PDA

View Full Version : Счупен пръст



teen3005
10-06-2011, 12:48
Здравейте. Пиша от профила на приятелката ми. Казвам се Николай и вчера, при зловещ инцидент, смазах показалеца на дясната си ръка, пръстът ми е буквално раздробен, след жестокия удар. След като чаках 2 часа в болница Св. Анна (Окръжна болница София) ме оперираха (и сложиха пирон в пръста ми). Хирургът каза, че ще ме боли много първата вечер т.е. снощи, но болката не намалява и днес, напротив усилва се. Пиша ви с лявата си ръка със страшни болки към този момент и искам, да попитам това нормално ли е ? На моменти си мисля за морфин,защото болката е непоносима.

Moerder
10-06-2011, 17:20
Ако искаш земи се отрови с морфин, но ще ти кажа, че белината е по - лесна за намиране. Или пък отиваш в гората, намираш си някоя пепелянка или усойница, оставяш се да те ухапе и се завързваш за някое дърво с главата надолу .... :?
Ти морфин знаеш ли какво е човече!!! Агата Кристи чел ли си? Или някоя криминална история! Земи ако искаш свръхдоза метадон..."безопасно" е ...


ИМАТЕ ГЛАВИ НА РАМЕНАТА ЗА ДА МИСЛИТЕ С ТЯХ!

И, кво, знаеш ли какво ни питаш? Се едно да ти пиша:
Вчера устата ми кървеше страшно много, нормално е? Освен това форумът не се казва ДОКТОРПРОБЛЕМ !!!!!

teen3005
10-06-2011, 17:37
Форумът е един от най-четените, затова споделям тук. Писал съм и в здравен форум, но там последното мнение е от преди месец. Знам много добре какво е морфин !!!!!!! Може би съм малко краен, но болката е ужасна и по този начин съм се опитал да я опиша. Мнението ми е, че интернета и в частност форумите са, за да може човек да намери помощ или да се образова. Ти ако си администратор си е*и п*чката лелина, ако се изживяваш като такъв си е*и п*чката лелина два пъти !

Moerder
10-06-2011, 17:41
Форумът е един от най-четените, затова споделям тук. Писал съм и в здравен форум, но там последното мнение е от преди месец. Знам много добре какво е морфин !!!!!!! Може би съм малко краен, но болката е ужасна и по този начин съм се опитал да я опиша. Мнението ми е, че интернета и в частност форумите са, за да може човек да намери помощ или да се образова. Ти ако си администратор си е*и п*чката лелина, ако се изживяваш като такъв си е*и п*чката лелина два пъти !


Преди да се регистрираш, прочети условията.

аЗ



И тук някой заключза темата, така че да изглежда, че аз съм я заключил. :oops:

dinqta
10-07-2011, 02:19
Човека е прав, не можем да ти отговорим тука най-добре иди пак на лекар да те прегледат докато не стане късно :)

Red_Hair
10-07-2011, 07:50
Идеята за морфина не е налудничева, просто е пресилена.Явно някои от вас не са изпитвали толкова силна болка за да си помислят за морфин.Авторе, по-добре кажи за болката си на лекаря, който ти е правил операцията, защото може да са се получили някакви възпаления или кръвоизливи.Може той да ти предпише обезболяващи.А Moerder, не си мисли, че само ти знаеш какво е морфин и еби майката на Агата Кристи и тъпите и истории, а прочети нещо по-полезно.И само да ти кажа, че и свръхдоза вода може да те убие.

Moerder
10-07-2011, 18:10
Идеята за морфина не е налудничева, просто е пресилена.Явно някои от вас не са изпитвали толкова силна болка за да си помислят за морфин.Авторе, по-добре кажи за болката си на лекаря, който ти е правил операцията, защото може да са се получили някакви възпаления или кръвоизливи.Може той да ти предпише обезболяващи.А Moerder, не си мисли, че само ти знаеш какво е морфин и е** майката на Агата Кристи и тъпите и истории, а прочети нещо по-полезно.И само да ти кажа, че и свръхдоза вода може да те убие.

А според тебе аз какво му казвам????
"Безопасно" какво ти говори?????

DragonLady
10-07-2011, 18:30
Свържи се с докторът направил операцията и му кажи на него за болката. Както казаха и преди мен, може недай си боже да се е получило усложнение.