PDA

View Full Version : Един Въпрос към момичетата и не само ? :)



Anonimen358
10-03-2011, 19:16
Здравейте, значи от 8 месеца сме с моето ... момиче :) И вече мисля за подарък за годишнината :) Да, може би е рано, но като сме сигурни един в друг не мисля, че е рано :) Та, искам два подаръка например първият да е Прашки с Щампа отпред примерно "1 година", а отзад нещо забавно :) ... :) Вторият вече истинският е, тя има една гривна дето на нея висят различни работи :) в смисъл като висулки :) има едно ангелче едно такова ... странно не мога да го опиша, и аз да и купя едно сърчице. Трябва ми да е малко и сребърно...Та въпроса е от къде точно да намеря, и двата подаръка, и дали според вас ще и харесат на нея :) .. Все пак знам хора различни, характери различни, но все пак едно-две мнения (съвета) няма да са ми излишни! Благодаря Предварително :)

tuzaro
10-03-2011, 19:35
на прашите отзад ще ти е много трудно да сложиш нещо :lol:

fenkaaa
10-03-2011, 19:38
Не се обиждай,но на мен ако приятелят ми ми подари за 1-та година прашки с щампа "1 година" .. няма да остана много очарована :D Има къде къде по романтични неща от това,може да са скъпи,но като знаеш,че човекът си заслужава,нямаш какво да губиш :)

kwisy
10-03-2011, 20:09
Това с гривната е яко, но с прашките не знам .. някак си всее едно и казваш, че е лека жена .. Така да се каже :oops:

ZooB
10-03-2011, 20:16
момче съм , но идеята с прашките рулира , честно - ей тва е подаръка :D :lol: :grin:

krisence
10-03-2011, 20:26
Това с гривничката и на мен ми хареса, ама прашките ? :?

DragonLady
10-03-2011, 21:00
Това с гривничката и на мен ми хареса, ама прашките ? :?

+1
Това с прашките едно на ръка, че е изтъркано и второ едва ли на някое момиче би и харесало, приятелят и да и подари прашки ... Всяка жена сама си избира бельото според собственият си вкус и предпочитания.

tuzaro
10-03-2011, 21:02
Това с гривничката и на мен ми хареса, ама прашките ? :?

+1
Това с прашките едно на ръка, че е изтъркано и второ едва ли на някое момиче би и харесало, приятелят и да и подари прашки ... Всяка жена сама си избира бельото според собственият си вкус и предпочитания.има едни за по 200+ лева които много ги харесват.

vilityyy979
10-04-2011, 06:27
Това с гривничката и на мен ми хареса, ама прашките ? :?

tomboy
10-04-2011, 07:19
ти:милооо , честита годишнина!...отеори си подаръка!..
тя:о , подарил си ми..прашки... :?
сам разбираш - не звучи добре!...идеята със сърцето ми харесва... :)

NomNomNom
10-04-2011, 07:39
С прашките даже гнусно ми се вижда.

Вземи й цвете, направи й хубава храна, лолз.
Сърчицето е кк, малко изтъркано .
Такива висулки за 5лв има, сребърни.

arsenalllbaby
10-04-2011, 10:15
Романтична вечеря + висулката за гривната ми се вижда перфектно :)

Зарежи идеята с прашките, моля те... 8-)

Anonimen358
10-04-2011, 10:23
Еее,... идеята е първият подарък да е нещо забавно :) И след това 2-рият, за който съм сиг, че ще и хареса :).Пък, какво толкова против прашките .. :D ... тя си носи :) Пък и мисля, че би и харесало да се разкарва в нещо, което аз съм и подарил не знам... :). А относно другият отговор за "леката жена" не мисля, че това какво бельо носиш отг. на това дали си "лека" или не :).

Moerder
10-04-2011, 10:45
Представи си тя да ти подари прашки. Ми то тва отива към : Обувай ги и в леглото ... Недей. Тъпо е. Забавни неща има толкоз много, ти точно прашки си избра. Тъпо. Показва, че не я познаваш много добре.

radoboy99
10-04-2011, 12:08
има една бижутерия в Парк Мол там има една гривна сребурна с 3 вусичици - Айвеловата кула , Биг Бен и Колизеума 8)

martito2
10-04-2011, 12:27
Това с гривничката е добра идея - показва, че си наблюдавал какво носи, сърчицето е много сладурско хрумване и винаги, когато го погледне ще се сеща за теб! :) НО това с прашките :? :? хмм, нз, различни вкусове има, но мен не ме кефи ..