PDA

View Full Version : Една гадна история...:X



mi6eto942
10-04-2011, 20:58
Има едно момче,което си има приятелка от 3 години и дори живеят заедно.С него сме в една компания.Една вечер ме изпрати до нас и ме целуна и ме пита дали искам да правим и нещо повече,но аз отказах.И така в продължение на един месец ми звънеше всеки ден и ми пишеше смс-и.Докато миналия петък не се случи това,което той искаше.бяхме на вила,целуваше ме,прегръщаше ме пред всички без да му пука,че тя може да разбере,дори се снимахме прегърнати и естествено аз останах с грешното впечеатление,че може да зареже нея заради мен,пийнахме малко повече и си легнахме...и от тогава не се сеща дори да се обади.Вчера му писах смс:Ако съм ти била за едното е**не ми кажи,поне да не ти звъня.Отговорът беше:Не очаквай нищо сериозно,ако искаш по някойх път да си правим густо,ако не,съжалявам.Като го прочетох се разплаках 1 час не можех да се успокоя,но не му отговорих.Какво да правя сега?Хем искам да ги разделя,хем не искам,много съм объркана...

leadyflame
10-04-2011, 21:03
Искаш да ги разделиш1? Няма да успееш. Седни си на гъза и следващия път не се занимавай с обвързани типове. Пича въобще пък няма да го коментирам.....

Alabalaportokala
10-04-2011, 21:09
Не си объркана, а тъпа. Момчето си има приятелка от 3 години с която води съвместен живот. След като не си го отрязала и прекъснала всякакви по сериозни отношения още в зародиш ще си поемеш отговорността, ще плачеш, ще се депресираш, ще режеш вени...

Забелязвам, че хората тука обичат да си създават проблеми и неприятности, които е можело да предотвратят, а после си думкат главите в стената защо аджеба е станало така. Следващия път като мислиш с главата си разумно няма да пускаш такива теми...

Или както гласи една хубава българска поговорка: "да би мирно стояло, не би чудо видяло"

Поздрави.

elysunny
10-04-2011, 21:13
опитала се да се отдръпне не е могла. има ги едни такива момчета кърлежи. отказвай се, боклук е. кво искаш след време да ти скрои същия номер какъвто вие сте скроили на мацката ли ? бягай надалеч

SmilezZz
10-04-2011, 21:22
Спри да се занимаваш с него.
Заради тази му постъпка най - вече наистина е тъп , просто се чудя как може след толкова години заедно да изневери на приятелката си. Пък и както ти казаха по - горе: нали не искаш да стане същото и с тебе.

jeni92_abc
10-04-2011, 21:28
харесваш ли го?
според мен няма никакво значение,че от 3 години са заедно с приятелката му,щом в продължение на месец те е преследвал и е търсил нещо от теб,което очевидно не му стига във връзката му с това момиче.На всичкото отгоре ти предлага да повторите...а и съм сигурна че не си единствената,с която и е изневерявал,тъй че ако се разделят няма да е голяма загуба

mi6eto942
10-04-2011, 21:31
Да аз го харесвам отдавна,но винаги ми е спирало това,че е обвързан,но онази вечер много се подведох от държането му...Чувствам се много гадно,не съм си мислела,че някога ще искам да разделя някой...но все пак човек гледа предимно той да е щастлив.Аз го питах:Ако тя види снимките,кво става? и отговорът му беше:Колата все още е на мое име...

BloomF
10-04-2011, 21:33
След като те е използвал за едното еб*не и е изневерил на приятелката си най - добре стой далеч от него. Дори и някой ден да си с него има една огроомна вероятност и с теб да постъпи така както с приятелката си.

SladyYyrka
10-04-2011, 21:45
Сигурно се чувстваш ужасно и ако съм на твое място въобще нямаше да се занимавам с това жалко подобие на мъж. Най-много ми е жал за приятелката му, която ако разбере какво сте направили ще бъде най-наранената в цялата история!!

jeni92_abc
10-04-2011, 21:47
щом не иска да я остави има само един начин да сте заедно-зад гърба на приятелката му.Отговори си на въпроса заслужава ли си заради него да бъдеш третия човек в една връзка и харесваш ли го достатъчно,за да подложиш себе си на това?Защото започнеш ли подобна афера има да възможни изхода-1- лека-полека да се отдръпне от гаджето си и да остане с теб или 2- след време да му омръзнеш и да те зареже.

ledenakrasota
10-04-2011, 21:52
На такива господа, дори не дигам. :) Трябвало е да го парираш още в самото начало, когато ти се е натискал. Сама си си виновна. Стореното, сторено.

