PDA

View Full Version : Трева-Гадже



RoCkSpOt
10-03-2011, 20:27
Здр на всички!Отдавна не бях писал тук,но дойде и моя час!Проблема е следния хода с момиче,което много обичам тя мен също ... скоро се събрахме след дълга пауза.През тази пауза почнах да пуша трева.Сега тя ми се дразни иска да спра.Сега тя ми каза,че неискала да ходи с тревоман :-o :-o Първо:Не съм тревоман просто ми харесва да пуша забавно ми е ...Второ(важно):Според вас този израз не е ли прекалено незнам много обидно и гадно се почуствах като го чух тва ... се 1 аз съм некъв боклук и тя неможе си позволи да ходи с мен ли и аз незнам.Кажете си мнението ...

П.С.:Значи такива хора които само ще обиждат и прочие да не пишат ! Нито съм некъв наркоман пробит ... ако ме видите никога няма да кажете,че пуша и такова нормално хубаво момче съм си :) Не съм пристрастен,но това което каза гаджето ми просто много ме засегна. Какво бихте направили вие ? Ясно е,че ще спра тревата,но просто тва което ми каза адски много ме гризе немога да остава така нещата ...

Luidgie
10-03-2011, 20:31
Дай снимка да те видим колко си хубав и как не ти личи. :oops:

krisence
10-03-2011, 20:32
Според мен не искала да те обиди или нещо такова, а просто да те накара да я спреш. Може би просто се притеснява, че може да се виждаш с ня докато си напушен ( т.е. в леко неадекватен вид)

NoMore
10-03-2011, 20:33
Мисли ти доброто предполагам. Много хора не осъзнават колко кофти последици има. Можеш да си направиш весело и без трева!

RoCkSpOt
10-03-2011, 20:36
Мисли ти доброто предполагам. Много хора не осъзнават колко кофти последици има. Можеш да си направиш весело и без трева!

Знам аз принципно съм душата на компанията,но явно просто човек си има некви такива периоди в живота които му харесва да прави нещо ... мен сега ми е кеф като пуша просто явно и заради хората около мене приятно ми е нз... но какво да и кажа сега ?

Chacho
10-03-2011, 20:38
Пуши по-рядко. Приятно е, но не си заслужава - като се навехаш и си аут за 3-4 часа, почваш да обръщаш по-малко внимание на приоритетите си, а и в един момент може да ти затежи на джоба. Не пуши пред нея, но й казвай. Обясни и обстойно защо смяташ, че тревата не е толкова страшна, колкото се пропагандира. И се ограничавай и заради самата нея.

Можеш да се ограничиш до един-два пъти месечно.

npace
10-03-2011, 20:38
такова нормално хубаво момче съм си :)
че си и скромен :-D

tuzaro
10-03-2011, 20:39
тва пък тревата е най тъпото нещо...

DragonLady
10-03-2011, 20:44
Прави го за твое добро! Не иска да се тровиш с боклуци. Най-добре я послушай и спри тревата.

BgHtH
10-03-2011, 20:48
тва пък тревата е най тъпото нещо...
друго си е хероина..

elysunny
10-03-2011, 20:55
Пуши по-рядко. Приятно е, но не си заслужава - като се навехаш и си аут за 3-4 часа, почваш да обръщаш по-малко внимание на приоритетите си, а и в един момент може да ти затежи на джоба. Не пуши пред нея, но й казвай. Обясни и обстойно защо смяташ, че тревата не е толкова страшна, колкото се пропагандира. И се ограничавай и заради самата нея.


най-точно казано. Приятно нещо е тревата да, но не си струва да изгубиш човек, които обичаш

djipsito
10-03-2011, 21:50
Всеки ден ли пушиш ?

Не мисля, че си тревоман ако можеш без трева. Може би момичето си има някви принципи или.. как да го нарека.. И аз не мисля, че е целяла да те обиди.

Моето първо гадже много пушеше, аз тогава бях твърдо против тревата и алкохола. Оставих го защото беше по-зает да си свива, отколкото да обърне внимание, че и аз съм там покрай него.. Е, имаше и други причини, ама пак...

След време започнах да гледам по друг начин на нещата, последния с който излизах се съобразяваше, че аз не пуша и не пушеше. Или ако пушеше се случваше много рядко. Казваше, че не иска да ми влияе зле..

Ти прецени, мен ако питаш говори с твойта, кажете си и двамата кво мислите по въпроса и стигнете до някво средно положение.

Chacho
10-03-2011, 21:56
Въпросът е да го правиш с акъл. Иначе е същото, като гаджето ти да е пияница.

fenkaaa
10-03-2011, 22:00
И аз отскоро се карам поради тази причина с приятеля ми.. апък той като почне "Какво лошо има в това да пуша" .. :? Въпроса е там че той пуши от близо 4-5 години,а и приятелите му са такива.. За известно време се беше ограничил и от тях,и от това.. и сега отново.. и като почне да ме лъже,че не е пушил.. ми иде да го изкормя :booooomb:

djipsito
10-03-2011, 22:11
И аз отскоро се карам поради тази причина с приятеля ми.. апък той като почне "Какво лошо има в това да пуша" .. :? Въпроса е там че той пуши от близо 4-5 години,а и приятелите му са такива.. За известно време се беше ограничил и от тях,и от това.. и сега отново.. и като почне да ме лъже,че не е пушил.. ми иде да го изкормя :booooomb:

А ти твърдо против ли си тва да пуши ?

fenkaaa
10-03-2011, 22:19
И аз отскоро се карам поради тази причина с приятеля ми.. апък той като почне "Какво лошо има в това да пуша" .. :? Въпроса е там че той пуши от близо 4-5 години,а и приятелите му са такива.. За известно време се беше ограничил и от тях,и от това.. и сега отново.. и като почне да ме лъже,че не е пушил.. ми иде да го изкормя :booooomb:

А ти твърдо против ли си тва да пуши ?

Чак твърдо,не.Просто си искам него,а не някаква негова "форма" на състояние,което ме дразни :?

N1ksun
10-04-2011, 07:13
тва пък тревата е най тъпото нещо...
друго си е хероина..

Бедняци , още ли сте на тези евтинииките :D белото си е друга класа момци не се излагайте :oops: .

NomNomNom
10-04-2011, 07:31
И на мен щеше да ми е неприятно , ако бях на мястото на гаджето ти .
Представи си , сигурно те носят като наркоман в града .
Нещо смислено и стойностно да си свършил, с което да компенсираш безсмисленото харчене на пари за трева ? Учиш ли нещо , работиш ли , отличник ли си , бла бла.

chockie
10-04-2011, 14:41
Ами да не е приятно според мен по добре спри за известно време .. 1 път на месец е здравословно, но всеки ден не .. И моя приятел от време на време употребява трева на мен не ми е приятно ама все пак си го приемам такъв какъвто си е .. :wink: Аз си знам, че нито някога ще ме накара да пуша нито да ме залъже по някакъв начин .. :smt115

mrazqkindergarten
10-04-2011, 16:52
Мисли ти доброто предполагам. Много хора не осъзнават колко кофти последици има. Можеш да си направиш весело и без трева!

