PDA

View Full Version : Не подминавайте темата ...



Teenprblem
10-06-2011, 18:43
Kак да се престоря на болна?
Заради едни часове за даскало..знам че все някога ще трябва да отида но ..само за малко .. моля ви кажете някакви съвети
Знам че има още една такава тема но нищо не намирам!
Моля ви недейте да се ядосвате .. само ми кажете..!
Извинявам се ако темата не е за тук

drago0
10-06-2011, 18:47
Ядеш суров картов, или тебешир. Говориш бавно и несвързано, казваш на вашите, че мноооооого те боли главата, и стомаха.

Soraq
10-06-2011, 18:47
За пред вашите ли ще се правиш на болна? Правила съм доста успешни опити. Примерно завии се с доста одеала и сутринта кажи,че ти е много студено и те тресе. :D :D

SmilezZz
10-06-2011, 19:32
Ядеш суров картов, или тебешир. Говориш бавно и несвързано, казваш на вашите, че мноооооого те боли главата, и стомаха. Това с родителите не винаги се получава. Всичко си зависи от родителя. Пък и каквото и да правиш , ми се струва напълно безсмислено. Но все пак ти казаха.
П.С - Това с тебешира и аз съм го пробвала. Имало е ефект.

Fiction7577
10-06-2011, 20:21
Трябваше да подмина темата....

Та - що не се опиташ да говориш с родителите си, да им споделиш какъв проблем имаш и що желаеш да не отидеш на даскало еди си кога? И те са били ученици, вземи ги питай, ако ти откажат, поне ще почнат да ти имат доверие.

Ако пък си убедена, че с честност няма да ги спечелиш, както ти казаха или яж тебешир, или ей сега като почва зимата....ходи боса по теракота примерно, можеш да настинеш за 2-3 дена.

Та така..

SunT
10-06-2011, 20:22
По какво са тия часове?Вашите ли ще лъжеш или в даскалото..?

e_r_d
10-06-2011, 20:36
Значи една приятелка като бяхме по-малки мисля, че беше някъде 7 клас ми разказа как си била граля 1елото и лицето с нощната си лампа и отишла и кзаала на майка си, че има температура и и е лошо...майка й кзаала да си я премери и наща си сложила термометъра в задника..там нали мери с няколко градуса повече..и минал номера ;дддддд
Иначе тва с тебешира наистина има ефект! ;)

vakanciqta
10-06-2011, 22:23
После нали ще ти трябва бележка за отсъствията. По-добре им сподели какво е станало.

Noja
10-06-2011, 22:55
Вие акъл имате ли ле тебишир, а креда ако искате и малко пясък с кокошките. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: По добре иди и не се прави на болна. Иначе може и с някои чук да се шибнеш кво, се ще стане някоя травма.

П.П. Вие в какви училища учите та чак до ядене на тебишир прибягвате за да избягате. :lol: :shock:

vakanciqta
10-06-2011, 23:12
Мани ти училището . Тебешира е толкова вреден и гаден ,че няма накъде .

xxKiFlAxx
10-07-2011, 02:39
Няма да ядеш никви креди.. тебешири и картофи! :D
Има по- лесен начин ако искаш да знаеш пиши лс;p

gugenceto2
10-07-2011, 11:52
При нас има една която пише фалшиви бележки.Даваш 10 лева тя ти пише че си болен от нещо и тъй :D Един от нашият клас уж беше с гнойна ангина (тоест според бележката) появи се след един ден :razz:

Soraq
10-07-2011, 12:21
При нас има една която пише фалшиви бележки.Даваш 10 лева тя ти пише че си болен от нещо и тъй :D Един от нашият клас уж беше с гнойна ангина (тоест според бележката) появи се след един ден :razz: Хаха да бе. Шанса да дам 10 лв за една бележка. В Ofiice 1 продават такива бележки, само печат трябва да си намериш. :D :D

boom29
10-07-2011, 12:54
И на мене днеска не ми се ходеше на училище, защото имахме да учим около 3-4 урока и от вчера вечерта се преструвам на болен - боли ме уж главата, гади ми се, боли ме гърлото и номера мина. :D

Ducati
10-07-2011, 18:45
Прави като мене, буташ 2 лева на личния.

fuckyoulittlebitches
10-07-2011, 18:47
Просто се чупи от часа.

dream1707
10-07-2011, 19:10
Отиваш на даскало... Преди часовете които искаш да пропуснеш звъниш на майка си и и казваш "Мама не ми е добре, гади ми се и ме боли много стомаха, мед. сестрата в училище ме прати при личната" ... и заминаваш при личната да ти даде бележка за измислената болест ... Или казваш, че те е пратила вкъщи ... или наистина отиваш при нея и тя да те освободи ;д

konaktivitaBG
01-18-2015, 23:01
Значи аз ти давам 3-варианта 1.цъкаи много на компа докато ти станат червени очите и кажи че и аш конактивит . 2 в междучасието прото се прибери увас и след 2 дена идете на личен. 3 просто се чупи:D

marian.dimitrov3
02-12-2015, 20:42
1.като малък баща ми ме караше на училище и когато не ми се ходеше си оставях раницата вкъщи номера минаваше.
2.ако оправданието е пред ваще кажи, че имаш някъв гаден тест , за който не си успял/а да се подготвиш и че не трябва класа да те вижда щото ще те изпортят.
3.избягай ако нямаш твърде много неизвинени.
4.ако ситуацията ти е такава ,че вашите те будят за даскало и излизат след теб излез пий някаде едно кафе , ако все още са у вас , кажи че си повърнала в училище и училищния лекар те е изпратил до джипито и ти е дал хапче
5. може да кажеш , че си паднала и си си изкълчил/а крака,ръка , рамо .
6.може да се успиш
използвай въображение , а и по-горните съветит има също добри идеи , айде успех и да не ти става навик :D

Graffa
02-15-2015, 12:48
Ха,аз нямам проблем,ако не ми се ходи на училище го обсъждам с нашите и се решава по какъв начим ще извиним отсъствията!Не си заслужава да губиш часове!