PDA

View Full Version : Дайте ми съвет !



puh4eto
10-05-2011, 20:41
Никога не съм вярвала,че ще питам някого друг за това винаги съм давала хубави съвети но незнам сега какво да правя много харесвам един колега ... супер яко си пищем по скайп но незнам как да му кажа че го харесвам на лекций просто говорим общи неща незнам .. немога да му кажа директно ей харесвам те.. как да му покажа че е така ... пиша му целувки и т.н ама той го приема каот на базик може би дали разбира... :х казвайте ... как да му покажа супер много го харесвам само за него мисля...

FuckedUp
10-05-2011, 21:32
не | знам.

Bozichko
10-05-2011, 21:38
Ами освен да бъдеш по-настоятелна, по-убедителна и целувките от скайп да ги превърнеш в целувки в реалния живот, друго не се сещам. Винаги можеш да го хванеш за оная работа :lol: Покани го на разходка, някъде да останете само 2мата, натискай му се повече. Ебаси, тва момиче да харесва някого и да не знае как да го има... То пък вече съвсем ви се загуби акъла бе...

djipsito
10-05-2011, 21:39
Закачай се, докосвай го, бъзикай го, гледай го в очите, усмихвай му се повече.... деа знам... Искай да ти помага с нещо, мисля, че се кефят като се чувстват значими..

Ма недей с някви изляния и любовни речи, че ще избяга...

leadyflame
10-05-2011, 21:41
ти си в уни, а още не можеш и не знаеш как се пишат "незнам" и "немога" :shock:

djipsito
10-05-2011, 21:43
ти си в уни, а още не можеш и не знаеш как се пишат "незнам" и "немога" :shock:

И аз тва забелязах между другото...

Mi6inka
10-06-2011, 06:54
не | знам.


!!!!!!!!!!!!!!!


Ррррр... и на мен ми бърка вече в кривото черво това..


По темата : Когато лицето Х , харесва лицето Y , това някак си си личиииии! А ако лицето Y толкова не се усеща за какво иде реч... лицето Х започва да му намеква...с думи, със "случайни" докосвания по време на разговор... Или както хората му викат "Флирт" . Успех!





П.с. Ако искаш може да му дадеш координатите , аз ще му кажа , че го харесваш много?
:x :x :x :x :x :x

ivcheto0o
10-06-2011, 12:11
Покани го някой път "небрежно" да излезете,прави му намеци,постоянно търси близост с него,продължавайте така в скайп,пък и той може вече да се е усетил.

balu4ka
10-06-2011, 14:11
Леле ,мале
какво ли не,вече ходи в университет?! -.-"