PDA

View Full Version : Телец ..



stefinkaa7
10-03-2011, 14:51
Гледам тука има 2-3 темички за зодии .. Та реших да попитам какво мислите за телците .. Вие има ли ли сте връзка с телец, как Ви караше, да се чувствате .. :)

Sh@d0w
10-03-2011, 14:53
Пълни глупости са зодиите.Ако си изграждаш мнението за даден човек само по това каква зодия е,значи нямаш достатъчно умствен багаж.

againstyou
10-03-2011, 14:57
Аз съм телец и за известно време имах гадже,което също беше телец,но не се разбирахме особено.Той си държеше на неговото,аз на моето и ставаше мазало. :lol:

pomo6tplz
10-03-2011, 15:17
феипалм

ledenakrasota
10-03-2011, 15:28
Мъжът Телец е традиционалист и материално същество или в добрата или в лошата крайност.


Ненавиждам жени Телци с лошо проявените качества на тази зодия. Много завистливи, лицемерни и всичко лошо.

Не го приемайте буквално. Повечето не са такива. Говоря за крайните случай. :)

stefinkaa7
10-03-2011, 15:34
Мъжът Телец е традиционалист и материално същество или в добрата или в лошата крайност.


Ненавиждам жени Телци с лошо проявените качества на тази зодия. Много завистливи, лицемерни и всичко лошо.

Не го приемайте буквално. Повечето не са такива. Говоря за крайните случай. :)

А не, спокойно .. приятеля ми е телец, аз съм си скорпионче .. :P Пък и не съм кой знай, колко вярваща на тези неща .. 8-)

crowberry
10-03-2011, 15:38
Абе що накрая не направите една обща тема за зодиите, като ви е толкова интересно? Аман..

stefinkaa7
10-03-2011, 15:40
Абе що накрая не направите една обща тема за зодиите, като ви е толкова интересно? Аман..

Тихо, тихо .. без спам !! .. :)

crazygirl13
10-03-2011, 17:38
http://www.start.bg/lenta/horoskopi/harakteristiki/telec.html

Не съм имала връзка със представителите на зодия Телец, но имам доста приятели телци. Мога да кажа, че са супер хора. Купонджийски настроени са и супер много се забавляваш в тяхната компания. :)

LeprikonA
10-03-2011, 18:01
аз съм телец, но женски 8-) мъжките от зодията не са лоши,материалисти са даже повече от женските, общо на всички ни е огромният инат.

cigarettekisses
10-03-2011, 18:07
Пълни глупости са зодиите.Ако си изграждаш мнението за даден човек само по това каква зодия е,значи нямаш достатъчно умствен багаж.

elysunny
10-03-2011, 19:13
хм вярно дайте да направим една обща тема :-o

crowberry
10-03-2011, 19:33
Абе що накрая не направите една обща тема за зодиите, като ви е толкова интересно? Аман..

Тихо, тихо .. без спам !! .. :)

:lol: :lol: :lol:

Да не каже мацката, че пак спамя. Аз съм зодия телец.. много сме яки. :D

fenkaaa
10-03-2011, 19:39
Аз съм телец и мисля,че съм голям дразнител,в смисъл такъв ,, аз първа се заяждам,аз винаги намирам за какво да се скараме.. късам нервите на хората :? 8-)

Bozichko
10-03-2011, 19:42
Пълни глупости са зодиите.Ако си изграждаш мнението за даден човек само по това каква зодия е,значи нямаш достатъчно умствен багаж.

По-точно от това, надали има на къде да се каже!!!

Ducati
10-03-2011, 19:44
Как можете да вярвате в зодии? Пълни простотии са според мен.

Wanderingheplessly
10-04-2011, 09:27
Аз съм телец, и приятеля ми е телец. Заедно сме от 7 месеца и се разбираме чудесно. Мисля че има някакво значение, защото много си подхождаме, харесваме почти едни и същи неща, мислим еднакво, но сме и големи инати и непредсказуеми. :)

GetsugayaDAN
10-04-2011, 12:32
Приятелката ми е телец. Има спорово, караници, но сме много разбрани един с друг, страхотен човек е ^^

reoffender
10-04-2011, 12:48
Почти едногодишна връзка с телец имах, накрая щяхме да се избием, буквално. Аз съм стрелец. Той е инат, купонджия, душата на компанията привидно... ама зад тая завеса, кхкххкх.Най-гадната зодия, ева.

ewiow
10-04-2011, 12:51
Пълни глупости са зодиите.Ако си изграждаш мнението за даден човек само по това каква зодия е,значи нямаш достатъчно умствен багаж.

Съгласна съм с теб! ;) 8-)

Wanderingheplessly
10-04-2011, 13:16
Почти едногодишна връзка с телец имах, накрая щяхме да се избием, буквално. Аз съм стрелец. Той е инат, купонджия, душата на компанията привидно... ама зад тая завеса, кхкххкх.Най-гадната зодия, ева.


Не е вярно!

djipsito
10-04-2011, 16:54
Моя братовчед е Телец. Много си се разбираме с него, някой път ме е яд, що сме рода... :D Така де, в кръга на шегата...