Напълно съгласна съм...А ти щом не си пристратен и щом наистина ти пука тя какво мисли, просто спри и това е.Няма какво да се засягаш, на момичето просто не му е приятно, надали наистина те смята за наркоман.

radoboy99
10-04-2011, 18:05
еми според мен момичето по този начин иска да те предпази щото неска ти е хубаво да си павкаш трева а след месец два???

tuzaro
10-04-2011, 19:11
тва пък тревата е най тъпото нещо...
друго си е хероина..

Бедняци , още ли сте на тези евтинииките :D белото си е друга класа момци не се излагайте :oops: .верно ли бе?

Ducati
10-04-2011, 19:26
Глупав ли си? Ако ти се пуши, пуши. Ако ти се дъни, дъни. Ти решавай.

Chacho
10-04-2011, 21:50
еми според мен момичето по този начин иска да те предпази щото неска ти е хубаво да си павкаш трева а след месец два???

?

elysunny
10-04-2011, 21:52
абе вие тревата я изкарахте по-зле от хероина, ебати

XTREMEFREERIDE
10-05-2011, 09:35
Момичето си е поставило условието. Това ни най-малко не означава, че не те обича. След като ти поставя ултиматум, вероятно е важно за нея. Замислял ли си се, че това я отблъсква и отдалечава от теб? Ти решаваш, тя е казала какво желае.

LambOfGod
10-05-2011, 09:47
Зариби я и после няма да иска да пушиш, за да има повече за нея... 8-)

fenasf
10-05-2011, 12:40
Няма нищо лошо.

Shia
10-05-2011, 13:49
Ако пушиш всеки ден не се залъгвай,че не си тревоман.
И моето гадже пуши и изобщо не мие приятно да е с мен,когато е в някаква напушена форма,а не натуралното ми гадже и вижда отношението ми към това и все повтаря,че ще спре,но почва да пуши още повече.Избери си кое ти е по-важно.

Priceless
10-05-2011, 14:46
Оф няма да почна да обяснявам за разликата между психическа/физическа зависимост, шото ми се изтърка клавиатурата.

Пич, като ти се пуши - пуши си. Като толкова я дразни - не го прави пред нея, и не и се появявай сцепен. Това е.

FuCKkK13
10-05-2011, 15:10
Прави го за твое добро! Не иска да се тровиш с боклуци. Най-добре я послушай и спри тревата. +1 ... и повярвай някой път е по-добре да си послушаш гаджето :)

Noja
10-05-2011, 17:44
Тя не го е казала с цел да те обиди според мен, но това, че ти си се обидил е главното в историята. Имам предвид, че ти си даваш оценка сам пушиш си и тва е, обаче отстрани си си както тя е казала ''тревоман,, това те е обидило. Като гледам маи не ти харесва страничната оценка за теб така, че ти си на ход за да е промениш. Спри да пушиш.

П.П. Не сам прочел цялата тема, извинявам се ако се повтарям с друго мение

valdesbg
10-05-2011, 18:12
Ааа ти си моя корифей... всеки път когато свършиш някоя от глупостите ти си мисля че не може повече да пропаднеш и ти всеки път ме изненадваш с обратното.

Талант ще да е туй :)

Tempest
10-06-2011, 09:18
еми според мен момичето по този начин иска да те предпази щото неска ти е хубаво да си павкаш трева а след месец два???

след месец 2 кво? 99? WOW! :D

daisy333
10-06-2011, 17:59
Е к'во толкова че пушиш трева ? :D Аз съм момиче и си пуша трева, е не всеки ден 1-2 в седмицата ^^

ledenakrasota
10-06-2011, 18:11
От една страна е права, защото наистина не е правилно и го знаеш. Като се замислиш колко деца умират от дрогата и заради нея, а ти пушиш за кеф. Ако не си зависим просто я спри. Човекът до теб е по-важен. :)

krisinox
10-13-2011, 23:23
Винаги съм казвал- тревата пред момичетата..!!!

Ако момичето казва да спра да пуша трева - чао чао.. :)

Ето и къде е ципията - 80% от приятелките ми момичета, които не пушиха, ги навих да пробват и сега всички си избухваме яко.. :o

badsector
10-14-2011, 13:29
На твое място бих я разкарал, след като е толкова ограничена.

sweetpunk
10-14-2011, 14:40
Всички сме минали по твоя път: купони, алкохол, трева - всяко нещо е до време! Аз имах период, през който бях нон стоп надрусана (не говори добре за мен - знам си го!), но просто любопитството може да е най - големия ти враг и в един момент то се превръща в навик.... След време обаче идва един друг момент, когато намираш нещо, по - интересно, което задоволява любопитството ти и тревата, купоните и алкохола остават някак си на заден план! А що се отнася до приятелка ти, обясни и, че тревата не е кокаин, хероин, екстази и т.н., тревата не води до пристрастяване, което е научно доказано! Кажи й и, че ти е станало обидно когато те е нарекла "тревоман" - такива неща е по - добре да ги казваш на момента, защото след време няма да имат същата тежест! Хайде, успех! :P

amalita
10-14-2011, 14:54
^Абе момиче ти не беше ли на 13-14 :-D

Azoria
10-14-2011, 17:35
Казала ти е чистата истина. :)

badsector
10-14-2011, 17:44
^Абе момиче ти не беше ли на 13-14 :-D
Тя е, както е модерно да се казва напоследък, "развита за възрастта си" :razz:

pitona666
10-14-2011, 21:07
да ти пикам на панихидата

pitona666
10-14-2011, 21:10
Винаги съм казвал- тревата пред момичетата..!!!

Ако момичето казва да спра да пуша трева - чао чао.. :)

Ето и къде е ципията - 80% от приятелките ми момичета, които не пушиха, ги навих да пробват и сега всички си избухваме яко.. :o

da ti ppikam na trevata i na groba ei sperma s maslo :D

JimBeamFan
10-16-2011, 14:47
Нучи я и нея :P :P

eminemfenka
10-16-2011, 15:18
тва пък тревата е най тъпото нещо...

jumpin
10-16-2011, 15:29
Личи си,колко са ви промили мозъците,с тази пропаганда за марихуаната с телевизията .. Няма нищо лошо,в това да си пафнеш една цигарка.Отпуска те,нямаш грижа за нищо,винаги весел,все пак е натурално и най-силното болкоуспокояващо на света.. не знам това ли е лошото според вас? А това,че алкохолът,цигарите и кафето са легални и милиони хора умират годишно от тях .. А по темата:Пуши си пак,но по-рядко и да не си напушен,когато си с нея. :)

SuperBadSuperFresh
10-16-2011, 16:42
С всяко нещо ако се пркалява не е на добре.Ако пушиш по 3 кутии цигари на ден или по 3 литра твърдо на седмица и аз ще бих ти направила проблем.
Не че тревата е хубаво нещо,но както казаха има и легални пороци,с които можеш наистина да прекалиш.Постоянното висене пред компа или във фитнеса също влиза тук (повярвай-реални случаи)

