PDA

View Full Version : Грозен е



bonbona102
10-04-2011, 11:42
Така приятелят ми е грозен в смисъл,че само в лице иначе има мускули,плочки има и сини очи,но погледа му е някак си умрял.Не искам да съм повърхностна ама съм такава.Кажете ми как да го преодолея защото характера му ми харесва но просто лицето му изобщо не ми харесва.Питате се защо сме заедно като не ми харесва външния му вид ами просто ми харесва,има нещо в него.Благодаря предварително :)

Bozichko
10-04-2011, 11:51
Освен смях, друго в главата не ми идва, след като ти прочетох "нещото", което е като въпрос. Ми има 2 варианта! Или спри да си токова малоумно съзнание и почни да мислиш, кое е добре за теб, а не, кое е "красивото"... 2рия вариант е, зарежи го, намери си един красавец и пей сърце.

Тука въпросите станаха като "пишка ми се, ще ми дадете ли съвет какво да нарпавя?"...

differenTgiirL
10-04-2011, 11:53
охх мале..такива като тебе просто ме разбиват.. :D
ти си тръгнала с него, защото има тяло и хубав характер..ако го обичаш няма да те ебе кво лице има, дали е богат и ква кола кара..

amada
10-04-2011, 12:00
Ако го обичаш - пренебрегваш всичко останало ..
Въпреки, че се съмнявам да го обичаш, щом го намираш за хм "грозен" ..
А и преди да го съдиш, се замисли, ти можеш ли да си хванеш КРасИВ :D

crowberry
10-04-2011, 12:02
Зарежи го. Заслужава някой, който не му търси дефектите...

arsenalllbaby
10-04-2011, 12:04
Зарежи го. Заслужава някой, който не му търси дефектите...

victoriassecret1
10-04-2011, 12:05
С него си само заради плочките? :shock:
Баси детската логика...

martito2
10-04-2011, 12:09
А ти?! Ти мис свят ли си? - НЕ! ... бхт. повърхностните хора ... :-o :-o Разберете вече, че има и по-важни неща от външноста ;)

bonbona102
10-04-2011, 12:11
Зарежи го. Заслужава някой, който не му търси дефектите...

Търся, сериозно търся ама то е очевадно.Да кажа че е хубав ли.Хм и ква любов бе аз съм на 14.Пък и кво ми пишат някви урунгели...Ти ги питаш като нормален човек те ти са базикат.Отговаряйте нормално,написала съм "Благодаря предварително"аз не благодаря за неуместни шеги .Така,че сериозно. :!:

differenTgiirL
10-04-2011, 12:18
Зарежи го. Заслужава някой, който не му търси дефектите...

Търся, сериозно търся ама то е очевадно.Да кажа че е хубав ли.Хм и ква любов бе аз съм на 14.Пък и кво ми пишат някви урунгели...Ти ги питаш като нормален човек те ти са базикат.Отговаряйте нормално,написала съм "Благодаря предварително"аз не благодаря за неуместни шеги .Така,че сериозно. :!:

аз ще ти препопоръчам нещо, което много ще ти помогне..
ПОРАСНИ НА АКЪЛ !! ^^

Bozichko
10-04-2011, 12:21
На въпрос като твоя, освен с обида, с друго не може да ти се отговори. Точно щото съм убеден, че ти не по твоя, а по акъла на "приятелките" ти се водиш, които са казали, че той може да е грозен и да не те е "срам" с него. Едван а 14 годинки, а в главата си празна, жал ми е за такива създания като теб. Не си перфектна, за да търсиш кусури на другите ! Аз обаче ще ти кажа нещо друго. Ти може и да искаш да скъсаш с него, щото е "грозен", но красавците не харесваме такива дебили като тебе! Айде у лево и почни да си ползваш кратуната...

Goddess
10-04-2011, 12:23
Плати му посещение при пластичен хирург.

Ashenvale
10-04-2011, 12:44
are u serious .. от тъпи все по тъпи ставате ... :-x

bonbona102
10-04-2011, 12:46
На въпрос като твоя, освен с обида, с друго не може да ти се отговори. Точно щото съм убеден, че ти не по твоя, а по акъла на "приятелките" ти се водиш, които са казали, че той може да е грозен и да не те е "срам" с него. Едван а 14 годинки, а в главата си празна, жал ми е за такива създания като теб. Не си перфектна, за да търсиш кусури на другите ! Аз обаче ще ти кажа нещо друго. Ти може и да искаш да скъсаш с него, щото е "грозен", но красавците не харесваме такива дебили като тебе! Айде у лево и почни да си ползваш кратуната...

Ааа ти да си ме видял дали съм дебела,дали съм грозна.Не така,че айде да мълчиш.Не ме грее дали си по-голям от мене.Нито си ме виждал,нито нищо.Така,че не ми наливай акъл щото виждам ,че и ти не си много умен .

Bozichko
10-04-2011, 12:52
Така е, не съм достатъчно умен, че да имам дилеми като твоите 8-) 8-) 8-)

bonbona102
10-04-2011, 12:56
Така е, не съм достатъчно умен, че да имам дилеми като твоите 8-) 8-) 8-)
Дам прайм се на остроумни а

Ducati
10-04-2011, 13:00
Остей го, наистина е грозен. Не е за мис красавица 2011.

Bozichko
10-04-2011, 13:13
Така е, не съм достатъчно умен, че да имам дилеми като твоите 8-) 8-) 8-)
Дам прайм се на остроумни а

Дано наистина си красива, че в главата си гнила :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

bonbona102
10-04-2011, 13:17
Като ябълка нали, ми и ти си там нали си червей

Bozichko
10-04-2011, 13:24
Като ябълка нали, ми и ти си там нали си червей

Точно като гнила ябълка си! Отвън прекрасна, взема те някой, в момента, в който "отхапе" от теб и те захвърля, щото за нищо не ставаш !!! Евалата, благодаря ти, че ни разясни какво си ! :razz:

bonbona102
10-04-2011, 13:25
Не сменяй темата говорих за червея който си

Bozichko
10-04-2011, 13:28
Така е, червей съм и те ям отвътре, и те е яд, че си проста и не знаеш как да ме накараш да спра :grin:

bonbona102
10-04-2011, 13:30
Единственото за ,което ме е яд е ,че се заяждаш с мен вместо да спиш с умни мацки,а извинявай ако съм те обидила може да си девствен. 8)

Bozichko
10-04-2011, 13:32
Така е девствен съм. Само с такива гнили ябълки като теб се срещам, щото гаджетата са им "грозни" и постоянно трябва да ги изхвърлям... Дебиш и ябълките гнили, никой ги не иска, само прасетата ги ядат :razz: :razz:

bonbona102
10-04-2011, 13:34
А ти кви ябълки ядеш прасе мазно

Moerder
10-04-2011, 13:34
Не сменяй темата говорих за червея който си

Баси тъпата си - големи претенции, просто не е истина.

