PDA

View Full Version : Вечния вапрос "Харесва ли ме"



CraZyyBetch
10-04-2011, 20:59
Поредната досадница с въпроса "Харесва ли ме?"Признак ли е когато сяда до мен винаги като дойде, като играем на шише и трябва да избира да прегърне някои избира мен и така нататак...Повечето ще ми кажете питай го.Да да вие луди ли сте аз съм момичее. Плс кажете мнение дали ме харесва??Дори да ви се стори смешно давайте пишете дори и глупости (негативни мнения) пак ще го оценя..Мерси предварително!:) :-P :smt045

leadyflame
10-04-2011, 21:01
ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!!!

jeni92_abc
10-04-2011, 21:02
да харесва те

SmilezZz
10-04-2011, 21:04
Възможно е да те харесва , ние няма откъде да знаем. Добре , дори и да не му кажеш - намекни му. Но ако си седиш така , без да му отвърнеш - нищо няма да стане , нали знаеш ? И да , пиши на кирилица.

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:09
Възможно е да те харесва , ние няма откъде да знаем. Добре , дори и да не му кажеш - намекни му. Но ако си седиш така , без да му отвърнеш - нищо няма да стане , нали знаеш ? И да , пиши на кирилица.


офф добре ще пиша на кирилица а относно намекването,ще пробвам, но как да му намекна (леле колко сам малоумна :D)

elysunny
10-04-2011, 21:10
на колко сте бе, девойко

jeni92_abc
10-04-2011, 21:14
щом като не искаш да действаш направо,прави като него-сядай до него в час,като играете на шише избирай да прегръщаш него и т.н... ще му покажеш че не си безразлична,без да му го казваш в прав текст,току виж си го подтикнала да направи решаваща стъпка...

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:16
щом като не искаш да действаш направо,прави като него-сядай до него в час,като играете на шише избирай да прегръщаш него и т.н... ще му покажеш че не си безразлична,без да му го казваш в прав текст,току виж си го подтикнала да направи решаваща стъпка...

готин съвет ще го направя обаче онова да сядам при него в час не, защото не сме в един клас даже не сме в едно училище имам предвид че сяда до мен по пеиките като сме проположение че има и други места

а на вапроса на колко съм няма значение ти на колко си щом ми казваш девоико :D

SmilezZz
10-04-2011, 21:18
Възможно е да те харесва , ние няма откъде да знаем. Добре , дори и да не му кажеш - намекни му. Но ако си седиш така , без да му отвърнеш - нищо няма да стане , нали знаеш ? И да , пиши на кирилица.


офф добре ще пиша на кирилица а относно намекването,ще пробвам, но как да му намекна (леле колко сам малоумна :D)

Личи си , че не си прочела правилата на форума. Задължително трябва да се пише на кирилица. Сега трябва да ти кажа да си оправяш заглавието и текста / темата да бъдат на кирилица.

Та , намекни му. Как ли ? Просто наистина действай като него , че като те гледам не ми се вярва да сте на повече от 13.

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:22
Личи си , че не си прочела правилата на форума. Задължително трябва да се пише на кирилица. Сега трябва да ти кажа да си оправяш заглавието и текста / темата да бъдат на кирилица.

Та , намекни му. Как ли ? Просто наистина действай като него , че като те гледам не ми се вярва да сте на повече от 13. [/quote]

Разбрах за Кирилицата но все пак мерси че ми каза :)

DaNGeRousLy
10-04-2011, 21:26
Вечния отговор за кирилицата ..

HotLife
10-04-2011, 21:29
леле колко сам малоумна
поне си го знаеш :lol:

elysunny
10-04-2011, 21:32
девойче научи се да пишеш

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:37
девойче научи се да пишеш

Добре като се науча то ще се види ;)

LambOfGod
10-04-2011, 21:42
Никой не харесва неграмотни дрисли.

ledenakrasota
10-04-2011, 21:45
Никой не харесва неграмотни дрисли.

Чакай! Първо се гледа опаковката на техните години. :D



След като ти обръща такова внимание си те харесва. :)

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:46
Никой не харесва неграмотни дрисли.

Да добре, както виждате пиша на кирилица и си поправих някои от грешките а и чак никои... но ще спра до тук

elysunny
10-04-2011, 21:48
поне си знаеш, че си неграмотна

CraZyyBetch
10-04-2011, 21:51
поне си знаеш, че си неграмотна

е чак неграмотна не но просто съм свикнала с англииските букви ама не го отричам, пък и както се вижда поправям се

elysunny
10-04-2011, 22:03
Поредната досадница с въпроса "Харесва ли ме?"Признак ли е когато сяда до мен винаги като дойде, като играем на шише и трябва да избира да прегърне някои избира мен и така нататак...Повечето ще ми кажете питай го.Да да вие луди ли сте аз съм момичее. Плс кажете мнение дали ме харесва??Дори да ви се стори смешно давайте пишете дори и глупости (негативни мнения) пак ще го оценя..Мерси предварително!

поправка на единият ти (главният) пост. /в един часа тези грешки оправих, има и запетайки ама не ми се занимава/
и една вметка пред че и но се пише запетайка

CraZyyBetch
10-05-2011, 06:46
Поредната досадница с въпроса "Харесва ли ме?"Признак ли е когато сяда до мен винаги като дойде, като играем на шише и трябва да избира да прегърне някои избира мен и така нататак...Повечето ще ми кажете питай го.Да да вие луди ли сте аз съм момичее. Плс кажете мнение дали ме харесва??Дори да ви се стори смешно давайте пишете дори и глупости (негативни мнения) пак ще го оценя..Мерси предварително!

поправка на единият ти (главният) пост. /в един часа тези грешки оправих, има и запетайки ама не ми се занимава/
и една вметка пред че и но се пише запетайка

Мерси, а т'ва със запетаите го знам учила съм ги тези неща ;)

elysunny
10-05-2011, 08:17
добре девойче

bitchwolf
10-05-2011, 18:47
Опасни сте ей :D

По темата: Сигурно те харесва. Отвръщай му и то ще си покаже. :)

CraZyyBetch
10-05-2011, 20:18
Опасни сте ей :D

По темата: Сигурно те харесва. Отвръщай му и то ще си покаже. :)

:D :D Опасни сме ми, а по темата мерси за съвета!! :)

CraZyyBetch
11-04-2011, 17:41
що спряхте да пишете, моля ви пишете всеки савет е важенн ?! Така има нови признаци миналия ден играхме на карти и трябваше момичето до мен да се смени с един от тях (понеже на мене не ми се ставаше ;дд и между другото бяхме 4-ма) та така тои веднага стана и седна до мен!!Та сега какво мислитеее??!??!

Azoria
11-04-2011, 18:00
Да да вие луди ли сте аз съм момичее.

:shock: Това е причината. :lol: Да не дава Господ! :lol:

Pothead334
11-04-2011, 18:11
По не многото информация, която ни даде, си личи че те харесва :grin: .Няма да е зле се пак да кажеш на колко години си...пофлиртувайте нещо направи му наякой намек или излезте на кафе нещо.Повечето момци са срамежливи особено ако им е първа връзка :D така че предприеми нещо :-)

IseeDEADbodies
11-04-2011, 20:43
Чакай, нещо ми падна обхвата на кристалното кълбо, ще ти пиша малко по-късно.

Limitless
11-04-2011, 20:45
да

Mi6inka
11-05-2011, 06:51
Вечния отговор ; НИЕ няма от къде да знаем... То се усеща/вижда/разбира и т.н.

gabsit000
11-05-2011, 09:56
първо се пише въпрос!!!




и второ,това че си момиче,какво значение има..аз като съм такова,да не би да не съм задавала такива въпроси или не съм канила момче на среща или не съм правила първата крачка.Късметът идва при смелите и надали има значение какъв пол си! :)

CraZyyBetch
11-05-2011, 17:29
По не многото информация, която ни даде, си личи че те харесва :grin: .Няма да е зле се пак да кажеш на колко години си...пофлиртувайте нещо направи му наякой намек или излезте на кафе нещо.Повечето момци са срамежливи особено ако им е първа връзка :D така че предприеми нещо :-)

То май си личи на колко съм, но ок на 12 сме е?? Може би си права ама тфа с кафето мм не нестава!! Но мерси за съветите..!

CraZyyBetch
11-05-2011, 17:35
първо се пише въпрос!!!


и второ,това че си момиче,какво значение има..аз като съм такова,да не би да не съм задавала такива въпроси или не съм канила момче на среща или не съм правила първата крачка.Късметът идва при смелите и надали има значение какъв пол си! :)

Наистина попринцип това, че съм момиче няма значение ама ако бях малко по самоуверена (така да се каже) ноо аз след като му намекна, както ми писаха повечето хора, и след това ще видим какво ще стане..!!

IseeDEADbodies
11-05-2011, 21:30
Кристалното кълбо проговори - Хал хабер си нямаш за к'во става дума.
Нахрани нещо момчето, или направи нещо друго с което да му станеш антипатична. Да не си губи времето, че ще е напразно, и ако има поне малко мозък (демек различен от теб).. ще съжалява :lol:

CraZyyBetch
11-05-2011, 22:54
Кристалното кълбо проговори - Хал хабер си нямаш за к'во става дума.
Нахрани нещо момчето, или направи нещо друго с което да му станеш антипатична. Да не си губи времето, че ще е напразно, и ако има поне малко мозък (демек различен от теб).. ще съжалява :lol:

Първо, нямаш си и идея колко тъпо ми изглеждаш, второ имам си достатъчно мозък и трето я си гледай работата!!

2miss4sixty8
11-06-2011, 06:38
:? харесва те сигурно

elii94
11-06-2011, 07:34
Оф не можеш ли да усетиш сама дали те харесва та пускаш теми по форумите. Освен това си само на 12.К'во ще правите? Ще си играете в пясъчника ли? Crazybitch .. момиче на 12 .. накъде отива светът .. ;x

CraZyyBetch
11-06-2011, 14:32
Оф не можеш ли да усетиш сама дали те харесва та пускаш теми по форумите. Освен това си само на 12.К'во ще правите? Ще си играете в пясъчника ли? Crazybitch .. момиче на 12 .. накъде отива светът .. ;x

Така сега нито съм първата, нито последната която е пуснала тема за нещо такова.Пък и светът да си отива на където иска мене тва не ме бърка! ;)

Wwwooow
11-06-2011, 14:36
Харесва те . :)

elii94
11-06-2011, 17:06
Оф не можеш ли да усетиш сама дали те харесва та пускаш теми по форумите. Освен това си само на 12.К'во ще правите? Ще си играете в пясъчника ли? Crazybitch .. момиче на 12 .. накъде отива светът .. ;x

Така сега нито съм първата, нито последната която е пуснала тема за нещо такова.Пък и светът да си отива на където иска мене тва не ме барка! ;)
Aми не те бърка. Ти си седнала на земната ос и си се въртиш.. накъдето дойде .
бЪрка * се пише .. ;д 8-)