PDA

View Full Version : Нямат ми доверие



mea96
10-03-2011, 17:59
Нашите ми нямат никакво доверие.. когато бях 7 ми клас си имах приятели но не излизах много,защото ми предстоеше кандидатсване..тогава нашите ме смятаха за "задръстена" т.е мислиха че нямам приятели и съм по затворена.Аз по принцип въобще не съм такава..миналата година влязох в ново дск и си намерих нови приятели.. станахме много близки..и излизаме доста често.През лятото като кажа на нашите излизам с ... те никога не ми вярваха .. казвам и къде съм.. и те отново не ми вярват.Никога не съм ги лъгала или крила нещо от тях .. но те никога не ми вярват..не знам на какво се дължи това..сега като съм на дск..това продължава..казвам им ..прибрах се.. с .. схте закъснея защото..и като се прибера те започват да викат..и ми казват че ги лъжа.Как да ги накарам да ми имат доверие?Става ми супер гадно от това че не ми вярват..при положение че НИКОГА не съм ги лъгала!
Благодаря на тези които го прочетоха до край .. ще се радвам ако ми дадете съвет :)

crazygirl13
10-03-2011, 18:23
Явно проблема е доста сериозен!! Да не си им давала повод да се съмняват?

iiordanova
10-03-2011, 18:26
И аз това щях да питам.
Имали ли са основание да не ти вярват? Нещо,което си крила от тях и те са разбрали? Или да си се издънила с нещо?
Можеш да говориш с тях и да им кажеш,че нямат основание да се съмняват в теб. Покажи им,че могат да ти имат доверие.

anonymous708973
10-03-2011, 18:56
Дай им номера на една от приятелките си.

SmilezZz
10-03-2011, 18:56
Поговори с тях. Докажи им , че си отговорна и че си тази , на която наистина могат да имат доверие. Явно си им дала основателна причина , за да се съмняват прекалено толкова в тебе.

mea96
10-03-2011, 19:06
Не никога не съм им давала повод за съмнение .. както казах винаги съм и казвала истината .. предлагам им да се обадят на някой приятел/ка .. но майка ми винаги казва :-D Да, "Ако не вярваш на мен питай брат ми" ..точно това е странното ..че никога не съм им давала повод за съмнение .. каквото и да им кажа или направя .. не помога

ndirector
10-03-2011, 19:07
Поговори с тях. Докажи им , че си отговорна и че си тази , на която наистина могат да имат доверие. Явно си им дала основателна причина , за да се съмняват прекалено толкова в тебе.



:lol: :lol:

mea96
10-03-2011, 19:11
Поговори с тях. Докажи им , че си отговорна и че си тази , на която наистина могат да имат доверие. Явно си им дала основателна причина , за да се съмняват прекалено толкова в тебе.



:lol: :lol:
само не разбрах кое е толкова смешно ??

ndirector
10-03-2011, 19:14
Поговори с тях. Докажи им , че си отговорна и че си тази , на която наистина могат да имат доверие. Явно си им дала основателна причина , за да се съмняват прекалено толкова в тебе.



:lol: :lol:
само не разбрах кое е толкова смешно ??


смешно ми е как Смайлз пише само баналщини и едно смислено мнение не е казала от тези 10 000 ..ебати,ти на всяко мнение казваш 'говори ' .. техните не я пускат,к'во да говори с тях рофл?Хвани напиши нещо смислено,не само критика и баналщина..
истината е,че не си голяма + си момиче,паднала си на такива родители,които са притеснителни,те са такива,но го правят,защото те обичат,не от лоши чувства..трябва да ги разбереш.Поне не са безотговорни родители,свиквай още няколко години или им кажи,че искаш малко свобода..това е.

ccdesigns
10-03-2011, 22:14
^Присмял се хърбел на щърбел.