PDA

View Full Version : Втора вечер за бъдещи абитуриенти и абитурентки



NqmamName
10-04-2011, 08:51
Тука ми пуснаха 2-3 оферти за Мармарис,Кушадъсъ (Турция) и за Слънчев бряг, :D :D

Попринцип аз си знам,че на Слънчев бряг ще стане якото мазало,но там ходя всяка година по 10 пъти,така че не вярвам да остана очарован,а в Мармарис не можеш да отидеш когато си пожеалеш.. Вие къде бихте избрали, ако изключим финансовите си възможности и не се ограничавате с това? :)

Nikolcheto24
10-04-2011, 09:28
Сестра ми беше абитурентка тази година и отидоха на Мармарис.Каза, че са си прекарали страхотно.Препоръчвам там да идеш.А и все пак на Слънчев бряг може да си ходиш всяка година.

bloodyF
10-04-2011, 14:14
Вие къде бихте избрали, ако изключим финансовите си възможности и не се ограничавате с това?
о-в Ибиса! Чела съм и съм гледала уникални неща за тоя остров и мисля че бихме си изкарали повече от добре :)

NqmamName
10-04-2011, 16:18
говоря точно за тези 2 дестинации.. казах да не се ограничавате от финансите,защото в Турция излиза по-скъпо.. нямах предвид да избирате други места.. :D :D

SuperBadSuperFresh
10-04-2011, 20:29
Точно това "обсъждаме" с класа.В кавички е,защото ние само се избиваме и нищо не правим.Мамка му,не ми дреме къде съм,а хората.
По принцип съм за Слънчев бряг,както и най-близките ми съученици.Така че за мен Турция отпада.Миналата година бяха си изкарали ужасно випуска от моето даскало там,пътят е ужасно много,пък и не ме привлича като туристическа дестинация.

Имахме идеи за Испания,Венеция,Италия и не знам си къде,ама ние отиваме да се разбием за последно, а не да гледаме забележителности.Пък и много пари...

Слънчев Бряг завинаги! 8-)

psychopath
10-05-2011, 06:34
Ако не се ограничавам от към финанси...
триседмично мазало, обикаляйки много места :-P

shadow4e
10-05-2011, 06:43
Ммм зависи в Мармарис доколко се съобразяват с вас. Ако ще ви пускат турска музика, каквото не се слуша в България, ще бъде кофти.

sandero
10-06-2011, 11:02
мармарис голяма простория, вървете в Испания, Португалия :D