PDA

View Full Version : Помощ - миналото се връща.. ами сега?



forever30
10-03-2011, 13:44
.sd

pomo6tplz
10-03-2011, 14:51
много беще дълго него прочетох но маи ти триабва мъшина на времето каот гледам :)

smile4eto
10-03-2011, 15:09
Не ... :( и не вярвам , че въобще е възможно хората да се променят ! Може да има малка,съвсем незначителна промяна.Като цяло-трябва ти малко почивка от всичките тези неща!Малко фън с др. приятели,танци -манци и там разни други неща,които са ти приятни! Лично мнение! :smt059

martito2
10-03-2011, 15:56
Виж, попринцип много си зависи от човека, нооо .. ох спомени!! :( .. аз също бях дала на приятеля си 2-и шанс след раздяла (същите обяснения, че не могъл да продължи, че много съжалява и в крайна сметка му простих), имаше промяна, но тя беше за 2-3 седмици, после всичко се повтори .. Не залагам големи надежди, но се надявам при теб да е различно!! :)

hitower
10-03-2011, 16:22
и мен така 1 момиче се опита да ме завърти но..... :-x като и завъртях 1 да видиш как бяга през глава с оня... Много малка част от хората се променят имай го в предвид.Не се оставяй да те правят на маймуна.Все пак ние сме силният пол.

ludnica
10-03-2011, 16:23
Човек не се променя...за известно време може да се забележи някаква промяна, но бързо отминава.

MedSestrata
10-03-2011, 18:02
Ти сам си решаваш, но според мен просто бъди сам извество време. Ще видиш, че ще срещнеш някоя, която няма да ти напомня на минали страсти и трепети.

fenkaaa
10-03-2011, 19:42
Наистина според вас при тези обстоятелства възможно ли е човек да се промени, да стане по-сериозен и отговорен спрямо човека до него?

Понякога шанса е минимален,но ДА възможно е.Когато човек загуби нещо,осъзнава колко му е ценно.Искрено ти пожелавам приятелката ти да е от тези "минимални" осъзнали се хора :)

elysunny
10-03-2011, 19:46
"хората не се променят, просто променяме начина, по които ги виждаме"

dool
10-03-2011, 19:53
Човек се променя постоянно, променя се и начина по който възприема себе си и хората около себе си. Вгледай се в себе си - същия ли си както преди 2 - 4 - 6 години? Не, не си. Станал си по-зрял и отговорен.
Отстрани е трудно да дадеш мнение за една връзка, без да познаваш хората, не познавам нито теб, нито нея, нито какво се е случило точно между вас, но бих те посъветвала, щом държиш на нея, и явно и тя държи на теб, щом се връща, да и дадеш втори шанс .. и просто бъди щастлив и знай че няма нищо вечно на този свят, няма вечна връзка и няма вечна любов.
така че, изживей тази връзка пълноценно
:)

xoxi
10-03-2011, 19:55
Дай й втори шанс.
Ще се опитам да цитирам нещо, което винаги ми е харесвало.
"Ако нещо се случи веднъж, не е задължително да се повтори. Но случи ли се два пъти, бъди сигурен, че ще има и трети."

FuckedUp
10-03-2011, 19:55
Заеби я тая.