PDA

View Full Version : почти съм на финалната права моля за съвет....



sheisthenumberone
10-03-2011, 16:09
Така скоро ще я видя ще ходим на вечеря обещал съм , и зел съм и едни бижута за нея проблема е че не знам кога да и ги подаря преди след вечерята друг ден ли не знам..... искам да и окажат максимален ефект
с които целя следното
да сме заедно , да сме заедно като гаджета/любовници,или просто friends with benefits и пак да правим секс....... та
задължително едно от тея неща..... дано някои успее да ми каже пишете възможно най-скоро в темата защото може и тая вечер да сме на вечеря да я водя и нямам още информация.....

ubuntureload
10-03-2011, 16:11
Ейййй срете се малко с тоя онлайн секс ......

Extremescream
10-03-2011, 16:13
Ъ, кво?

Sh@d0w
10-03-2011, 16:15
Бижутата не са най-важното,с което би я спечелил.

И от темата ти нищо не се разбира,дай по-подробно.

sheisthenumberone
10-03-2011, 16:31
Бижутата не са най-важното,с което би я спечелил.

И от темата ти нищо не се разбира,дай по-подробно.Кое не ти е ясно?
Ще се видим скоро с нея най-вероятно ще я водя на вечеря скоро не знам кога ;) тая седмица сигурно или другата ;) зел съм и бижута изненада и се опитвам да разбера кога е най-подходящия момент да и ги подаря с цел да имам най голям ефект........... с цел да ми стане гадже или нещо друго :D

FuCKkK13
10-03-2011, 16:32
Бижутата не са най-важното,с което би я спечелил.

И от темата ти нищо не се разбира,дай по-подробно.+1 .. :)

Sh@d0w
10-03-2011, 16:33
Ами не се разбира какви отношения имате в момента,на какъв етап сте,просто познати или правите секс вече?Дай подробно ако искаш смислен отговор.

Extremescream
10-03-2011, 16:34
Виж, ако не си и симпатичен, едни бижута не струват. А и аз бих се обидила малко, ако ми предложат бижута, че да тръгнат с мен, малко като заплащане излиза.

FuCKkK13
10-03-2011, 16:34
Бижутата не са най-важното,с което би я спечелил.

И от темата ти нищо не се разбира,дай по-подробно.Кое не ти е ясно?
Ще се видим скоро с нея най-вероятно ще я водя на вечеря скоро не знам кога ;) тая седмица сигурно или другата ;) зел съм и бижута изненада и се опитвам да разбера кога е най-подходящия момент да и ги подаря с цел да имам най голям ефект........... с цел да ми стане гадже или нещо друго :D още като я видиш ;) ..

sheisthenumberone
10-03-2011, 16:39
Ами не се разбира какви отношения имате в момента,на какъв етап сте,просто познати или правите секс вече?Дай подробно ако искаш смислен отговор.Не правим секс но сме най-добри приятели от много години...... и все още не е решила дали да е с мен ........ :-)

anonymous708973
10-03-2011, 16:39
Виж, ако не си и симпатичен, едни бижута не струват. А и аз бих се обидила малко, ако ми предложат бижута, че да тръгнат с мен, малко като заплащане излиза.

Малко ли?

Извинявай, ама си е чиста проба наглост. Първо се уточни какво искаш от момичето. Да сте заедно и да имате хубава връзка или просто да правите секс? Щото на мен ако ми кажат "ми, едно от тия да е", ще му кажа следващият път, когато пробва с някоя (щото с мен втори опит няма да има), да си изясни какво иска.

Sh@d0w
10-03-2011, 16:44
Ами не се разбира какви отношения имате в момента,на какъв етап сте,просто познати или правите секс вече?Дай подробно ако искаш смислен отговор.Не правим секс но сме най-добри приятели от много години...... и все още не е решила дали да е с мен ........ :-)

Щом е приела да излезете на вечеря има надежда.Но не избързвай,изчакай подходящ момент.

sheisthenumberone
10-03-2011, 16:52
Виж, ако не си и симпатичен, едни бижута не струват. А и аз бих се обидила малко, ако ми предложат бижута, че да тръгнат с мен, малко като заплащане излиза.

Малко ли?

