PDA

View Full Version : сложна ситуация



Kiro895
10-06-2011, 06:35
Здр. на всички,попринцип не пиша по такива форуми,нито пък занимавам някого с моите проблеми но... Значи харесах си едно момиче и то мен си ме хареса и то много има химия доста,но тя си има фр. иска да се видим постоянно си пишем смс, скайпове,постоянно ми казва колко много ме харесва че ме санува и т.н казва ми че ако оспеем да се видим на саме незнам кво щяла да ми причини :P но постоянно се крие от неиния,казва че няма никакви чувства и че нз как е тръгнала с него от самото начало,но не иска да го остави защото била свикнала с него те ходят половин година.... нз кво да правя как да постъпя,веднъж касаха тя ми звънна и ми каза че сиг пак ще се саберат че и е мъчно,бил ревал по тела :D ходи с него от сажъление, но аз ко да правя дали има смисал да чакам,тя къса с него а той не я оставя, аз ако чакам той да скъса с нея мисля че никога няма да стане защото знае че си е обитак и не може да си намери друга такава.Аз неискам да я оставям защото знам че е свястна,а до сега съм имал връзки за по месец най-много,нз ко да правя.

bitchwolf
10-06-2011, 06:37
Е много е свястна ,та го лъже..и с теб ли искаш да ходи от съжаление в един момент? Прави си изводите.

Mi6inka
10-06-2011, 06:40
Моля те, слагай малко повече точки, когато пишеш текст !


По темата : Питай я в прав текст... тя хем така, хем така... да реши ! Не си длъжен да и ходиш зад гъза, само защото не знае какво иска.

marin4itu
10-06-2011, 06:40
Да бе като я гледам е много свястна.. Като толкова иска да е с теб, да го зареже и да бъде с теб! Ама и ти прекалено й се връзваш..

П.п.: Купи си правописен речник!!!

Kiro895
10-06-2011, 06:45
Е много е свястна та го лъже..и с теб ли искаш да ходи от съжаление в един момент. Прави си изводите. хах тя си знае че аз не съм като него женичка,казвал съм и че аз не плача за никой, непокист съм ако не варвят нещата оставям всичко, казал съм и че не съм като него като кученце..... много смешни хора има по тоя свят

Kiro895
10-06-2011, 06:47
Да бе като я гледам е много свястна.. Като толкова иска да е с теб, да го зареже и да бъде с теб! Ама и ти прекалено й се връзваш..

П.п.: Купи си правописен речник!!!не ми се пише правилно точно сега и знаци искам да чуя мнения не критики без да засягам никой!

SmilezZz
10-06-2011, 06:49
Да , да , много те обича , че още е с него. Хайде стига с тези измишльотини , че ходи с него от съжаление - няма такива работи. Защо ли си мисля , че тя те държи един вид като резерва. Но определено не виждам кое й е свястното , първо , защото лъже приятеля си , второ - баламосва тебе. А и не забравяй, че ако нещата се получат между вас , същото може да се получи и с тебе.

Kiro895
10-06-2011, 06:51
Моля те, слагай малко повече точки, когато пишеш текст !


По темата : Питай я в прав текст... тя хем така, хем така... да реши ! Не си длъжен да и ходиш зад гъза, само защото не знае какво иска. еми питах я още в началото дали се ебава с мен и ми каза че няма нищо такова просто и трябвало време, не съм от хората които ходят по гъза на някой

Kiro895
10-06-2011, 06:55
Да , да , много те обича , че още е с него. Хайде стига с тези измишльотини , че ходи с него от съжаление - няма такива работи. Защо ли си мисля , че тя те държи един вид като резерва. Но определено не виждам кое й е свястното , първо , защото лъже приятеля си , второ - баламосва тебе. А и не забравяй, че ако нещата се получат между вас , същото може да се получи и с тебе. права си! и аз мисля по същия начин,но имам фр с който са били в една компания и той ми казва някой неща още от преди да я познавам,затова си вадя такива изводи че е свястна...

Mi6inka
10-06-2011, 06:56
Моля те, слагай малко повече точки, когато пишеш текст !