По мои наблюдения е много добър като човек, винаги ще помогне, ама е и голям инат, прави напук и мисли само за пари...Едва ли не всичко е пари.
От друга страна има няква скрита романтика в него, която рядко показва. Нещо, което не ми харесва е, че го раздава командир и тря му ходиш подир гъза, не знам дали при други е така и нз дали тва е от зодията ама.. дразнещо е. Друго- много е директен и не си мери приказките, често обижда без да цели тва...

Друго не се сещам :-o

stefinkaa7
10-04-2011, 16:56
Моя братовчед е Телец. Много си се разбираме с него, някой път ме е яд, що сме рода... :D Така де, в кръга на шегата...

По мои наблюдения е много добър като човек, винаги ще помогне, ама е и голям инат, прави напук и мисли само за пари...Едва ли не всичко е пари.
От друга страна има няква скрита романтика в него, която рядко показва. Нещо, което не ми харесва е, че го раздава командир и тря му ходиш подир гъза, не знам дали при други е така и нз дали тва е от зодията ама.. дразнещо е. Друго- много е директен и не си мери приказките, често обижда без да цели тва...

Друго не се сещам :-o


Ти да не познаваш приятеля ми ?! :shock: Почти всичко е вярно .. като изключим това с парите .. 8-)

djipsito
10-04-2011, 17:22
Хахах, амии доколкото знам моя братовчед няма приятелка, така че едва ли познавам приятеля ти ;д

NambyPamby
10-04-2011, 17:36
Мъжете телци са адският секс, ама дотам.
Винаги имат някакви огромни амбиции, на думи са супер силни и можещи, пък накрая от 101 неща, които са започнали, нито едно не довършват до край, вятърничеви са, най-общо казано. Непоследователни са също, обичат да изчезват яко дим в най-неочаквани ситуации, после също толкова неочаквано и се появяват отнякъде, ама това в никакъв случай не е от гузна съвест, ми по-скоро от нарцисизъм, ей така, да разчовърка раната, напомняйки за себе си и пускайки те по пързалката за пореден път. Т'ва тяхното, дето те го наричат упоритост, си е просто инат, 'щото упоритостта е положително качество, а тва тяхното си е като да тичаш срещу движещ се влак. Не е като да са глупави, знаят кога точно и с какво са сгафили, ама им е по-лесно да се правят на ударени. Тогава всъщност пада забава, 'щото лъжат и мажат, като най-вече това последното, и са супер горди от себе си, мислейки си, че са минали между капките, пък всъщност въобще не им се получава. Елементарни са в това отношение, просто не умеят да лъжат, не умеят да манипулират. Затова пък най-чистосърдечно ще ти кажат какво мислят, ако ги попиташ как ти стои роклята или дали им харесва маникюра ти. Дрънкат с повод и без повод общо-взето, абсолютни тъпотии понякога, 'щото мразят паузите на мълчание.
Забавно е с тях, иначе, като малки дечица са - все трябва да пипат нещо, да се закачат, по тая причина все са залепени за обекта на чувствата си, все имат желание да се гушкат, да пипат, да целуват, лесно се привързват, ама и също толкова бързо им минава... със следващата наред. Не се задоволяват с едно нещо просто, независимо дали става дума за гадже, работа, квартира и прочее. Не обичат да се застояват на едно място, все нещо търсят, все искат разнообразие и забавление.

Sirius
10-04-2011, 17:39
Не вярвам в зодиите, но ако съдя по вече бившата ми приятелка, не искам да се запознавам повече с такива хора. За година и половина ми скъси живота с поне 15 години.

Wanderingheplessly
10-04-2011, 18:07
Мъжете телци са адският секс, ама дотам.
Винаги имат някакви огромни амбиции, на думи са супер силни и можещи, пък накрая от 101 неща, които са започнали, нито едно не довършват до край, вятърничеви са, най-общо казано. Непоследователни са също, обичат да изчезват яко дим в най-неочаквани ситуации, после също толкова неочаквано и се появяват отнякъде, ама това в никакъв случай не е от гузна съвест, ми по-скоро от нарцисизъм, ей така, да разчовърка раната, напомняйки за себе си и пускайки те по пързалката за пореден път. Т'ва тяхното, дето те го наричат упоритост, си е просто инат, 'щото упоритостта е положително качество, а тва тяхното си е като да тичаш срещу движещ се влак. Не е като да са глупави, знаят кога точно и с какво са сгафили, ама им е по-лесно да се правят на ударени. Тогава всъщност пада забава, 'щото лъжат и мажат, като най-вече това последното, и са супер горди от себе си, мислейки си, че са минали между капките, пък всъщност въобще не им се получава. Елементарни са в това отношение, просто не умеят да лъжат, не умеят да манипулират. Затова пък най-чистосърдечно ще ти кажат какво мислят, ако ги попиташ как ти стои роклята или дали им харесва маникюра ти. Дрънкат с повод и без повод общо-взето, абсолютни тъпотии понякога, 'щото мразят паузите на мълчание.
Забавно е с тях, иначе, като малки дечица са - все трябва да пипат нещо, да се закачат, по тая причина все са залепени за обекта на чувствата си, все имат желание да се гушкат, да пипат, да целуват, лесно се привързват, ама и също толкова бързо им минава... със следващата наред. Не се задоволяват с едно нещо просто, независимо дали става дума за гадже, работа, квартира и прочее. Не обичат да се застояват на едно място, все нещо търсят, все искат разнообразие и забавление.


За секса е вярно. Но повечето неща, които написа по горе са пълни глупости.


Мълчанието не мразим, и глупости не дрънкаме. Доказателство за това съм аз, приятеля ми, както и много други хора, които са телци и познавам. Затова дали сме откровени, да, но винаги сме любезни и ще излъжем ако на някоя роклята не и седи хубаво, или маникура и е ужасен. Не умеем да лъжем или да манипулирам, да, но откога това е негативно качество?

Горди от себе си? :D моля ти се, самочуствието ми е по-ниско от тревата, въпреки какво съм преживяла и какво съм постигнала.

И не на последно място, винаги държим на думата си.

Вземи прочети малко за харектеристиката на телците, и ще видиш че горе посочените неща, които си изброилa, са просто неверни. :)

stefinkaa7
10-04-2011, 18:48
За сега най-точно djipsito отговори .. Поне за моя приятел се отнася, както тя каза .. :) И се пак .. зодията не прави човека .. :)

LeprikonA
10-04-2011, 18:53
Почти едногодишна връзка с телец имах, накрая щяхме да се избием, буквално. Аз съм стрелец. Той е инат, купонджия, душата на компанията привидно... ама зад тая завеса, кхкххкх.Най-гадната зодия, ева.

нали осъзнаваш защо точно го описваш като "на-лошата зодия, ева" :D

bitchwolf
10-04-2011, 20:12
Аз съм теле..преборих се с ината си,но смятам че емоционалността ми ще ме затрие. Разбирам се супер с жени телци,за мъжете не бих могла да кажа същото.

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:46
Мисля, че зодиите нямат никакво значение

kyon
10-05-2011, 19:26
Приятелката ми е телец. Има спорово, караници, но сме много разбрани един с друг, страхотен човек е ^^

Понеже забрави да споменеш ината, може да получиш награда 8-)

GabrielleShayk
10-06-2011, 20:08
Имала съм връзка с телец,а също така от странични наблюдения мога да кажа,че са доста странни хора.Винаги много потайни,егоисти,правят си техните планове без да са много заинтересувани от останалите...

LoveYouBabyy
10-06-2011, 20:18
Мъжът Телец е традиционалист и материално същество или в добрата или в лошата крайност.


Ненавиждам жени Телци с лошо проявените качества на тази зодия. Много завистливи, лицемерни и всичко лошо.

Не го приемайте буквално. Повечето не са такива. Говоря за крайните случай. :)


ма ти добре ли си ? Точно телците не са завитливи и лицемерни, но виж стрелцити са такива ! Иначе аз съм риби и нямам претенции за зодиите :x

Grommash
10-06-2011, 22:49
Пълни глупости са зодиите.Ако си изграждаш мнението за даден човек само по това каква зодия е,значи нямаш достатъчно умствен багаж.

True, true.

Anichkaxxwee
10-07-2011, 10:52
Мъжът Телец е традиционалист и материално същество или в добрата или в лошата крайност.


Ненавиждам жени Телци с лошо проявените качества на тази зодия. Много завистливи, лицемерни и всичко лошо.

Не го приемайте буквално. Повечето не са такива. Говоря за крайните случай. :)

Странно, защото аз съм телец и не съм такава.. :?

bloodyF
10-07-2011, 18:01
аз съм телец и имах приятел телец, ама не изкарахме много..
просто два големи ината-нищо хубаво..


ледена красота, въобще не сме такива, явно нещо си се объркала : )


Винаги много потайни,егоисти,правят си техните планове без да са много заинтересувани от останалите...

аз пък съм обратното, казвам винаги всичко на всички..хич не съм потайна :lol: девите обаче са точно такива..ама съм леко егоистична понякога, да..

hesed
10-07-2011, 18:25
моят опит с телец е изцяло позитивен. Телецът разбира се обича да притежава неща и да са си само негови вкл. приятелката, за сметка на това обаче телецът е много предан и подобно на лъвовете, никога няма да направи нещо недостойно. Когато е влюбен в момичето си други момичета за него просто не съществуват. Малко са бавни във взимането на решения., но веднъж наумят ли си нещо обикновено става тяхното и мнението им не подлежи на преразглеждане. Разбира се мнението им се базира на разум. От тук идва и положителния момент, че никога не можеш да очакваш от тях неприятна изненада. Телецът е добър приятел, на когото можеш да разчиташ винаги. Обичат много компании, забавления и другите хора най - често също ги харесват и обичат. Всичко е въпрос на съвместимост. Няма идеални хора, но има такива, които са идеални един за друг :)

NomNomNom
10-09-2011, 22:05
красавци <3

kalpazanka
10-10-2011, 07:44
В общата, айде!