Извинявай, ама си е чиста проба наглост. Първо се уточни какво искаш от момичето. Да сте заедно и да имате хубава връзка или просто да правите секс? Щото на мен ако ми кажат "ми, едно от тия да е", ще му кажа следващият път, когато пробва с някоя (щото с мен втори опит няма да има), да си изясни какво иска. проблема е че тя самата не знае какво може да ми даде и какво иска за туи са толкова много опциите......... :shock: аз съм излизал с нея 10000 пъти в рамките на 6-7години е на вечеря не съм я водил никога ест аз си мисля че трябва да се направи значима тая вечеря за тва трябва да знам какво точно да направя кога да и подаря нещата и после дали да не се опитам да идем на хотел с нея ? 8) даваите идеи :) искам да я изненадам и да и хареса тя ме пита днес дали съм щял да я глезя и аз и казах да :) :oops:

MedSestrata
10-03-2011, 18:18
Не знам ама след като и ги подариш не и споменавай хотела, много долно звучи. На ти едни бижута, а и междудругото ай на хотел :-o :lol:

gandalfepi4
10-03-2011, 18:27
^ и аз си го помислих :razz:

просто усещам как утре ще има тема "помощ! тя ме мрази и не знам защо" :D

MaLkaTa_LaDy
10-04-2011, 06:49
Зарежи ги тия бижута. Няма да се трогне от това. Купи и един букет цветя или пък само едно цвете, но красиво и й го подари като се видите. Така ще и покажеш, че държиш на нея. С бижутата само ще и покажеш, че искаш да спиш с нея.
А за хотела - изчакай да пламне някакво по-силно сексуално привличане и от нейна страна, понатискайте се и тогава и го предложи. Но ако наистина искаш да я впечетлиш така няма да стане. Бъди романтичен и й покажи, че не си я завел на вечеря, купил подарък и т.н. само за да спиш с нея. Така ще получиш секс един път. Ако я впечетлиш - ще получаваш секс за дълго време.

Sirius
10-04-2011, 17:54
Ти си психопат некъв фанатик преследвач. Мене ме плашиш пък нея представям си........ И аз да бех на 21 девствен като тебе и аз щях да съм така де..... САМОУБИЙ СЕ

ZoTiC
10-04-2011, 22:52
Ейййй срете се малко с тоя онлайн секс ......

Чудя се защо аджеба, все трябва да има такива индианци дето не могат да говорат по конкретната тема?


Колкото до самата тема, според мен най добре ще е да и подариш бижутата след вечеря. Запомни обаче, на момиче подарък се съпровожда с целувка! :-o

sheisthenumberone
10-05-2011, 12:45
Ейййй срете се малко с тоя онлайн секс ......

Чудя се защо аджеба, все трябва да има такива индианци дето не могат да говорат по конкретната тема?


Колкото до самата тема, според мен най добре ще е да и подариш бижутата след вечеря. Запомни обаче, на момиче подарък се съпровожда с целувка! :-oДобре де ами ако е пила и не е трезва?
Как ще ги оцени няма ли да е по добре към средата или началото знам ли :(
предния път я заведох на 1 специално място с колата и и ги подарих там но не стана нищо аи бяха други неща но пак в същата среда към бижутата спадат........ :oops:

MissDeadly
10-05-2011, 13:01
Ти си ужасен... Да планираш всичко и да питаш други хора за мнение как ТИ да постъпиш. На твое място бих подходила спонтанно, когато му дойде времето и усетя, че трябва - тогава. Но ако все пак това време не дойде здраве да е... края на света идва чак 2012...

п.с. явно искаш само да спиш с нея, съдейки по раздела, в който си постнал.

dPa3HuTeJl
10-05-2011, 16:35
Ти си психопат некъв фанатик преследвач. Мене ме плашиш пък нея представям си........ И аз да бех на 21 девствен като тебе и аз щях да съм така де..... САМОУБИЙ СЕ Само тоя коментар ми хареса.Кво се увличате всички,пича му има нещо...баси загорелия олигофрен :razz:

Moerder
10-05-2011, 16:42
трололол :lol:

galet0
10-05-2011, 17:02
E,да,ясно е,че момчетата/мъжете като подаряват бижута,значи целят да спят с теб.

Обаче ако си тръгнал да излизаш с толкова евтино момиче,което би спало с теб само заради някакви си дрънкулки,по-добре се откажи

sheisthenumberone
10-05-2011, 17:11
Ти си ужасен... Да планираш всичко и да питаш други хора за мнение как ТИ да постъпиш. На твое място бих подходила спонтанно, когато му дойде времето и усетя, че трябва - тогава. Но ако все пак това време не дойде здраве да е... края на света идва чак 2012...

п.с. явно искаш само да спиш с нея, съдейки по раздела, в който си постнал.Това че съм решил да и подаря нещо не значи нищо съдеики по раздела просто така съм преценил.......

sandero
10-06-2011, 13:31
само е едни бижута няма да стане, ЕС класа трябва тука...

sheisthenumberone
10-06-2011, 16:49
само е едни бижута няма да стане, ЕС класа трябва тука...хаха тя не си пада по коли пък и моята е стара :)