По темата : Питай я в прав текст... тя хем така, хем така... да реши ! Не си длъжен да и ходиш зад гъза, само защото не знае какво иска. еми питах я още в началото дали се ебава с мен и ми каза че няма нищо такова просто и трябвало време, не съм от хората които ходят по гъза на някой


Еми като не си тогава какво още и се плюнчиш.

Kiro895
10-06-2011, 07:02
Моля те, слагай малко повече точки, когато пишеш текст !


По темата : Питай я в прав текст... тя хем така, хем така... да реши ! Не си длъжен да и ходиш зад гъза, само защото не знае какво иска. еми питах я още в началото дали се ебава с мен и ми каза че няма нищо такова просто и трябвало време, не съм от хората които ходят по гъза на някой


Еми като не си тогава какво още и се плюнчиш. Еми да ти кажа чакам да се видим, не сме от много близо, пък не ми се говори по тела че всички са все смели по него,пуснах темата защото нали на жените уж все им трябва време,а аз не съм по чакането,трябва да я видя и да говорим по-сериозно

marin4itu
10-06-2011, 07:12
Виж какво, ако една жена иска да е с теб, ще направи всичко възможно да е с теб, а тази твоята още се колебае, несигурна е, просто не знае какво иска.. Нещо ме навежда на мисълта, че сте на около 15-16 години..

П.п.: Човек, когато пише грамотно, пише на всякъде така.. Недей ми обяснява, че тук не ти се пишело правилно..

Kiro895
10-06-2011, 07:18
Виж какво, ако една жена иска да е с теб, ще направи всичко възможно да е с теб, а тази твоята още се колебае, несигурна е, просто не знае какво иска.. Нещо ме навежда на мисълта, че сте на около 15-16 години..

П.п.: Човек, когато пише грамотно, пише на всякъде така.. Недей ми обяснява, че тук не ти се пишело правилно..тя е на 16 аз 18,знам че незнае ко иска,но просто исках поне веднъж да разбера моето мислене дали е правилно и от всичките мнения разбирам че е правилно,неискам да се надпирам за писането защото в нета нито ме знаеш кой съм нито какъв съм,можем само да си се надпираме, аз се дразня от такива неща няма смисъл да ти обеснявам... мс за мнението

Mi6inka
10-06-2011, 07:28
аз що си мисля, че си набор 95 :-o

Kiro895
10-06-2011, 07:32
аз що си мисля, че си набор 95 :-o еми да бях Ванга да ти кажа ко си мислиш,откъде да знам ко си мислиш и за кво го мислиш! ;)

antifashionshit
10-06-2011, 07:36
вижте се, налази я, ама по-настоятелно, когато дойде моментът. ако пак се дърпа - ножичка.

marin4itu
10-06-2011, 08:06
Абе мене и не ме интересува кой си и какъв си! Обаче ако оная те размотава още, прави си сметката колко държи и иска да е с теб!

dream1707
10-06-2011, 08:11
Като толкова много те харесва ще скъса с него и ще му обясни, че между тях няма как да има нещо повече... или че просто си пада по друг и няма чувства към него вече :) .... Ако не ще, да ти е ясна... поредната кифла дето се опитва да разиграва няколко момчета наведнъж ...

Kiro895
10-06-2011, 08:19
Като толкова много те харесва ще скъса с него и ще му обясни, че между тях няма как да има нещо повече... или че просто си пада по друг и няма чувства към него вече :) .... Ако не ще, да ти е ясна... поредната кифла дето се опитва да разиграва няколко момчета наведнъж ... това искам да знам,защото мразя да ме правят на клоун,затова мисля като се видим и като се прави на толкова обиграна просто ще си взема моето за една вечер,после да се оправя,не аз да съм смешника!

bitchwolf
10-06-2011, 08:58
просто ще си взема моето за една вечер
ама ти за една вечер ли си? :shock:

Kiro895
10-06-2011, 09:04
просто ще си взема моето за една вечер
ама ти за една вечер ли си? :shock: Немога де те разбера нещо,искам да кажа че тя ще ми е за една вечер,както повечето досега то се е видяло че свестни няма...

Tempest
10-06-2011, 09:10
от големия ти опит с жените, си сигурен, че свестни няма.. ти като се примиряваш с 1 вечер, а наричаш онова момче "Обитак".. смятай! Искаш от хората мнение, дават ти го. Различава се обаче с твоето и ся сме недоволнии.. тая твойта любов я остави колко знае кво иска, ти се изясни със себе си кво искаш... ние не те знаем и не те познаваме, както каза, така че ако вече си се изяснил с какво искаш и това е 1 вечер.. окей - хора сяк'ви.. :))

Kiro895
10-06-2011, 09:34
от големия ти опит с жените, си сигурен, че свестни няма.. ти като се примиряваш с 1 вечер, а наричаш онова момче "Обитак".. смятай! Искаш от хората мнение, дават ти го. Различава се обаче с твоето и ся сме недоволнии.. тая твойта любов я остави колко знае кво иска, ти се изясни със себе си кво искаш... ние не те знаем и не те познаваме, както каза, така че ако вече си се изяснил с какво искаш и това е 1 вечер.. окей - хора сяк'ви.. :)) никъде не казвам че имам голям опит, не казвам че съм сигурен че свестни няма,казвам че е обитак защото аз така си смятам и на хората не съм недоволен от мненията,а ти някакъв терапевт ли си нззз човек ама нищо не си разбрал нищо! зависи си само от нея дали ще ми е за една вечер,не съм го решил защото чакам момент да се видим и да си поговорим,ако се опитва да ме прави на маймуна не искам да оставам по назад от нея!

vikenceto555
10-06-2011, 11:57
Да тя сега лъже него,а после ще лъже теб... няма смисъл да си с нея пролича от разказа ти колко е свястна :?

balu4ka
10-06-2011, 14:30
Просто ми се струваш ,отчайващо филмирания тип (:.Една 16 годишна дрисла ,яко те разиграва..струва ми се забавно.Жестоко ще да е наистина да си на 18. (тц-тц). :lol:

robles
10-06-2011, 15:28
Отгоре, отгоре прочетох мненията. Много сте ми смешни. Аре престанете тука всички да се правите на свети води. Що да не е възможно да е с нейния от съжаление ? И на мен ми е било трудно да оставя момче, което ми реве и т.н и съм продължавала да го търпя от съжаление. Което, признавам, е много тъпо. Просто момичето трябва да си събере "топките" и да го остави като иска да е с автора.

А тва, че щяла и с него да постъпи така... вие във всяка връзка ли постъпвате еднакво както при предишните ? Никога ли не ви се е случвало да сте с някой, към който не чувствате нищо, а просто имате симпатии, а следващия да ви завърти главата и да ви пука повече за него ? И бихте ли постъпвали еднакво с човек, който не ви привлича вече и с човек, по който сте луди. Писна ми от дебилщините ви.

Автора няма как да е сигурен тя как ще се държи, когато е с него, докато не пробва.

Авторе, постави й един вид ултиматум и и кажи, че няма да позволиш да те разиграва и ако иска да е с теб, да остави нейния и да бъде с теб, дотогава да не ти приказва "врели-некипели" (може и да не са, просто се направи, че не й вярваш)... Бъди малко остър и виж какво ще последва от нейна страна. Ако бях на теб щях да започна да й обръщам и по-малко внимание, за да види, че си сериозен.

Tempest
10-06-2011, 15:32
от големия ти опит с жените, си сигурен, че свестни няма.. ти като се примиряваш с 1 вечер, а наричаш онова момче "Обитак".. смятай! Искаш от хората мнение, дават ти го. Различава се обаче с твоето и ся сме недоволнии.. тая твойта любов я остави колко знае кво иска, ти се изясни със себе си кво искаш... ние не те знаем и не те познаваме, както каза, така че ако вече си се изяснил с какво искаш и това е 1 вечер.. окей - хора сяк'ви.. :)) никъде не казвам че имам голям опит, не казвам че съм сигурен че свестни няма,казвам че е обитак защото аз така си смятам и на хората не съм недоволен от мненията,а ти някакъв терапевт ли си нззз човек ама нищо не си разбрал нищо! зависи си само от нея дали ще ми е за една вечер,не съм го решил защото чакам момент да се видим и да си поговорим,ако се опитва да ме прави на маймуна не искам да оставам по назад от нея!

ако си пичага, няма да има нужда да й падаш на нивото.. не е единствена, можеш да си "набавиш" и други.. просто си се филмирал яката, щото ти говори хубави работи : )) от това, което прочетох, си съгласен и за 1 вечер да си с нея... за да ти мине мерака ли, не знам, ама тва е простотия!

Kiro895
10-06-2011, 15:36
Просто ми се струваш ,отчайващо филмирания тип (:.Една 16 годишна дрисла ,яко те разиграва..струва ми се забавно.Жестоко ще да е наистина да си на 18. (тц-тц). :lol: просто ми се струваш ,отчайващо тъпа саше, което м/у другото ми се струва забавно,аз още не съм се виждал с нея, не четеш ли? или нямаш време защото бързаш да се правиш на интересна?хах ако тя е 16 годишна дрисла аз мога да кажа за теб много неща,нз как определяте кой какъв е като дори не го познаваш, не си го виждала?

Kiro895
10-06-2011, 15:49
Отгоре, отгоре прочетох мненията. Много сте ми смешни. Аре престанете тука всички да се правите на свети води. Що да не е възможно да е с нейния от съжаление ? И на мен ми е било трудно да оставя момче, което ми реве и т.н и съм продължавала да го търпя от съжаление. Което, признавам, е много тъпо. Просто момичето трябва да си събере "топките" и да го остави като иска да е с автора.

А тва, че щяла и с него да постъпи така... вие във всяка връзка ли постъпвате еднакво както при предишните ? Никога ли не ви се е случвало да сте с някой, към който не чувствате нищо, а просто имате симпатии, а следващия да ви завърти главата и да ви пука повече за него ? И бихте ли постъпвали еднакво с човек, който не ви привлича вече и с човек, по който сте луди. Писна ми от дебилщините ви.

Автора няма как да е сигурен тя как ще се държи, когато е с него, докато не пробва.

Авторе, постави й един вид ултиматум и и кажи, че няма да позволиш да те разиграва и ако иска да е с теб, да остави нейния и да бъде с теб, дотогава да не ти приказва "врели-некипели" (може и да не са, просто се направи, че не й вярваш)... Бъди малко остър и виж какво ще последва от нейна страна. Ако бях на теб щях да започна да й обръщам и по-малко внимание, за да види, че си сериозен. мс имаш право за много неща,исках да пусна темата защото по принцип не споделям много такива неща с фр или някои друг и взех да се замислям дали няма грешка в моето мислене,защото до сега все аз съм този който прекъсва връзките за по един месец,а не съм я пуснал за да ми казват че се филмирам и т.н както и да е,мс за мнението

DeviL_AsS
10-06-2011, 15:59
Още не си я виждал,ама и имаш доверие,разгирава и тебе и гаджето си.
Може да не си единствения с който се държи така.

Kiro895
10-06-2011, 16:11
Още не си я виждал,ама и имаш доверие,разгирава и тебе и гаджето си.
Може да не си единствения с който се държи така. не съм я виждал насаме,всеки ден я виждам работя у тях,няма как да говоря пред всички такива неща,а и няма време заради работата...

balu4ka
10-06-2011, 16:15
Просто ми се струваш ,отчайващо филмирания тип (:.Една 16 годишна дрисла ,яко те разиграва..струва ми се забавно.Жестоко ще да е наистина да си на 18. (тц-тц). :lol: просто ми се струваш ,отчайващо тъпа саше, което м/у другото ми се струва забавно,аз още не съм се виждал с нея, не четеш ли? или нямаш време защото бързаш да се правиш на интересна?хах ако тя е 16 годишна дрисла аз мога да кажа за теб много неща,нз как определяте кой какъв е като дори не го познаваш, не си го виждала?

Хаха,а не съм човека който е на 18 и се жалва по форуми (:Също така,не съм човека който казва "за една вечер, ще си взема моето".Не го определям,аз преценявам.След като искаш мнения,се приготви за всякакви (:Просто,ти не се държиш като пълнолетен (:,нали чатваш.Сега си вземай партакешките и се изнасяй,след като не можеш да сформираш изреченията си с пунктоация ,начало и край..нямаш работа тук ^^.

Kiro895
10-06-2011, 17:07
няма смисъл да се пише повече по темата, заключвайте я !!!

Tempest
10-06-2011, 22:47
щото не се намери и 1 съгласен с твоето мнение, нали?