Аз съм поредният " урунгел ", който ще ти каже, `е ти си една истинска блондинка. И кво не ти харесва в лицето му? Третото му око? Хоботът? Или пък зелената му кожа? Но миличка аз не мисля, че си глупава. Според мен трябва да поискаш публично извинение от всеки от тях, защото си най - новият експеримент на извънземните с кодово наименование: ГЛАВА БЕЗ МОЗЪК. :razz: :razz: :razz: :razz:

autista88
10-04-2011, 13:37
ОООООО колко си прост(а) и има ли смисъл...

bonbona102
10-04-2011, 13:37
Не сменяй темата говорих за червея който си

Баси тъпата си - големи претенции, просто не е истина.

Аз съм поредният " урунгел ", който ще ти каже, `е ти си една истинска блондинка. И кво не ти харесва в лицето му? Третото му око? Хоботът? Или пък зелената му кожа? Но миличка аз не мисля, че си глупава. Според мен трябва да поискаш публично извинение от всеки от тях, защото си най - новият експеримент на извънземните с кодово наименование: ГЛАВА БЕЗ МОЗЪК. :razz: :razz: :razz: :razz:
Честно като го четох това се спуках от смях първо не съм руса.Второ много си на ясно с това,което пишеш имам чувството че ти си бил експеримент не аз.Айде връщай се в космическия кораб трябва да те довършат.

Moerder
10-04-2011, 13:47
Честно като го четох това се спуках от смях първо не съм руса.Второ много си на ясно с това,което пишеш имам чувството че ти си бил експеримент не аз.Айде връщай се в космическия кораб трябва да те довършат.

Радвам се, че загря колко си т*па. И моля те отиди пред огледалото да се убедиш, че си руса. Иначе на колко си? 10 -11? Това е форум за тийнове, не за пискуни. Моля те остави човека... той заслужава повече от теб. :razz:

И защо реши,че такъв тон е допустим за хора като нас? Отивай си в форума за блондинки.

Cucko0, спаси форума плс, заключи тази тема

bonbona102
10-04-2011, 13:54
Ми не съм руса на 14 съм.Пък и руса да бях вярно има някой които са тъпи и са блондинки ,но аз не съм от тях нито от блондинките нито от тъпите като теб.Но се замислям(о боже аз мисля) май така си казваш дали ти не си рус/а защото ти личи.Абе ти казваш ,че аз съм куха и така може да в сравнение с твоята глава,който е пълен с вода.

Ashenvale
10-04-2011, 14:10
Не мислиш ли, че вече достатъчно се изложи ? Ами и продължаваш.
Така, че не се сърди като ти казват, че си ТЪПА !

Moerder
10-04-2011, 14:32
Не мислиш ли, че вече достатъчно се изложи ? Ами и продължаваш.
Така, че не се сърди като ти казват, че си ТЪПА !

+1

АЗ ОФИЦИАЛНО СЕ ОТТЕГЛЯМ ОТ ТОЗИ РЯДЪК СЛУЧАЙ НА БЕЗМОЗЪЧИЕ.

1n5ub0rd1na73
10-04-2011, 14:40
... погледа му е някак си умрял...

Работи над това; питай го защо няма искра в погледа му -- ти ли си причината, или просто на него му е безразлично. Щом като е умрял, ми съживи го!
А може и просто да е твърде спокоен.

Поздрави

sunman
10-04-2011, 15:02
Цял живот няма да се научите!

ilievabe098
10-04-2011, 15:04
помисли си много хубаво ... дали мускулите-са достатъчно големи и сините очи -достатъчно проницателни ,за да компенсират липсата на изящно лицето,задоволяващо изискванията ти...ако ,ли не зарежи го .... не ти тря'а момче с грозно лице




:D

Bozichko
10-04-2011, 15:06
ЕХ, мацето усра и отиде да се гледа пред огледалото... Така е, гнилчоците в боклука :o :grin: :grin:

heartlesandfreaky
10-04-2011, 15:47
Ти за препинателни знаци да си чувала (към авторката)?! :? Не мисля.. Зарежи го и му дай възможност да си намери по-добра от тебе... Точно такива най' ги мразя.. Хем тъпи, хем претендират, че са умни.. Ама на вс отгоре и красиви били.. Добре бе :lol:

marin4itu
10-04-2011, 15:50
Авторке, дано като станеш на 17-18 да се промениш и да не останеш безмозъчна кифла.. Пък и на теб момчето може да ти се струва грозно, но за някоя друга може да е идеалният, за това освободи момчето от присъствието си!

leadyflame
10-04-2011, 15:51
надявам се да има регистрация и да ти види темата

bonbona102
10-04-2011, 16:13
Ти за препинателни знаци да си чувала (към авторката)?! :? Не мисля.. Зарежи го и му дай възможност да си намери по-добра от тебе... Точно такива най' ги мразя.. Хем тъпи, хем претендират, че са умни.. Ама на вс отгоре и красиви били.. Добре бе :lol:

Да ,щото само аз пропускам препинателни знаци нали

bonbona102
10-04-2011, 16:14
Авторке, дано като станеш на 17-18 да се промениш и да не останеш безмозъчна кифла.. Пък и на теб момчето може да ти се струва грозно, но за някоя друга може да е идеалният, за това освободи момчето от присъствието си!

