PDA

View Full Version : Превръзки



AnJiiTy
10-03-2011, 18:23
Хммм пуснах няква тема ама май съм сбъркала някъде :дд
Тъмм някой да знае нещо за кутийка за превръзки....? Фр ми каза че с Либрес имало, ама където и да проверя - няма.. Нещо по въпроса?

crazygirl13
10-03-2011, 18:26
Пускаха ги с превръзките а кутийката беше подарък. Това лято имаше. Сега не знам не съм виждала скоро. Виж в някой козметичен магазин дали продават.

pinkflower
10-03-2011, 18:30
Ако е останало някъде евентуално можеш да намериш,иначе едва ли :(

AnJiiTy
10-03-2011, 18:33
^
Хммм... Щото търся търся амаа ... Може би са били като промоция?! :( :? И ся да е свършила :( Щото в даскало се страхувам от момчетата :р в класа повечето са момчета и са мноу "палави" в смисъл че са ужасни и ако видят превръзката ми кой знае какво ще я направят, ще вземат да си я подхвърлят като малки и кво ли не още :shock: Затва ми трябва кутийка. А някаква друга марка, независимо ква??!

SmilezZz
10-03-2011, 18:49
В Кауфланд доста често срещам такива превръзки , към които просто е добавена такава кутийка.

VikitoRia
10-03-2011, 18:51
защо тогава не носиш някакъв малък несесер и готово

AnJiiTy
10-03-2011, 18:52
В Кауфланд доста често срещам такива превръзки , към които просто е добавена такава кутийка.

Мда, точно там търсих и нямаше нито един вид, нито Либрес, нито някви други с кутийка :? Може би в твоя град има, но .... Просто ся като почна даскалото и всички момичета ще се изпотрепят за кутийки, може би затова са изкупени :(

iiordanova
10-03-2011, 18:53
Аз имам от това лято една от Либрес. Ама сега май ги няма или поне аз не съм ги виждала по супермаркетите.

AnJiiTy
10-03-2011, 18:56
Аз имам от това лято една от Либрес. Ама сега май ги няма или поне аз не съм ги виждала по супермаркетите.

Слушайте кво ви казвам, изкупени са заради учебната година. :(


Викитория - еми не става, гледам колкото се може да е по-практично и малко, несесери подходящи нямам :oops:

Ставам, утре ще ви чета постовете..

mimsitu
10-03-2011, 19:37
има ги все още и аз в Кауфланд съм виждала :)

Djenka
10-03-2011, 19:45
Моята е от Кауфланд, ама си я взех отдавна.
Ии в нея не се побират нощните превръзки, каквито нося, затова по-често си я нося към края на цикъла 8-)

Иначе имах една приятелка, която си ги носеше в едно малко несесерче, изглеждаше много удобно и побираше много превръзки. :)

ledenakrasota
10-03-2011, 19:47
Винаги ги продават веднъж през годината в началото на лятото. :)

lqlq89
10-03-2011, 19:57
В Метро ги гледах преди месец..

DragonLady
10-03-2011, 21:14
Преди години ( бая годинки де поне 5 - 6 ) майка ми беше взела превръзки Либрес и към тях имаше подарък зелена, метална кутийка, но лошото е че става само за либрес и в нея не мога да си сложа моите си превръзки - Олейс ... ( въпреки, че от 4 години насам навън като съм използвам тампони ).

SunT
10-04-2011, 11:06
Всяко година пускат мисля, но сега ще намериш само ако са останали някъде.Промоцията отдавна свърши.Последната колекция е тази http://4.bp.blogspot.com/_coRhr-LBYfc/TTRPRQCcexI/AAAAAAAAA-Q/HPA3KQ3PQFw/s1600/7collection.png
Аз имам първата и втората :-)

zlatit0o
10-04-2011, 11:26
Слушайте кво ви казвам, изкупени са заради учебната година. :(
Божеее сякаш само тогава момичетата са в цикъл :lol:

И аз търсих такива лятото, но не намерих.

Josefinne
10-04-2011, 11:38
http://prodavalnik.com/damski-kutii-za-prevrazki-mozhe-i-pootdelno-predlo-i2533889

:-)

AnJiiTy
10-04-2011, 12:30
Слушайте кво ви казвам, изкупени са заради учебната година. :(
Божеее сякаш само тогава момичетата са в цикъл :lol:

И аз търсих такива лятото, но не намерих.

Имах предвид че заради началото на учебната година може да са изкупени. Или както каза ledenakrasota ги пускат само в началото на лятото. :shock: което е толкова тъпо както и това че никъде не намирам каквито и да е било превръзки с кутийка. :?

Ммм несесер е добре ама къде да намеря :? Не растат по дърветата 8-) ако растяха хич нямаше и да ви питам :lol:
Просто кутийката е малка , пък ми се струва че несесера ще заема повече място. Но както казвате вие - не побирали нощни? Тогава ще си помисля, щото ако не ми събира превръзките, за какво да я купувам :D

п.п. а да ви кажа - за всички тея дето казвате за Кауфланд и Метро: В Метро не влизам често, а в Кауфланд няма никакви с кутийка. :oops:

VikitoRia
10-04-2011, 17:00
На почти всякъде където се продава козметика се продават и несесер за козметика... ама не зная какъв ти е проблема просто да ги слагаш в някой джоб на чантата на който има цип

Darinella
10-04-2011, 17:41
Чакай следващата им промоция. ;)

whitebunny
10-04-2011, 20:01
Извинявай че ще ти използвам темата, но за да не правя излишна такава ще попитам тук :)

Някой знае ли къде мога да си намеря спец кутиика за тампини от тея пластмасовите..? :oops: