PDA

View Full Version : Защо това момиче започна да ме мрази?



vik0883
10-06-2011, 07:42
Здравейте. Имах връзка с едно момиче. Правили сме секс. Един ден обаче се случи нещо. Тя не дойде на срещата, а после ми каза, че вече няма да можем да се виждаме, защото има проблем с родителите й. Предложи ми да се виждаме само на 1 място, но аз казах, че няма смисъл да сме гаджета вече. Та скъсахме мирно, без бой, сълзи и т.н.
След известно време реших да се поинтересувам какво прави и т.н. Оказа се, че ме мрази, но аз не мога да разбра каква е причината. Бях й първия, и се обичахме много, но защо след раздялата ни започна да ме мрази?
Дали е възможно да ми отговорите? Ако може момичета да кажат защо.

dream1707
10-06-2011, 07:47
Ох, че си прост ... с извинение

Много сте се обичали дрън дрън... иначе има ли някакъв проблем веднага си се отказал да бъдеш с нея... а момичето явно е искало да е с теб, щом ти е предложило да се виждате въпреки пречките там с родителите й ..
Бил си и първия, обичала те е явно... а ти така си я резнал, сякаш хич не ти е пукало за нея...

marin4itu
10-06-2011, 08:07
Тя е имала проблем с родителите си и е имала нужда от теб, а ти си я зарязал.. Ми какво няма да те мрази?

Mi6inka
10-06-2011, 08:32
Сам си си го направил...няма да те е намразила щото ей така и е скимнало.

autumn666
10-06-2011, 08:56
И аз щях да те намразя :)
Ако наистина я обичаше, нямаше да я зарежеш. Имала е проблем, помолила те е да го разрешите по този начин, защото явно не е искала да късате, а ти си и обърнал гръб и после питаш защо те е намразила.

bitchwolf
10-06-2011, 09:01
Тя е имала проблем с родителите си и е имала нужда от теб, а ти си я зарязал.. Ми какво няма да те мрази?
+1

Bozichko
10-06-2011, 10:09
http://vbox7.com/play:e95b5362
Точната песен за автора !!!

ewiow
10-06-2011, 11:52
Явно е имала много силни чувства към теб... и след като ти си я зарязал, тя нямала никакъв друг избор, освен да те забрави, но да ти кажа не се забравя току така лесно, щом сърцето обича, това само и единствено с омраза се преодолява... Изпитвала съм го и знам какво е, може и да нямаш никаква представа, но да ти кажа ужасно боли! :(

someonerandom
10-06-2011, 12:14
Щото си идиот.
Момичето е имало проблеми,имало е и чувства към теб и е искало да се виждате,ти си я отрязал по супер бруталния начин.И още по-тъпото е,че не осъзнаваш защо ти се дразни.

ivcheto0o
10-06-2011, 12:22
Имала е нужда от теб,ти си я заебал в тежък момент....защо ли те мрази :-o

fenkaaa
10-06-2011, 12:24
Ох, че си прост ... с извинение

Много сте се обичали дрън дрън... иначе има ли някакъв проблем веднага си се отказал да бъдеш с нея... а момичето явно е искало да е с теб, щом ти е предложило да се виждате въпреки пречките там с родителите й ..
Бил си и първия, обичала те е явно... а ти така си я резнал, сякаш хич не ти е пукало за нея...

Съгласна,както гледам и всички други са на това мнение.. ;)

balu4ka
10-06-2011, 14:06
Ама ,ти сериозно си адски тъп >.<.Питаш "защо ме намрази?",мога да ти обясня с прости и ясни няколко изречения,този очакван и нормален факт - реакция.

Ти не си я уважавал.
Щом се е появил проблем,ти си палил и си я оставил..просто така с лека ръка.Това ме навежда на мисълта,че ти въобще не си държал на нея.Та ,как очакваш да се чувства момичето?!Най-добре я отърви от себе си,както си направил и преди време.(правилно решение).Аз ако бях ,след подобна случка и ситуация ...няма да те погледна.

XTREMEFREERIDE
10-06-2011, 15:40
Щото си идиот.
Момичето е имало проблеми,имало е и чувства към теб и е искало да се виждате,ти си я отрязал по супер бруталния начин.И още по-тъпото е,че не осъзнаваш защо ти се дразни.

