PDA

View Full Version : НОВ смесен козметико - практичен лексикон



HellOfaHottie
10-06-2011, 10:01
1.Колко често миете косата си?
2.Колко често подстригвате косата си?
3.С каква прическа ви е най - удобно?
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
5.Как изправяте косата си?

6.Колко често миете лицето си?
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
10.Колко често миете зъбите си?

reoffender
10-06-2011, 10:56
1.През ден или всеки ден.
2. На 4-5 месеца или повече. 8-)
3. Вързана
4. Доволна съм 8-)
5. С преса?
6. Зависи... 3-4 пъти на ден :-o
7. Не много често, но все пак са дразнещи-салицилов спирт, крем здраве, маски и т.н.
8. Да 8-)
9. Не, харесвам си естествения цвят.
10. По три пъти на ден.

Rebirthing
10-06-2011, 11:09
1.Колко често миете косата си?

Два пъти седмично.


2.Колко често подстригвате косата си?

На 1-2 месеца само обирам цъфтежа.


3.С каква прическа ви е най - удобно?

Всякак ми е удобно, с пусната коса, с прибрана...


4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?

В момента не съм доволна. Позанемарила съм я. Суха е, цъфти и няма много блясък, но ще е пооправя в скоро време.


5.Как изправяте косата си?

С преса


6.Колко често миете лицето си?

Този въпрос ме разби, сутрин и вечер разбира се.


7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?

Никога не съм имала пъпки.


8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?

Не мисля. Имам хубава кожа без съвършенства, но не мисля, че е нещо уникално. Косата ми преди беше повод за комплименти, в последно време не толкова ;д.


9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?

Боядисвала съм я, но в момента предпочитам да я къносвам.


10.Колко често миете зъбите си?

2-3 пъти дневно.

ValLoveYa
10-06-2011, 11:21
1.Колко често миете косата си? - през ден - два
2.Колко често подстригвате косата си? - веднъж на 3 - 4 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? - с вързана на опашка или кокче коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - харесвам си я
5.Как изправяте косата си? - с преса

6.Колко често миете лицето си? - всеки ден: сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - да, за мое съжаление. Третирам ги с изсушаващи продукти.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - всеки притежава нещо ункилано. Мога да рисувам добре, имам хубави здрави нокти, блестяща коса... 8-)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - не си я боядисвам
10.Колко често миете зъбите си? - 2 - 3 пъти дневно

bloodyF
10-06-2011, 11:43
1.Колко често миете косата си?-през ден
2.Колко често подстригвате косата си?-на 3-4 месеца..мразя да ходя на фризьор
3.С каква прическа ви е най - удобно?-вързана коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?-да спре да пада толкова много, да е по-червена и по-късичка
5.Как изправяте косата си?-с преса

6.Колко често миете лицето си?-няколко пъти на ден..
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?-горе-долу да..матиращ крем и чакам .. в общи линии..
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?-харесвам си очите, защото повечето са с кафяви очи..ама иначе не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?-веднъж в червено, скоро мисля пак да се правя.
10.Колко често миете зъбите си?-2 пъти дневно и примерно ако излизам , преди излизане също

zlatit0o
10-06-2011, 12:38
1.Колко често миете косата си? През ден/два.
2.Колко често подстригвате косата си?Веднъж на 2 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? -Най-удобно ми е с опашка, но не се харесвам, затова пусната.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Искам да е по-дълга.
5.Как изправяте косата си? - С преса.

6.Колко често миете лицето си? - Всеки ден сутрин, след училище, след като се прибера и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Да, акне аут.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Мога да се похваля само с ноктите :D

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Не я боядисвам и не смятам да го правя, докато нямам нужда.
10.Колко често миете зъбите си?Сутрин и вечер задължително. Вече ако съм яла нещо гадно или ще излизам, пак ги мия.

katii
10-06-2011, 14:02
Колко често миете косата си? 2-3 пъти седмично.
Колко често подстригвате косата си? Веднъж на около 2 месеца.
С каква прическа ви е най - удобно? Най-удобно ми е вързана, но предпочитам да си ходя с пусната.
Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Като цяло доста си харесвам косата, но може би искам да е още малко по-дъгла.
Как изправяте косата си? С преса.
Колко често миете лицето си? Сутрин, след училище, вечер.
Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не, но ако все пак се появи някаква я мажа с едно изсушаващо кремче - Здраве или с едно от Германия не му помня името.
Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Ами кожата ми,но не мисля, че е нещо уникално. (а и косата мноооооого си я обичамммм )

Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам.
Колко често миете зъбите си? Сутин и вечер задължително. Също и през деня един път минимум.

MegiBoOm
10-06-2011, 14:08
1.Колко често миете косата си?3 ПЪТИ СЕДМИЧНО
2.Колко често подстригвате косата си? - НА 2 МЕСЕЦА.
3.С каква прическа ви е най - удобно? - ВИСОК И РОШАВ КОК
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - ДА Е ПО-ДЪЛГА
5.Как изправяте косата си? - С ПРЕСА И ТОПЛИННОЗАЩИТЕН ЛОСИОН

6.Колко често миете лицето си? - ВЕЧЕР
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - ПОНЯКОГА.СКИНОРЕН.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - СЛАБА СЪМ БЕЗ ДА ИМАМ НУЖДА ОТ ТРЕНИРОВКИ ЗА ПОДДЪРЖАНЕ НА ТЕГЛОТО

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - НЕ, НЕ Я БОЯДИСВАМ.
10.Колко често миете зъбите си? - СУТРИН И ВЕЧЕР, А ПОНКОГА И КОГАТО ИЗПИТАМ НУЖДА

xxKiFlAxx
10-06-2011, 14:14
1.Колко често миете косата си? Веднъж в седмица
2.Колко често подстригвате косата си?На 6 - 7 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно?С сплетена коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Да
5.Как изправяте косата си? С преса

6.Колко често миете лицето си? през ден или всеки ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? понякога излизат ама се махат
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Притежавам мн неща уникални

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?не боядисвам
10.Колко често миете зъбите си?[/quote] веднъж на ден амаа често пропускам като ме мързи :D

Djuff
10-06-2011, 14:40
1.Колко често миете косата си?през ден или 2 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си?веднъж на месец
3.С каква прическа ви е най - удобно?пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?да, харесвам си я, само искам да е по - дълга.
5.Как изправяте косата си?изправям само бритона си с преса.

6.Колко често миете лицето си?сутрин и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?да, с маска, гелче, крем здраве...
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?не.обикновен човек съм си ;д

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?не я боядисвам
10.Колко често миете зъбите си?сутрин и вечер

slynchoo
10-06-2011, 14:46
1.Колко често миете косата си?-През 2-3 дена,понякога и през 1 ден..зависи :)
2.Колко често подстригвате косата си?-През 1-2 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно?-ами..различно..с начупена коса може би,пусната :)
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Да,харесвам си я много :) Може би бих искала да беше малко по-начупена,но и така става :)
5.Как изправяте косата си?-С преса

6.Колко често миете лицето си?-Всеки ден,по 1-2 пъти
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?-Най-често преди цикъл,правя си маски..такива неща.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?-Не съм се замисляла,всеки човек е уникален..но не знам какво е това в мен,което се отличава от другите :)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?-Ами да,направих се на кичури,един тон по-светли от косата ми..не съжалявам,че ги направих...в бъдеще отново ще си направя :)
10.Колко често миете зъбите си?-Два пъти на ден.

darrie
10-06-2011, 14:55
1.Колко често миете косата си? - През ден, най-много два.
2.Колко често подстригвате косата си? - Ми през 2-3 месеца.
3.С каква прическа ви е най-удобно? - С пусната коса!
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Не.
5.Как изправяте косата си? - Със сешоар. Принципно е права и като се изкъпя я суша с четка и сешоар и ми е напълно достатъчно.
6.Колко често миете лицето си? - 2 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Да, от възрастта е.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Не. Е може би, че имам жълти очи. Не знам дали е често срещано, но до сега не съм виждала някой такъв.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Боядисвала съм я общо 3 пъти - 2 в тъмно кестеняво и 1 в по-различен нюанс на кестеняво. 1 път съм и правила руси кичури. Бих се спряла само за кичурите.
10.Колко често миете зъбите си? - 2/3 пъти дневно.

Tiin
10-06-2011, 15:10
1.Колко често миете косата си?
2.Колко често подстригвате косата си? 1 на месец
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Доволна съм
5.Как изправяте косата си? С преса

6.Колко често миете лицето си? 1 на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Ами да,често... сами се махат
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Ами преди бях тъмно кестенява,сега съм медено руса.
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти на ден

pressiana
10-06-2011, 15:35
1.Колко често миете косата си? 2 пъти в седмицата.
2.Колко често подстригвате косата си? през 1-2 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? пусната коса май .. иначе ми е много удобно и когато горните ми пластове са събрани в 1 плитка или 2, които се събират отзад..
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? доволна съм от косата си, често ми правят комплименти за нея. бих искала да е с 5-6 см по-дълга, но здрава, а не като на доста момичета - идеална дължина, но цъфнала отвсякъде.. :?
5.Как изправяте косата си? рядко я изправям, но ако реша - с преса + термозащитен продукт

6.Колко често миете лицето си? всеки ден ..
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? не много често.. с кремове някакви.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникално, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? амии имам хубави устни и зъби, косата също ми е някъв много интересен цвят.. абе мисля, че не се сливам с тълпата - имам си свой стил и са ми казвали, че имам и много лъчезарно излъчване. звучи нескромно, но кво да се прави.

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спрели, ако можехте да върнете времето назад? не
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти дневно

againstyou
10-06-2011, 15:52
1.Колко често миете косата си? През ден.
2.Колко често подстригвате косата си? На 1-2 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? С пусната коса.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Ами доволна съм.
5.Как изправяте косата си? С преса,ама рядко.

6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Ми само като съм неразположена.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Може и да притежавам,не знам. ;д

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не,харесвам си естествения цвят.
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти дневно.

FuCKkK13
10-06-2011, 16:08
1.Колко често миете косата си? 2 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? на 6 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? ами да порасне с още 10 см по-бързо :-D иначе съм доволна :)
5.Как изправяте косата си? с преса... със сешоар много рядко, но повечето пъти се отказвам,защото е много играчка

6.Колко често миете лицето си? ами всеки ден най-малко по 1 път с хидратиращ продукт, но повечето пъти по 2 всеки ден.. иначе само с вода, когато се сетя.. т.е. 10-15 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? ами не знам дали е често.. повечето пъти преди менструацията.. и или слагам кремче Здраве или Бочко, или едно за пъпки + често почистване с хидратиращ продукт
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникално, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? ами не знам.. всеки човек има нещо,което другите не притежават.. т.е. нещо, което го отличава...не знам.. може би очите :) а вътрешно.. не знам.. доста неща :)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? не си я боядисвам и не мисля, че някога ще я боядисвам без да имам нужда
10.Колко често миете зъбите си? всеки ден по 2-3 пъти :)

bebchoOoOoOo
10-06-2011, 16:26
1.Колко често миете косата си? През ден.
2.Колко често подстригвате косата си? На 3-4 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Вързана.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Доволна съм.
5.Как изправяте косата си? С преса.
6.Колко често миете лицето си? Сутрин и вечер с измиващ гел.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Горе-долу. Мажа ги със спирт или нещо такова..
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Мм не, не мисля..

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Къносвам я, но преди я боядисвах. Не съжалявам :)
10.Колко често миете зъбите си? Сутрин и вечер, и преди да изляза някъде.

thebigsmile
10-06-2011, 17:45
1. През 2 дни.
2. На 6 месеца.
3. На опашка.
4. Да порасне по-бързо и с 10 см. :P
5. С преса, много рядко със сешоар (когато не мога да намеря пресата :D )
6. Повече от 5 пъти на ден.
7. Много рядко. Ами със спирт или с едно гелче на oriflame.
8. Ами.. не .
9. Не, но пък искам оранжева, но не точно а да бъде леко оранжавикава. :)
10. Сутрин, обед вечер и преди да изляза.

thecreator
10-06-2011, 17:46
1.Колко често миете косата си?2 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? на 6 месеца ..зависи
3.С каква прическа ви е най - удобно? на рошаво кокче
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желал и още? да порасне още малко ;д
5.Как изправяте косата си? не я изправям , тя си е права , а и не искам да я горя

6.Колко често миете лицето си? 1 път да ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? със спирт или витасин
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? не мога да кажа..по-скоро другите могат..

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?----------
10.Колко често миете зъбите си? 3 пъти на ден

brutaLxxbunny
10-06-2011, 18:02
1.Колко често миете косата си? Два-три пъти в седмицата.
2.Колко често подстригвате косата си? На 3-4 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната,изправена коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? Да стане по-дългичка.
5.Как изправяте косата си? С ръце и преса.И сешоар понякога.
6.Колко често миете лицето си? Сутрин и вечер,всеки ден.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Да,още си ми излизат понякога,но не често. Третирам ги с Витасин и Акне Аут.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не,нямам нещо уникално
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не съм и не мисля,поне за сега.
10.Колко често миете зъбите си? Всеки ден о.О

thegreenzombie
10-06-2011, 18:07
1.Колко често миете косата си?през ден
2.Колко често подстригвате косата си?на всеки 3 седмици
3.С каква прическа ви е най - удобно?с шапка :D или като пънкарче
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?абсолютно доволна съм!!
5.Как изправяте косата си?не я изправям.... никога :P

6.Колко често миете лицето си?най-малко 2 пъти на ден с хидратиращ гел и почистваща маска :)
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?не ми излизат често..
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?мда.. косата ми е в перфектна форма, не е горена с преса и така нататък, гъста е и стоои точно така както аз искам :)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?досега съм я боядисвала около 3 пъти и не съжалявам.... сега е червена и стои супер 8-)
10.Колко често миете зъбите си?3 пъти дневно

gabri3lla
10-06-2011, 18:10
1.Колко често миете косата си? През два дена.
2.Колко често подстригвате косата си?Само крайчетата, на 1-2 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? -На кок.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Леко е изтощена, но като цяло си я харесвам.
5.Как изправяте косата си? - С преса, със сешоар.

6.Колко често миете лицето си? - Сутрин и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Много рядко.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Не :D

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Къносвала съм я няколко пъти, в тъмно, но не се възприемах и спрях.
10.Колко често миете зъбите си?Сутрин и вечер задължително. Вече ако съм яла нещо гадно или ще излизам, пак ги мия.

Evie
10-06-2011, 18:14
1.Колко често миете косата си? 3-4 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? всеки месец..
3.С каква прическа ви е най - удобно? с естествената ми коса, пусната и понякога вързана..
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? мда, харесвам си косата..
5.Как изправяте косата си? много рядко я изправям, иначе с преса

6.Колко често миете лицето си? сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? рядко ми излизат..
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? мм не знам :D по принцип очите ми са с по-рядко срещан цвят..

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не я боядисвам, но бих я боядисала черна..
10.Колко често миете зъбите си? сутрин, вечер и преди да изляза някъде..

UniCoWN
10-06-2011, 18:16
1.Колко често миете косата си?
Всеки ден

2.Колко често подстригвате косата си?
Веднъж на 1-2 месеца

3.С каква прическа ви е най - удобно?
На опашка

4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
Да, но ако може да не е толкова гъста, да е по-лека ..

5.Как изправяте косата си?
Не я изправям

6.Колко често миете лицето си?
Два пъти дневно общо взето.

7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
Ексфолиатор + крем..

8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?
Мисля, че очите/погледа като цяло.. доста хора се плашат от начина, по който гледам.
Без абсолютно никакви усилия имам прилично добре сложено тяло, дори напротив, правя всичко вредно за него, което мога и въпреки това изглеждам добре. Май това вече не е много уникално .. :?
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
Не се боядисвам.

10.Колко често миете зъбите си?
2 пъти дневно

Wwwooow
10-06-2011, 19:13
1.Колко често миете косата си? два,три пъти в седмицата зависи
2.Колко често подстригвате косата си? ами..различно на 4-5 месеца искам да е дълга....
3.С каква прическа ви е най - удобно? с вдигната коса най-горе на главата :D
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Искам да е малко по-светла и да не цъфти..,но и така съм доволна
5.Как изправяте косата си? с преса за коса

6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? ами не мога да преценя.С крем Бочко
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? може би ... не обичам да се хваля .. :oops: 8-)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не я боядисвам !
10.Колко често миете зъбите си? два пъти на ден.

Hilary_
10-06-2011, 19:18
1.Колко често миете косата си?
В зависимост от нуждите й, но напоследък съм задържала положението да е през ден.
2.Колко често подстригвате косата си?
Като започне да цъфти гледам да махам крайчетата. Не съм засичала време.
3.С каква прическа ви е най - удобно?
Без стърчащи кичури и такива, които са ми паднали пред лицето. Иначе пусната или сплетена.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
Може и по - добре. Искам още дължина и плътност.
5.Как изправяте косата си?
С преса или сешоар.
6.Колко често миете лицето си?
Сутрин и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
Зависи от времето, странични фактори. Мажа ги с кремчета.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?
Всеки е уникален сам по себе си. И аз като всеки си имам моите странности, но не смятам да ги споделям тук. 8-)
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
Не се боядисвам.
10.Колко често миете зъбите си?
Сутрин, вечер и като излизам.