Една приятелка обаче,много харесваше едно момче преди години.Почна от трева (на към 15),после амфети,някви други гадости и последния път като тя ми каза,че са си говорили,й беше поискал пари за доза.Не знам на какво е минал,тя също не пожела да разбере.Колкото и безобидна да изглежда тревата.Сега като чуе а момче и трева-бяга надалеч.Така че приятелката ти не е "ограничена" и з"адръстена".Но пък това,че ти не я защити след тези нападки от напълни непознати,ме кара да те посъветвам да си намериш някоя,дето няма да я притеснява.Така няма да се разберете.

badsector
10-17-2011, 10:41
Личи си,колко са ви промили мозъците,с тази пропаганда за марихуаната с телевизията...
Така е. Целта им естествено е да постигнат това :

...Почна от трева (на към 15),после амфети,някви други гадости и последния път като тя ми каза,че са си говорили,й беше поискал пари за доза...
На хората целенасочено се предоставя лъжлива информация и болшинството остават с впечатлението, че тревата е равносилна на синтетичните наркотици. Отделно наркопазара е такъв, че дилърите разпространяват всякакви наркотици и гледат да зарибят децата с по-силните, синтетични, за да им станат донори. Защото тревата и да я пушиш и да не я пушиш ти е все едно, обаче като се зарибиш с амфетки, пико, хероин вече наркотиците си стават необходимост. С цигарите и алкохола е по същия начин.

Не че тревата е хубаво нещо...
Да не е хубаво нещо. Тя е страхотно нещо.

sweetpunk
10-17-2011, 13:33
^Абе момиче ти не беше ли на 13-14 :-D
Тя е, както е модерно да се казва напоследък, "развита за възрастта си" :razz:
Иххх това за мен ли се отнася!?

againstyou
10-17-2011, 14:16
^Абе момиче ти не беше ли на 13-14 :-D
Тя е, както е модерно да се казва напоследък, "развита за възрастта си" :razz:
Иххх това за мен ли се отнася!?
Мисля,че я бъркате с онова другото момиче,което има същия аватар. ;д

sweetpunk
10-17-2011, 14:42
^Абе момиче ти не беше ли на 13-14 :-D
Тя е, както е модерно да се казва напоследък, "развита за възрастта си" :razz:
Иххх това за мен ли се отнася!?
Мисля,че я бъркате с онова другото момиче,което има същия аватар. ;д
Май има нещо такова :)

Sc0RcH
10-17-2011, 16:03
Хаха,тъпи тревомани,много сте ми бавнички!

superskank
10-17-2011, 16:35
Ще ме извинявате, ама това си е ограничено мислене.
"Или мен или тревата". Я чакай малко! Ами алкохола който ти пиеш с приятелки? И той може да ти постави такъв ултиматум. Разбери, че тревата не е толкова опасна, колкото тежките наркотици. Всеки обича да има удоволствия и ти не можеш да лишиш другите от това. Научете се да приемате хората до вас каквито са - с интересите и недостатъците им. Ако не го правиш - каква любов е това? Че и условия да поставяш... я моля.

badsector
10-17-2011, 16:45
Иххх това за мен ли се отнася!?
Отнася се за всяка малолетна кифла, която си мисли, че е голяма и ходи да разтваря крачета пред батковците.

awerw
10-17-2011, 17:20
Да не се захванеш да спортуваш ми трева ше пушиш, правилно ти е казала Тревоман !

badsector
10-17-2011, 17:27
Да не се захванеш да спортуваш ми трева ше пушиш, правилно ти е казала Тревоман !
Не виждам защо взаимно ги изключваш. През всичките години, през които пафкам, си спортувам редовно. Тревоман, не е обидна дума, така че трудно ще ни засегнеш. Виж, пушач, пияница са друга бира.

superskank
10-17-2011, 17:31
Браво на badsector! И аз така мисля. Дано поне той ви вразуми. :)

badsector
10-17-2011, 18:09
Лошото е, че тези, които държат наркопазара в световен мащаб, нямат полза хората да са информирани. Затова по телевизиите се изсипват тонове лъжи и резултатът е увеличаване на хероиновите наркомани, метадонови програми, от които вече няма откачане, алкохолици, увеличаване на пушачите в страните от третия свят, включително и България. И естествено всяко училище си има начислен дилър, който да снабдява децата не само с некачетвена трева с добавки на синтетични наркотици, ами директно и самите синтетични наркотици. И понеже децата са чували от телевизиите, че тревата е като силните наркотици и като дръпнат няколко пъти и видят, че няма нищо лошо, си мислят, че и със синтетиката ще е така и се зарибяват. А някои пък се мятат на легалните наркотици, които са много по-опасни от някаква си билка.

parpan
10-17-2011, 18:20
Badsector ги обяснил нещата, ама кой ще чете.
Има момичета, които нито консумират алкохол нито наркотици, ако е нещо подобно, трудно ще я облъчиш, че няма проблем в това да си пушиш, обаче ако пие алкохол можеш да пробваш да сравниш алкохола с тревата, естествено трябва да си наясно с темата за тревата, а не да кажеш че е много яка и за това е по-добре от пиячката.
А за хората с мненията, строго против ганжата по-добре да се образоват малко по темата.
ПС:
Консумирането на наркотици и алкохол от подрастващ огранизъм е в пъти по-вредно от колкото при развит такъв!!!

sweetpunk
10-17-2011, 18:53
Иххх това за мен ли се отнася!?
Отнася се за всяка малолетна кифла, която си мисли, че е голяма и ходи да разтваря крачета пред батковците.
1во - на съм малколетна ;) .. 2ро - не съм киФла и не се броя за голяма, просто изказвам мнение получено след доза опит ... А това коя пред кого си отваря краката не мисля, че ти влиза в работата, ако ги нямаше тях, нямаше да има подобни форуми и нямаше да има къде, хора като теб да си разпространяват излиянията :(

badsector
10-17-2011, 19:11
Да съм казал, че се отнася лично към теб? Сори, но светът не се върти около теб, свиквай.

sweetpunk
10-18-2011, 16:20
Да съм казал, че се отнася лично към теб? Сори, но светът не се върти около теб, свиквай.
Не съм си и помисляла, че се върти около мен ;), но прозвуча все едно се отнася за мен ..

maxVolume
11-01-2011, 13:47
ако ми беше казала така гаджето ми щях да се обърна без да кажа нищо и като те потърси от съжеление че те убидила така ти кажи
що говориш с мен нали съм бил пробаднал .. е такива
праи са на много засегнат и тя напрао ще ти са разтопи ако та харесва .. :-P

svodnika
11-02-2011, 14:54
УМРИ НАРКОМАН БОКЛУК :lol:

dream1707
11-02-2011, 15:06
И моя приятел пуши, даже по едно време бая честичко ... обяснява ми, че му било просто по-лигаво и забавно ... И аз честно казано му се дразня някой път, въпреки че ми е забавен .. ама пък какво и да му кажа, сякаш ще ме послуша.

svodnika
11-02-2011, 15:18
И моя приятел пуши, даже по едно време бая честичко ... обяснява ми, че му било просто по-лигаво и забавно ... И аз честно казано му се дразня някой път, въпреки че ми е забавен .. ама пък какво и да му кажа, сякаш ще ме послуша. и той е наркомански боклук да умира в казана

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:23
Първо:Не съм тревоман просто ми харесва да пуша забавно ми е ...Второ(важно):Според вас този израз не е ли прекалено незнам много обидно и гадно се почуствах като го чух тва ... се 1 аз съм некъв боклук и тя неможе си позволи да ходи с мен ли и аз незнам.Кажете си мнението ...

