PDA

View Full Version : Как да му вярвам ? дали ме лъже ?!



tit
10-06-2011, 14:13
Здравейтее... ^^ Толкова съм ядосана в момента, че не знам как да постъпя затова пускам тема, искам да видя какво мислите вие. Моля ви кажете какво мислите и какво да му кажа утре, как да се държа и т.н защото ако сега беше пред очите ми сериозно ви говоря не знам какво щеше да стане. Ще ме лъже че не бил като другите и т.н и то толкова добре хаха ... не е познал. Познаваме се 2 месеца и тъкмо щяхме да тръгнем и като почнахме училище, тъй като имам познати от горните класове всички ми викат "не се занимавай с него" (той е по голям с 3 години) И сега предималко с една много добра приятелка тъй като и тя разбра ... нищо не ми каза, но като я попитах защото те явно се познаваха ми вика " познавам те, и мога да ти кажа че не е за теб, опитай но от мен да знаеш, тъй като миналата година я зарибявал ( а той уж не правил такива неща) хаха Такива неща ми е наговорил ,че аз каквато съм наивна му повярвах. И тази приятелка ми вика ако искаш ще ти пратя хронология. И като я прати няма как да я е направила (познавам я) тои й писал някакви неща " ти от 3та ли си бе, не знаех, че има толкова кравиви момичета" ;х а като знам нещата които ми е казвал и т.н определено ... наистина не очаквах това. И сега поговроихме и той вика няма нищо не съм такъв не те лъжа, да умра ако трябва ако лъжа разни такива глупости които направо съвсем ме объркаха. Нищо не знам за старите мy връзки, не знам и какви ги е правил обаче никой нищо хубаво не ми казва. Какво да правя ... ;хх

whiteterror
10-06-2011, 14:16
3 години по-голям от тебе, ясно, иска да те ебе само. :-D

PinkFloydSound
10-06-2011, 14:22
^ Еб*си плоското мислене. :-o В конкретния случай не знам как седят нещата (няма и как някой друг от форума да знае), но е лейм да си правиш генерални изводи според това, каква е разликата в годините.

whiteterror
10-06-2011, 14:33
^ Еб*си плоското мислене. :-o В конкретния случай не знам как седят нещата (няма и как някой друг от форума да знае), но е лейм да си правиш генерални изводи според това, каква е разликата в годините.

Лейм е да си мислиш, че 3 години по голям от нея може да има същите виждания, същите интереси като нея или въобще нещо което да ги свързва по някакъв начин, за да може да се изгради една сериозна връзка. Пределно ясно е, че момиченцата искат любов а по-големите момченца (батковците) просто да топнат чушката. Не случайно познатите й от горните класове й казват да не се занимава с него, по-добре да ги послуша... ;)

BezDuh
10-09-2011, 18:44
Лейм е да си мислиш, че 3 години по голям от нея може да има същите виждания, същите интереси като нея или въобще нещо което да ги свързва по някакъв начин, за да може да се изгради една сериозна връзка.
Т'ва, което каза е ебаси глупостта..защо пък да не може..Пък и какво са 3 години..нищо.Нали не са 20..

Иначе по темата..ако имаш доверие на хората, които ти го казват ги послушай. Но да не забравяме какви долни и завистливи хора има способни на всичко за да постигнат нещо.Така, че някое от момичетата може да ти ги казва тия неща, защото го харесва и тн.
От друга страна пък не слушай никой, постъпи както ти мислиш и чувстваш нещата. Понякога човек докато сам не си строши главата не може да проумее някои неща.

NaGaStYlE
10-10-2011, 05:39
Аз лично никога не съм съдил хората по това което са били някога,а по това което са в момента .... секи рано или късно се осъзнава

VaMpiRKaTaaa
10-10-2011, 15:49
Мъжете винаги лъжат.