PDA

View Full Version : проблем



pecata221
10-06-2011, 14:09
значи предии около 2-3 дни ми се припуши изключително много, а аз от известно време имам проблем с дишенето и дишам трудно и пушех преди за 3 месеца сигурно спрях ги след това пуших пак 2-3 дни но ми се въртеше свят, и ококло година и 2-3 месеца не бях пушил ии се сабрахме с приятели напихме се, пуших, но не знам защо главата ми не се въртеше сиг щот бях пиян не знам ии от 2-3 дни ми се пуши всяка вечер и след обяд след като се прибера от училище сутрин - не
днес се прибрах и у нас имаше една кутия цигари от на баща ми, взех една запалих на терасата и дръпнах 2-3 пъти и всякаш щях да умра почна се кашляне, замйване, хвърлих я и след това пребрах се поседнах малко и ми мина след това пак ми се припуши и вече нз кво да правя ;xx

Anichkaxxwee
10-06-2011, 14:59
Според мен, само си въобразяваш, че ти се пуши :?

Soraq
10-06-2011, 15:02
Нещо май много години станаха, много дни. :-s 100 пъти да го прочете човек, пак няма да те разбере. :-s Еми като ти се пуши, пуши. Тука никой не може да ти помогне! #-o

pecata221
10-06-2011, 15:12
годините не са много просто бързах и го разказах така, значи започнах да пуша лятото на 2009 година и от Юли пуших до началото на октомври, след това бях спрял и началото на Февруари 2010 изпуших 4 цигари за 2 дни но ми ставаше лошо и ми се въртеше главата мислех че е от самите цигари защото едните бяха кинг, а другите контрабандни и след това не пуших около година и четери месеца, до Юни тази година когато за зъвършването се събрахме у един приятел, но тогава пихме много и не помня да ми се въртеше главата, а и от онзи ден когато си легнах и почнах да си представям как си пуша малката кутия боро и така ми се припуши че откачих заспах а сутринта като станах даже като се сетех ми се повръщаше и като се прибера от училище наново ми се пуши и всеки ден така и днес се прибрах и като запалих още с дърпането да се запали тютюна ми става лошо дръпнах 3-4 пъти и я хвърлих..

pecata221
10-06-2011, 15:13
ама не е до това ако ти се пуши пуши, пуши ми се, но защо ми се върти главата и ми става лощо ?

Anichkaxxwee
10-06-2011, 15:15
Стига си хабил цигари, ако ще пушиш - пиши и т'ва е

pecata221
10-06-2011, 15:19
аз не те питам дали да пуша или не, дали ги хабя или не, плюс тва не харча твойте пари за цигари, питам дали знаете защо ми става лощо а не дали тряя пуша, дали е от самия Тютюн щот преди когато запалех Вайсрой и потръпвах чак на първата дръпка толкова бяха гадни

Soraq
10-06-2011, 15:20
Еми според мен ти става лошо, защото не си пушил от доста време и изведнъж взимаш сигурно някакви силни. :-D

Muratti One :smt007
Sobranie Coctail :smt007

pecata221
10-06-2011, 15:24
Честно казано той бащата предпочита да си ги свива сам, и купува си тютюн и сигурно е заради това, иначе аз предпочитам попринцип нещо лекичко ММ слим или Виктори ексклузив може и Марлборо но не червено

Anichkaxxwee
10-06-2011, 15:24
аз не те питам дали да пуша или не, дали ги хабя или не, плюс тва не харча твойте пари за цигари, питам дали знаете защо ми става лощо а не дали тряя пуша, дали е от самия Тютюн щот преди когато запалех Вайсрой и потръпвах чак на първата дръпка толкова бяха гадни

Ами така кажи .. Ти самият казваш, че не си пушил от доста време.. Става ти лошо, защото не си пушил и сега изведнъж почваш и то много силни .. Най-вероятно е заради това

pecata221
10-06-2011, 15:26
даа, сиг, утре казаха че ще ми донесът някакви тънки известни бяха но ги забравих но контрабанда щот съ без бандерол и ще видя но честно казано не искам да започвам отново ама някак мн ми се пуши