Е щом ти харесва да пушиш трева значи си тревоман. Ако това не е тревоманщина, то кое е ? :-o И не, никак не е "прекалено" ! Само не мога да разбера едно нещо : Хем ти харесва да пушиш, хем те е срам от тоя факт ?! Хем сърби, хем боли,а мой човек ? :D

dream1707
11-02-2011, 15:23
И моя приятел пуши, даже по едно време бая честичко ... обяснява ми, че му било просто по-лигаво и забавно ... И аз честно казано му се дразня някой път, въпреки че ми е забавен .. ама пък какво и да му кажа, сякаш ще ме послуша. и той е наркомански боклук да умира в казана
Това идолът ти ли е на аватара ?

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:24
И моя приятел пуши, даже по едно време бая честичко ... обяснява ми, че му било просто по-лигаво и забавно ... И аз честно казано му се дразня някой път, въпреки че ми е забавен .. ама пък какво и да му кажа, сякаш ще ме послуша. и той е наркомански боклук да умира в казана
Това идолът ти ли е на аватара ?

OWNED ! :lol:

RoCkSpOt
11-02-2011, 15:50
Първо:Не съм тревоман просто ми харесва да пуша забавно ми е ...Второ(важно):Според вас този израз не е ли прекалено незнам много обидно и гадно се почуствах като го чух тва ... се 1 аз съм некъв боклук и тя неможе си позволи да ходи с мен ли и аз незнам.Кажете си мнението ...

Е щом ти харесва да пушиш трева значи си тревоман. Ако това не е тревоманщина, то кое е ? :-o И не, никак не е "прекалено" ! Само не мога да разбера едно нещо : Хем ти харесва да пушиш, хем те е срам от тоя факт ?! Хем сърби, хем боли,а мой човек ? :D

За мен примерно наркоман е човек който неможе да спре ... тревоман също .. аз мога да спра ама неискам просто ...

IseeDEADbodies
11-02-2011, 15:53
Първо:Не съм тревоман просто ми харесва да пуша забавно ми е ...Второ(важно):Според вас този израз не е ли прекалено незнам много обидно и гадно се почуствах като го чух тва ... се 1 аз съм некъв боклук и тя неможе си позволи да ходи с мен ли и аз незнам.Кажете си мнението ...

Е щом ти харесва да пушиш трева значи си тревоман. Ако това не е тревоманщина, то кое е ? :-o И не, никак не е "прекалено" ! Само не мога да разбера едно нещо : Хем ти харесва да пушиш, хем те е срам от тоя факт ?! Хем сърби, хем боли,а мой човек ? :D

За мен примерно наркоман е човек който неможе да спре ... тревоман също .. аз мога да спра ама неискам просто ...

Мога, ама не искам.. да да, и един мармот увива мат'ряла в станиол. :lol: Ходи ги приказвай на някой друг тия врели-некипели. Тревоман си, просто още не си го осъзнал ;) То и аз така.. мога да спра цигарите, ама не искам. Мхъъъъъм... :-D

Sh@d0w
11-02-2011, 16:01
аз мога да спра ама неискам просто ...

Казал наркомана и умрял от свръх доза.

IseeDEADbodies
11-02-2011, 16:03
Бе тревоманията, не е наркомания. Тя просто води към наркоманията... :lol:

dream1707
11-02-2011, 16:27
Аз някога казвах така за цигарите... мога да ги спра, ама не искам ... все още пуша, сега не мога да ги спра, въпреки че и не искам де.. ;д

IseeDEADbodies
11-02-2011, 17:34
Аз някога казвах така за цигарите... мога да ги спра, ама не искам ... все още пуша, сега не мога да ги спра, въпреки че и не искам де.. ;д

Да де, това беше скрития замисъл на предния ми коментар :lol:

bloodyF
11-02-2011, 18:59
може неин близък да е имал проблем с наркотиците и оттам да се е наплашила..
кажи и че ще спреш
ако не можеш, пуши си само у вас и толкова..

IseeDEADbodies
11-03-2011, 07:27
кажи и че ще спреш
ако не можеш, пуши си само у вас и толкова..


Награда за най-тъп съвет, евър ! Евалата :lol:

xxxbrokenhearthxxx
11-03-2011, 07:51
Тревата е хубаво нещо..даммм 8-)

IseeDEADbodies
11-03-2011, 09:07
Тревата е хубаво нещо..даммм 8-)


Дае... "best shit ever" ... К'во разправяш.

П.П. - ти момче ли си ? :razz:

bloodyF
11-03-2011, 17:41
кажи и че ще спреш
ако не можеш, пуши си само у вас и толкова..


Награда за най-тъп съвет, евър ! Евалата :lol:


мерси :lol:

и кво ? ако почна да му пея колко е вредно и т.н. сякаш пък не си го знае..и ако имаше малко акъл нямало е да почва..и все пак по-добре да се съобразява поне малко с нея.. ама кво ли обяснявам и аз..

dream1707
11-03-2011, 17:49
Ъ .. в интерес на истината тревата не е чак толкова вредна ;д ... Даже беше полезна, там нещо такова бях чела.. Не можеш да умреш от свръх доза, не е чак толкова пристрастяваща ... Най-много да затъпееш ;д .. или да направиш някоя глупост под влиянието и ..

IseeDEADbodies
11-03-2011, 17:52
кажи и че ще спреш
ако не можеш, пуши си само у вас и толкова..


Награда за най-тъп съвет, евър ! Евалата :lol:


мерси :lol:

и кво ? ако почна да му пея колко е вредно и т.н. сякаш пък не си го знае..и ако имаше малко акъл нямало е да почва..и все пак по-добре да се съобразява поне малко с нея.. ама кво ли обяснявам и аз..

Акъла ти трябва не за "незапочването", а за навременното спиране :)

thegreenzombie
11-03-2011, 18:09
аз пъкк не пуша нищо, но се възхищавам на спокойствието на тревоманите :D :D ...... амм мен и биричката ме успокоява 8-)

IseeDEADbodies
11-03-2011, 18:16
Тревоман и спокойствие ? Тоя филм не съм го гледал :lol:

robles
11-03-2011, 18:17
Пропуши трева и ще прогледнеш.

IseeDEADbodies
11-03-2011, 18:23
Пропуши трева и ще прогледнеш.


Ще се въздържа от коментар ;)

thegreenzombie
11-03-2011, 18:42
Пропуши трева и ще прогледнеш.

не, мерси 8) и така съм си добре

sToyAncHo
11-03-2011, 19:08
Прави го за твое добро! Не иска да се тровиш с боклуци. Най-добре я послушай и..
...започни с кокаин :-o :lol: Ем кажи й, че ще спреш тревата, но няма да е веднага и й кажи, че я обичаш и че разбираш какво и е. ъмм.. тва последното можеш да го пропуснеш 8-)

kyon
11-03-2011, 19:14
Пропуши трева и ще прогледнеш.
HELL YEAH!

IseeDEADbodies
11-03-2011, 19:21
Пропуши трева и ще прогледнеш.
HELL YEAH!


