PDA

View Full Version : Кое име ви харесва повече? Моля ви помогнете ми



Gabi7777
10-05-2011, 17:00
Става въпрос за кученце..

anonymous708973
10-05-2011, 17:45
И двете са много изтъркани.
Порови се из сайтовете, има къде-къде по-яки.

Gabi7777
10-05-2011, 17:51
Ами аз съм разгледала доста саитове но за мини пинчер няма много подходящи.. Ако имаш някаква идея предложи :) :) :)

anonymous708973
10-05-2011, 18:15
Няма подходящи ли?

Познавам йоркширски териер, който се казва Арес и тежи 1 кг.
Познавам и един, който се казва Ришельо. Моят е Индиана Джоунс.

Сами пък да ти кажа отива на голдън или на бигъл, не на пинчер.

Тамън се замислих колко много ме кефи Худини, ама за котка. Шерлок също е яко за котарак.
А за пинчер много ми харесва Барнаби.

DesireToFire
10-05-2011, 18:32
Няма подходящи ли?

Познавам йоркширски териер, който се казва Арес и тежи 1 кг.
Познавам и един, който се казва Ришельо. Моят е Индиана Джоунс.

Сами пък да ти кажа отива на голдън или на бигъл, не на пинчер.

Тамън се замислих колко много ме кефи Худини, ама за котка. Шерлок също е яко за котарак.
А за пинчер много ми харесва Барнаби.
Имаш ли идеи за женско коте :Д Че засега се казва Палачинка :Д

anonymous708973
10-05-2011, 18:44
Палачинка е яко :ДД
Какво е по характер? На кучо му бяхме избрали име още преди да го видим, но му отива много, понеже е малък изследовател.

Атина звучи супер яко за величествена котка.
Кали и Хера също.

Абе, все на богини ми хрумват. :Д Кашмир е готино също.

Като цяло, много държа на имената и ми е любима тема, затова и не бих си кръстила животното/детето с някво често срещано име. Все едно да си кръстя кучето Гошо и като го викам по улицата, 10 човека да се обръщат.

LoupGarrou
10-05-2011, 18:58
^ Един познат преди беше изказал такова мнение, че като някой го повикал на улицата "Иванее" и с него се обръщал поне още един човек.
И е тъпо да си кръстиш кучето с българско име, някакси е мега странно и едва ли не се злоупотребява с българските имена.

Иначе на мен имената на авторката ми харесват повече като за пинчер. Не бих кръстил малко куче с някакво "голямо" име, апък ако ще и да е с много силен характер.

Неро, Арес, Хадес, Херк и тн и тн може да ги забравиш според мен. Яки имена са, обаче са за големи кучета. Иначе за нетрадиционни имена имаме някои много хубави имена на български ханове/владетели, които звучат нетрадиционно в днешно време, но са невероятни.
Обаче съм против кръщаването на децата с някакви супер екзотични имена, много ми е странно и съчувствам на деца, чиито родители са се опитали да направят някакво оригинално име от двете си имена или пък са кръстили детенцето с някакво чуждестранно име, което звучи много не-на-място. Разбира се, има и много хубави имена, които много отиват на притежателите им и са нестандартни.

anonymous708973
10-05-2011, 19:01
Кубрат звучи невероятно. :ДДД

Fiction7577
10-05-2011, 19:27
Моето куче се казва Ричи.. 8-)

Ама не е такава порода..

DesireToFire
10-05-2011, 19:37
Палачинка е яко :ДД
Какво е по характер? На кучо му бяхме избрали име още преди да го видим, но му отива много, понеже е малък изследовател.

Атина звучи супер яко за величествена котка.
Кали и Хера също.

Абе, все на богини ми хрумват. :Д Кашмир е готино също.

Като цяло, много държа на имената и ми е любима тема, затова и не бих си кръстила животното/детето с някво често срещано име. Все едно да си кръстя кучето Гошо и като го викам по улицата, 10 човека да се обръщат.
Игриво е, но това може да е защото е още малко, ще го видим като порасне :Д Но понякога пък става адската глезла, не мога да я отлепя от себе си :Д Кали много ми харесва, ще го предложа на сестра ми :Д Но засега и с палачинка съм добре :Д Т.е някакво странно е и не особено често срещано 8-) А и е супер забавно като чувам майка ми в коридора как се кара на котката "Палачинке, пак си ми ровила в цвятатя" :D :D

xoxi
10-05-2011, 20:19
Познавам момиче, което имаше болонка и ротвайлер. Болонката се казваше Анаконда, а другото куче беше Трътльо. Все пак кучето прави името, а не обратното. Като при хората е.

От имената, които са дадени до тук, нито едно не ми допадна.
Едни съседи имаха мини пинчер, който се казваше Роро. Сещам се и за друг мъник, който носеше името Морчи, Норчи.. или нещо подобно.

Не знам. Мен не ме бива в измислянето на имена. 8-)

RainbowGirl
10-05-2011, 20:25
Арчи? Ама и то е малко изтъркано.
Иначе моя звяр се казва Тери.. Терминатор!!! :lol: (Йоркширски териер е.) 8-)

Extremescream
10-05-2011, 21:24
Котаракът го кръстих Унуфрий, защото реших, че Пухчо е изтъркано. 8-) Иначе за кученцето, Нинджа е яко име (вдъхновено от едноименния виц xD ).

ZloboMiR
10-06-2011, 04:35
Наш съгражданин си беше кръстил кучето Чиба. Нямаше отърване. :D

someonerandom
10-06-2011, 04:39
Ако питаш мен Палачинка е велико 8-)

XTREMEFREERIDE
10-06-2011, 06:41
Наш съгражданин си беше кръстил кучето Чиба. Нямаше отърване. :D
:lol: :lol: :lol:

crowberry
10-06-2011, 09:52
Един приятел си кръсти контенурката Нурка.. :razz: Загинах, като ми каза.
Иначе ако е голямо куче, може Ахил или Арес са много яки. Също и Бенджи.
Ако е малко може Да Винчи или Роки. А може и да експериментираш малко.

iiordanova
10-06-2011, 12:30
Палачинка е супер (който е гледал Кварталът на богатите знае кое животно се казва така). 8-)
Ати също ми харесва за животно.
Виж в Гуугъл има адски много.

sandero
10-06-2011, 13:20
Майк(Майки)

DesireToFire
10-06-2011, 16:20
]Палачинка е супер (който е гледал Кварталът на богатите знае кое животно се казва така). 8-) [/b]
Ати също ми харесва за животно.
Виж в Гуугъл има адски много.
Като го измислихме, не знаех за въпросното зайче, но сега всеки го свързва с него :Д

anonymous708973
10-06-2011, 16:52
Наш съгражданин си беше кръстил кучето Чиба. Нямаше отърване. :D

Мноого хитро! :D :D

Обаче се сетих за Хектор - бих си кръстила лабрадор/голдън ретривър/ротвайлер така.

Nikolcheto24
10-06-2011, 20:23
Не знам от какъв зор си кръстихме кучето Леополт. :D :D :D