PDA

View Full Version : Липсва ми



e_r_d
10-06-2011, 19:58
Преди една година и 2 месеца се запознах с едно момче, което много ми допадна...само дето му нямах доверие! Той непрекъснато ми разказваше някакви небивалици за живота си, за семейството си...Аз обаче понеже съм много наивен човек му повярвах, докато той не почна да се оплита в лъжите си....Проблема беше, че въпреки всичко това на него му пукаше за мен..личеше си от държанието му, от вниманието му... За мен той също стана много важен! През тази една година на няколко пъти бяхме на крачка от това да тръгнем, но мен все нещо ме спираше...Той смени поне 4 момиче в този период, но не спря да ме сваля и да ми обяснява колко ме обича..как иска да е с мен.... и така една година... Истината е, че аз също си го обичах! Приятелките ми ми казваха как не е за мен.. как бил уижасен и тн само че аз си знаех, че какъвто и да е той винаги е бил до мен! Преди седмица разбрах, че след един купон е тръгнал с няква дето дори не я познавал преди да се забият...Бях шокирана! Веднага му писах и просто в момента на афект му казах всичко...Казах му, че знам за лъжите му, започнах да го обиждам...Той пък взе, че си призна...;х Аз избухнах още повече! Почнах да му викам как може при положение, че ми обяснява как ме харесва..как ме обича и прочие да тръгва с няква дето дори не познава...а той почна да ми се извинява, да иска да почнем отначало. Е тва вече беше прекалено..избеснях! Казах му, че не искамд а го виждам повече, да с емахне от живота и с неговите лъжи и да ме остави на мира! Казах му , че е тъпак и че го мразя!Ето, че вече една седмица не съм го чувала..ужасно ми е тегаво ;( Ще се побъркам..чудя се дали да не му се извиня..само едно извинявай...Знам, че темата е супер тъпа, ама просто не знам какво да правя! Много ми е гадно, нямам желание за нищо...непрекъснато мисля как го обидих и нараних (не че той не ми причини съшщото..) Вие какво бихте ми препоръчали? Моля ви без коментари от сорта на "сама си си виновна" и тн.
Благодаря ви за отделеното време! :)

SmilezZz
10-06-2011, 20:06
Той не е твоя собственост , има си правото да излиза , с която си иска и да прави , каквото си иска. Ти нямаш право да му се бъркаш , при условие , че не сте били и обвързани. Именно затова от една страна си постъпила .. кофти .. , като си го обидила. Щом не искаш да сте в такива отношения - извини му се и нека той да реши какво да направи.

fenkaaa
10-06-2011, 20:08
Това,че твърди че те обича,нищо не значи.. както каза smilezZz има право да прави каквото поиска,да излиза с която поиска .. :) И не разбрах вие от интернет ли се познавате или ?! :)

e_r_d
10-06-2011, 20:10
Сигурно си права..точно за тва сега ми е така гадно! Ама пък от друга страна...той ме накра да повярвам, че наистина ме харесва и че иска да сме заедно..и после изведнъж...прас с няква дето нито я познава нито нищо

bitchwolf
10-06-2011, 20:10
Абе и аз съм в някакво такова положение. В смисъл ,че супер лошо държание и отношение получих. Дадох си сметка,че не е нужно да понасям всичко това и се изнесох от живота му. И ето,че сега ни в клин ,ни в ръкав ми е тегаво,но все пак много добре знам, че това е правилното решение.
Понякога живота не е много справедлив към нас,но поне ние трябва да сме справедливи към себе си. Страдала си достатъчно,не се връщай там, защото си казала каквото е имало да се казва. Да,той е тъпак и живота ти ще е по-слънчев без него. Смятам,че такива мисли помагат. Мисли си ги :)

e_r_d
10-06-2011, 20:14
Това,че твърди че те обича,нищо не значи.. както каза smilezZz има право да прави каквото поиска,да излиза с която поиска .. :) И не разбрах вие от интернет ли се познавате или ?! :)
Не една приятелка ни запозна :) И все пак гадно постъпи с мен..

fenkaaa
10-06-2011, 20:16
Това,че твърди че те обича,нищо не значи.. както каза smilezZz има право да прави каквото поиска,да излиза с която поиска .. :) И не разбрах вие от интернет ли се познавате или ?! :)
Не една приятелка ни запозна :) И все пак гадно постъпи с мен..

Е да гадно е.. но не си ли се замисляла,така както ги сменя момичетата,дали не пише на някоя същите работи,които и на теб.. и дали не ги казва на всяка една,с която ходи?! На такива момчета доверив не трябва да имаш..

SmilezZz
10-06-2011, 20:19
Това,че твърди че те обича,нищо не значи.. както каза smilezZz има право да прави каквото поиска,да излиза с която поиска .. :) И не разбрах вие от интернет ли се познавате или ?! :)
Не една приятелка ни запозна :) И все пак гадно постъпи с мен..

Е да гадно е.. но не си ли се замисляла,така както ги сменя момичетата,дали не пише на някоя същите работи,които и на теб.. и дали не ги казва на всяка една,с която ходи?! На такива момчета доверив не трябва да имаш.. Именно. В случая не е виновен само той , но и ти , щом си била такава наивна и си му повярвала. Та , оттук нататък ти решаваш дали да му се извиниш или не. Само за напред да внимаваш.

e_r_d
10-06-2011, 20:20
Това,че твърди че те обича,нищо не значи.. както каза smilezZz има право да прави каквото поиска,да излиза с която поиска .. :) И не разбрах вие от интернет ли се познавате или ?! :)
Не една приятелка ни запозна :) И все пак гадно постъпи с мен..

Е да гадно е.. но не си ли се замисляла,така както ги сменя момичетата,дали не пише на някоя същите работи,които и на теб.. и дали не ги казва на всяка една,с която ходи?! На такива момчета доверив не трябва да имаш..
ДАааа толкова пъти ми е минавало през ума и когато съм го питала той винагие отричал...