PDA

View Full Version : Какво най-много ви дразни у хората?



tomboy
10-03-2011, 22:01
Какво най-много ви дразни у вашите приятели , семейство , съученици и хората като цяло!?....
Аз лично много се дразня на лицемери , а също така и на надути страхливци , които се мислят за много големите .Друго , което ме дразни е как някакви двойки се лигавят по главната !...нямам нищо против хората да си се обичат , ама ''зайченце , ще ти изстинат краченцата'' или ''мило , много си тъ 'бичкам'' ми звучат прекалено лигаво!..(и да - чувала съм и 2-те!...)

fenkaaa
10-03-2011, 22:25
Горе-долу съм съгласна с първите написани неща.. Но това за двойките.. колкото и да те дразни,нали разбираш,че всичко това си е между тях,теб какво толкова те дразни ?! ;д

tomboy
10-03-2011, 22:29
ами честно казано и аз не мога да го обясня , просто някак си...абе ддз ..аз не съм такъв човек !...така де , просто изразявам мнение ....това е , което аз мисля , ако някой не е съгласен -добре!..:).. :D ...:)

Nikolcheto24
10-04-2011, 09:14
Аз също се дразня от такива неща.Хора, на главната сте.Не е нужно всички да ви слушат тъпотиите.

tItEufFf
10-04-2011, 09:18
О да, лицемерите , просто не мога .. С такива е пълно.
Също се дразня на хората които винаги трябва да са център на внимание..

kitty02
10-04-2011, 13:02
Лицемерите.

zlatit0o
10-04-2011, 14:50
Някои от изброените +сръдльовците и хората със самочувствие без покритите.

Concussion
10-04-2011, 15:05
Педофилията. :o

Wwwooow
10-04-2011, 15:07
Лицемерите.

От това по-противно в човешките същества НЯМА !! толкова е подло и гадно..мазно и гнуснооо. Отвратена съм ! :booooomb:

Sarafina
10-04-2011, 15:49
И интриганството :x

xWandereRx
10-04-2011, 15:53
мляскането докато ядат, ОТКАЧАМ някой ако ми мляска до главата :o
неразбрани, надути хора мн мразя
и тъпи хора

TheBeatles
10-04-2011, 15:55
Лицемери, клюкари, интриганти, подмазвачи, надути, разглезени, перверзници.

Mirage3
10-04-2011, 16:09
Необщителните хора, тези, които вечно се сърдят, подмазвачите и превзетите... Перверзните до краен предел!
Тези двойки по главната и при мен ги има, ужасно много ме дразнят. :shock: Особенно ако са някакви на 12-13 или 15-16... Да си изразяват любовта другаде, не пред очите на целия град. :?
Дразня се от това, че мъжете се мислят за велики, а като се замислиш винаги те разрушават всичко. Светът щеше да е много по-добър, ако не мислеха само за две неща - храна и с*кс. -.- Трафика на хора заради кого е?

deni979
10-04-2011, 16:15
Хората, които търсят единствено лошите качества в другите хора,лицемерите.

marin4itu
10-04-2011, 16:19
Всички хора сме лицемери при някаква ситуация от живота ни.

Иначе са ми смешни хора, които със самия си начин на говорене гледат постоянно да се изтъкнат, а ги гледаш, че са пълни смешници.
Дразни ме как бабите и дядовци разправят колко сме зле младите, а като е намалено сиренето и кашкавала в Кауфланд или Лидъл, е едно здраво псуване, че даже и до бой могат да стигнат.

Miichelle
10-04-2011, 16:42
От къде да започна...
Не харесвам прекалено шумните хора. Струва ми се, че един вид ламтят за внимание. Превзетите, също така тъпите. Май най-много мразя да си вървя по улицата, зад мен вървят някакви момичета и чувам обръщението "брат, братле, брато" след всяка втора дума. Просто ми призлява. Преди имах ужасния навик да общувам така с приятелите си, докато не се усетих колко тъпо, смешно и просташко изглежда отсрани.

xoxi
10-04-2011, 16:43
Дразня се на лъжата.
Не понасям и тесногръдието. Не ме дразни, но избягвам и да се занимавам с такива хора.

jeni92_abc
10-04-2011, 22:56
хора,които говорят постоянно,превзети и надути хора също

NoMore
10-05-2011, 08:39
Интригантите и хората, които нямат цел в живота. А що се отнася до лицемерите... всички сме такива, едни по-малко, други повече :)

tomboy
10-05-2011, 08:50
аз също така се дразня и на клюкари , така де, защо говорят за други , а не се виждат те какви са!... :x

skate
10-05-2011, 09:25
хора,който много говоря,малко действат.Подмазвачи и вечно сдухани без никакво чувство за хумор. ТОва са трите черти,който най ме дразнят

acdcfenka
10-05-2011, 10:56
Злобарите, които са и също големи мишки. Уж ти прави забележка и ти крещи от прозореца, ама се крие зад щори или мрежа. :booooomb:

fenasf
10-05-2011, 12:35
Изплачи ми река...