Деба и изпалените ви лапета. Ще разберете рано или късно... или пък не ;)

Pothead334
11-03-2011, 19:22
Хора искам да ви кажа първо че тревата не е толкова зла колкото я представят 8) аз лично съм на мнение че няма нищо лошо от време на време да припалваш козче да се поотпуснеш :D аз лично не съм забелязъл до сега някакъв лош ефект от нея нито физически ,много съм запален по стрийт фитнеса и не ми прчеи въобще, нито умствен ,аз попринцип съм си ученолюбив.А попринцип на момичетата не им се харесва много това и аз не си го обяснявам :? малко са тези които го приемат с кеф , на ще ти дам един съвет:
Никога не и се явявяй навяхан(накозен,напарен,из ривен незнам как му викате по вашия край :D ) много го мразят това и не я лъжи казвай и когато пушиш и никога не отлагай среща с нея за това.
Аз лично не виждам защо трябва да спираш поговори си с нея обясни и някой неща ако иска да бъде с теб ще трябва да приеме някои неща :D

zooyork
11-03-2011, 19:26
дай и да опита

thegreenzombie
11-03-2011, 20:43
Пропуши трева и ще прогледнеш.
HELL YEAH!


Д**а и изпалените ви лапета. Ще разберете рано или късно... или пък не ;)

+1

robles
11-04-2011, 07:16
Пропуши трева и ще прогледнеш.
HELL YEAH!


Д**а и изпалените ви лапета. Ще разберете рано или късно... или пък не ;)

Първо. Не съм лапе, а така като те гледам може да изляза и по-голяма от теб.

Второ. Тва, че човек си позволява да пуши трева веднъж седмично/месечно или по-рядко не го прави тревоман, нито пристрастен, нито с убити неврони.

Трето. Не мисля, че е нужно да ти обеснявам, че всяко нещо, с което се прекалява е вредно. Тва, че някои хора нямат мярка, прекаляват, правят се на интересни и свършват без мозък и без да могат да свържат две приказки, не значи, че всеки е така. И тука идва голямата разлика между хората с мозък и хората без мозък.

IseeDEADbodies
11-04-2011, 07:43
Пропуши трева и ще прогледнеш.
HELL YEAH!


Д**а и изпалените ви лапета. Ще разберете рано или късно... или пък не ;)

Първо. Не съм лапе, а така като те гледам може да изляза и по-голяма от теб.

Второ. Тва, че човек си позволява да пуши трева веднъж седмично/месечно или по-рядко не го прави тревоман, нито пристрастен, нито с убити неврони.

Трето. Не мисля, че е нужно да ти обеснявам, че всяко нещо, с което се прекалява е вредно. Тва, че някои хора нямат мярка, прекаляват, правят се на интересни и свършват без мозък и без да могат да свържат две приказки, не значи, че всеки е така. И тука идва голямата разлика между хората с мозък и хората без мозък.

Принципно си прав що-годе. Но ми дай една разумна причина да пушиш трева, дори и 1 път в месеца. Дай ми една РАЗУМНА причина и ще се съглася, че пушенет е нещо хубаво и не вреди.

robles
11-04-2011, 09:22
Принципно си прав що-годе. Но ми дай една разумна причина да пушиш трева, дори и 1 път в месеца. Дай ми една РАЗУМНА причина и ще се съглася, че пушенет е нещо хубаво и не вреди.

Принципно съм правА ;)

Една разумна причина е, че те отпуска и/или развеселява (не си го представяй като пропаднала работа, просто се чувстваш РЕЛАКС, когато целия ти ден е бил пълна помия, примерно).

Сега ти ми дай една РАЗУМНА причина за употребата на алкохола, кафето, тютюна...

anonymous708973
11-04-2011, 09:31
Ако имаш нужда от някво вонящо на гумна нещо, за да се отпуснеш, начи нещата не отиват на добре... Интересно като станеш 30+ и имаш да се разправяш с шефове, тъпи съседи, непослушни деца, сметки и прочее, как ще се отпускаш, като денят ти е помия.

Освен това "да се отпусна/развеселя" не е разумна причина, а прилича точно на изсмукан от пръстите на пубер аргумент.

IseeDEADbodies
11-04-2011, 09:37
Принципно си прав що-годе. Но ми дай една разумна причина да пушиш трева, дори и 1 път в месеца. Дай ми една РАЗУМНА причина и ще се съглася, че пушенет е нещо хубаво и не вреди.

Принципно съм правА ;)

Една разумна причина е, че те отпуска и/или развеселява (не си го представяй като пропаднала работа, просто се чувстваш РЕЛАКС, когато целия ти ден е бил пълна помия, примерно).

Сега ти ми дай една РАЗУМНА причина за употребата на алкохола, кафето, тютюна...

Извинявай за пола :)

Хах.. че за да се отпусна или да се забавлявам не са ми нужни наркотици. Ако на теб са ти нужни наркотици за да си прекараш приятно, забавно.. етц. това говори твърде лошо за теб. Или пък "РЕЛАКС". Това не е разумна причина за мен.

Разумна причина за алкохола също няма, за това и пия толкова рядко. Към кафето/кофеина съм пристрастен признавам си, за цигарите/тютюна същата работа. Но те поне за легални и няма опасност от консумацията им да влезеш в затвора :) Или заради притежание. Сеш се. Не ми говори празни приказки, щото съм по-наясно от колкото си мислиш.



Ако имаш нужда от някво вонящо на гумна нещо, за да се отпуснеш, начи нещата не отиват на добре... Интересно като станеш 30+ и имаш да се разправяш с шефове, тъпи съседи, непослушни деца, сметки и прочее, как ще се отпускаш, като денят ти е помия.

Освен това "да се отпусна/развеселя" не е разумна причина, а прилича точно на изсмукан от пръстите на пубер аргумент.


Язък.. изпреварила си ме :D

IseeDEADbodies
11-04-2011, 09:53
edit - А и какво общо имат кафето и цигарите с наркотиците, че ги намесваш ? Те не са опиати.. за разлика от марихуаната. Нещо не ти хванах логиката. Айде за алкохола ясно, ама за другите две :-o .

Sh@d0w
11-04-2011, 10:02
Тактично ще се намеся в темата, за да кажа нещо.

Не че подкрепям пушенето (независимо тютюн или марихуана), даже напротив отвращава ме, но да сте чували, че марихуаната се използва в медицината в малки количества?

Не съм съгласен обаче, че предтекста "да се отпусна и развеселя" е оправдание за това че не си пристрастен. Пристрастен си и още как. Именно това е признака - кефи ме, взимам малко, винаги мога да го спра, ама защо да го спирам като ме кефи?

Пушенето на марихуана, тютюн и всякаквите там други боклуци вредят.

Един ден ще разберете. Дано не е твърде късно.

IseeDEADbodies
11-04-2011, 10:06
За пушещите марихуана : ако не сте гледали Requiem for a dream, направете го. Ако не друго, то поне ще се замислите за доста неща. :)

robles
11-04-2011, 10:08
Божичко... Нали за това си има всяко нещо граници... А не, днес не си на кеф, дай да се напушиш, просто така. Утре ме нерви кучето, ще се напуша..

