PDA

View Full Version : Спирала



Winey
10-06-2011, 17:21
Момичета навила съм се сега да си взема тази спирала на Ревлон http://www.revlon.com/Revlon-Home/Products/Eyes/Mascara/Revlon-CustomEyes-Mascara.aspx# и реших да се посъветвам първо с вас. Някой използвал ли я е? Доволен ли е от нея? Колебая се дали да е Ревлон или тази новичката на Bourjois електрическата. А вие какви спирали ползвате? :)

malka_sladkka
10-06-2011, 18:19
Не съм я ползвала, но ми изглежда доста хубава ;)

Goddess
10-06-2011, 19:25
Изглежда добре, но и аз не съм я ползвала. Иначе аз се убедих, че и спирала от 1000 лв да си взема, като не мога да си направя миглите - не мога и т'ва си е.. ;д Учудващо доволна съм от One by one на Maybelline, само с нея ми стават така, както искам. Ползвах една по-скъпа на една приятелка и ми станаха ужасни...така че зависи си. :)

Winey
10-07-2011, 13:18
И аз останах много доволна от ONE BY ONE наистина е невероятна но сега реших да пробвам нещо ново и се спрях на три спиралки :) тази на ревлон и тези двечките http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/eyes/mascara/volumizer_mascara и http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/eyes/mascara/volume_fast_perfect_mascara тази последната е автоматична доколкото разбирам четката и се върти :D как мислите коя от тричките ще е по хубава ако някой е ползвал някоя от тези да сподели мнение моля :)

malka_sladkka
10-07-2011, 13:33
И аз останах много доволна от ONE BY ONE наистина е невероятна но сега реших да пробвам нещо ново и се спрях на три спиралки :) тази на ревлон и тези двечките http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/eyes/mascara/volumizer_mascara и http://www.bourjois.co.uk/catalog/make_up/eyes/mascara/volume_fast_perfect_mascara тази последната е автоматична доколкото разбирам четката и се върти :D как мислите коя от тричките ще е по хубава ако някой е ползвал някоя от тези да сподели мнение моля :)

Тази първата ми изглежда интересна, а втората нещо не ми вдъхва много доверие :D Марката е хубава и според мен, която и да си вземеш няма да съжаляваш ;)

rabbito
10-07-2011, 14:01
всички спирали с таквиа четки сплескват миглтие... четките са от гума и мажат много грозно... взимай си спирали с мнпго гъсти и рошави четки

Winey
10-07-2011, 14:47
мисля че четките са им силиконови и точно те са наи добри онизи с космите :-D слепват и какво искаш да кажеш със сплескват? :grin:

Me4encety
10-07-2011, 14:57
А тази електрическата на каква цена е ?

Rebirthing
10-07-2011, 15:08
всички спирали с таквиа четки сплескват миглтие... четките са от гума и мажат много грозно... взимай си спирали с мнпго гъсти и рошави четки

Аз съм най-доволна от гумените четки ! Никога не съм се омазвала, а миглите ми никога не са се слепвали от такава четка !

Winey
10-07-2011, 15:42
А тази електрическата на каква цена е ? ами сега я гледам на промоция спиралата + сенки за 21 лева

Winey
10-07-2011, 15:47
всички спирали с таквиа четки сплескват миглтие... четките са от гума и мажат много грозно... взимай си спирали с мнпго гъсти и рошави четки

Аз съм най-доволна от гумените четки ! Никога не съм се омазвала, а миглите ми никога не са се слепвали от такава четка !
и аз съм така има едни със изкуствени косми и някакви с естествени пробвала съм естествените ама не съм доволна за изкуствените незнам а тези силиконовите (гумените) никога не са ми слепвали миглите то и от самата спирала си зависи от дължина подреждане и брой бодлички както и от самия туш и тн.

elzi333
10-07-2011, 17:23
Аз използвам Колосал и съм адски довална от нея. Миглите ми стават много хубави а и издаржа много време. Четката е обемна и затова стават хубави.

Winey
10-07-2011, 17:56
а тази спирала на колосал за обем ли е може ли да ми кажеш каква е да дадеш линк или нещо :)

an0nimn0
10-07-2011, 22:03
Съжелявам, че използвам темата, но ще ми кажете ли дали тази спирала http://iamshallow.files.wordpress.com/2009/07/supershock.jpg се продава в магазините, защото съм я виждала само в каталозите на Ейвън? ивис, дм..

SmilezZz
10-08-2011, 08:08
Съжелявам, че използвам темата, но ще ми кажете ли дали тази спирала http://iamshallow.files.wordpress.com/2009/07/supershock.jpg се продава в магазините, защото съм я виждала само в каталозите на Ейвън? ивис, дм.. Аз в почти всички козметични магазини съм я виждала.

vampire_girl_
10-08-2011, 08:48
^спирала на Ейвън в козметичен магазин?хмм... :-o

За Volumizer-а много се чудех,ама в крайна сметка избрах One by one на Maybelline и е много добра :)
Иначе и тази на ревлон в първия пост не е лоша,ама съм далеч по-доволна от One by one

Pamaa
10-08-2011, 09:58
Изглежда добре, но и аз не съм я ползвала. Иначе аз се убедих, че и спирала от 1000 лв да си взема, като не мога да си направя миглите - не мога и т'ва си е.. ;д Учудващо доволна съм от One by one на Maybelline, само с нея ми стават така, както искам. Ползвах една по-скъпа на една приятелка и ми станаха ужасни...така че зависи си. :)
много + !!