TheBeatles
10-05-2011, 17:17
Всички хора сме лицемери при някаква ситуация от живота ни.

Иначе са ми смешни хора, които със самия си начин на говорене гледат постоянно да се изтъкнат, а ги гледаш, че са пълни смешници.
Дразни ме как бабите и дядовци разправят колко сме зле младите, а като е намалено сиренето и кашкавала в Кауфланд или Лидъл, е едно здраво псуване, че даже и до бой могат да стигнат. За това, че младите сме зле - напълно вярно е. А за намалените цени - еми не ти ли е малко тъжно? Жените се трепят само за да вземат даден продукт с 10 - 20 стотинки намаление. И естествено нас, младите, това не ни интересува, защото само мама и тати ни дават парички, докато старите хора се избиват за да имат какво да ядат. :(

Bomber
10-05-2011, 17:48
Дразни ме лицемерието,когато някой лъже,а после така извърта нещата че аз да съм виновен,неразбрани и хора инати,които не искат да направят нещо макар че ще е за тяхно добро,много големи лигавета(тези,които се лигавят и за най-малките неща)превземкитe,недоволни е(каквото и да направя те все ще останат недоволни и ще ми намерят друг вид кусури)
Надутите и злобните и тези,които завиждат на другите и се пукат от яд те са ми супер смешни и много ме забавляват :razz:

boom29
10-05-2011, 17:51
Високомерието...

anonymous708973
10-05-2011, 17:52
Хора, които много се канят, а нищо не правят.
Прекалено недоверчиви хора от типа на "Не вярвам, че небето е синьо, докато не проверя сам".
Превзети хора също ненавиждам.

Mirage3, не знам на колко си, ама правиш супер смешни обобщения за мъжете - само за храна и секс мислели, а? Ти с такива ли общуваш?

cigarettekisses
10-05-2011, 17:52
Да лицемерничат и да ме лъжат в очите..

punksss
10-05-2011, 18:00
Много се дразня на лигави, ама наистина лигави и мрънкащи хора, които даже не знаят за какво се оплакват, ама нали трябва да се правят на жертви... :?

Другото... Супер ми е странно някой да си дава самооценка от типа на: забавен съм, красив съм, шантав съм(в добрия смисъл) и тем подобни, при положение че истината е друга. Точно в момента, една приятелка ме дразни с това си държание. Като мине някой напълно нормален край нея и тя почва:
-Виж го какъв е смотан. Не може ли да бъде по-различен и шантав, като мен например? (при положение, че тя не е такава)
И никога не знам как да реагирам, да се дразня или да се смея... 8-)

Lucho
10-05-2011, 19:52
Дразни ме как бабите и дядовци разправят колко сме зле младите, а като е намалено сиренето и кашкавала в Кауфланд или Лидъл, е едно здраво псуване, че даже и до бой могат да стигнат.

След около 10-тина години и ти ще разбереш, че са прави, защото не мисля нещо да се е променило особено до тогава. Вместо да те е яд на хората, че недоволничат, опитай се да разбереш защо, а не просто вяло да коментираш. Както искаш така го разбирай, аз също твърдя, че масово поколението не е просто зле, а много зле. Но това е повод на съвсем друга тема. И още нещо - усмихвай се. За една промоция на верига магазини, както казваш ти, се стига до псувни... усмихвай се, усмихвай се... животът е песен!

Лично аз не харесвам хората, които "летят" на високо в облаците, нито тези, които се опитват да се правят на интересни по всякакви начини, още повече мразя тарикатите, "шмекерите", двуличните хора и тези, които си вярват, че са много нещо, но погледнати отстрани са кръгла нула. За съжаление все по-рядко се срещат умни, здравомислещи, здравостъпили на земята, точни хора.

marin4itu
10-05-2011, 21:58
Имах отговори на коментара..

Та.. нашето поколение, че е зле, зле е, но това казвам, че възрастните хора ни се възмущават, а и те не се държат по-добре. Не казвам, че не уважавам възрастните, винаги в автобуса ставам, за да седнат, въпреки че съм виждала някои да си го просят и да бягат като видят свободно място.. Не си мислете, че мама и тати ми дават пари, много добре знам как се изкарват смешни пари с много труд.. Просто човек като е възпитан и добронамерен, той е такъв на 15, на 35, че ако ще и на 70 да е..

Добре, може би трябваше да се изкажа по друг начин, дразнят ме злобни, невъзпитани хора, които си изкарват проблемите на непознати хора, които не са им виновни с нищо.. Защото аз на пример никога не бих погледнала сервитьорката в кафенето или продавачката в магазина накриво, защото денят ми е бил ужасен.

