнение за хората и много трудно го променят.

И са адски чаровни въпреки всичко...обаче могат да ти съсипят живота, ако решиш, че можеш да правиш каквото решиш, без да вземеш мнението им под внимание.

Vilencety
10-07-2011, 11:35
ауу моето бебче :smt007

2miss4sixty8
10-07-2011, 18:39
:D ами моят мъж е лъвче. кво да кажа. много е импулсивен, лесно се вбесява, много е ревнив ( постоянно ме пита къде, с кой и какво правя) , много чаровен и страшно секси, потаен, както ме целува в следващия момент ще ми набие някой шамар и така. не говори много много. :Д

NomNomNom
10-09-2011, 21:58
тъпанари са.

wutthefuck
10-10-2011, 07:43
Баси майката, не можете ли да сизадържите тъпите въпроси в една тема ми оспамвате целия форум!Още повече, че нещата, които пишете са 99% BULLSHIT!

kalpazanka
10-10-2011, 07:43
Опа, тази съм я пропуснала.