Няма да го зарежа ще си гледам кефа,за к'во да се лишавам от гадже.

autista88
10-04-2011, 16:17
:shock:

deni979
10-04-2011, 16:21
ОООООО колко си прост(а) и има ли смисъл...
ОООООООООО, не!
Ех, тази песен, колко истина има в нея...

anonymous708973
10-04-2011, 16:28
Не те кефи - не ходите.

differenTgiirL
10-04-2011, 16:40
Авторке, дано като станеш на 17-18 да се промениш и да не останеш безмозъчна кифла.. Пък и на теб момчето може да ти се струва грозно, но за някоя друга може да е идеалният, за това освободи момчето от присъствието си!

Няма да го зарежа ще си гледам кефа,за к'во да се лишавам от гадже.

Еми да, за кво да се лишаваш..нали трябва да сме в крак с модата.. :D

cigarettekisses
10-04-2011, 16:42
Или се промени,или късайте...
Изобщо не е хубаво да си толкова повърхностна..

bonbona102
10-04-2011, 16:49
Авторке, дано като станеш на 17-18 да се промениш и да не останеш безмозъчна кифла.. Пък и на теб момчето може да ти се струва грозно, но за някоя друга може да е идеалният, за това освободи момчето от присъствието си!

Няма да го зарежа ще си гледам кефа,за к'во да се лишавам от гадже.

Еми да, за кво да се лишаваш..нали трябва да сме в крак с модата.. :D

Чи как иначи 8)

MedSestrata
10-04-2011, 16:50
Зарежи го. Заслужава някой, който не му търси дефектите...

Търся, сериозно търся ама то е очевадно.Да кажа че е хубав ли.Хм и ква любов бе аз съм на 14.Пък и кво ми пишат някви урунгели...Ти ги питаш като нормален човек те ти са базикат.Отговаряйте нормално,написала съм "Благодаря предварително"аз не благодаря за неуместни шеги .Така,че сериозно. :!:

Ясна работата :-D не нападайте момиче, ще порастне и може би ще се оправи.

twinnieh
10-04-2011, 17:19
Офф.. Не нападайте момичето! Тя не знае какво да прави и иска други мнения по въпроса! Престанете да й казвате,че е тъпа,руса,изгнила и т.н. Вместо това й дайте съвет какво да направи и не я нападайте с обиди! Писна ми от хейтъри... // Щом не ти харесва,зарежи го! Сигурно той не е подходящ за теб. А и с този "умрял" поглед.. :-P

Bozichko
10-04-2011, 17:32
Регна си нов акаунт, че да се защитава, бравос!!! :lol: :lol: :lol:

Hilary_
10-04-2011, 17:34
Заслужава някой, който не му търси дефектите...
точно така!
Бил еди какъв си, еди що си .. на тебе ще ти е готино ли да ти каже кусурите, които 100% имаш!! Д*ба и повърхностните хора .. :-x

NambyPamby
10-04-2011, 17:40
тролололо

twinnieh
10-04-2011, 17:40
Регна си нов акаунт, че да се защитава, бравос!!! :lol: :lol: :lol:
Хахаха! Нов акаунт ли? Не мисля така! ;)) .. Първо: Ние сме два различни човека! Направих си тази регистрация за да си изкажа мнението и още нещо: никога не бих погледнала такава глупава тема или да вляза в тоя сайт,който е дополовина пълен с глупости .. Тъпите хейтъри: НАСТРАНА! Стига сте я обиждали! ПИСНА МИИИ! :-x .. Тц. И каква ви любов? Офф.. с вас съм тръгнала да се занимавам! =.="

twinnieh
10-04-2011, 17:42
Не ги слушай.. Апък и аз го видях "онзи" какъв е! :razz: .. Моля те зарежи го! Поне няма да съм единствената.. знаеш.. хДд

GOODNESS
10-04-2011, 17:43
Случайно да си кифла?

bonbona102
10-04-2011, 17:47
Не ги слушай.. Апък и аз го видях "онзи" какъв е! :razz: .. Моля те зарежи го! Поне няма да съм единствената.. знаеш.. хДд

Маги колко са хилихме като четохме коментарите.Мерси защита.Чувствам се като на съдебно дело.Ето най-добрата ми приятелка ви каза че е грозничък.ТЯ да ви разкаже някоя друга история за него

bonbona102
10-04-2011, 17:47
Случайно да си кифла?

Да и не ме е срам.Кифлите се лигавят много , а аз не намирам нещо лошо.

thegreenzombie
10-04-2011, 17:48
ОМГг...... е не :razz: милата, ам как... горката.. да се лиши от гадже.. никога. :!: простотията в'ерно ходила по хората :D ам как само хейтва 8-) ... тамм по темата: ябълчице, я се осъзнай и бъди благодарна, че някой въобще се е хванал с теб !! горкото момче :? казваш, че си на 14..... ако това е така, поне малко разсъждавай като нормален човек :lol: ии да, зарежи го, докато той не е осъзнал с каква ябълка си има работа

twinnieh
10-04-2011, 17:49
Не ги слушай.. Апък и аз го видях "онзи" какъв е! :razz: .. Моля те зарежи го! Поне няма да съм единствената.. знаеш.. хДд

Маги колко са хилихме като четохме коментарите.Мерси защита.Чувствам се като на съдебно дело.Ето най-добрата ми приятелка ви каза че е грозничък.ТЯ да ви разкаже някоя друга история за него

Откъде разбра,че съм аз?? Апък за онзи нямам коментар.. Мани гоо.. Моляя! ;д ВСИЧКИ ти казаха да го зарежеш! хДд .. Дано да прочете тази тема! :Д .. Апък наистина коментарите тук са страхотни! Искам да чета още хейтърски! Много са забавни! :grin:

bonbona102
10-04-2011, 17:50
Айде стига с тая ябълка вече. :D

LeprikonA
10-04-2011, 17:51
Случайно да си кифла?


колко да е случайно, тъй както виждаш...


да ти имам малкото мозъче, какви ги говориш, то бива да си прост, ама ти просто стени разбиваш с простотията си.... някъде видях коментар "дано има регистрация и да ти види темата", аз ще допълня - дано в темата те и зареже ..... до сега не разбра ли колко глупаво се държиш, защото се изредиха една камара народ да ти го кажат......

bonbona102
10-04-2011, 17:53
Не ги слушай.. Апък и аз го видях "онзи" какъв е! :razz: .. Моля те зарежи го! Поне няма да съм единствената.. знаеш.. хДд

Маги колко са хилихме като четохме коментарите.Мерси защита.Чувствам се като на съдебно дело.Ето най-добрата ми приятелка ви каза че е грозничък.ТЯ да ви разкаже някоя друга история за него

Откъде разбра,че съм аз?? Апък за онзи нямам коментар.. Мани гоо.. Моляя! ;д ВСИЧКИ ти казаха да го зарежеш! хДд .. Дано да прочете тази тема! :Д .. Апък наистина коментарите тук са страхотни! Искам да чета още хейтърски! Много са забавни! :grin:

Ти си ми приятелка и си срещу мен как може такова нещо.Ми то си личи аз като видях аватара и като видях думата хейтъри никво съмнение,че си ти.Ше видиш утре с нашта блондинка кво ше те направим

thegreenzombie
10-04-2011, 17:53
Айде стига с тая ябълка вече. :D


ами, ябълка си :D няма 2 мнения по въпроса 8-)

twinnieh
10-04-2011, 17:54
Не ги слушай.. Апък и аз го видях "онзи" какъв е! :razz: .. Моля те зарежи го! Поне няма да съм единствената.. знаеш.. хДд

Маги колко са хилихме като четохме коментарите.Мерси защита.Чувствам се като на съдебно дело.Ето най-добрата ми приятелка ви каза че е грозничък.ТЯ да ви разкаже някоя друга история за него

Откъде разбра,че съм аз?? Апък за онзи нямам коментар.. Мани гоо.. Моляя! ;д ВСИЧКИ ти казаха да го зарежеш! хДд .. Дано да прочете тази тема! :Д .. Апък наистина коментарите тук са страхотни! Искам да чета още хейтърски! Много са забавни! :grin:

Ти си ми приятелка и си срещу мен как може такова нещо.Ми то си личи аз като видях аватара и като видях думата хейтъри никво съмнение,че си ти.Ше видиш утре с нашта блондинка кво ше те направим

Хубу.. вече съм официално един от хейтърите ти! Ябълкии! :lol:

Bozichko
10-04-2011, 17:56
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

bonbona102
10-04-2011, 17:58
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ами имаме способност да се надсмиваме над себе си.Което в похвално

thegreenzombie
10-04-2011, 17:59
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ами имаме способност да се надсмиваме над себе си.Което в похвално


ам доста време ще има да си се "надсмивате" :D

bonbona102
10-04-2011, 18:01
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ами имаме способност да се надсмиваме над себе си.Което в похвално


ам доста време ще има да си се "надсмивате" :D

Ами по цял ден кво мислиш че правим.Смеем се на простотиите които правим.Нали Маги penco sexydeso sexy зарибявки ала- бала

sunman
10-04-2011, 18:02
Айде заключете темата,че тези пикли няма да престанат да тролват!! :-x :-x :-x :-x

Bozichko
10-04-2011, 18:03
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ами имаме способност да се надсмиваме над себе си.Което в похвално

Тоест, разбирате колко сте тъпи, но тъй като не може да го промените, продължавате да го правите.
http://rlv.zcache.com/insane_troll_logic_mug-p1687758285074547642padq_400.jpg

twinnieh
10-04-2011, 18:04
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ти каквото и да кажеш,все ще е някаква обида към нея.. Още от 1вия ти коментар на тази тема,започна. Така,че я остави! Тя наистина може да е повърхностна,но ти нито я познаваш,нито знаеш нещо за нея! Така,че си вземай ябълките и стига си зяпал тази тема. Какво й е интересното? Че всички,които коментират наричат Софи "тъпа", ли?

bonbona102
10-04-2011, 18:09
Айде заключете темата,че тези пикли няма да престанат да тролват!! :-x :-x :-x :-x

Нещо да ти пречим данък обществено мнение няма 8)

Vladel
10-04-2011, 18:09
Това нещо друго би трябвало да компенсира лицето,ако не,не си струва връзката.

twinnieh
10-04-2011, 18:11
Това нещо друго би трябвало да компенсира лицето,ако не,не си струва връзката.

Точния кометар за тази тема!

bonbona102
10-04-2011, 18:12
Това нещо друго би трябвало да компенсира лицето,ако не,не си струва връзката.

Точния кометар за тази тема!

Шматкооо кво искаш да кажеш а

Bozichko
10-04-2011, 18:13
Тези 2те са толкова зле, че каквото и лошо да кажа, то ще е комплимент за тях...

Ти каквото и да кажеш,все ще е някаква обида към нея.. Още от 1вия ти коментар на тази тема,започна. Така,че я остави! Тя наистина може да е повърхностна,но ти нито я познаваш,нито знаеш нещо за нея! Така,че си вземай ябълките и стига си зяпал тази тема. Какво й е интересното? Че всички,които коментират наричат Софи "тъпа", ли?

http://www.tunnelsandtrolls.com/magazines/trolltalk.jpg

prout1
10-04-2011, 18:14
Дано той те зареже, кифло. 8)

twinnieh
10-04-2011, 18:14
Това нещо друго би трябвало да компенсира лицето,ако не,не си струва връзката.

Точния кометар за тази тема!

Шматкооо кво искаш да кажеш а

Че ни изкара и двете мнооого тъпи! Аз съм съгласна с повечето мнения! Зарежи го! Не си заслужава! =.=

bonbona102
10-04-2011, 18:15
Дано той те зареже, кифло. 8)

Ам надявай се

twinnieh
10-04-2011, 18:16
Дано той те зареже, кифло. 8)

И аз на това се надявах,но няма как да стане! Горкото момче..

Bozichko
10-04-2011, 18:22
Дано той те зареже, кифло. 8)

И аз на това се надявах,но няма как да стане! Горкото момче..

Наистина горкото момче, да ходи с тоя оръфляк "bonbona102"....

crowberry
10-04-2011, 18:25
^Всеки има право да няма вкус.. :smt102

twinnieh
10-04-2011, 18:27
Дано той те зареже, кифло. 8)

И аз на това се надявах,но няма как да стане! Горкото момче..

Наистина горкото момче, да ходи с тоя оръфляк "bonbona102"....

:D .. Ами какво да се прави? ;дд .. Тя просто гледа външния му вид! На живо е по-голям бисер,но както и да е. Май тук не става въпрос за "ужасната" им връзка,а за това кой повече ще затапи! хДд

sunman
10-04-2011, 18:30
То се вижда,че коефизиента ви на интелигентност е под 0!

SmilezZz
10-04-2011, 18:35
Супер си повърхностна и темата ти единствено предизвиква смях към теб,и съчувствие към него , че е с такъв човек.
Като не ти харесва - не се занимаваш с него и това е. А определено момчето се нуждае от човек , който ще го обича такъв , какъвто е. При теб това е невъзможно да се получи. И все пак не ми стана ясно от какъв зор тръгна с него , щом не ти харесва и не го обичаш ?

bonbona102
10-04-2011, 18:36
ОК викате ми че съм тъпа.Ам кво искате да седя на 1 място и да не се лигавя , не мога.Добре Магдалина не е тъпа аз я изкарах като първата кифла ма не е така.Дай сега да ви разправям колко имам по български и така на татък.Е вярно певица съм а те доста често се лигавят.Ама извинете ми аз ако не се лигавя ще стоя на 1 място и нищо няма да правя ,не мога така.И аз какво да направя,че не харесвате кифли.Всеки има право да е метал,кифла,емо,зубър..Така, че аз заради вас се правя на още по голяма глезла от колкото съм мога,а и още .Не се притеснявайте има достатъчно материал за всички злобни "хейтъри"

bonbona102
10-04-2011, 18:37
То се вижда,че коефизиента ви на интелигентност е под 0!


Аха нашия КОЕФИЗИЕНТ е под нула така ли

bonbona102
10-04-2011, 18:38
Супер си повърхностна и темата ти единствено предизвиква смях към теб,и съчувствие към него , че е с такъв човек.
Като не ти харесва - не се занимаваш с него и това е. А определено момчето се нуждае от човек , който ще го обича такъв , какъвто е. При теб това е невъзможно да се получи. И все пак не ми стана ясно от какъв зор тръгна с него , щом не ти харесва и не го обичаш ?

Кой ти каза,че не го харесвам.Казвам,че не е красив

twinnieh
10-04-2011, 18:39
То се вижда,че коефизиента ви на интелигентност е под 0!

Научи се да пишеш думата коефиЦиент правилно! ;дд

thegreenzombie
10-04-2011, 18:47
мега уникалните хора сте, заклевам се :lol: ам права си е, като не се лигави, няма какво друго да прави, освен да стои на едно място :D може ли някой да каже, колко е коефиЗиента на една ябълка 8-)

bonbona102
10-04-2011, 18:48
мега уникалните хора сте, заклевам се :lol: ам права си е, като не се лигави, няма какво друго да прави, освен да стои на едно място :D може ли някой да каже, колко е коефиЗиента на една ябълка 8-)

Ми не съм написал аз КОЕФИЗИЕНТ0пЪК И ТИ НЕЩО МНОГО ГОВОРИШ ЗА ЯБЪЛКИ ДА НЕ СА ТИ РОДНИНИ ПО ТОЧНО ГНИЛИТЕ

thegreenzombie
10-04-2011, 18:50
^нда... всеки ден ям ябълки :D ии да.. много говоря 8-) такъв е живота, свиквай ...... :lol:

leadyflame
10-04-2011, 18:51
http://www.threadbombing.com/data/media/54/mutant_facepalm.jpg

ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА!!!

bonbona102
10-04-2011, 18:52
^нда... всеки ден ям ябълки :D ии да.. много говоря 8-) такъв е живота, свиквай ...... :lol:

Ми свикнала съм.И като ти гледам аватара няма да му давам определяния не мога да кажа ,че ти не се лигавиш

thegreenzombie
10-04-2011, 18:55
^тази вечер аватарЪт ми става обществен проблем :D нда, снимката е идиотска ии к'во 8-) шегувам се..... :lol: .......... много хейтваш :(

bonbona102
10-04-2011, 18:56
^тази вечер аватарЪт ми става обществен проблем :D нда, снимката е идиотска ии к'во 8-) шегувам се..... :lol: .......... много хейтваш :(

АЗ ХЕЙТВАМ ДАА ПАК АЗ СЪМ ПОЧНАЛА ЩОТО.ХЕЙТЪРКА СЪМ НА СЕБЕ СИ КАК

twinnieh
10-04-2011, 18:59
Лелее.. ние сме се лигавили! о.О Абе Софи що хейтваш? :razz:

bonbona102
10-04-2011, 19:00
Не знам то явно е заразно то всички тука от началото на тази тема се заразих.Даже себе си почнах да хейтвам.

bonbona102
10-04-2011, 19:06
Айде авторката се измори да "хейтва". Очаквайте утре 2-ри епизод на "Хейтване" по teenproblem.net

autista88
10-04-2011, 19:06
То се вижда,че коефизиента ви на интелигентност е под 0!


Аха нашия КОЕФИЗИЕНТ е под нула така ли

Ами ако ползва кирилизатор, а? Тогава тъп ли е, че има грешка?

Абе по същата логика, какво правиш ако някое момче тръгне с теб, защото имаш яко тяло и иска да *осъществи груб телесен контакт* с теб и не му пука за лицето ти, сещаш се, една торба на лицето ако си грозна и ще те опъва без проблем.

bonbona102
10-04-2011, 19:08
То се вижда,че коефизиента ви на интелигентност е под 0!


Аха нашия КОЕФИЗИЕНТ е под нула така ли

Ами ако ползва кирилизатор, а? Тогава тъп ли е, че има грешка?

Абе по същата логика, какво правиш ако някое момче тръгне с теб, защото имаш яко тяло и иска да *осъществи груб телесен контакт* с теб и не му пука за лицето ти, сещаш се, една торба на лицето ако си грозна и ще те опъва без проблем.

