PDA

View Full Version : Мотивация



Ashenvale
10-05-2011, 04:34
http://vbox7.com/play:050445457f

Bumer
10-05-2011, 10:30
Доста правилни неща има в клипа,но да слушам как не трябва да спиш и да имаш воля да спиш по 2-3 часа, а през другото време да тренираш е най-голямата ТЪПОТИЯ която съм чувал до сега.Или пък трябва толкова да искам успеха,че да забравя да ям! Като цяло клипа е мотивиращ доста, но мотивацията е до едно време след това идва волята която повечето от хората нямат!

HolyShit
10-05-2011, 10:48
Да ,добре..Ще имам мотивация да стана културист,но цял ден ще ям дюнери и пици и ще тренирам по 15 часа на ден,няма да спя :shock:

fenasf
10-05-2011, 12:18
Bullshit

ShiTmARMALADE
10-05-2011, 15:53
Да ,добре..Ще имам мотивация да стана културист,но цял ден ще ям дюнери и пици и ще тренирам по 15 часа на ден,няма да спя :shock:
смисала на клипа е че ако искаш да успеш трябва да направиш всичко възможно като искаш да станеш културист ще спазваш строг хранителен режим ще отделяш всичкото си време само за ядене възтановяване и тренировки ще се откажеш от всички забавления в името на успеха за кво сте такива криви същества и се опитвате да умаловажите всичко и всеки който е по добър от вас

HolyShit
10-05-2011, 15:56
Кой е по-добър от нас ? Този дето е направил клипа ли :-D

NqmamName
10-05-2011, 21:57
Доста правилни неща има в клипа,но да слушам как не трябва да спиш и да имаш воля да спиш по 2-3 часа, а през другото време да тренираш е най-голямата ТЪПОТИЯ която съм чувал до сега.Или пък трябва толкова да искам успеха,че да забравя да ям! Като цяло клипа е мотивиращ доста, но мотивацията е до едно време след това идва волята която повечето от хората нямат!

В случая човека иска да ти каже,че 50 сент (за когото говори) има голяма воля и човека спи по 2-3 часа а през другото време заснема филм.. той не е културист за да спи по 10 часа,а в случая е актьор.. като цяло клипа иска да ти покаже,че всеки си казва и си мисли,че ще постигне всичко,но като се замислиш наистина много хора предпочитат да спят отколкото да вдигат във фитнеса или да играят футбол и т.н.

HolyShit
10-05-2011, 22:00
От сън спомен няма