:)

Mirage3
10-06-2011, 06:53
Хора, които много се канят, а нищо не правят.
Прекалено недоверчиви хора от типа на "Не вярвам, че небето е синьо, докато не проверя сам".
Превзети хора също ненавиждам.

Mirage3, не знам на колко си, ама правиш супер смешни обобщения за мъжете - само за храна и секс мислели, а? Ти с такива ли общуваш?
Не знам на колко съм, но това даже го цитирам. Не съм го казала аз. Не визирам всички мъже, а част от тях. Но наистина, замисли се - педофилия, трафик на хора, убийства, разни извратени работи (които не искам да споменавам тук, но едното от тях включва змия)...

Supernaturalfan
10-06-2011, 12:26
Необщителните хора, тези, които вечно се сърдят, подмазвачите и превзетите... Перверзните до краен предел!
Тези двойки по главната и при мен ги има, ужасно много ме дразнят. :shock: Особенно ако са някакви на 12-13 или 15-16... Да си изразяват любовта другаде, не пред очите на целия град. :?
Дразня се от това, че мъжете се мислят за велики, а като се замислиш винаги те разрушават всичко. Светът щеше да е много по-добър, ако не мислеха само за две неща - храна и с*кс. -.- Трафика на хора заради кого е?
Именно!

iiordanova
10-06-2011, 12:58
Не обичам лицемерите. Пред мен ми се прави на първа приятелка,а пък зад гърба ми ме плюе..мразя такива хора!
Не харесвам и подмазвачите. Противно изглеждат отстрани.

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 13:16
перверзници. Еми тогава не идвай в нашия клас щот...Е пълно с такива :lol: Знам, и аз не ги издържам, ама какво да се прави...
Нищо не мразя, но не обичам злобни, отвратени от света хора, които си мислят, че всички са готови да им направят зло...(и добре че емо модата свърши, че...)

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 13:18
Имах отговори на коментара..

Та.. нашето поколение, че е зле, зле е, но това казвам, че възрастните хора ни се възмущават, а и те не се държат по-добре. Не казвам, че не уважавам възрастните, винаги в автобуса ставам, за да седнат, въпреки че съм виждала някои да си го просят и да бягат като видят свободно място.. Не си мислете, че мама и тати ми дават пари, много добре знам как се изкарват смешни пари с много труд.. Просто човек като е възпитан и добронамерен, той е такъв на 15, на 35, че ако ще и на 70 да е..

Добре, може би трябваше да се изкажа по друг начин, дразнят ме злобни, невъзпитани хора, които си изкарват проблемите на непознати хора, които не са им виновни с нищо.. Защото аз на пример никога не бих погледнала сервитьорката в кафенето или продавачката в магазина накриво, защото денят ми е бил ужасен.

:) Човек - четеш ми мислите :-D

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 13:27
[quote=marin4itu]

Лично аз не харесвам хората, които "летят" на високо в облаците, нито тези, които се опитват да се правят на интересни по всякакви начини, още повече мразя тарикатите, "шмекерите", двуличните хора и тези, които си вярват, че са много нещо, но погледнати отстрани са кръгла нула. За съжаление все по-рядко се срещат умни, здравомислещи, здравостъпили на земята, точни хора.Наистина ли ме мразиш? :-# :-# :-#

XTREMEFREERIDE
10-06-2011, 14:54
Мразя, когато някой се преструва, че ме харесва и му личи.
Мразя, когато някой ми се усмихва на сила.
Мразя, когато някой не одобрява мнението ми и въпреки това се мазни.
Мразя безхарактерността в хората.
Мразя хора, затворени за нови идеи.
Мразя хора, които живеят на автопилот.

И други неща.
Ама май не е точно мразя, а по-скоро не харесвам.

againstyou
10-06-2011, 15:59
Тва че много лъжат,като си мислят,че така ще стане по-добре и ше замажат положението.Лицемерието..н ма по-противно от тва да говориш на някой зад гърба.Злобата..мдаа онзи гаден поглед,който ти хвърлят всеки път,когато ти се случи нещо хубаво.А не харесвам също и тея дето летят в облаците,мислят си че всичко е розовко и от някъде вадят такова голямо самочувствие,а пък без покритие.Ся ще кажете,че се мисля за перфектна,щото съм написала такъв роман.

Seattle
10-06-2011, 21:23
Хората които забравят приятели и познати заради гаджетата си

Хора които ти се правят на приятели а всъщност се движат с теб само поради изгода

Хора които просто спират да ти говорят заради грешки на твои познати при това без каквото и да е обяснение. Особенно гадно е когато е човек на когото държиш.