SmilezZz
10-06-2011, 19:24
Не си я уважавал , нито пък обичал. И повярвай ми , както и да го завъртиш , ти си си виновен , когато си я зарязала в труден момент. Честно казано , аз също бих те намразила. :?

vik0883
10-06-2011, 19:53
Благодаря за отговорите!
Да, имате право да мислите по този начин. Аз в началото може би трябваше да напиша как стана всичко.
Един ден тя щеше да идва в нас. Чаках я 2 часа на спирката(тя е до нас, просто през 20 мин отивах). Тя тогава си изключи телефона за 5 часа, не ми каза нищо, после като се свързахме вечерта ми каза, че имала проблем и не са я пускали да излезе и можело да се виждаме само пред блока й и т.н вече обясних.
Аз тогава бях на друго мнение, мислех, че тя не ме е обичала истински, след като си изключи телефона и най-хладнокръвно ми каза, че няма да се виждаме вече.

SmilezZz
10-06-2011, 20:00
Благодаря за отговорите!
Да, имате право да мислите по този начин. Аз в началото може би трябваше да напиша как стана всичко.
Един ден тя щеше да идва в нас. Чаках я 2 часа на спирката(тя е до нас, просто през 20 мин отивах). Тя тогава си изключи телефона за 5 часа, не ми каза нищо, после като се свързахме вечерта ми каза, че имала проблем и не са я пускали да излезе и можело да се виждаме само пред блока й и т.н вече обясних.
Аз тогава бях на друго мнение, мислех, че тя не ме е обичала истински, след като си изключи телефона и най-хладнокръвно ми каза, че няма да се виждаме вече. Вината си е в тебе. Именно затова в горния коментар казах , че както и да го увърташ , ти си оставаш виновния. Обяснила ти е , че има проблеми с техните , мислила е за решения на проблема , не искала да те зареже , а ти просто .... нямам думи.

vik0883
10-06-2011, 20:22
Да, аз съм един боклук, прави сте! :(

vakanciqta
10-06-2011, 22:01
Винаги така става (или поне в повечето случаи) . След всяка връзка ние момичетата си казваме 'омгг как съм могла да ходя с тоя идиот' примерно. И просто ни ставате безразлични или ви мразим . Просто е .

Azoria
10-07-2011, 12:45
"Ако може момчетата да ми кажат" Ти какво - реши,че всички момичета сме неориентирани ли? Хем тя ти е казал да не се виждате,хем ти се сърди,че не искаш да се криеш... :? Да не ти дреме,че те мрази! :)

magita
10-07-2011, 17:16
ахахха ... не, ти сериозно ли може да си толкова заблуден ?!

jghgh
10-07-2011, 17:42
Може просто да е комплексарка.
Ддз, примерно аз също много често мразя бившите си и им се дразня. Не всички, но има такива, които просто си ме дразнят - не съм получила каквото съм искала от тях и почвам да ги хейтвам - това си е обикновено разочарование и психологична реакция, когато си очаквал нещо, а не си го получил.
Може да е очаквала да ходиш при нея само на това въпросно едно място и да се съгласиш с ощетена връзка, където ходите само на едно място и т.н. и като е видяла, че ти такива глупости и драми не искаш, да се е ядосала.
Не съм убедена, честно казано, че са й били тооооолкова сериозни разногласията с техните, че това чак да се отразява на местата, на които трябва да се срещате.


Това, разбира се, си е само мое мнение. Може пък да си бил идиот и едва да те е изтрайвала и сега да те мрази, след като вече сте се разделили.
Може да си бил тъпака,който тя не харесва кой знае колко, обаче я е разочаровал, защото не й е тичал след гъза и пр.
Много теории и психология може да се намери тук. 8-)

PaffXdd
10-07-2011, 17:42
ОМГГГ момче .. Ако бях на мястото на мацката .. не да те мразя ами щях да те линчувам .. Как си могъл да я зарежеш така в трудния момент .. Когато тя търси варианти да си запазите връзката въпреки всички проблеми , а ти с лека ръка си я зарязал .. ;х