PDA

View Full Version : Един..ме дразни



IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 11:34
ОК като цялло класът ми се състои от готини хоа, но всяко стадо си има и черна овца :) Работата е там, че от както си преместих имам един доста, доста,, доста досаден съученик, който намести туловището си и цялата си перверзност,, и цялата си его на чина пред мен (и тъй като премести доста неща все се оплаква че му е малко мястото)... Значи човекът на външен вид си е симпатяга, обаче на характер ....Та с този си бяхме в добри отношения (даже по едно време в 6 клас ми направи впецатление, че ме харесва), докато един ден не издържах, защото постоянно си говори, шуми, обръща се към нашия чин с една моя съученичка да я дразни, да й намига и да зяпа бюста й и знам, че си е между тях, но на мен ми става неприятно като гледам чи я дразни, защото ми е приятелка и сме много близки. Та постаянно го моля да се обърне моля, го моля го, и той не ме слуша, е не ме слуша, и аз тъй като съм доста сладкодумна на обиди, бъзици и псувни и елате да видите какво става...Двете с приятелката ми го хранихме постояннно докато той не издържа и взе да става отвратителен...Сега той на свой ред ни обижда и ни праща хартиики под чина с псувни, казвал ми е че съм тъпа че тичам като добитък (между другото това не го мисли- то тва не го е забелязал той ами някоя голяма уста женска която ми има зъб ме е хранила или той така ми каза)...Ясно е че и ние попрекалихме с обидите чи да ни отвърне така, ама той от кротка дума не разбира...Сега се мразим и ни пречи повече от всякога, а аз не искам да е така, просто искам да го накарам да разбере че часът не е място за приказки и да го накарам да бъде по-тих и да ни остави на мира...Как да го направя?

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 11:36
Извинете за попуснатите пепинателни знаци - просто бързах :)

Pamaa
10-06-2011, 11:56
Танту за тунто :? ;-) !!

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 12:10
Танту за тунто :? ;-) !! К'о , речи :-o

sweetxstar
10-06-2011, 13:49
Прочетох го на бързичко :-D .Има няколко варианта:
1.Или те харесва, щом постоянно ви закача.Милия, че е нормално момчета до 8 клас да обиждат(така се мислят за готини и, че ще им обърнеш внимание или поне при мен така беше с едно момче хаха) :)
2.Говори с него сериозно ако не просто вдигаш ръка и го казваш на учителката, че ти пречи да учиш. :wink:
3.Измести се на друг чин. :neutral:
4.И най-важното със злоба(обиди) нищо няма да решиш [-(

IlovEmyPuffYToY
10-06-2011, 15:02
Прочетох го на бързичко :-D .Има няколко варианта:
1.Или те харесва, щом постоянно ви закача.Милия, че е нормално момчета до 8 клас да обиждат(така се мислят за готини и, че ще им обърнеш внимание или поне при мен така беше с едно момче хаха) :)
2.Говори с него сериозно ако не просто вдигаш ръка и го казваш на учителката, че ти пречи да учиш. :wink:
3.Измести се на друг чин. :neutral:
4.И най-важното със злоба(обиди) нищо няма да решиш [-( Говорих с него - постоянно му пиша във ФБ и малко така по-нахална, за да ме чуе, но резултатът беше - "Махай ми се от главата и спри да се занимаваш постоянно с мен, куку такова!"

Pamaa
10-06-2011, 18:19
Танту за тунто :? ;-) !! К'о , речи :-o
в превод.. САМА СИ СИ ВИНОВНАА!! Ти какво очакваш?! Да го обиждаш и той да не прави нищо :lol: :lol: ...

meli2001
10-06-2011, 18:48
що не го изнорираш просто и толкоз,аз обадих един дето ме дразнеше също,после ядох бой ама спря :D
кЪжи на учителката,че те дразни,тя може да те измести с приятелката ти на 3 метра от него :) ,и найстина и аз мисля че това със закачките е защото ви харесва :lol:

ledenakrasota
10-06-2011, 18:52
Големи сте пубери! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:


Кажи, че ако не престане ще го цункаш. Ако се втрещи и се изчерви ... :oops:

dontcare
10-06-2011, 18:52
Децата обичат да дразнят околните,нормално е.

SmilezZz
10-06-2011, 19:36
А защо чак сега се сети да му докажеш по нормален начин , че в час трябва да се държи по - нормално ? Защо вместо да действаш с псувни , не говори човешки и сериозно с него ? - Поговорете с него. Тъпо е да се занимавате и да се сърдите за детски работи , просто по - скоро е смешно и безсмислено.

ZooB
10-06-2011, 20:14
2.Говори с него сериозно ако не просто вдигаш ръка и го казваш на учителката, че ти пречи да учиш. :wink:

сериозно ли :shock: стил зубър 1ви клас :shock:

иначе по темата - боли те фара за тоя , зарежи го и просто не се занимавай

SunT
10-06-2011, 20:19
3.Измести се на друг чин. :neutral:
И не се занимавай повече.. [-(

xxKiFlAxx
10-07-2011, 01:27
А ти не си ли чувала, че с тЪп не може да се разбере и каквото да кажеш.. е излишно :?
И хубаво е, че в класа ми няма момчета а сме Само момичета :D и не си пречим даже се разбираме мн добре.
Вниманието което му обръщаш е излишно.Смени се на друг чин и не се занимавай .

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 16:57
А ти не си ли чувала, че с тЪп не може да се разбере и каквото да кажеш.. е излишно :?
И хубаво е, че в класа ми няма момчета а сме Само момичета :D и не си пречим даже се разбираме мн добре.
Вниманието което му обръщаш е излишно.Смени се на друг чин и не се занимавай . Ама ти ще психясаш ....Може да станеш даже лесбо ....Недей така, много е опасно...

autista88
10-07-2011, 17:17
ОК като цялло класът ми се състои от готини хоа, но всяко стадо си има и черна овца :) Работата е там, че от както си преместих имам един доста, доста,, доста досаден съученик

Ами ако Ти си "черната оФца" и го провокираш по някакъв начин?

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 17:22
ОК като цялло класът ми се състои от готини хоа, но всяко стадо си има и черна овца :) Работата е там, че от както си преместих имам един доста, доста,, доста досаден съученик

Ами ако Ти си "черната оФца" и го провокираш по някакъв начин? Ееми така си е ...Само че той започна :lol:

autista88
10-07-2011, 17:28
Аз о пиша сериозно. Това, че той е започнал въобще не е показателно. Може ти да си го провокирала с нещо, дума или поведение, дори и несъзнателно, та заради това.

xxKiFlAxx
10-07-2011, 17:37
А ти не си ли чувала, че с тЪп не може да се разбере и каквото да кажеш.. е излишно :?
И хубаво е, че в класа ми няма момчета а сме Само момичета :D и не си пречим даже се разбираме мн добре.
Вниманието което му обръщаш е излишно.Смени се на друг чин и не се занимавай . Ама ти ще психясаш ....Може да станеш даже лесбо ....Недей така, много е опасно...

Предпочитам лезбо ако всички момчета са като тоя :D
а и рядко харесвам момче

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 17:43
Аз о пиша сериозно. Това, че той е започнал въобще не е показателно. Може ти да си го провокирала с нещо, дума или поведение, дори и несъзнателно, та заради това.Амии верно е, че се държах като лигла...Тъй като е рус с голеееми зелени очи и е страшно суетен, приятелката ми започна да барби, принцес, его кифла ии някак си ми се стори забавно..А тя го правеше от злоба, защото го харесва ...

autista88
10-07-2011, 17:46
Ето, ти си го провокирала, дори и само, че си се засмяла, може да го е раздразнила, а ако си го обиждала...

Та какво очакваш от човек, с който не си се отнесла добре?

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 17:46
Ама прверзникът си го заслужава...Дам и аз съм участвала в неговата перверзност... Даже един път като му казах Барби отвърна с "Барби барби ама като те приклещя в тоалетната или Само като ви видя г*зовете"... :razz:

autista88
10-07-2011, 17:54
Добре, ти го обиждаш и после очакваш от него да направи какво?

Това е съвсем естествена реакция. Я виж животните - като ги нападнат или бягат, или се бият. Във вашият случай той не е избягал (примерно да го sad-нете), а просто ви отвръща, е не е с лапи/юмруци....

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 18:03
Добре, ти го обиждаш и после очакваш от него да направи какво?

Това е съвсем естествена реакция. Я виж животните - като ги нападнат или бягат, или се бият. Във вашият случай той не е избягал (примерно да го sad-нете), а просто ви отвръща, е не е с лапи/юмруци.... Не е с лапи ами с перверзно държание (повярвай ми-не е само този пример) и с пречене в час...

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 18:26
Ето, ти си го провокирала, дори и само, че си се засмяла, може да го е раздразнила, а ако си го обиждала...

Та какво очакваш от човек, с който не си се отнесла добре? Мислиш ли че казва тези неща (обидите)не защото ги мисли, а защото аз го обиждах преди това?

autista88
10-07-2011, 18:32
Съвсем възможно е, но не може да се каже със сигурност, тъй като не съм свидетел на ситуацията.

Разбира се в началото може да ги е казвал, само като отговор, а после да се е превърнало и мислене .

IlovEmyPuffYToY
10-07-2011, 18:35
Възможно е, защото сега само чака да се издъня на някой въпрос и ми казва да се изруся, защото съм тъпа :x