Закъсня това трябваше да го напишеш преди малко.Днешния епизод на "ХЕЙТВАНЕ" приключи

marin4itu
10-04-2011, 19:16
Няма ли някой модератор да заключи тази изпълнена с интелект тема.. :-o

twinnieh
10-04-2011, 19:17
:razz: :grin:

bonbona102
10-04-2011, 19:19
Ми сигурно има модератори обаче си хилят на простотиите,които пишем :D :D

twinnieh
10-04-2011, 19:21
Ми сигурно има модератори обаче си хилят на простотиите,които пишем :D :D

Ама естествено! Ние само гледаме как да забавляваме хората. ;дд

angel4eto966
10-04-2011, 19:24
Няма ли някой модератор да заключи тази изпълнена с интелект тема.. :-o

и аз това се чудя

Bozichko
10-04-2011, 19:25
Не сте спрели още? Сериозно, излагате се. Вярно деца сте, но се излагате жестоко. Не само сте повърхностни, но сте много зле за годините си. Жалки сте, не правите весело, а се излагате жестоко. Ако бях на ваше място, щеше да ме е срам...

twinnieh
10-04-2011, 19:29
Не сте спрели още? Сериозно, излагате се. Вярно деца сте, но се излагате жестоко. Не само сте повърхностни, но сте много зле за годините си. Жалки сте, не правите весело, а се излагате жестоко. Ако бях на ваше място, щеше да ме е срам...

И от какво да ни е срам? Никой не ни познава,нито ни е виждал! Софи,айде да се срамуваме! Мен вече ме е срам.. :oops: :lol: :lol:

bonbona102
10-04-2011, 19:33
Ма то такъв срам начи.Не на истина от какво трябва да се срамуваме.Въобще не ме ебе кво мислят селяните.

Bozichko
10-04-2011, 19:36
Т.е., най-голямо влияние върху вас самите има само и единственото хорското мнение така ли ? Не ме познавате, мога да се правя на идиот. Браво, по страхотен начин разсъждавате. Гордейте се с това, което сте. Жалко, че то е така жалко, безполезно и просташко. Все тая, главите са си ваши, чупете си ги по свой избор :)

bonbona102
10-04-2011, 19:38
Т.е., най-голямо влияние върху вас самите има само и единственото хорското мнение така ли ? Не ме познавате, мога да се правя на идиот. Браво, по страхотен начин разсъждавате. Гордейте се с това, което сте. Жалко, че то е така жалко, безполезно и просташко. Все тая, главите са си ваши, чупете си ги по свой избор :)

Виш кво много мразя да ме превъзпитават особено хора като теб.

twinnieh
10-04-2011, 19:39
Т.е., най-голямо влияние върху вас самите има само и единственото хорското мнение така ли ? Не ме познавате, мога да се правя на идиот. Браво, по страхотен начин разсъждавате. Гордейте се с това, което сте. Жалко, че то е така жалко, безполезно и просташко. Все тая, главите са си ваши, чупете си ги по свой избор :)

Тук не ни разбра! Знаеш ли колко ме грее тъпото хорско мнение?? Пффт.. тръгнала съм да се занимавам с простаци! И кво ся? Като се държим в някъв си сайт така,значи ли,че сме такива и в реалния живот?

bitchwolf
10-04-2011, 19:40
затваряй си очите когато си с него :lol:

*не съм чела цялата тема*

twinnieh
10-04-2011, 19:41
затваряй си очите когато си с него :lol:

*не съм чела цялата тема*

Да,това ще е уникално! ;дд

twinnieh
10-04-2011, 19:43
ВНИМАНИЕ: Авторката се умори от толкова много "акъл" и иска да свърши епизода на новия сериал ХЕЙТВАНЕ. Благодаря,че участвахте! Ще се видим утре! :razz: :razz: :razz:

bonbona102
10-04-2011, 19:43
Т.е., най-голямо влияние върху вас самите има само и единственото хорското мнение така ли ? Не ме познавате, мога да се правя на идиот. Браво, по страхотен начин разсъждавате. Гордейте се с това, което сте. Жалко, че то е така жалко, безполезно и просташко. Все тая, главите са си ваши, чупете си ги по свой избор :)

Тук не ни разбра! Знаеш ли колко ме грее тъпото хорско мнение?? Пффт.. тръгнала съм да се занимавам с простаци! И кво ся? Като се държим в някъв си сайт така,значи ли,че сме такива и в реалния живот?

Да наистина мен изобщо не ме интересува кво мислят хората за мен особено непознати.

Djenka
10-04-2011, 19:56
И кво? Изписахме 8 стр за грозния ти приятел?!

Ти си си го харесала такъв, с такъв си тръгнала.
Не те заслужава, само му търсиш кусурите.

:? :?

Priceless
10-04-2011, 20:00
Така, първо : прочетох само първите 1-2 страници от темата.
Второ: Пиклички, хванете се под ръчичка и припкайте към училище - за ваше добро е.
Трето: Към пиклата с грозното гадже: Ти си най-простото същество, на което съм попадала скоро в този форум. Че и си повърхностна на всичкото отгоре. Да не е бил с торба на главата като се тръгнали и да си му видяла само "плочките" ? Защо се оплакваш от избор, който ти самата си направила? Моля те, излез от филма, че като си имаш гадже си нещо повече от другите, защото е твърде вероятно да ти се смеят зад гърба, а защо не и в лицето, просто ти си прекалено вглъбена в изключително ограничената си личност, за да го забележиш. Момчето може да не е кой знае какво ( по твоите думи ), но повярвай ми - някой ден ще си намери момиче, което е на светлинни години от теб, акъла ти, външността ти и манталитета ти. И тогава ти, заедно със също толкова ограничената ти приятелка, може би, ще осъзнаете колко детско и абсурдно гледате над нещата. Но до тогава ще мине известно време и искрено се надявам някой да ти обясни как стоят нещата.

twinnieh
10-04-2011, 20:09
Аве,ей умници! Вие откъде знаете как върви връзката й? Тука сте тръгнали да й давате празен акъл.. Ако знаехте как се бяха събрали,щяхте да си промените мнението! С вас съм тръгнала да се занимавам..

elysunny
10-04-2011, 20:10
пращай го под ножа

Priceless
10-04-2011, 20:11
Миличка, това си го казала още на втората страница, но вече 7 продължаваш да си напъваш жалкото мозъче в безсмислени опити да се правиш на нещо, което не си.

granger
10-04-2011, 20:32
Тая тема реве за ключ!Друго,че простащината на някои лапенца е безгранична! Неграмотни и надути до немай къде дечица се мислят за много умни! Трайте си и не се излагайте! Жалка история!

Bozichko
10-04-2011, 20:37
Priceless, чак на мен ми скри топката! Така го написа, че аз ако съм отсреща и имам акъл, не бих посмял да си отворя устата повече... За съжаление госпожичките не могат да го асимилират и да проумеят, че нито са интересни, нито умни, нито нещо повече от останалите, че да продължават. Поне сеира си е техен. Циркаджийки днеска, свиркаджийки утре ;)

someonerandom
10-04-2011, 20:38
Т.е., най-голямо влияние върху вас самите има само и единственото хорското мнение така ли ? Не ме познавате, мога да се правя на идиот. Браво, по страхотен начин разсъждавате. Гордейте се с това, което сте. Жалко, че то е така жалко, безполезно и просташко. Все тая, главите са си ваши, чупете си ги по свой избор :)

Виш кво много мразя да ме превъзпитават особено хора като теб.
Начи ся виш кво... 8-)
Интересното е,че допреди няколко минути мислех,че вече няма как да попадна на тема,която да ме изуми с простотията си.

mrazqkindergarten
10-04-2011, 21:04
Не съм чела излиянията ви, но тва не пречи да отбележа, че авторката е изключително тъпа.

HotLife
10-04-2011, 21:09
Не разбирам, какво очакваш да ти кажат?

thegreenzombie
10-04-2011, 21:20
май вече е време за ключ 8-)

Chacho
10-04-2011, 22:09
Имаш два варианта. Да търсиш някой по-хубав според разбиранията си или да промениш мисленето си. Но на 30 като се окажеш с 10-15 килограма по-тежка, ще си изпатиш от образа, който създаваш за себе си, ако не обмислиш втората опция.

ledenakrasota
10-04-2011, 22:14
Сигурно и той не ти е харесал някоя част от тялото, но не го натяква. :)

Chacho
10-04-2011, 22:17
Those who find ugly meanings in beautiful things are corrupt without being charming. This is a fault. Those who find beautiful meanings in beautiful things are the cultivated. For these there is hope.

Оскар Уайлд

vakanciqta
10-04-2011, 23:30
Избави момчето от себе си !
Скъсай го за негово добро ! :shock:

djipsito
10-05-2011, 01:11
Аве,ей умници! Вие откъде знаете как върви връзката й? Тука сте тръгнали да й давате празен акъл.. Ако знаехте как се бяха събрали,щяхте да си промените мнението! С вас съм тръгнала да се занимавам..

Ми да беше писала къв е проблема във връзката й, какво пише дебилщини и се заяжда ?

Наистина сте много смешни.

bonbona102
10-05-2011, 03:14
[quote="Priceless"]Така, първо : прочетох само първите 1-2 страници от темата.
Второ: Пиклички, хванете се под ръчичка и припкайте към училище - за ваше добро е.
Трето: Към пиклата с грозното гадже: Ти си най-простото същество, на което съм попадала скоро в този форум. Че и си повърхностна на всичкото отгоре. Да не е бил с торба на главата като се тръгнали и да си му видяла само "плочките" ? Защо се оплакваш от избор, който ти самата си направила? Моля те, излез от филма, че като си имаш гадже си нещо повече от другите, защото е твърде вероятно да ти се смеят зад гърба, а защо не и в лицето, просто ти си прекалено вглъбена в изключително ограничената си личност, за да го забележиш. Момчето може да не е кой знае какво ( по твоите думи ), но повярвай ми - някой ден ще си намери момиче, което е на светлинни години от теб, акъла ти, външността ти и манталитета ти. И тогава ти, заедно със също толкова ограничената ти приятелка, може би, ще осъзнаете колко детско и абсурдно гледате над нещата. Но до тогава ще мине известно време и искрено се надявам някой да ти обясни как стоят нещата. [/quote

Вижте сега хейтъри нещастни няма да го зарежа,не ме заслужава защото му търся кусури.Била съм ограничена личност.Ами вие дори не ме познавате.И не аз ограничената,а вие,защото мислите :Та тъпата си хванала някво гадже о айдеее вече се хвали.Ми не не се хваля.Исках някви нормални отговори може 2 да са,но поне да са нормални.Едно и също казвате.ОК разбрах общото ви мнение,че съм тъпа,повърхностна не го заслужавам .Пък и тук може да съм 1 по-точно да се държа по различно,а на живо съвсем друга.Така,че ме вижте,опознайте и чак тогава обиждайте.А и ако не сте съгласни да ви предам от мен и целия ми клас :Ебете с гъза.И добро утро хейтъри, как спахте.Колко още хора ще обиждате днес защото малко повече се лигавят?

NightGuardian
10-05-2011, 03:51
Така, първо : прочетох само първите 1-2 страници от темата.
Второ: Пиклички, хванете се под ръчичка и припкайте към училище - за ваше добро е.
Трето: Към пиклата с грозното гадже: Ти си най-простото същество, на което съм попадала скоро в този форум. Че и си повърхностна на всичкото отгоре. Да не е бил с торба на главата като се тръгнали и да си му видяла само "плочките" ? Защо се оплакваш от избор, който ти самата си направила? Моля те, излез от филма, че като си имаш гадже си нещо повече от другите, защото е твърде вероятно да ти се смеят зад гърба, а защо не и в лицето, просто ти си прекалено вглъбена в изключително ограничената си личност, за да го забележиш. Момчето може да не е кой знае какво ( по твоите думи ), но повярвай ми - някой ден ще си намери момиче, което е на светлинни години от теб, акъла ти, външността ти и манталитета ти. И тогава ти, заедно със също толкова ограничената ти приятелка, може би, ще осъзнаете колко детско и абсурдно гледате над нещата. Но до тогава ще мине известно време и искрено се надявам някой да ти обясни как стоят нещата.

