PDA

View Full Version : абсолютен новак във фитнеса



nachinaesht
10-03-2011, 13:35
Понеже не са ми ясни още няколко неща ще питам тук. С каква продължителност г/д да ми е тренировката? По колко упражнения за дадена мускулна група да правя? И най-вече се регнах, за да питам за тея протеинови шейкове, които мога да си правя сам - какви продукти точно ми трябват, кога да ги пия и най-вече някой пробвал ли е и имат ли ефект? Целта ми е да кача килограми, вече се уверих, че само с ядене не става.

HolyShit
10-03-2011, 13:50
вече се уверих, че само с ядене не става.

Като оправиш това,заповядай пак.

loveca777
10-03-2011, 13:57
вече се уверих, че само с ядене не става.

Като оправиш това,заповядай пак.
:D Да прави само на лежанката :)

nachinaesht
10-03-2011, 16:18
вече се уверих, че само с ядене не става.

Като оправиш това,заповядай пак.

Що да го оправям пък.. Имам предвид, че хората, които не са склонни към напълняване (като мен) БЕЗ фитнес не вярвам, че ще постигнат добри резултати, колкото и да ядат. Иначе сега естествено, че продължавам да си се храня по 6-7 пъти (даскалото малко ме затруднява) и дори увеличавам количествата..

fenasf
10-03-2011, 16:38
Крака, Гръб, Гърди - 2 упражнения
Бицепс, Рамо, Трицес - 1 упражнение

Корема си го прави както искаш...

Разпредели си ги тия мускулни групи в тридневен сплит или прави кръгови тренировки с по едно упражнение от всяка мускулна група.

HolyShit
10-03-2011, 16:57
Ще качиш килограми.Тези неща за бързият и бавният метаболизъм вече сме ги чували.. Да,почни фитнес.

Horrificus
10-03-2011, 18:50
Понеже не са ми ясни още няколко неща ще питам тук. С каква продължителност г/д да ми е тренировката? По колко упражнения за дадена мускулна група да правя? И най-вече се регнах, за да питам за тея протеинови шейкове, които мога да си правя сам - какви продукти точно ми трябват, кога да ги пия и най-вече някой пробвал ли е и имат ли ефект? Целта ми е да кача килограми, вече се уверих, че само с ядене не става.

Дай малко кг/ръст/години? Уверявам те, че само с ядене става - аз съм доказателството...