Тва, че марихуаната в България не е легализирана и пропагандата е пълен смях, не значи нищо. Ако си толкова начетен и знаещ колкото казваш, нямаше да водим този разговор.

Обясни ми защо в Холандия марихуаната е легализирана. Защо в Испания е позволено хората да си гледат до 5 растения вкъщи и да консумират ВКЪЩИ, но не и на улицата..

Пантеро, а ти имаш ли идея колко ЧИТАВИ хора познавам, които отдавна са минали 30-те и си имат семейство и деца и пушат трева. И мога да ти кажа, че не са пропаднали типове, даже напротив. Работят, грижат се за семейството и т.н...

Имам и приятели, които предпочитат тревата пред цигарите и пушат само трева (разбира се не я пушат като цигарите, щото няма пристрастие и няква огромна нужда от тва, нито го има така наречения никотинов глад).

Всичките тези филми, които са ви набили са ви разлашкали мозъка. Аз приемам вашето мнение и въобще нямам наум да ви го променям с приказките си. Просто е отвратително да съдите и да лепите етикети, без видно да сте запознати. В смисъл такъв, че явно не говорите от опит и наблюдения (или наблюденията са ви в/у някви дрисльовци на по 15-16, които и те не знаят кво правят и се мислят за много големи), а говорите квото сте подочули от тук от там... А най-смешно е как се излъчва ефекта от марихуаната по разни сапунки и филми.. Пълен дебилизъм като цяло.

Ако един разумен човек успее да съчетае ПРАВИЛНО пушенето на марихуаната с всичко друго (ако може да се контролира), аз не виждам никакъв проблем.

Има и примери със световноизвестни хора, президенти и като цяло важни клечки, които са пушили трева.. И КАКВО ОТ ТОВА !?!? Тва не им пречи да са фрашкани с пари, да са известни, да са умни, да са добри и т.н...

Всичко е до нагласа. Ако си решил да ставаш пълен нещастник и боклук, да си пропаднал тип и ако не те ебе за бъдещето ти, много ясно, че ще пропаднеш и дори може и да не ти е нужна тревата, може пък да се пропиеш. Аз като претегля, пиянството ми се струва много по-зле от пушенето на трева.

Да едит-на, че сега ви прочетох коментарите.

Намесвам кафето, защото съдържа кофеин. Цигарите- никотин. Как ме питаш кво общо има, като са хиляди пъти по-вредни от ОПИАТА МАРИХУАНА.

Шадоу ме сети нещо, което щях да казвам също, че марихуаната я използват и в медицината.. Иначе, колкото до пристрастието.. Да си пристрастен означава да ИЗПИТВАШ НУЖДА от нещо и да се побъркваш от липсата му. При тревата тва се появява чаааак когато наистина си прекалил с пушенето. Когато пушиш по прекалено много, всеки ден, години наред. Познавам и такива пропадняци.

Няма как да се пристрастиш от 2 дръпки веднъж седмично, примерно. Да, може да ти е харесало, ама ако се чувстваш добре в компанията за момента, не ти е нужна тревата. Говоря главно за себе си. Вече всеки с мисленето си. Някои обичат да се напушват всеки ден. На мен само когато ми щукне и колкото да се разнообразя, а не щото изпитвам няква уникална нужда да пуша трева. Определено не почват да ми треперят ръцете. Ама виж, от липсата на цигари почвам да се изнервям и да не ме свърта на едно място..

badsector
11-04-2011, 10:19
edit - А и какво общо имат кафето и цигарите с наркотиците, че ги намесваш ? Те не са опиати.. за разлика от марихуаната...
Леле колко си зле... Тревата не е опиат. Преди да размяташ твърдения, които те правят да изглеждаш адски смешен, се ограмоти поне малко.

...Пристрастен си и още как...
Това е хубавото на марихуаната, че колкото и ти се иска, просто няма как да се пристрастиш.

За пушещите марихуана : ако не сте гледали Requiem for a dream, направете го. Ако не друго, то поне ще се замислите за доста неща. :)
Гледали сме го, но там е за употребяващите синтетични наркотици, които нямат нищо общо с марихуаната. Освен дилърите.
Въобще, спрете да пишете безсмислени глупости по отношение на марихуаната. Вашето така наречено "мнение" е изградено единствено на медийната манипулация, на пубертетите, които само това правят и отгоре на всичкото друсат синтетика. Вие нямате реална база, върху която да си съставите реално мнение. Факт.

IseeDEADbodies
11-04-2011, 10:23
Не бе виж сега... аз не съм казал, че който пуши е отрепка или боклук, или че нищо няма да стане от него. Разбира се всичко е до самоконтрол. Всичко трябва да е умерено. Аз не съдя никого, всеки сам избира как да си троши главата. Аз просто изтъквам моята гледна точка, не искам да налагам мнението си на никого. Извинявам се, ако съм се изказал така, че да остана криворазбран. Фактите които изреди са верни, но какво от това? Ти пак страниш от въпроса който ти зададох, а той беше следния. Дай ми една разумна причина човек да пуши трева? Не ми казвай, щото успокоява или за забавление. Пак ти казвам, има много начини да се отпуснеш, успокоиш и да се забавляваш. За мен пушенето на трева е безсмислено щото всичко което тя "дава" аз мога да си го направя и без нея. И всеки човек може. А аз гледам да не правя безсмислени неща в живота си. Разбира се, пак казвам всеки сам избира как да си троши главата. И не, не го казвам като страничен наблюдател, просто не мисля, че това е нещо с което мога да се гордея. Напротив срам ме и съжалявам, че изобщо съм го опитал т'ва лайно. А и да ти кажа... аре да не казвам некви цифри, но много от хората след марихуаната минават на "следващото ниво" и имам не един такъв познат. И сега като ги видя по улиците ги подминавам. Да не става така с всички, но голяма част от тях да. Ненапразно в цял свят марихуаната е дефинирана като наркотик. Ти Холандия я остави... там е друг свят. А и ние не живеем в Холандия. Живеем в България, където последните налични факти са, че марихуаната все още е противозаконна. И никой не го толерира това нещо.
Колкото до пиянството, т'ва си е съвсем отделен проблем, който също е доста грозен в интерес на истината.
Както и да е, спора става безсмислен, за това ще спра. Пак казвам, не искам да налагам мнението си, просто го излагам. Пушете си, живейте си както намерите за добре, мен лично не ме касае кой какво прави. Има една приказка "кой каквото прави, на себе си го прави".
Лек ден от мен :)


edit - само да отвърна на badsector
1. А какво е ? наркотиците нима не са опиати? Не че има значение.
2. Точно става дума как от тревата и шмъркането си преебават животите, ама отново няма значение.

BgHtH
11-04-2011, 11:00
Ненапразно в цял свят марихуаната е дефинирана като наркотик.
1. А какво е ? наркотиците нима не са опиати? Не че има значение.
2. Точно става дума как от тревата и шмъркането си преебават животите, ама отново няма значение.

Наркотик е всяко вещество което въздейства на ЦНС - кафе,цигари,алкохол и т.н.

