PDA

View Full Version : как да постъпя



wakethedead
10-03-2011, 18:41
здравейте ,значи ситуацията е следната
преди два три дена се запознах с едно момиче на спирката говорихме си десетина минути,разменихме си фейбуците.
После аз я намерих и я добавих и на следващия ден и писах и си писахме известно време и така..и сега какво да правя да и пиша ли пак ,да я поканя ли да излезем? По принцип мн ме кефи ,но не знам чувствам се леко нахален така всеки ден да я занимавам ,а пък и за среща не знам дали ще е навита ,не съм сигурен че ми се кефи :(

crazygirl13
10-03-2011, 18:45
Давай директно. Предложи и да излезете на кафе.

wakethedead
10-03-2011, 18:48
нз много се притеснявам как ще ми отговори изяжда ме отвътре :oops:
мисля да изчакам сега и ако ми пише тя нещо тогава да я поканя

balu4ka
10-03-2011, 18:49
Давай директно. Предложи и да излезете на кафе.

Да ,направо бъди директен.Нищо не губиш,ако не пробваш няма как да си сигурен,каква ще е реакцията и.

SmilezZz
10-03-2011, 18:53
Давай директно. Предложи и да излезете на кафе.

Да ,направо бъди директен.Нищо не губиш,ако не пробваш няма как да си сигурен,каква ще е реакцията и.

+ 1. Напълно съгласна съм.
Действай смело. Риск печели - риск губи. Пробвай , наистина нищо не губиш.

tuzaro
10-03-2011, 18:58
бъди мъж и я питай

wakethedead
10-03-2011, 20:20
аз че съм мъж мъж съм ,най-малкото аз я заговорих на спирката просто искам да видя дали и тя ми се кефи или поне дали съм и интересен и затва ше изчакам да видя дали ще ми пише нещо и тогава ще я поканя
иначе ако не пише няя кво да се занимавам

tuzaro
10-03-2011, 20:22
е ти я покани, кво ще я чакаш те се правят на тежки

reperw
10-03-2011, 20:27
аз че съм мъж мъж съм ,най-малкото аз я заговорих на спирката просто искам да видя дали и тя ми се кефи или поне дали съм и интересен и затва ше изчакам да видя дали ще ми пише нещо и тогава ще я поканя
иначе ако не пише няя кво да се занимавам

Мислиш ли че ще си даде кординатите на някъв тъпанар който не харесва ?

cigarettekisses
10-03-2011, 20:30
Звънни й де.
Пък и е още рано да се каже дали те харесва,при положение,че едва се познавате.
Ако не иска да се виждате-ок,но поне може да се опиташ.

DragonLady
10-03-2011, 21:03
Ти докато се наканиш да я попиташ дали иска да излезете на кафе, някой друг по смел туку виж я поканил преди тебе и забие мацката ... Тогава няма ли да ти стане по кофти?

wakethedead
10-03-2011, 21:25
еми ще ми стане кофти определено,ще мисля утре какво да правя :-D

djipsito
10-03-2011, 21:54
Мислиш ли че ще си даде кординатите на някъв тъпанар който не харесва ?

Ето го разковничето. Покани я, стига си се филмирал. Ако й се струваше нахален/досаден/тъп/грозен и т.н.. нямаше въобще да говори с теб, още по-малко да ти даде фейсбука си....

Махни си топките от гърлото и ги сложи където им е мястото. Без страх.

elysunny
10-03-2011, 22:28
колкото повече говориш колко си смотан, тъп и досаден, толкова повече ще ставаш такъв в неините очи. мда
привличаш си двойна доза лоши работи

ccdesigns
10-04-2011, 06:23
аз че съм мъж мъж съм ,най-малкото аз я заговорих на спирката просто искам да видя дали и тя ми се кефи или поне дали съм и интересен и затва ше изчакам да видя дали ще ми пише нещо и тогава ще я поканя
иначе ако не пише няя кво да се занимавам

Пиши и ти, повечето момичета не обичат те да действат.

Bozichko
10-04-2011, 11:08
Сериозно, не разбирам как може да не знаеш как да постъпиш?! Пишете си, допадате си, излизате, ако стане нещо - стане, ако не, кой от къде е. Rocket science братче...

differenTgiirL
10-04-2011, 11:33
Покани я..нищо няма да изгубиш..ако ти и допадаш естествено, че тя ще приеме поканата ти ^^

martito2
10-04-2011, 12:22
Покани я някъде, да излезете, да се опознаете :) .. Нищо не губиш, дори и да ти откаже поне си опитал ;)