То момичето каза , каквото има за казване.
Само не ми ясно , защо пишат повечето момичета в bold([b]) ?
Седи детинско и не вярвам , че ще бъде повече забелязано , ако е написано така. :-o

Ashenvale
10-05-2011, 04:16
Вижте сега хейтъри нещастни няма да го зарежа,не ме заслужава защото му търся кусури.Била съм ограничена личност.Ами вие дори не ме познавате.И не аз ограничената,а вие,защото мислите :Та тъпата си хванала някво гадже о айдеее вече се хвали.Ми не не се хваля..Исках някви нормални отговори може 2 да са,но поне да са нормални.Едно и също казвате.Едно и също казвате.ОК разбрах общото ви мнение,че съм тъпа,повърхностна не го заслужавам .Пък и тук може да съм 1 по-точно да се държа по различно,а на живо съвсем друга.Така,че ме вижте,опознайте и чак тогава обиждайте.А и ако не сте съгласни да ви предам от мен и целия ми клас :Ебете с гъза.И добро утро хейтъри, как спахте.Колко още хора ще обиждате днес защото малко повече се лигавят?

Имаш достатъчно, просто се замисли малко над това което са ти отговорили, вместо да се правиш на гАзарка ..

Hilary_
10-05-2011, 06:40
вече се изтърка .. заключете темата най - накрая! 8)

marin4itu
10-05-2011, 06:55
Тя и целия й клас ни казали да са ебем в гъза! :D Ауу толкова ме засегнахте... Детски акъл още.. Само повтарят "хейтъри, хейтъри" и нищо интелектуално.. То поне забавни да бяха, а те почнаха да се изтъркват.. Айде малки салдки кифлички, отивайте да правите свирки, че там поне не се налага да говорите! Ако ми бяхте дъщери, щеше много да ме е срам от мен!

Айде заключвайте я тази тема, че какво ли не се изписа, а плиткоумието на някои е просто уникално...

bitchwolf
10-05-2011, 07:59
Вижте сега хейтъри нещастни няма да го зарежа,не ме заслужава защото му търся кусури.Била съм ограничена личност.Ами вие дори не ме познавате.И не аз ограничената,а вие,защото мислите :Та тъпата си хванала някво гадже о айдеее вече се хвали.Ми не не се хваля.Исках някви нормални отговори може 2 да са,но поне да са нормални.Едно и също казвате.ОК разбрах общото ви мнение,че съм тъпа,повърхностна не го заслужавам .Пък и тук може да съм 1 по-точно да се държа по различно,а на живо съвсем друга.Така,че ме вижте,опознайте и чак тогава обиждайте.А и ако не сте съгласни да ви предам от мен и целия ми клас :Ебете с гъза.И добро утро хейтъри, как спахте.Колко още хора ще обиждате днес защото малко повече се лигавят?

Мацка,естествено,че никой не те познава и единствения начин по който създаваш мнение тук е чрез коментари. Каквато си навън,такава трябва да си навсякъде ,защото ти си си ти с добрите и лошите си черти и не е нужно да се оправдаваш. Нормално е ,когато обидиш да ти се връща същото. Ако не си такава в реалния живот защо правиш тези провокации? Мен що не ме хейтват? Щото никого не съм обидила. Или поне се старая така да си изказвам мнението. Хейтъри? Никой не е хейтър,просто на всеки му прави впечатление факта,че смяташ приятеля си за грозен..окей значи не си влюбена. Когато се влюбиш ще го смяташ за най-прекрасния човек на света.

NoMore
10-05-2011, 08:16
:lol: :lol: :lol: :lol: Прочетох цялата тема... и останах с впечетлението, че авторката се гаври с всички ви а вие продължавате да й се връзвате. Ако все пак проблема ти е реален... има два варианта, или се примиряваш,, или го зарязваш и търсиш по-красив. Аз лично бих търсила човек, който ще ми харесва. Какъв друг отговор искаш? Няма друг вариант! Като не обръщам внимание на коментарите ти... ще кажа, че си постъпила тъпо като си тръгнала с това момче! И що тръгна с него... щото да си имаш гадже? Комплексирана работа си да знаеш.

Biiiitch
10-05-2011, 08:33
омг... :shock:
Ти си много проста, съвсем честно ти казвам.

MedSestrata
10-05-2011, 09:49
Случайно да си кифла?

Да и не ме е срам.Кифлите се лигавят много , а аз не намирам нещо лошо.

хахахахаахХАХАХАХАХА :lol: :razz: Освободи ни от присъствието си малка кифличке . Попътен вятър и дръж си "грозника" щом не искаш да седиш без гадже :lol: :lol: :lol:

MedSestrata
10-05-2011, 09:55
Имаш два варианта. Да търсиш някой по-хубав според разбиранията си или да промениш мисленето си. Но на 30 като се окажеш с 10-15 килограма по-тежка, ще си изпатиш от образа, който създаваш за себе си, ако не обмислиш втората опция.

+1 Ей, тва е отговор \:D/

Bozichko
10-05-2011, 10:50
Вижте сега хейтъри нещастни няма да го зарежа,не ме заслужава защото му търся кусури.Била съм ограничена личност.Ами вие дори не ме познавате.И не аз ограничената,а вие,защото мислите :Та тъпата си хванала някво гадже о айдеее вече се хвали.Ми не не се хваля.Исках някви нормални отговори може 2 да са,но поне да са нормални.Едно и също казвате.ОК разбрах общото ви мнение,че съм тъпа,повърхностна не го заслужавам .Пък и тук може да съм 1 по-точно да се държа по различно,а на живо съвсем друга.Така,че ме вижте,опознайте и чак тогава обиждайте.А и ако не сте съгласни да ви предам от мен и целия ми клас :Ебете с гъза.И добро утро хейтъри, как спахте.Колко още хора ще обиждате днес защото малко повече се лигавят?

По-дебилно изречение в живота ми надали съм чел!!!
Изобщо не ни трябва да опознаваме хора като теб, то не, че всеки 2ри не е такъв малоумник като тебе, ама тва е подробност. Искрено пожелавам на момчето да намери по-добра от теб, а ти цял живот читаво гадже да нямаш!!! Вземи си парцалките и се измитай, че вече ще повърна да те гледам да пишеш едно и също, едно и също... Поне като искаш да се правиш на интересна, имай малко акъл, ясно е....

twinnieh
10-05-2011, 11:00
Въобще тука има ли човек,който не е написал,че е тъпа или повърностна?? :razz: ..

MedSestrata
10-05-2011, 11:03
Въобще тука има ли човек,който не е написал,че е тъпа или повърностна?? :razz: ..

Аз. За мен отговора е -МАЛКА И ЗАБЛУДЕНА

ShtrudeL
10-05-2011, 11:05
ии край на цирка