PDA

View Full Version : Съвет...



pug09
10-06-2011, 12:00
Здравейте. Аз съм едно момче, което много обича и държи на приятелката си. От година и половина сме заедно, но все още не сме изпитали пълноценно удоволствието от връзката си. Причината за това е че тя все още не е правила секс. Никога не съм я притискал да го направим. Винаги спираме до момента в който се опитвам да проникна в нея и тя се сгърчи.... Аз от своя страна имам много малко опит в тази област. Знам, че трябва да я отпусна по някакъв начин за да няма тази болка при първия полов акт, овлажняването също се старая да го има за да не боли..... Лошото е че моите методи нещо не помагат...... Затова търся съвет от вас по компетентните хора. И двамата сме над 20г.

Благодаря предварително на тези, които ще отговорят и моля без глупави постове. :) :)

Moerder
10-06-2011, 17:35
Май си


Трололололол

pug09
10-06-2011, 17:58
Нещо не те разбрах?

BuBzzz
10-06-2011, 18:01
Май си


Трололололол

Бате за кво веднага нападаш човека :x

п.т - провай с много целувки,орална любов и лубрикант преди проникването..

TheGuardian01
10-06-2011, 18:02
Лубрикант , колега... и по-дълга френска. Ако и така не стане... еми , просто и казваш "стисни зъби за около 10 секунди и т'ва е". Няма да я чакаш цял живот, кифлата и с кифла да стане жена... :?

pug09
10-06-2011, 18:07
И все пак имало и нормални хора благодаря ви

Shturrrche88
10-06-2011, 18:08
Лубрикант , колега... и по-дълга френска. Ако и така не стане... еми , просто и казваш "стисни зъби за около 10 секунди и т'ва е". Няма да я чакаш цял живот, кифлата и с кифла да стане жена... :?
Абсолютно. Не е болка за умиране, но така или иначе трябва да мине през нея, че да загуби девствеността си, и ако се дърпа на теб, защото я е страх от болката, може да си остане девствена.
Иначе, наблегни максимално на оралните ласки...ако получи оргазъм, пробвай тогава да проникнеш в нея.

pug09
10-06-2011, 18:09
Знам, но като наблегна на оралната любов не издържа дълго време и просто незнае какво чувства и ми казва да спра....

xJawz
10-06-2011, 18:10
Баранье изик и маз, и да търпи. :D

Shturrrche88
10-06-2011, 18:15
Ами нормално, тя е опитна...А как да я предразположиш знаеш само ти...сериозно-довери се на инстинктите си и знаците, които тялото й ти дава...като ти каже да спре-недей да спираш, нека почувства докрай какво се случва...
Поговори с нея. Кажи й, че нямаш проблем с факта, че не правите секс, но в една пълноценна връзка рано или късно нещата се разтурят, ако изобщо няма секс. И че искаш да я научиш на това да се отдаде на желанията, страстта и удоволствието...
Такива думи сигурно звучат банално на един мъж, но жените много се впечатляват от това.

pug09
10-06-2011, 18:32
Така е. Спор няма. И от доста време се опитвам да и покажа, че няма от какво да се плаши, но тя си е такъв човек. Сега живеем заедно и се надявам да се отпусне вече както трябва. Но ми е жал като я видя да се сгърчи от болката и спирам всякакви ласки и т.н.т. Иначе ми е най-лесно да я натисна и да стане работата, но до колко е правилно това не знам и затова реших да споделя проблема си с вас. Още веднъж благодаря за вашите мнения. Остава да и споделя какво съм ви разказал да прочете и да се убеди, че тея кървища и прочие дето е чела в други сайтове не са толко страшни, а са част от живота :)

silverRose
10-06-2011, 18:46
Ми не е нужно да я натиснеш все едно на сила. Някъде едно момиче беше разказало за първия си път - пак имало много опити, нея я боляло и т.н - наясно си. Та момчето й казало да го прегърне силно и той нито рязко, нито прекалено бавно действал... Не знам колко е от полза, просто ми изникна в главата като прочетох темата. Иначе за по-нормален съвет - всичко казано по-горе :)

pug09
10-06-2011, 19:18
OK. Ще се постарая. Благодаря на всички. Имах нужда да прочета мненията ви. :smt006

leadyflame
10-06-2011, 19:23
Няма не може, стиска зъби и минава през филиите

annonimnna
10-06-2011, 19:41
Ми не е нужно да я натиснеш все едно на сила. Някъде едно момиче беше разказало за първия си път - пак имало много опити, нея я боляло и т.н - наясно си. Та момчето й казало да го прегърне силно и той нито рязко, нито прекалено бавно действал... Не знам колко е от полза, просто ми изникна в главата като прочетох темата. Иначе за по-нормален съвет - всичко казано по-горе :)

+++++++++++