s3nsual
10-06-2011, 19:27
1.Колко често миете косата си? - през ден
2.Колко често подстригвате косата си? на 3 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? с вързана коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? да порастне на дължина до бала ми
5.Как изправяте косата си? с преса
6.Колко често миете лицето си? 2 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Преди ми излизаха повече. С лосион акне аут актив и " акни каре ремовър " за измиване
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? В момента не , но другата година искам да я боядисам в светло червено
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти на ден

malka_sladkka
10-06-2011, 21:19
1.Колко често миете косата си? През ден-два,но гледам да не е толкова често...
2.Колко често подстригвате косата си? 2 пъти в годината, а връхчетата само на 3-4 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Да, на скоро започнах отново да си правя домашни маски и положението значително се подобри. Сега искам само да е по-дългичка
5.Как изправяте косата си? С преса, рядко със сешоар

6.Колко често миете лицето си? Сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не много често, ползвах салицилов спорт преди, сега нямам проблем с пъпките
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Дам... очите :D

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Да, в тъмно кестеняво/черно и ако можех да върна времето назад определено не бих се боядисала, имах хубав естествен цвят :)
10.Колко често миете зъбите си? Сутрин и вечер

RainbowGirl
10-07-2011, 06:32
1.Колко често миете косата си? 2-3 пъти в седмицата.
2.Колко често подстригвате косата си? Честно казано като забележа, че е цъфнала или когато формата не ми харесва.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната или вързана.. все ми е едно.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Като цяло да, доволна съм.
5.Как изправяте косата си? С преса или четка и сешоар.

6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Мда, за жалост ми излизат. Нямам акне, но ги третирам с Акне аут.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникално, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Често ми правят комплименти за косата и за ноктите.. ама те са друг въпрос. 8-)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не я боядисвам.
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти на ден.

breathless
10-07-2011, 09:29
1.Колко често миете косата си? - Всеки ден/през ден. :(
2.Колко често подстригвате косата си? - Когато нацъфти ... да кажем на 2 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? - Зависи, вързана предполагам.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Горе долу, само да ми беше гладък косъма, ако така се нарича и да нямах няколко изгорени кичура. xD
5.Как изправяте косата си? - С преса.

6.Колко често миете лицето си? - Два пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Веднъж седмично да кажем, позлвам Акне аут.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Хубави нокти, въпреки, че се срещат, но все пак.

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Не.
10.Колко често миете зъбите си? Два пъти дневно обикновено.

plamuu
10-07-2011, 12:40
1.Колко често миете косата си? През ден-два.
2.Колко често подстригвате косата си? ? На 2-3 месеца ми обират цъфналите краища само.
3.С каква прическа ви е най - удобно? С пусната коса.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали ощe? Попринцип съм доволна, но бих искала да е по-дълга. 5.Как изправяте косата си? С преcа, всеки ден.
6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не ми излизат.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Имам хубава кожа, но чак уникална - не. Косата си харесвам много.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам, така и смятам да остане. (:
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти дневно. (:

jelly0
10-07-2011, 12:55
1.Колко често миете косата си? - 1-2 пъти в седмицата, не ми емазна косата и не е хубаво да я миеш много, защото се истощава
2.Колко често подстригвате косата си?- когато ми писва с една и съща прическа и когато краищата са цъфтели ..
3.С каква прическа ви е най - удобно? - Със всякаква ;d
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали ощe? - --Пoпринцип съм доволна, но бих искала да е по-дълга.
5.Как изправяте косата си? - изправям с преса, но мнооого рядко ..
изправям с преса, но мнооого рядко ..
6.Колко често миете лицето си? - 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? -само в началото на цикъла ми излизат и после изчезват .. :))
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Ами може .. :)
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Не се боядисвам, така и смятам да остане.
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти дневно

bet3to
10-07-2011, 13:46
1.Колко често миете косата си? - 2-3 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си?- рядко 2-3 пъти в годината
3.С каква прическа ви е най - удобно? - С вързана по принцип, но не се харесвам
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали ощe? - --Ами ако не е правена нищо е ужасна, искам да е винаги права
5.Как изправяте косата си? - преса доста често
6.Колко често миете лицето си? -2 пъти дневно
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? -ами напоследък нещо почнаха да излизат. Мажа ги с разни тоници, маски
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Ами незнамм
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Не се боядисвам
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти дневно

kitty02
10-07-2011, 15:36
1.Колко често миете косата си? През ден-два.
2.Колко често подстригвате косата си? ? Не я подстригвам.
3.С каква прическа ви е най - удобно? С пусната коса.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали ощe? Попринцип съм доволна, но бих искала да е по-дълга.
5.Как изправяте косата си? Не я изправям.
6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Мама ми ги стиска. :razz:
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Имам хубава кожа, но чак уникална - не. Косата си харесвам много.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам, така и смятам да остане.
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти дневно.

tItEufFf
10-07-2011, 15:56
1.Колко често миете косата си? 2 пъти седмично
2.Колко често подстригвате косата си? 2-3 пъти годишно
3.С каква прическа ви е най - удобно? естествена (т.е. къдрава) пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? Да е още малко по-дълга
5.Как изправяте косата си? Изправям я долу-горе 1 път на два месеца. Първо я измивам с шампоан за изправяне и после я изправям пласт по пласт. 45 минути ми отнема
6.Колко често миете лицето си? Поне веднъж на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? След цикъл ми излизат, иначе нямам. Слагам им крем Здраве
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Въпреки че почти всички къдравелки си изправят косата аз си обожавам моята. Плюс това не е нито суха, нито цъфтяща...
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Не
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти на ден

(нищо лично, ама лексикона е малко глупав, мислех че ще е по-интересен)

dream1707
10-07-2011, 17:38
1.Колко често миете косата си? - През ден
2.Колко често подстригвате косата си? - На няколко месеца.. обикновено като видя, че е "цъфнала" и ходя да се подстригвам и да ми обират цъфтежите... ама не броя на колко месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? - Спусната .. косата ми е на стъпала и като я вържа и стърчи и стои много странно... малко прически мога да направя като хората ;д
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Ми доволна съм си ... горе долу... иска ми се да е мааалко по-светла, но не искам да я боядисвам
5.Как изправяте косата си? - Ъм.. с преса ;д ...изправям на пластове, първо най-отдолу и така на горе ;д

6.Колко често миете лицето си? - Ми на ден по два пъти
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Най-много се радвам за това, че не ми излизат никакви пъпки ^^ .. ако случайно излезе някоя то е преди да ми дойде
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Само усмивката... харесвам си зъбите ;д въпреки че са леко странни ;дд

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Само веднъж съм я боядисвала, черна с безамонячна боя ... сега имам само русо на най-долния пласт коса ;д ... и ще го боядисвам друг цвят, защото ме дразни ;д
10.Колко често миете зъбите си? - два пъти на ден ... някой път повече

wenii
10-07-2011, 20:20
1.Колко често миете косата си? през дев или всеки ден
2.Колко често подстригвате косата си? 2,3 пъти годишно май
3.С каква прическа ви е най - удобно? на кокче
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? да, доволна съм.
5.Как изправяте косата си? преса
6.Колко често миете лицето си? еми около 5 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не ми излизат често (чукам на дърво :дд )
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - нямам такова самочувствие :д
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не, не се боядисвам, харесвам цвета си !
10.Колко често миете зъбите си? еми 3 пъти на ден ..

whitebunny
10-07-2011, 21:06
1.Колко често миете косата си? през ден
2.Колко често подстригвате косата си? 2-3 пъти в годината 8-)
3.С каква прическа ви е най - удобно? когато съм върсзана, но рядко ходя така
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? 1 кичур от бретона ми да не стърчи постоянно :-x
5.Как изправяте косата си? С преса

6.Колко често миете лицето си? не ги броя
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? салицилов спирт.... ине мн често предимно 1-2 дни преди да ми дойде
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? единствено и само коса :D много често ми я хвалят... мека, лъскава, гъста

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? не си боядисвам косата нямам и това намерение
10.Колко често миете зъбите си? ъъм.... когато съм в нас лсед всяко хранене, а ако не съм... не знам всеки път различно

an0niimka
10-08-2011, 13:07
1.Колко често миете косата си? - През ден.
2.Колко често подстригвате косата си? - На 1-2 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? - С пусната коса или на кок.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? - Доволна съм.
5.Как изправяте косата си? - С преса.

6.Колко често миете лицето си? - 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Не много често.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Може и да притежавам,не знам. ;д

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Боядисах я само веднъж в черно.
10.Колко често миете зъбите си? - 2 или 3 пъти дневно.

nnn1993
10-08-2011, 14:36
1.Колко често миете косата си?През ден.
2.Колко често подстригвате косата си?На 3-4 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно?С пусната коса.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още?Доволна съм.Може би още 4-5 см.
6.Колко често миете лицето си? 3-4 пъти на ден.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?Не.С разни кремчета.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Да.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят?Не.
10.Колко често миете зъбите си?3-4 пъти дневно.

BrokenInnocence
10-08-2011, 16:16
1.Колко често миете косата си? 2-3 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? - Гледам да обирам връхчетата не по-рядко от веднъж на 2-3 месеца. Иначе по-сериозни подстрижки по-рядко.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната, кок...
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? Доволна съм като цяло, здрава е и изглежда добре, но бих искала да й подсиля малко цвета в най-скоро време.
5.Как изправяте косата си? С преса... доста рядко, по принцип си я държа в естественото й състояние - начупена, към къдрава.

6.Колко често миете лицето си? Сутрин и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? За щастие вече не, от време на време се появява някоя мъничка преди цикъла. Не ги лекувам по някакъв определен начин, просто си използвам редовните продукти за поддържане на кожата на лицето и те си се махат бързо.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Очи. :)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Дам, всякакви цветове lol В момента е червеникава. Не, не бих спряла.
10.Колко често миете зъбите си? Задължително сутрин и вечер, понякога и след като обядвам.

heybugsbunny
10-08-2011, 17:43
1.Колко често миете косата си? 2 пъти седмично
2.Колко често подстригвате косата си? - Обирам връхчетата на 2-3 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Вързана или плитка..
4.Доволни ли сте от визията на косата си, какво бихте желали още? Еми трудно ми е да преценя :Д Здрава е, с блясък, но много цъфти ( въпреки,че не използвам преси,маши) и тъй като я пускам да расте е малко безформена, нооо ...
5.Как изправяте косата си? Не се изправям.. има 1 или 2 пъти да съм се изправяла през живота ми...

6.Колко често миете лицето си? Вечер със скраб .
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не ми излизат пъпки..
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Много харесвам формата на веждите ми, очите ми и това че нямам пъпки

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Рядко я къносвам червена
10.Колко често миете зъбите си? Задължително сутрин и вечер, понякога и след като обядвам.

vampire_girl_
10-08-2011, 18:07
1.Колко често миете косата си?
-Всеки ден или през ден...

2.Колко често подстригвате косата си?
-Два пъти в месеца,само връхчетата...

3.С каква прическа ви е най - удобно?
-С пусната коса или хлабав кок

4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
-Здрава е,има блясък,нооо още малко сантиметри няма да и се отразят зле

5.Как изправяте косата си?
-С преса?!

6.Колко често миете лицето си?
-Сутрин и вечер

7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
-Не,но ако излязат - със салицилов спирт и крем Здраве :д

8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?
-Не...преди си харесвах миглите,ама сега не толкова.....

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
-Черна.Не,не бих.Тепърва започвам с експериментите :дд

10.Колко често миете зъбите си?
-Поне сутрин и вечер,понякога и между храненията..

VampireLover3
10-09-2011, 07:01
1.Колко често миете косата си? 3 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? когато се сетя
3.С каква прическа ви е най - удобно? вързана
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? искам да е както преди гъста и дълга
5.Как изправяте косата си? изправям си само бретона с преса

6.Колко често миете лицето си?сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не знам, по никакъв начин.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?не се боядисвам
10.Колко често миете зъбите си?сутрин и вечер

summerxtime
10-09-2011, 10:56
1.Колко често миете косата си? Зависи колко бързо се омазни.
2.Колко често подстригвате косата си? На 2-3 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Небрежен кок на високо.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
Адски много я харесвам.Малко стърчи,но няма проблем
5.Как изправяте косата си? С преса.

6.Колко често миете лицето си? Всеки ден по 2 пъти.Ако имам грим и по-често.Ексфолиант ползвам всяка вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не ми излизат често.Амии почиствам кожата си редовно.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Разбира се.Като начало косата и кожата ми.Кожата ми е адски хубава и макар да съм в най-гадната възраст нямам никакви пъпки.А косата .. хах хората с какви ли не маши се къдрят , ама не има става като мойта.
маши се къдрят , ама мойта си е естествена. :-P
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам.
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти дневно.

mimssss
10-09-2011, 12:58
1.Колко често миете косата си? През два дена.
2.Колко често подстригвате косата си? На 3 месеца.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Пусната
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Харесвам си я,може само още малко да порасне.
5.Как изправяте косата си? С преса.

6.Колко често миете лицето си? Сутрин и вечер.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Нямам пъпки :grin:
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам.
10.Колко често миете зъбите си? По два пъти на ден.

Flowerlight96
10-09-2011, 13:50
1.Колко често миете косата си? 1-2 пъти в седмицата
2.Колко често подстригвате косата си? 3-4 пъти в годината
3.С каква прическа ви е най - удобно? с вързана коса ми е най-добре
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? еми искам да порасне още малко,за да отида на фризьор и да ми я оформи както аз искам
5.Как изправяте косата си? не я изправям,не искам да я съсипвам

6.Колко често миете лицето си? всеки ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? ами не много често,мажа ги с крем "Здраве" или с разни други неща на Garnier
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? е чак уникално не,но косата ми е страхотна,всички ми го казват,имам хубави ръце,казват ми,че имам хубава кожа и че е много мекичка :D но нищо уникално не е

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? не съм я боядисвала никога и нямам това намерение,не искам да я правя нищо,защото ще я съсипя
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти на ден

Colouring
10-09-2011, 15:02
1.Колко често миете косата си?
Два пъти седмично.
2.Колко често подстригвате косата си?
На няколко месеца.Зависи,като я видя,че е нацъфтяла.
3.С каква прическа ви е най - удобно?
Вкъщи съм абсолютно винаги с вързана коса,навън и пусната.И в двата случая ми е удобно.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
Абе,не мога да се оплача много,но ми се иска да стане по-гъстичка и малко по-бляскава.. но и така си я харесвам.
5.Как изправяте косата си?
Ползвам една бъгава преса,която плаче за смяна.
6.Колко често миете лицето си?
Сутрин и вечер,но естествено,през деня също може.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
Не,мога да се похваля с чисто лице,пъпки почти нямам(да чукна на дърво).
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?
Е,чак пък уникално не знам,но има неща,които си харесвам.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
Не,не се боядисвам и не мисля да го правя.
10.Колко често миете зъбите си?
Всяка сутрин и вечер.

sladkalady
10-09-2011, 15:17
1.Колко често миете косата си?-през 2 дни
2.Колко често подстригвате косата си?- На 4-5 месеца,
3.С каква прическа ви е най - удобно?-С пусната коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Като цяло съм доволна,но искам да е по-дълга и мекичкА
5.Как изправяте косата си?Не я изправям

6.Колко често миете лицето си?-Сутрин и вечер с измиващ гел
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?Напоследък ми излизат доста пъпки ,но си го обяснявам с това,че съм в нов град ,в който въздъуха е много замърсен
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?Имам мн.хубави естествени къдрици

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?Да ,боядисвам я черна,но искам да я боядисам в по-светъл цвят.Не съжалявам,че съм я боядисала
10.Колко често миете зъбите си?-по 2 пъти на ден

bubkaa93
10-09-2011, 16:52
1.Колко често миете косата си? всеки ден или през ден
2.Колко често подстригвате косата си? На 1-2 месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? всякак ми е удобно
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
преди години косата ми беше великолепна,но в момента е супер изтощена
5.Как изправяте косата си? с преса

6.Колко често миете лицето си? сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? на месеца една да ми излезе понякога изобщо не ми излиза
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти на ден

l0litta
10-09-2011, 16:53
1.Колко често миете косата си? - Зависи: лятото- през ден, а зимата- през 2 или 3.
2.Колко често подстригвате косата си? - Един път месечно.
3.С каква прическа ви е най - удобно?- Когато съм на дскл ми е най-удобно с вързана коса, за да не ми пречи, когато пиша, но въпреки това я връзвам рядко.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Доволна съм.
5.Как изправяте косата си? - Амиииииииииии... с преса !?

6.Колко често миете лицето си? - Сутрин, преди да изляза, вечер. Общо взето 3 4 пъти на ден.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?- Не ми излизат често. Може би защото си правя маски за лице 1-2 пъти седмично, почиствам си лицето с тоник, или гел-тоник всяка вечер, и след това го мажа с крем за лице.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Хм, не съм се замисляла.

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?- Не, не я боядисвам и не мисля да започвам. Ще е голяма грешка. А онзи ден, влизам аз в един магазин и продавачката ме попита какъв номер боя използвам. След като и казах, че не се боядисвам, тя беше учудена и каза, че този цвят много трудно се постигал. :shock:
10.Колко често миете зъбите си? - Сутрин, преди да отида на дскл, вечер и ако излизам някъде- преди да изляза.

anonymous708973
10-09-2011, 17:10
1.Колко често миете косата си?
2.Колко често подстригвате косата си?
3.С каква прическа ви е най - удобно?
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?
5.Как изправяте косата си?
6.Колко често миете лицето си?
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?
10.Колко често миете зъбите си?

