PDA

View Full Version : приятелите ми!



ines37
10-04-2011, 16:23
искам да ви помоля за съвет как да сам отново с приятелите си
1 направих грешка за която много съжелявам моля не ме питаите каква а ми кажете ако не е проблем как да постапя за да си ги върна отново какво да им кажа моля помогнете ми!

deni979
10-04-2011, 16:29
Зависи какво е станало,но щом веднъж си загубил/а доверието им, няма да си го върнеш само с ''извинявай'' или нещо от сорта.

Miichelle
10-04-2011, 16:44
Доверието се губи лесно и печели твърде трудно. Говори с тях, кажи че съжаляваш за постъпката си. Зависи разбира се какво си направил/а...

thegreenzombie
10-04-2011, 16:52
аа @ines37 ... от доста време не си се мяркала :lol: как вървят нещата с @Chacho ... :D
по темата: няма как да ти се помогне, ако не разкажеш малко повече за това, какво си направила :? а и както вече написаха, доста трудно ще си върнеш вече загубеното доверие :)

ines37
10-04-2011, 17:48
не е кои знае какво просто едни момичета искаха да разгледат нашите бележници те са мои приятелки и аз ги дадох а те се расардиха защтото те са гледали снимките им и се расърдиха това е

thegreenzombie
10-04-2011, 17:51
не е кои знае какво просто едни момичета искаха да разгледат нашите бележници те са мои приятелки и аз ги дадох а те се расардиха защтото те са гледали снимките им и се расърдиха това е


е затова ако ти се сърдят ..... не се притеснявай, след най-много 2 дни всичко ще е наред :)