1.Опиати се наричат само опиума и производните му.
2.Ако някой твърди че тревата и шмъркането са му преебали живота,значи не е заслужавал да живее на първо място.

robles
11-04-2011, 11:34
^ Разбира се. Един човек ако няма цел в живота, ако ще алкохол да не близва и цигара да не бутва, пак няма да става нищо от него.

IseeDEADbodies, ти също не можа да ми отговориш и да ми дадеш една разумна причина за пиенето... Опита се, ама не видях такава. Аз също се опитах и не можах да ти обесня.

И аз имам познати, които от марихуаната, почнаха да смъркат и т.н. Да, не ми харесва, против силните наркотици съм, ама тревата въобще не може да се бута там. Тва, че един твой познат или двама са решили да минат на "друго ниво", не означава, че всички хора го правят, нито означава, че марихуаната е виновна за тва.

Холандия я давам като пример... С какво са по различни холандците, освен, че са по-богата страна ? Защо българите не можем да мислим по същия начин. Никой не ви бута коза в ръцете, просто не сте научени да толерирате.

Да ти кажа ли нещо, което ми е странно дори на мен самата и не мога да си го обесня. Понеже не живея в България, а покрай мен много се пуши трева, и компанията ми е такава, всеки път като се прибера в Бг все се случва някой да ми предложи да пушим, а аз винаги отказвам. Не знам защо. Може би от недоверие..

И друго нещо. Преди 2-3 години ако бях видяла същата тема, мнението ми щеше да се покрие с твоето, понеже бях твърда противничка не само на тревата, ами и на алкохола, а кво остава и за по-тежките наркотици. Мисленето ми изведнъж се пречупи по много странен начин, дори смешен. А си спомням и първата ми дръпка от коза, който не ми подейства.. Бях се зарибила да гледам "Секса и града" и в някои от сериите 4-те приятелки се събираха да пушат трева. Тогава много се замислих по темата, защо съм толкова твърдо против тва нещо. Какво лошо има да разпуснеш точно по този начин. Представят четирите приятелки като красиви, можещи, знаещи какво искат, успели.. И си позволяват от време на време да се напушат. Вярно, тва е филм, тва е изигран сценарий, просто като се замислиш реално е възможно да е така. Та така де, тва като цяло ме накара да променя гледната точка.

Тва е само пример, разбирам твоето мнение, щото моето преди години беше същото. А сега виждаш кво е :) И не съм се променила кой знае колко от тогава..

svodnika
11-04-2011, 11:37
robles тревата е наркотик умирай боклук

robles
11-04-2011, 11:44
robles тревата е наркотик умирай боклук

Добре, кофо, впечатлена съм от интелекта ти.

slimbo
11-05-2011, 10:24
пълна скръб си , а относно въпроса : ти сам избери кое е по важно за теб тревата или момичето 8-)

TheOtherME
11-05-2011, 12:37
E, robles, щом "Сексът и градът" ти променя гледната точка за живота... :lol:

robles
11-05-2011, 13:00
За живота !?!?! :lol:

Гледната точка за тревата ми промени...

antifashionshit
11-05-2011, 13:09
тревата не оставя трайни увреждания в случай, че не се злоупотребява с нея.
единственият риск, който съществува извън злоупотребата, е да промени количеството на синтезираните в мозъка канабоиди(или некво подобно се казваше), защото и джойнта ги съдържа тия вещества. и това е само докато тялото съзрява, след това промяната на този синтез престава.
а иначе както каза робълс - ако си боклук, нямаш нужда от трева, за да си такъв

Boyman
11-05-2011, 14:50
Съвет: откажи се от тревата или се откажи от нея. За предпочитане е първия вариант...

prout1
11-05-2011, 19:56
Повечето анти тревомани дори не са пробвали трева, сигурен съм. :lol:
Виждащия мъртви хора, кажи ми една разумна причина да пушиш цигари и да пиеш кафе. Това че са легални и те ободряват/ будят не се брои. ;)
Изобщо, всичките субстанции от тоя род приемането им е безмислено, организмът няма нужда от тях. Но все пак хората ги приемат, защото им е кеф. Няма значение че вредят ДОКАЗАНО, почти всеки е пристрастен поне към едно вредно вещество и с кеф го употребява. За тревата, познавам тревомани, ама баш тревомани, които пушат по много всеки ден. По точно познавам един такъв. Не му пука за нищо, нито за ученето, нито за работа, гаджета. Има потенциал за много неща, много е интелигентен, сече му пипето, обаче няма грам амбиция, нито пък воля да се напъне да постигне нещо повече от това, което има. Според мен е от тревата това, аз като съм пушил (по малко от 10 пъти през живота ми) също съм чувствал една приятна апатия към всичко, едно откъсване от неприятната реалност в дадения момент и отплуване в свой собствен свят, в който мислите и идеите идват и си отиват една след друга, а въображението е многократно по силно, отколкото в трезво състояние. Уникално става като се събере компания от напушени, такива умопомрачителни разговори стават, супер яко е, ако трябва да избирам между пиянстването в дискотека и напушването в приятна домашна обстановка, тиха зацикляща музика и приглушена светлина, избирам второто. Но тази апатия, за която споменах преди малко, става перманентна, ако се прекалява с тревата. Това не е доказано, просто лично наблюдение. Тези, които пушат веднъж-два пъти в годината или на месец обаче хич не им личи че употребяват. Такива пък познавам толкова много, че с лопата да ги ринеш. Абсолютно нормални хора, здрави и физически, и психически.
Та на база на текста по горе, не съм съвсем съгласен че няма пристрастяване към тревата. Има такова, и то е по скоро на психично ниво. Но да се пристрастиш към коз е къде по трудно отколкото към цигари, кафе и т.н., само сметнете колко милиарди по света са пристрастени към цигарите, и колко към коза. Ако сравним и смъртните случаи в следствие на тия двете неща, цигарите излизат далеч по опасна дрога. Както и да е, всеки е свободен да се друса както иска. ;)

Shia
11-06-2011, 10:12
Приятелят ми пуши трева по няколко пъти на ден и се е докарвал до състояния,където кара полузаспал,не може да говори логично и му е зле,но е присрастен,защото няма и ден ,в който да не откаже трева.
И след като нещо му се случи дори и минимално изнервяне се чува "трябва ми трева",няма как да не го определя на пристрастяване.
Имало е моменти заради едната поста да ме оставя в нас,което ме навежда на мисълта,че тревата е на една идея повече отношенията ни.
И все си мисля,че не се отказва толкова лесно,колкото всеки .
претендира,като видиш как за всяка нерва и ще ти се пуши,дотолкова да си загубил вродения ти инстинкт да се успокоиш нормално,без стимуланти.
И колкото и да ми повтаря,че ще я намали/откаже заради мен,аз не го вярвам.

2miss4sixty8
11-06-2011, 12:03
еми тревоман си .. хаха.. избирай сега момичето или тревата.. :D

parpan
11-06-2011, 16:22
Значи, тревата е ВРЕДНА при развиващи се организми, демек всеки който няма 19/20 години, може да каже че е вредна.
Да де ама алкохола и цигарите са още по-вредни при тия въпросните до 19-20 години.
Относно въпроса "Защо ти е да пушиш трева", ами защото на някой им е приятно да се напият, на ясно ли сте тия дето са срещу тревата, че алкохола води до огромна агресия на моменти, докато при тревата такова явление няма, естествено може да има при някой организми, но вобще не е масово! Та пушиш трева, защото можеш да се посмееш, защото искаш да се отпуснеш. С това твърдение не казвам, че тревата е безопасна, но е сравнение с алкохола и тютюна е в пъти по безвредна.

kyon
11-07-2011, 05:30
Не знам как хора, които не са виждали трева през живота си говорят...