1. На пълни две денонощия.
2. Напоследък често - на месец, месец и нещо ходя.
3. Пусната.
4. Искам да има повече обем в корените и да не се налага да я тупирам, но няма как да стане, тъй като е страшно тежка и колкото и да е къса, пак няма да стане. Искам и крив бритон, но съм лизната и пак няма как. И искам да стои по-дълго къдрава.
5. С преса.
6. Два пъти на ден.
7. Не често, а ако излезе, е бая големичка и е на челото или някъде по брадичката. Ползвам Акне Аут сапун и съм изключително доволна.
8. М, мисля, че пропорциите на тялото ми са доста добри (винаги има място за още малко бюст, ама нейсе), харесвам си и дължината на краката и извивката по талията и дупето. Едва ли са уникални обаче.
9. Не я боядисвам, но смятам да опитам някой път.
10. Всеки път, когато ще излизам + сутрин и вечер.

Wannie
10-19-2011, 17:54
1.Колко често миете косата си?През 1-2 дена
2.Колко често подстригвате косата си? Веднъж на три месеца г/д
3.С каква прическа ви е най - удобно? Спусната,дигната на конска опашка
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Да не стърчи толкова и ще е ок
5.Как изправяте косата си? с преса

6.Колко често миете лицето си?сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Нямам много ...
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не мисля. Казват ми , че имам хубава коса и очи, но не смятам,че е нещо специално

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам . Харесвам си цвета
10.Колко често миете зъбите си? 2 - 3 дневно :)

fibichkaa
10-23-2011, 22:13
1.Колко често миете косата си? През ден или през два -зависи
2.Колко често подстригвате косата си? Когато забележа ,че е цъфналаКогато забележа ,че е цъфнала
3.С каква прическа ви е най - удобно? На кок или вързана . Да е прибрана
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Доволна съм да . Няма нужда от промяна
5.Как изправяте косата си? С преса ,ако я изправям изобщо

6.Колко често миете лицето си? 2 на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Да , но въпреки това нямам нито една по лицето . С кремове :D
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Другите да кажат
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не съм я боядисвала
10.Колко често миете зъбите си? 2 пъти дневно

rosencetooo
10-24-2011, 04:11
1.Колко често миете косата си? - 1-2 пъти седмично
2.Колко често подстригвате косата си? - всеки месец или през месец
3.С каква прическа ви е най - удобно? - с изправена коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - да доволна съм
5.Как изправяте косата си? - с преса за коса ;д

6.Колко често миете лицето си? - няколко пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - не , когато ми излизат ги лекувам с коректор
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - не съм се замисляла

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Да, боядисвам я . В тъмно кафяво. Може би да..
10.Колко често миете зъбите си? - Сутрин и вечер , и всеки път когато ще излизам..

fenkaaa
10-24-2011, 05:07
1.Колко често миете косата си? През 2-3 дена.
2.Колко често подстригвате косата си? Не много,обичам да я оставям да расте.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Ох.. незнам :D
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Да не е толкова изтощена :? И да стане по дълга..
5.Как изправяте косата си? ... ? С преса.
6.Колко често миете лицето си? Всяка сутрин.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Зимата ми излизат попринцип,мажа ги с едни лосиончета :)
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не мисля.. косата ми както казах е доста изтощена и суха,кожата ми е на периоди .. :D
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Боядисвам я в черно.Не,не бих спряла.
10.Колко често миете зъбите си? Сутрин и вечер.

zlatina17
10-24-2011, 06:32
1.Колко често миете косата си? 2-3 в седмицата и зависи кога има нужда.
2.Колко често подстригвате косата си? 3-4 пъти в годината
3.С каква прическа ви е най - удобно? на опашка
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Горе долу ми харесва
5.Как изправяте косата си? С преса за коса.
6.Колко често миете лицето си? всеки ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? много рядко
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Ммм ако седна да размишлявам ще се сетя за нещо :D
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не, не я боядисвам.
10.Колко често миете зъбите си? Всеки ден сутрин и вечер и преди да излизам.

LoveChocolate
10-24-2011, 08:07
1.Колко често миете косата си? През ден
2.Колко често подстригвате косата си?През 2-3 месеца :D
3.С каква прическа ви е най - удобно?Изправена коса
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Бих искала като я изправя да не се начупва :D
5.Как изправяте косата си?С преса

6.Колко често миете лицето си? 2 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?Не
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?Не :D

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?Няколко пъти съм си правила червени кичури .. нищо повече :)
10.Колко често миете зъбите си?Сутрин , вечер и когато ще излизам с приятеля ми :)

Mirage3
10-24-2011, 09:47
1.Колко често миете косата си? 2-3 пъти на седмица.
2.Колко често подстригвате косата си? На 3 месеца. Просто обичам да имам дълга коса, а и трудно се решавам да отида на фризьор. 8-)
3.С каква прическа ви е най - удобно? По принцип на опашка, но винаги съм с пусната коса.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Искам да е гъста и лъскава.
5.Как изправяте косата си? С преса от 1-2 години, но вече гледам да не я изправям често. Като се замисля след къпане + сешоар изглежда добре.
6.Колко често миете лицето си?2 пъти на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Всъщност почти не ми излизат. Ако ми излязат даже и аз не знам как ги махам. Мажа с крем Здраве, пък каквото стане. Трябва да започна да се замислям и за тях. 8-)
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Кожата ми е светла, както и очите ми са на вампир понякога (оранжево-жълти) - с това се отличавам от останалите. 8-)

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не, засега не съм я боядисвала.
10.Колко често миете зъбите си? По принцип сутрин и вечер, но и преди да изляза също. Даже ползвам и вода за уста от време на време.

Sintya
10-24-2011, 09:56
1.Колко често миете косата си? - През ден.
2.Колко често подстригвате косата си? - На 2 месеца, случвало се е +/1 някой и друг месец
3.С каква прическа ви е най - удобно? - Изправям си косата, най лесно, най бързо и се харесвам най много
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? - Може би с 1 тон по светла и повече подхранена
5.Как изправяте косата си? - Преса, сешоар...
6.Колко често миете лицето си? - Сутрин и вечер
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? - Рядко, когато ми излезнат се махат бързо... третирам ги с терапии, маски, почиствам си лицето
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? - Всеки притежава нещо такова
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? - Да, шоколадово кафяв
10.Колко често миете зъбите си? - 2пъти на ден ( сутрин и вечер )

ManonDilova
10-24-2011, 10:17
1.Колко често миете косата си? През ден, т.е. 3 пъти седмично
2.Колко често подстригвате косата си? Зависи - ако я пускам на 6 месеца, иначе на 2-3
3.С каква прическа ви е най - удобно? - На два пласта
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? Ами да спре да пада :D
5.Как изправяте косата си? с преса

6.Колко често миете лицето си? всеки ден ;)
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? не, с крем Кларина или розова вода
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Не мисля

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не я боядисвам
10.Колко често миете зъбите си? два пъти на ден

CupcakeAndCoffee
10-24-2011, 11:06
1.Колко често миете косата си? всеки ден или през ден
2.Колко често подстригвате косата си? на два месеца
3.С каква прическа ви е най - удобно? на опашка
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? доволна съм, но искам да я изсветля малко
5.Как изправяте косата си? лесно

6.Колко често миете лицето си? сутрин, като се прибера от даскало и вечер.. демек 3 пъти
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? от време на време,
AcneOut
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? странен въпрос.. ами имам много дълги мигли, ако това се брои
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? не я боядисвам, но искам да я изсветля малко
10.Колко често миете зъбите си? бахти тъпия въпрос (както лицето : веднъж сутрин, след даскало и вечер преди лягане

InsatiableTemptation
10-24-2011, 16:36
1.Колко често миете косата си? През ден-два-три.
2.Колко често подстригвате косата си? ? На 2-3 месеца ми обират цъфналите краища само.
3.С каква прическа ви е най - удобно? Най-удобно ми е с вързана коса, но най-добре се чувствам с пусната.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали ощe? Попринцип съм доволна, но бих искала да е по-дълга.
5.Как изправяте косата си? С преcа, всеки ден.
6.Колко често миете лицето си? 2-3 пъти дневно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не ми излизат.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? Имам хубава кожа, но чак уникална - не. Косата си харесвам много.
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Не се боядисвам, така и смятам да остане. (:
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 пъти дневно. (:

MoonPie
10-24-2011, 17:29
1.Колко често миете косата си? Или всеки ден или през ден
2.Колко често подстригвате косата си? На два-три месеца, понякога даже повече. Ако не смятам подстригването на цъфтежите си самичка
3.С каква прическа ви е най - удобно? На етажи, с пусната коса и с бритон, макар сега да съм без
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?Доволна съм от това, че е здрава и права, но бих била по-щастлива ако не се омазнява толкова бързо.
5.Как изправяте косата си? Когато реша - с преса.

6.Колко често миете лицето си? Ъм.. интересен въпрос. 2 или 3 пъти дневно. Задължително сутрин и вечер, а вече зависи ако се гримирам или нещо подобно.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? Не, само преди да ми дойде. По никакъв начин, чакам ги да минат - тук-там слагам паста за зъби
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?Не мисля, чак пък уникално, определено не притежавам.

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? Нем, естествена ми е.
10.Колко често миете зъбите си?3-4 пъти, макар че съм стигала и до повече. Задължително сутрин и вечер, ако съм в къщи - след ядене и преди да изляза.

ulsitu
10-28-2011, 15:17
1.Колко често миете косата си?- Ами не много често,защото косата се изтощава.Може би през 4-5 дни.
2.Колко често подстригвате косата си?- Ооо много рядко.Сигурно през 9-10 месеца и всъщност ходя на фризьор не защото имам цъфнали краища,а за да я скъся малко.
3.С каква прическа ви е най - удобно?- Определено вързана.
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още?- Ами не мога да си обясня как всички харесват косата ми само аз не си я харесвам :Д
5.Как изправяте косата си?- С преса но само най-горните пластове,защото долните са прави и няма смисъл да ги горя.
6.Колко често миете лицето си?- Сутрин и вечер,а ако съм си вкъщи може и по-често.
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате?-Често ли.. та те не спират да ме измъчват :Д Ползвам антибактериален почистващ гел на орифлейм,мисля че беше.
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?- Както споменах всички много ми харесват косата :Д Аз лично харесвам много очите си. :)
9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?- Никога не съм я боядисвала и не мисля в скоро време да започвам.Не забравяйте,че колкото по-малко изтощавате косата си толкова ще е по-хубава. ;)
10.Колко често миете зъбите си?- Почти след всяко хранене,защото съм с брекети и няма друг начин. [/b]

anggabby
08-11-2012, 14:18
1.Колко често миете косата си? през 1-2дни
2.Колко често подстригвате косата си? 1път в месеца-връхчетата
3.С каква прическа ви е най - удобно?лето-къса коса зима-дълга
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? доло-горе
5.Как изправяте косата си? не я изправям,но понякога с балсам за изправяне или преса

6.Колко често миете лицето си? 2-3 на ден
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? само кат сме на дск :@ ми със гарниер
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености? незнам..

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад? да във кестеняво
10.Колко често миете зъбите си? 2-3 на ден

LoveChocolate
08-11-2012, 14:46
1.Колко често миете косата си? през ден - два
2.Колко често подстригвате косата си? веднъж на всеки месец
3.С каква прическа ви е най - удобно? на стъпала и с крив бретон
4.Доволни ли сте от визията на косата си, каков бихте желали още? искам да е още по дълга
5.Как изправяте косата си?с преса

6.Колко често миете лицето си? 2 пъти дневно
7.Често ли ви излизат пъпки? Как ги лекувате? рядко , с розова вода и крем здраве
8.Мислите ли, че притежавате нещо уникалко, което не се среща всеки ден - като коса, като кожа, дадености?не

9.Боядисвате ли косата си, ако да какъв цвят? Бихте ли спряли, ако можехте да върнете времето назад?боядсивала съм я червена , но сега пак си ми е кестенява и тук таме има малко червено ;d
10.Колко често миете зъбите си? 3 пъти дневно