PDA

View Full Version : Много е гадно



Th3W0lF
10-05-2011, 22:32
Много е гадно да загубиш приятел и то за мен беше истински приятел . Имах една тема за едно момиче с което не се получи а сега тя ми отне и него това е адски долно и подло незнам как да го опиша няма такава болка нямам думи .. направо неискам да съм на тоя свят нестига че живея в Англия от четири месеца и нямам нито един приятел всичко остана в България . Сега и тях да ги загубя .. ;[

:( :-k :-k
Съжелявам за тупата тема ,но просто исках да кажа на някои плюйте ме каквото искате ме правете тролете на воля не ми пука ;[[
:smt022

npace
10-05-2011, 22:38
Как така ти го е "отнела"? Това да не е баничка? Какъв приятел ти е бил че да те остави заради някаква курва? (Извинявам се, ама само такава би разделила 2ма добри "приятеля")

Th3W0lF
10-05-2011, 22:44
Как така ти го е "отнела"? Това да не е баничка? Какъв приятел ти е бил че да те остави заради някаква к***а? (Извинявам се, ама само такава би разделила 2ма добри "приятеля")
..не се извинявай тя си е курва да са живи и здрави
:(

Th3W0lF
10-05-2011, 23:15
охх немога да спа
:(

mila_pila
10-05-2011, 23:39
Ти си в Англия, всички хора около теб са нови. Огледай се малко, дръж се приятелски, излизай с новите хора. Ако не стане, пробвай с други и така. И стига си мрънкал. Прав си, че всичко е останало в България - цялата гадна история е в България

SmilezZz
10-06-2011, 06:33
Ела на себе си. Нито момичето струвало , нито приятеля ти е бил такъв. Остави всичко в България и започни нова страница в живота си , тъкмо имаш тази възможност. Да плачеш , да страдаш - нищо няма да промениш. Забрави ги и двамата , и гледай напред.

Mi6inka
10-06-2011, 06:44
Ела на себе си. Нито момичето струвало , нито приятеля ти е бил такъв. Остави всичко в България и започни нова страница в живота си , тъкмо имаш тази възможност. Да плачеш , да страдаш - нищо няма да промениш. Забрави ги и двамата , и гледай напред.

+

Просто се възползвай, че си там и имаш много възможности за нови запознанства и приятелства. Представи си ако си беше тук и да стане това, щеше да ти е още по-отвратително.

:)

И само може да си извадиш поука относно приятелството след тази случка :)

ivcheto0o
10-06-2011, 12:08
И все още си мислиш че ти е бил истински приятел?!? :-o
Стегни се,ти си на ново място и това идеална възможност да започнеш живота си на ново на чисто :)

Th3W0lF
10-09-2011, 02:41
благодаря на всички за отговрите
:grin:

Seattle
10-09-2011, 03:55
благодаря на всички за отговрите
:grin:

Много весел стана изведнъж.. care to share?

Що се отнася за това с новите приятели... малко е трудно, при условие че най-вероятно знае достатъчно английски за да яде бой някаде (такъв е лафа не се фрапирай 8-) ). Дано да има някои българчета там че иначе трудно. Но споко, всяко начало е трудно.

anonymous708973
10-09-2011, 09:30
Боже, ако можеше ей сега да замина за Англия... направо политам!

balu4ka
10-09-2011, 13:13
Боже, ако можеше ей сега да замина за Англия... направо политам!

++++ :lol: