PDA

View Full Version : С най-добрата ми приятелка харесваме едно и също момче



sladkotoy
10-05-2011, 21:38
Здравеите! Пиша Ви, защото отчаяно ми трябва съвет. Благодаря Ви предварително! Проблемът е, че с моята най-добра приятелка харесваме едно и също момче и дори от време на време се караме, заради това. Той е нов в нашия клас-дойде миналата седмица. Наистина мега много го харесвам и го искам за мен. Не искам да прозвучи наивно, но мисля, че той харесва мен а, не нея, защото постоянно ме зяпа в часовете и когато аз се обърна към него и го погледна, той така ми се усмихва, че аз направо се разтапям :oops: ... Когато например приятелката ми, му се усмихне, той изобщо не и отвръща, не приказва с нея, когато тя го заговори-абе изобщо не я отразява. Тя вижда това, но нищо не казва. Та въпроса ми е, ако например нещо се случи между нас, например той ми предложи какво да правя-ако му приема ще разбия сърцето на приятелката ми, но ако го оставя на нея мен ще ме боли. Как да постъпя? Моля Ви, помогнете ми !!!!!

elysunny
10-05-2011, 21:39
момчета много, истински приятели много малко

DragonLady
10-05-2011, 21:42
момчета много, истински приятели много малко

+1
Недей заради някъв си там да заебаваш приятелството!

leadyflame
10-05-2011, 21:43
Ти първо разбери дали те харесва тогава се чуди дали да приемеш или не :?

djipsito
10-05-2011, 21:49
Аз пък ще ти кажа първо да разбереш колко ти е приятелка твойта приятелка... ;)

antifashionshit
10-06-2011, 06:16
момчета много, истински приятели много малко

+1
Недей заради някъв си там да заебаваш приятелството!
о, всевишнуе приятелство, щом си толкова истинско, не би трябвало едно момче да те развали, нали
чета 'под игото' и се превземам
пък и точните хора не правят проблеми за такива работи
още повече, че колкото и да го мислиш, вариантите си остават два-три, да пробваш и да стане, или не, или да не пробваш. аз лично бих опитал на твое място.

SmilezZz
10-06-2011, 06:31
Ако той те харесва и ти него - не виждам къде е проблема , би трябвало "най - добрата ти приятелка" да го разбере това. Ако приятелството ви е истинско , надали едно момче ще го разруши.

sladkutukotenci
10-06-2011, 10:46
е нали уж ходиш с Пипо ?? :D

Ashenvale
10-06-2011, 11:19
е нали уж ходиш с Пипо ?? :D

хахаха busted :lol:

ivcheto0o
10-06-2011, 12:19
Поговори с приятелката си и се разберете да не се карате за момчета и която и да избере той да не си разваляте приятелството.

XTREMEFREERIDE
10-06-2011, 14:31
ВИДЯЛИ сте го за ПЪРВИ път преди една седмица. Какви разбити сърца, какво чудо?!

someonerandom
10-06-2011, 15:09
На колко сте?

Salom
10-06-2011, 15:16
Ако той те харесва и ти него - не виждам къде е проблема , би трябвало "най - добрата ти приятелка" да го разбере това. Ако приятелството ви е истинско , надали едно момче ще го разруши.

+10000000000.... :)

Steny
10-06-2011, 15:26
Разбери дали той те харесва и ако те харесва и станете гаджета не казвай на приятелката ти 8)

DragonLady
10-06-2011, 15:40
Разбери дали той те харесва и ако те харесва и станете гаджета не казвай на приятелката ти 8)

Доста тъпо изказване от твоя страна. Мислиш ли, че ако тръгнат приятелката и няма да разбера? Все пак са приятелки и малко или много си споделят, а ако не от него, то ще разбере от някой друг, било то общ познат или някой които е видял нея и въпросното момче заедно в компрометираща ситуация ( целувка и тн ).

Vladel
10-06-2011, 17:08
момчета много, истински приятели много малко


И тя ако е истинска приятелка,ще разбере,че това,че тя не може да го има,не значи,че никoй друг не може.

ledenakrasota
10-06-2011, 17:13
Ако ти е приятелка и вижда, че той те харесва ще го остави намира и ще те подкрепи, щом се харесвате. :)

Една приятелка, истинска няма да спори с теб за едно момче.

