PDA

View Full Version : Ревност...



AvigarD
10-05-2011, 20:17
Здравейте! Да опиша на кратко връзката ми ... ходя с това момиче вече почти 9ти месец (след 9 дена правим 9 месеца) ... та да се върна към въпроса... Как да постъпя когато тя ме ревнува дори когато говоря с някое момиче ... с което и да било, за най обикновени работи ... дори по работа или учене. Обяснявал сам й хиляди пъти че обичам само нея... и щом съм с нея значи намирам нещо което в другите го няма ... също така съм и обяснявал че нищо не значи това говорене (най обикновеното дори) ... нямам никакви чувства към други момичета - НО НЕ !! Тя винаги ама ВИНАГИ мисли най лошото ... имам чувството че иска да чуе - "да ХАРЕСВАМ ЕДИ СИ КОЯ" ... с такова впечатление съм останал ... Супер много съм й говорил - мъчи се от време на време да не се дразни ... - та тя дори някои не ги познава. Казвал съм й че ако се разделим някой ден няма да е заради друго момиче а заради тази ревност, нито заради секса - защото си го имам когато поискам ... незнам незнам ...

Кажете ми как да постъпя ... а тя не е от момичетата които хойкат наляво надясно, дори много рядко излиза с приятелките си ... - сравнение с нашето излизане ... Благодаря предварително ! :)

valdesbg
10-05-2011, 20:21
Разделете се.

Срещу ревността лекарство няма.

xoxi
10-05-2011, 20:24
Разделете се
за известно време.
Кажи й, че просто започваш да се задушаваш от тази ревност и искаш почивка от всичко това.
Ако държи на теб така както ти на нея, ще видиш как ще успява да си владее емоциите след това.

BlackCross
10-05-2011, 20:29
Срещу ревността лекарство няма.
Така е... Но трябва да има причина за да не ти вярва...

balu4ka
10-05-2011, 20:30
Примири се ,че при нея тая болест "ревността"ще си я има.Това понякога може да е хубаво,но понякога изиграва и лоша шега.Всичко трябва да е в границите на нормалното,това може единствено да показва,че много те харесва и дъжи на теб,НО...до там.Мине ли границата,става задушаващо и доста често то скапва връзките като цяло.Може би ,всичко това е от липса на самочувствие и доверие от нейна страна ,не знам.Поговорете си за тези неща.

AvigarD
10-05-2011, 20:45
ох то тва разделете се лесно се казва, сигурно и аз след време ще го казвам като мина по тоя път, но сега ми е много трудно. Държа на нея, също така и тя на мен, но някак си както казахте това е като болест ...това с разделянето не съм го правил, но няколко пъти съм ставал и съм си заминавал точно по време на такъв разговор... после са по добре нещата, но не за дълго ... Пък това за раздялата за известно време и аз съм си го мислил, но факта че дори до преди 2 часа бях с нея... сега вече ми липсва и искам да е тук до мен... :-o

xoxi
10-05-2011, 20:47
Ами като и 2 часа не можеш без нея, ще си я търпиш и няма да мрънкаш по форуми. :)

AvigarD
10-05-2011, 20:54
хех доста точни думи... Тя дефакто първо ревнува, после ми казва ама то изведнъж може да стане, при което аз й отговарям че за да има нещо трябва да го има и от 2те страни, също така че от моята го няма към другите... после се стига до леко цупене при което след известно време в рамките на 30мин всичко е ОК :Д ...ако примерно не й обръщам внимание на това че се цупи дали ще се стигне до лошо или трябва да се пробва :? МАМКА МУ дайте хапче ... :-D :razz:

SmilezZz
10-05-2011, 21:13
Не й казвай , а й докажи това , че е единствена за тебе.
Лек срещу ревността надали ще намериш , така че щом я обичаш толкова силно - ще трябва да търпиш , макар по едно време да става задушаващо.

AvigarD
10-05-2011, 21:30
под "докажи" какво имаш в предвид ... Мисля, че го правя
1) от 2000 минути на месец - 1500 + са само с нея
2) всеки ден излизаме, почти не ми остава време за приятели
3) не се държа като идиот - да я удрям, посягам или всякакви от този род, дори съм и казал, че ако дойде момент в който искам да я ударя ще лепна стената а не нея ... в никакъв случай няма да я нараня ... дори тя мен да ме е наранила ..
4) незнам 4 какво да е ... сигурно ако имаше лесно щяхме да сме 24/7 макар че си имаме такива дни де - просто годините ни са малко още за семеен живот - 18 .... незнам незнам който квото и да казва намирам нещото в нея което не съм намерил в другите - макар че не е от тези момичета по клиповете в Маями, по бански ... за мен е прекрасна ...

antifashionshit
10-06-2011, 06:18
Срещу ревността лекарство няма.
Така е... Но трябва да има причина за да не ти вярва...
и тая причина си е в нейната собствена глава :Д

AvigarD
10-06-2011, 06:47
емии няколко варианта са възможни тук ...
1) преди е ходила с някакъв който бил ходил при други момичета едно друго ...
2) април месец имах излизане в чужбина за една екскурзийка ... и разбира се имаше и снимки ... като цяло имате представа как се застава до друг човек да се снимаш - трябва да си до него (вярно бяхме с полупрофесионален фотоапарат, но все пак ..) :Д както и да е - и твърди че и спестявам нещо от тая екскурзия,а всъщност не съм й спестявал нищо до сега ... ама нищо. Тоест ревнува най много от тези които бяха на екскурзията с мен ... но до такава степен че чак иска да спра да си говоря с тях - това е нереално от която и страна да го погледнеш - нито те искат нещо от мен, нито аз искам нещо от тях - а приятелката ми ревнува :Х Тhat sucks mannnnn ....... :booooomb:

Mi6inka
10-06-2011, 06:49
Това наистина е проблем. И то не малък. В един момент наистина ще започна да ти тежи доста и ..най-вероятно всички чувства ще останат на заден план, защото ще си адски задушен вече от тази ревност. Изживях същото и..просто не успях да го изтърпя.След хиляди разговори от моя страна, положението не се оправи, а това наистина натоварва страшно много. В един момент започваш да се чудиш дали да не излъжеш, че си говорил/видял с еди си кой/я, само защото пак ще има скандали за глупости.. И става още по голяма каша..абее...нне, не даже като се сетя тръпки ме побиват. Или да се кротне малко, или наистина ще те загуби...