Сега спри да си ближеш раните и се стегни. Не заслужаваш такова отношение, нито си изтривалка. Повече не се занимавай, защото е жалка история. :)

jeni92_abc
10-04-2011, 21:59
това трябвало,онова трябвало,ама вече е минало свършено.Вече е станало и няма как да се поправи

LeprikonA
10-05-2011, 08:19
изобщо не се занимавай повече. да му мисли приятелката му.

Biiiitch
10-05-2011, 08:29
Абе зарязвай го тоя кретен бе, защо се занимаваш още с него ?!?!?!
Наебали сте се, той е получил това което иска, за какво си му? Само факта, че има приятелка от 3 години, живеят заедно и ходи да се ебе с някоя друга доказва що за човек е.

Махай се от него и изобщо не се занимавай.

dPa3HuTeJl
10-05-2011, 09:17
Колата вика още е на мое име хахахах баси пича :lol: много сте сериозни,пича си прави кефа,явно имат проблеми с приятелката му с която е от 3 години,може и тя да му е изневерила,вие кво знаете че го опънахте на кръст тука хаха.. лапешка работа.Относно авторката.. добре че има такива момичета като тебе иначе много хора щяха още да са девствени :lol:

LambOfGod
10-05-2011, 09:57
Докато миналия петък не се случи това,което той искаше


Все едно ти не си искала и той те е изнасилил...

Аз не виждам какъв точно е проблема и защо й съчувствате...

Ебали сте се, а за едно ебане никой не си зарязва приятелката.
Не знам тъпа ли си, че не си схванала какви са му намеренята към теб.

balu4ka
10-05-2011, 15:56
Ти си си го надробила такова.Остави го тоя тъпак,престани да се филмираш и да съсипваш живота на момичето.(защото в случея,тя няма никаква вина).Виновните сте вие двамата,а тя ще страда от това.

Priceless
10-05-2011, 16:28
Е ти какво очакваше ? оО
В смисъл аз него няма какво да го коментирам. Всички разбрахме за какво става въпрос. А и от една страна е много по-добре, че няма да има нещо по-сериозно, шото един ден и ти щеше да си на мястото на приятелката му.

DragonLady
10-05-2011, 18:13
Тоя е пълен кретен ... доебало му се чуждо и хоп тръгнал да изневерява с първата срещната ...
А колкото до теб, с кой акъл си спала с него? Само не ми казвай, че си се надявала на нещо повече ... абсурдно е! Все пак човека има връзка от 3 год. и даже живее с това момиче. А не ти дига, за да не разбере тя ;)
Ако искаш да си му го върнеш и имаш смелостта кажи на приятелката му за станалото и стой и гледай сеир ;) Но направиш ли го няма да ти излезе добро име ;)

valdesbg
10-05-2011, 18:18
Classic Story :)

Предлагам са си сърбаш надробеното и да си вземеш поука. Пича е тарикат само щото ти си балъчка :) Не че му прави чест де.

Anichkaxxwee
10-05-2011, 18:32
Спри да се занимаваш с него.
Заради тази му постъпка най - вече наистина е тъп , просто се чудя как може след толкова години заедно да изневери на приятелката си. Пък и както ти казаха по - горе: нали не искаш да стане същото и с тебе.

+1

Ducati
10-05-2011, 19:25
Кажи на приятелката му, че й е изневерил и готово. Успех!

bitchwolf
10-05-2011, 20:06
Да ,верно ОТМЪСТИ!
..шегата на страна. Просто го забрави и си вземи поука за напред. Подарил ти е малко опит.

bloodyF
10-06-2011, 11:29
примири се че няма да сте заедно..
той няма да я зареже, а ако тя го зареже той предполагам ще дойде при теб
но се замисли, има ли смисъл да си с някой, който когато е в сериозна връзка ходи и изневерява (сигурна съм че не си първата с която е спал докато е бил с нея) и я лъже и мами? после ако сте заедно дали няма да прави същото и с нея?м?

XTREMEFREERIDE
10-06-2011, 15:36
Бягай. Бягай на далеч.

mi6eto942
10-13-2011, 21:08
Преди 5 дена му писах:Не смятам,че заслужавам такова отношение имахме един красив момент,ако искаш от тук нататък може да бъдем само приятели.
Не получих отговор,не ми е звънял,но разбрах,че вчера е разпитвал едни приятели за мен...