Winey
10-08-2011, 15:07
и аз не съм виждала ейвън по магазинете ако е магазин на еивън ще я има иначе ще трябва да си я поръчаш а one by one е много добра спирала аз също съм я ползвала и съм страшно доволна :) но тази спирала на ревлон не мога да я намеря по магазините незнам защо :x

taamara
10-08-2011, 15:22
Тази на Буржоа с двете стъпки я имам и ми харесва. Първият път като я нанасях нещо не се получи.., но следващите вече е ок :)

Winey
10-08-2011, 15:31
Тази на Буржоа с двете стъпки я имам и ми харесва. Първият път като я нанасях нещо не се получи.., но следващите вече е ок :)
четките и една в друга ли влизат ако можеш пусни снимки да видим как стават миглите много ми е интересно :)

taamara
10-08-2011, 16:47
Четката е една. Просто когато изваждаш първата стъпка четката минава през една тръбичка, където се "изцежда" излишното количество и след това нанасяш като основа, отново вкарваш четката, след това изваждаш стъпка 2, която е доста наплъстена и нанасяш отново върху миглите като финиш вече.
Сега уикенда няма да се гримирам, но в понеделник - да, така че тогава ще пусна снимка, нп :)

Winey
10-08-2011, 16:54
Четката е една. Просто когато изваждаш първата стъпка четката минава през една тръбичка, където се "изцежда" излишното количество и след това нанасяш като основа, отново вкарваш четката, след това изваждаш стъпка 2, която е доста наплъстена и нанасяш отново върху миглите като финиш вече.
Сега уикенда няма да се гримирам, но в понеделник - да, така че тогава ще пусна снимка, нп :)
Мерсии :)

Winey
10-23-2011, 16:08
Най-накрая избрах коя спирала ще бъде :) не е никоя от тази реших да си взема една на loreal 4D рекламират я в момента за ефект "изкуствени мигли" :) Във вторник сигурно ще си я взема :grin: после ще споделя мнение

PullMeCloser
10-23-2011, 16:58
Аз вчера много се чудех дали да си взема тази 4D. После четката ми се стори кофти, а бях супер решена да я взема. Загледах Million Lashes, защото една приятелка ми я похвали, обаче в крайна сметка си взех моята си спирала. Много им се чудя и на двете още, но мисля да си взема скоро някоя от тях. 8-)

Winey
10-23-2011, 18:36
Million Lashes хмм нещо ми е познато :-D може ли да ми дадеш линк да видя коя беше мисля че съм я ползвала :) иначе коя е твоята спирала :) аз преди използвах One by one и съм наистина много доволна казвала съм го по-горе :) сега бях твърдо решена да си взема на ревлон тази която съм показала в началото но се разубедих и реших да е тази 4D :)

PullMeCloser
10-23-2011, 18:48
http://shopix.bg/img/products/192/products_6026716_18598861501.jpg

Моята е Макс Фактор- Фолс Лаш Ефект

http://ecx.images-amazon.com/images/I/310RgRVQZOL._AA300_.jpg

Този път си взех пак такава, само че Фюжън, някаква нова. :lol: Май има минимааааална разлика в четките, но на миглите май не. Много е яка.

Winey
10-23-2011, 18:52
мдамм ползвала съм я (първата) аз пък не съм доволна от нея незнам не ми ги правеше хубаво а тази твоята ми харесва това може да е следващата ми спирала :-D

PullMeCloser
10-23-2011, 19:56
Няма да съжаляваш. Велика е. 8-)

Monchita
10-24-2011, 13:54
Аз ползвам one by one и съм много доволна, но се замислям да си купувам нова..предложения ? :)

Winey
10-24-2011, 14:08
зависи какъв ефект искаш да постигнеш
спирали хубави - много по нагоре посочените всичките са хубави аз раших че ще е тази с 4Д ефекта :) иначе автоматичната и тя е хубава и тази на ревлон и няколко коментара по нагоре има снимки на две спирали които също не са лоши ( специално на мен Million Lashes не ми харесва много ползвала съм я)
много марки имат хубави спирали Макс Фактор , Мейбалийн , Буржоа и т.н.
кажи какъв ефект искаш за да можем да ти дадем някои и друг съвет

Winey
10-24-2011, 16:30
йеййййй йейййй йеййййй.............. :grin: взех си спиралката тази с 4Д ефекта хубава е не ги прави много плътни но ги издължава и извива ии разделя и ми харесва :grin: :grin: :-D

JustMakeMeBelieveAgainN
10-24-2011, 16:37
PullMeCloser , взимай първата , няма да съжаляваш .. когато с една приятелка бяхме в Германия, аз си взех първата, тя - втората. Не мога да опиша колко е хубава. ПРЕПОРЪЧВАМ!

PullMeCloser
10-24-2011, 16:53
Аз си взех моята спирала, както казах, но и тази ще я купя скоро, искам да я пробвам 8-)

Winey
10-25-2011, 11:09
харесва мии харесва мии харесва миии тази на лореал с 4д ефекта вече дори си избрах следващата спирала тази като на PullMeCloser дето е на макс фактор :)

Monchita
10-25-2011, 11:26
До Winey...искам да ги раделя и да ги извива :)