Марихуаната е по полезна от цигарите и нея по всяко време може да се спре. Цигарите излизат по големия наркотик?

Пушила съм със седмици всеки ден трева и сега не съм пипала от близо половин година и нямам и намерения скоро да го правя.

Това, че повечето от вас нямат самоконтрол не означава, че при всички е така. По - добре не се правете на интересни като не знаете за какво иде реч.. Излагате се само.

IseeDEADbodies
11-07-2011, 06:16
Аман от компетентни пушачи. Дето всичко знаят, и всичко са виждали. :lol:

Съжалявам, казах че онзи ми е последния ама просто не се сдържах. Щото следя к'во пишат, ама гледам да не се обаждам, че пак някой ще зейне...

parpan
11-07-2011, 07:15
IseeDEADbodies с какво толкова ти пречи тая пуста трева?

IseeDEADbodies
11-07-2011, 08:18
Кой казал, че ми пречи ? Не всъщност тя ми пречи, но това е съвсем друга тема и не тук е мястото да я обсъждам. Още по-малко пък с хора които изобщо не им е работа :). Просто са ми смешни тия "разбирачи" които едва ли не боготворят т'ва лайно. Да и цигарите и алкохола са лайна, но говорим за трева, к'во ми намесват неща които нямат нищо общо ? И дават глупави примери. Аз си изказах мнението, няма нужда да го правя отновно. Единственото което ще повторя е следнотно :
"Всеки има право да си троши главата както намери за добре". Т'ва е :) Проблема е, че всеки тук се мисли за нещо повече от другия и следват смешни изказвания от сорта на "той не е виждал коз през живота си, а седнал да ми говори колко лошо било", а той от къде е толкова сигурен аз или другите които изтъкнаха мнения по темата какво сме виждали, и какво не ? Какво сме "изживяли", и какво не ? Е това е цялата работа :)

fenasf
11-07-2011, 09:16
Приятелят ми пуши трева по няколко пъти на ден и се е докарвал до състояния,където кара полузаспал,не може да говори логично и му е зле,но е присрастен,защото няма и ден ,в който да не откаже трева.
И след като нещо му се случи дори и минимално изнервяне се чува "трябва ми трева",няма как да не го определя на пристрастяване.
Имало е моменти заради едната поста да ме оставя в нас,което ме навежда на мисълта,че тревата е на една идея повече отношенията ни.
И все си мисля,че не се отказва толкова лесно,колкото всеки .
претендира,като видиш как за всяка нерва и ще ти се пуши,дотолкова да си загубил вродения ти инстинкт да се успокоиш нормално,без стимуланти.
И колкото и да ми повтаря,че ще я намали/откаже заради мен,аз не го вярвам.

Ми ти си ебахти и жертвата тогава :lol: толкова ли си малодушна да го зарежеш ?!

Shia
11-07-2011, 14:22
Никой не е зарязан,просто тревата e там и виждам въздействието й,но не е достатъчна причина да го зарежа.

antineutral
11-07-2011, 15:17
На така подадената тема, проблемът е общ. Твоят- че не можеш да приемеш своето пушене като нещо, от което не би следвало да се засягаш. Нейният- че тя не може да те приеме какъвто си с или без масур в устата.Това дали ще се изясните или не, зависи от двама ви. Първата крачка вече е направена- от теб, че споделяш тук и търсиш мнения, а от нея, че си е отворила очите за проблема и не си е мълчала :) Продължавайте в този дух :) Краен избор като "тревата или момичето" можеш да направиш само ако считаш, че едно от двете наистина не си заслужава ;) Доколкото разбирам, за теб и двете неща са важни(за нея също). Няма как да стане с крайни решения, с условия и т.н. Един път ще пафнеш, ще си поговорите, друг път ще се въздържиш, ще се покажеш кавалер, трети път ще си свиеш пред нея и т.н., а четвърти път- и да спреш даже. Важното е доколкото можеш да я накараш да разбере, че това си е твоя начин на живот. Но и ти да разбереш нейния :) Успех! :)

Pothead334
11-07-2011, 17:50
Повечето анти тревомани дори не са пробвали трева, сигурен съм. :lol:
Виждащия мъртви хора, кажи ми една разумна причина да пушиш цигари и да пиеш кафе. Това че са легални и те ободряват/ будят не се брои. ;)
Изобщо, всичките субстанции от тоя род приемането им е безмислено, организмът няма нужда от тях. Но все пак хората ги приемат, защото им е кеф. Няма значение че вредят ДОКАЗАНО, почти всеки е пристрастен поне към едно вредно вещество и с кеф го употребява. За тревата, познавам тревомани, ама баш тревомани, които пушат по много всеки ден. По точно познавам един такъв. Не му пука за нищо, нито за ученето, нито за работа, гаджета. Има потенциал за много неща, много е интелигентен, сече му пипето, обаче няма грам амбиция, нито пък воля да се напъне да постигне нещо повече от това, което има. Според мен е от тревата това, аз като съм пушил (по малко от 10 пъти през живота ми) също съм чувствал една приятна апатия към всичко, едно откъсване от неприятната реалност в дадения момент и отплуване в свой собствен свят, в който мислите и идеите идват и си отиват една след друга, а въображението е многократно по силно, отколкото в трезво състояние. Уникално става като се събере компания от напушени, такива умопомрачителни разговори стават, супер яко е, ако трябва да избирам между пиянстването в дискотека и напушването в приятна домашна обстановка, тиха зацикляща музика и приглушена светлина, избирам второто. Но тази апатия, за която споменах преди малко, става перманентна, ако се прекалява с тревата. Това не е доказано, просто лично наблюдение. Тези, които пушат веднъж-два пъти в годината или на месец обаче хич не им личи че употребяват. Такива пък познавам толкова много, че с лопата да ги ринеш. Абсолютно нормални хора, здрави и физически, и психически.
Та на база на текста по горе, не съм съвсем съгласен че няма пристрастяване към тревата. Има такова, и то е по скоро на психично ниво. Но да се пристрастиш към коз е къде по трудно отколкото към цигари, кафе и т.н., само сметнете колко милиарди по света са пристрастени към цигарите, и колко към коза. Ако сравним и смъртните случаи в следствие на тия двете неща, цигарите излизат далеч по опасна дрога. Както и да е, всеки е свободен да се друса както иска. ;)
Точно и ясно макър и малко дългичко :D

bлаck.cocaiнe
01-14-2012, 17:51
ще ти го кажа просто,ясно и кратко : еби и майката и си намери момиче,което ще те харесва такъв какъвто си . ;) Ако тя те обича истински няма да те критикува какъв си,пушач ли си не си ли,пушиш ли трева или не,а ще те обича такъв какъвто си ;)

Sh@d0w
01-14-2012, 17:56
Стара тема.

Автора отдавна сигурно вече е намерил решение.