Всеки има различия, но ако наистина сте приятелки винаги, колкото и да боли, тази която вижда,че той и ти се обичате ще ви остави. :) Защото той не е за нея, особенослед като не й отвръща. :)

LoveYouBabyy
10-06-2011, 17:17
Офффф '' Ви '' се пише с главна буква само, когато е в учтива ф-маа !!!! Тоест, когато говориш на Вие - на един човек, защо го пишете в темите си към целия форум !!! :x



По темата - Предцени дали момчето си заслужава, ако да - бори се за него, без значение коя още го харесва ! :)

Biiiitch
10-06-2011, 17:19
Познаваш го от една седмица, но вече го харесваш. Аха...

Разбери първо дали той те "харесва", после мисли на кой сърцето му ще е разбито.

Marky
10-06-2011, 19:02
Помисли си хубаво кого е по-важен за теб - приятелката или момчето. Ще ти кажа само, че истинските приятели са рядкост, а зарибявки и гаджета много има.

bonbona102
10-06-2011, 19:08
И аз имах същия проблем в крайна сметка се оказа,че не харесва нито една от 2-те ни

Grommash
10-06-2011, 23:31
Свидетел съм бил на доста такива ситуации и поуката която си извадих е че всеки ще ти каже да избереш приятеля, но ти от инат ще избереш т.нар. "любов". След това ще се скарате и ще се опитваш да се сприятелиш отново с приятеля, но безуспешно, поне в повечето случаи. (говоря в общ знаменател)

LambOfGod
10-06-2011, 23:34
е нали уж ходиш с Пипо ?? :D

Пипо е много мъжествено име.

Azoria
10-07-2011, 12:50
момчета много, истински приятели много малко


И тя ако е истинска приятелка,ще разбере,че това,че тя не може да го има,не значи,че никoй друг не може.

Точно това и аз щях да кажа. :) И все пак ,тя го харесва и ако тръгнете ще й бъде мнооого гадно,затова добре обмисли кой от двамата искаш повече. :)

SunT
10-07-2011, 13:39
Ами аз съм била в тази ситуация, обаче аз бях момичето, което го харесваше, а той нея не.Станаха гаджета с най-добрата ми приятелка, но никога не съм и правила проблеми.Да, беше ми гадно, но ако ти е приятелка ще осъзнае, че не е края на света.

Blitzcrank
10-07-2011, 14:04
Аз пък ще ти кажа първо да разбереш колко ти е приятелка твойта приятелка... ;)

+1 :(

sapphire5
10-07-2011, 14:21
Ако той те харесва и ти него - не виждам къде е проблема , би трябвало "най - добрата ти приятелка" да го разбере това. Ако приятелството ви е истинско , надали едно момче ще го разруши.
много правилно казано. Няма какво да допълвам...

bloodyF
10-07-2011, 17:58
ако сте истински приятелки тя ще се радва за теб, утеши я като я запознаеш с някого или и кажи нещо като ''толкова момчета се заглеждат по теб, като пешо от А клас''
примерно.

пък ако искаш да и кажеш първо нещо като '' Нели, трябва да ти кажа нещо. Гошо иска да почнем да излизаме заедно..обаче първо исках да говоря с теб, дали си съгласна, защото си ми голяма приятелка и не искам да те губя''

и така нататък...

ann321
10-08-2011, 14:35
Много е кофти,знам го, и аз сега в подобна ситуация,обаче наистина ако ти е приятелка,ще го преживее и няма да прави проблеми..само недей ако станете гаджета примерно да я каниш да идва с вас или да я игнорирате като е с вас..щото е адски гадно и тъпо! Успех!

sladkutukotenci
10-15-2011, 13:43
Е ти си мнг страннен човек , как така ходиш с Пипо , пък харесваш някъв немец :razz: #-o

heartlesandfreaky
10-15-2011, 16:21
Според мен не заебавай приятелката си заради него.. Ама тук идва и вариантът, че той може да реши да се пробва и с нея.. И тя да приеме, въпреки това, че ти не си го направила ЗАРАДИ НЕЯ.. И така хем оставаш без гадже, хем без приятелка :? Не е изгодна оферта, нали?!

sladkutukotenci
10-27-2011, 04:04
А с Мартин ходите ли още ? :)

gabsit000
10-27-2011, 05:40
Това е най-тъпото нещо,което може да се случи!!!Като малка ми се беше случило и като знам колко проста съм била,добре че момчето беше с акъла си и не тръгна с нито една ...Зарежи това момче,момчета колкото искаш,ако ти е истинска приятелка и наистина държиш на нея,мисля че избора какво да правиш ти е ясен!И не бъди тъпа да развалиш едно приятелство заради някой който не е сигурно до къде ще го бъде... :)