PDA

View Full Version : Аре махайте ги тия шибани реклами!



umri
10-06-2011, 11:37
Досега беше на ръба, но се траеше.. докато си слушам музика ми тръгваха разни песни, клипове, тулбарове и кви ли не простотии, но вече, където и да натисна ми излизат скапаните обяви на интеграл БГ. Опитваш се да си влезеш в профила или съобщенията и те прехвърля в интеграл... спрете се пиявици такива... Хакайте си колкото си искате от ненужните реклами, но на места, на които, АКО искаш да ги отвориш, а не с такава наглост.

Всяко нещо, което сте рекламирали досега никога не съм го купувал, ако е било за купуване или посещавал, ако е било за посещаване. Дано не тръгнете да рекламирате дурекс или спортекс с тия нахални банери, щото ше зема баща да стана...

amk933
10-06-2011, 14:07
И мен ме дразнят, така че съм блокнал всички линкове водещи към Интеграл с AdBlocker на Мозила...идеално е. 8-)

Пробвай. :)

Wax
10-06-2011, 17:29
Opera > Block Content

SunT
10-08-2011, 08:28
Много е дразнещо :-x Да знаете откъде се блокират на Google Chrome?

kalpazanka
10-09-2011, 08:40
Много е дразнещо :-x Да знаете откъде се блокират на Google Chrome?
По-горе има написано името на програмата- толкова ли е трудно?

AdBlocker

play23
10-09-2011, 12:27
Е ако ги няма рекламите, няма да го има и форума, всичко е пари, а в случая на този форум парите не са малко. Нека да си има рекламите, въпроса е сам да си цъкнеш на тях, а не да искаш да използваш някоя от функциите на форума и да те редиректва, това вече си е прекалено и се постига обратен резултат, като ти навират интеграл в лицето 24/7 по-скоро ще го намразиш, хубаво е от интеграл да си помислят за какво плащат.

machoka
10-09-2011, 12:35
Това е бъг в кода, не е нарочно. Проблемът го има не винаги и не при всички браузери. Ще бъде оправено.

Извинявам се за причиненото неудобство.

anonymous708973
10-09-2011, 18:00
Не мога да ползвам търсачката, щот като кликна в полето за дума или израз, БАМ - интеграл.
Ще бъде поправено - кога питам аз.

Azoria
10-13-2011, 18:07
И аз искам да се махне!!! :x Опитвам се да си прегледам мненията и не мога да вляза в темата от тоя спам! :?

naksdy
10-13-2011, 19:44
При мен даже има една невидима лента, която покрива ББ кода на URL-то. Ако искам да добавя линк ми се налага да пиша на ръка кода, иначе ако цъкна и право в интеграл... :(

Ou7oFmYhEaD
10-13-2011, 20:14
абе тия реклами наистина прекалиха

NightGuardian
10-13-2011, 22:08
При мен даже има една невидима лента, която покрива ББ кода на URL-то. Ако искам да добавя линк ми се налага да пиша на ръка кода, иначе ако цъкна и право в интеграл... :(

само аз ли не го цъкам , ами го пиша всеки път. :lol:

Sh@d0w
10-14-2011, 06:04
Това е бъг в кода, не е нарочно. Проблемът го има не винаги и не при всички браузери. Ще бъде оправено.

Извинявам се за причиненото неудобство.

Мачок не знам къв е тоя бъг в кода,но предлагам да уволните web девелопера дето бърника из сайта.Вчера пак е пипал където не му е работата и ето резултата

http://prikachi.com/images/988/3924988W.jpg

От вчера новините ми излизат една върху друга при всеки рефреш...използвам Opera 11.

И умри и аз бях пускал тема за шибаните реклами,локнаха ми я :-o

Lucho
10-14-2011, 11:26
Това е бъг в кода, не е нарочно. Проблемът го има не винаги и не при всички браузери. Ще бъде оправено.

Извинявам се за причиненото неудобство.

Мачок не знам къв е тоя бъг в кода,но предлагам да уволните web девелопера дето бърника из сайта.Вчера пак е пипал където не му е работата и ето резултата

http://prikachi.com/images/988/3924988W.jpg

От вчера новините ми излизат една върху друга при всеки рефреш...използвам Opera 11.

И умри и аз бях пускал тема за шибаните реклами,локнаха ми я :-o

От около ден вече и на мен ми се появяват по този начин през мозила. Опитах от друг компютър - пак същата работа.

machoka
10-14-2011, 15:19
Да, в момента с ОК.

ForzaFelipe
10-14-2011, 15:25
И Хрома ми беше така вчера,викам да няма нова версия на форума :D

Иначе тоя интеграл е адски изнервящ.Аз един коментар не мога да напиша,не се трае,по 100 пъти го отварям :-x ся ще го блокна ама то баси рекламата,по изнервящо и с оная дето като минеш през нея с мишката и почва да пее :lol: