PDA

View Full Version : Залъгващо поведение ??



krasiww
10-06-2011, 20:08
Здравейте !

ОТ 1 седмица вече нямам приятелка. Тя обаче си е октрила стария профил във фейсбук , и добавя всички НАШИ врагове. Всички хора който обиждаше , псуваще .. казваше че няма да се върне никога при тях и подобни , вече ги има в приятели. Държи се адски гадно към мене , и се прави на гъзе... Общо взето мн объркана работа , 1 път щях да се бия , заради единия п***л , а ся го има в приятели. ПРеди 1 седмица ми обеща че никога няма да го потърси пак. Сега сигурно излизат. чуствам се много зле... адски лъган и мамен. Първите 1-2 дни страдах много ,после ми мина. Сега като видях това .. ми се иска да умра. На какво според вас се държи това ? НА това че беше само на 14 и незнае въобще какво прави , и си мисли че всичко което хвърчи се яде .. или просто никога не ме е обичала и винаги ме е лъгала ?

fenkaaa
10-06-2011, 20:09
Колко време сте били заедно?!

На 14 може би не те е обичала чак "истински",пък дори да го е твърдяла,не мисля,че на тази възраст може да се изпитва чак такава любов..

А иначе сигурно ти прави напук,като добавя неприятните и хора до вчера,както се казва в приятели :)

ledenakrasota
10-06-2011, 20:13
Не се занимавай с пикли! Прави ти напук! :)

krasiww
10-06-2011, 20:13
Колко време сте били заедно?!

На 14 може би не те е обичала чак "истински",пък дори да го е твърдяла,не мисля,че на тази възраст може да се изпитва чак такава любов..

А иначе сигурно ти прави напук,като добавя неприятните и хора до вчера,както се казва в приятели :)


Заряза ме 5 часа преди година и половина ..
Споделих с майка ми .. понеже търся съвет
според нея съм живял в една голяма лъжа ...
Казва ми да не ти пука и тк.н , ама ми е много гадно
като виждам всички тези неща
........

fenkaaa
10-06-2011, 20:15
Колко време сте били заедно?!

На 14 може би не те е обичала чак "истински",пък дори да го е твърдяла,не мисля,че на тази възраст може да се изпитва чак такава любов..

А иначе сигурно ти прави напук,като добавя неприятните и хора до вчера,както се казва в приятели :)


Заряза ме 5 часа преди година и половина ..
Споделих с майка ми .. понеже търся съвет
според нея съм живял в една голяма лъжа ...
Казва ми да не ти пука и тк.н , ама ми е много гадно
като виждам всички тези неща
........

Ахам.. това е гадно :? Мисля,че ти беше пускал тема когато те заряза?

Щом тя е на 14 ти на колко си ?!

Mi6inka
10-06-2011, 20:17
Не мисля, че има за какво да съжаляваш. Тя е на 14 ...смисъл такъв..нали не си очаквал да пораснете заедно, да се ожените и да живеете дълго и щастливо?!... Със сигурност още не знае за какво точно иде реч.. тя сега пораства, ти си част от това нейно ( психическо ) израстване и оформяне на личността. Не се впрягай от подобни постъпки ( там за 'враговете във фейса) - детински са.

SmilezZz
10-06-2011, 20:17
Всичко е било , каквото е било. Вече сте разделени и няма как да й попречиш да прави , каквото и да е. Щом е решила да ги добави в приятели във фейсбук - нека си го направи. Пък и наистина не си струва да страдаш , заради нея. Съвземи се в ръце и продължи напред. Само на 14 си си , още колко такива разочарования ще имаш , просто не е истина. Сега горе главата и смело напред.

krasiww
10-06-2011, 20:20
за неразбралите

на 17 съм
първа голяма любов
година и 6месеца БЕЗ 5 ЧАСА
изминала 1 седмица
сега виждам тия неща


НА ТАЯ ПИКЛА ЗАСЛУЖАВА ДА И СЕ ИЗПЛЮЯ НА ЛИЦЕТО
извинявам се ама не се сдържах...............

чувството да видиш ВРАГА ТИ ПРИ ТАЯ КОЯТО СИ Ч*КАЛ и целувал .. и близал и тк.н е суперрр гадноо

fenkaaa
10-06-2011, 20:20
Всичко е било , каквото е било. Вече сте разделени и няма как да й попречиш да прави , каквото и да е. Щом е решила да ги добави в приятели във фейсбук - нека си го направи. Пък и наистина не си струва да страдаш , заради нея. Съвземи се в ръце и продължи напред. Само на 14 си си , още колко такива разочарования ще имаш , просто не е истина. Сега горе главата и смело напред.

Нее,май тя е на 14.. 8-)

Grommash
10-06-2011, 22:54
То ако и тя самата знаеше какво иска... Голяма мистерия да знаеш, не си напрягай мозъка излишно, барем ти потрябва за нещо съществено. :D

vakanciqta
10-06-2011, 23:10
Интереснооооооооооооооо ... :shock:
Не се занимавай :)

krasiww
10-07-2011, 04:26
Още немога да проумея защо го прави... легнах си целият изтръпнал , сега ставам отново така.
Трудно ми е да спа :( Постоянно си мисля за това , не че вече не е с мен , а за това защо се връща отново при тия хора , който година и половина целеше с псувни и обясняваше колко МНОООГООО Ги мрази .. а преди 1 седмица стояхме на едно кафе , и тя ми обеща че никога няма да се върне при тях.. Когато я попитах в скайп , защо го направи , тя ми отоговри ще те блокирам , спри да ми пишеш..

Толкова съжалявам за това изгубено време ..
Толкова ме боли в момента при тая мисъл..

Mi6inka
10-07-2011, 06:26
Още немога да проумея защо го прави... легнах си целият изтръпнал , сега ставам отново така.
Трудно ми е да спа :( Постоянно си мисля за това , не че вече не е с мен , а за това защо се връща отново при тия хора , който година и половина целеше с псувни и обясняваше колко МНОООГООО Ги мрази .. а преди 1 седмица стояхме на едно кафе , и тя ми обеща че никога няма да се върне при тях.. Когато я попитах в скайп , защо го направи , тя ми отоговри ще те блокирам , спри да ми пишеш..

Толкова съжалявам за това изгубено време ..
Толкова ме боли в момента при тая мисъл..

Я се стегни и спри да се самосъжаляваш !Всяка раздяла е тежка, дай си време и се разнообразявай. Ще мине

marin4itu
10-07-2011, 06:33
Блок във фейсбук, блок и в скайп.. Това е начинът, така няма да й гледаш сладникавите статусчета и няма да се натоварваш ти! Живей си живота, излизай си, забавлявай се и след време ще се чудиш как си могъл именно за нея да страдаш толкова.

Rebirthing
10-07-2011, 09:30
Абе вие сте били много малки бе :D . Не и обръщай внимание ;).

nepowtorima
10-07-2011, 09:46
Явно ги е обиждала и т.н. .. само защото ти ги мразиш, а тя е лицемерка и вече може да си дружи с тях без някой да я спира!
Недей да се измъчваш с такива тъпачки като нея! Само ти си вредиш така! Нито ще я спреш, нито ще я промениш!

gridlockd
10-07-2011, 10:32
Как може да кажеш че е на 14 и да питаш дали те е обичала много ясно че не. За един 14 годишен младеж да си имаш гадже е газария нищо повече по добре не се занимавай с такива ще ти мине след няколко месеца свят голям хора 'сякви ще срещнеш друга за която си заслужава да плачеш макар че един мъж никога не трябва да плачи за жени :)

krasiww
10-07-2011, 13:42
nepowtorima

Изглежда мислим по един и същи начин. Преди около час я махнах във скайп , след друг месец ми се струва че ще гледам заявка за приятелтво във фейса.. :D
Истината е там че явно съм живял в един ( НЕ ) реален свят , и съм си мислел че има човек до мен на когото да разчитам , който ме обича и тк.н....
За тая една седмица , в която съм без нея , се чувствам много по добре. Забивам разни момиченца , излизам си .. пия / пуша и не я мисля. Натъжи ме мисълта за тия неща който прави , но почва да ми минава.. Интересно , сякаш почвам да я МРАЗЯ ???
Просто начина по който постъпи , по който ме остави.. моментът в който си махна всичко от профилите .. ми падна в очите тотално , и я намразих адски много. Съжалявам че съм бил с нея , въпреки че не трябва...
Ако я видя на улицата , дори и да звучи детско .. бих я подминал като пътен влак. Не мисля че имам какво да комуникирам с такъв човек. Изпитвам болка , омраза и ненавист..
Сега ще ме помислите за луд , но найстина я обичах много ! МНОГО МНОГО .. но вече нищо не е същото ..

SweetySmallDevil
10-07-2011, 17:02
"От любовта до омразата има една крачка." ... Нека си ходи с тези, които е плюла до вчера ... утре ще се хване с други и пак ще плюе по тези, с които е сега .. и така до безкрай ... не си струва да си прецакваш живота заради нея. Излизай с приятели, партита, това-онова.. и успехи!!! :)

jghgh
10-07-2011, 17:52
Въпрос: вие двамата на аутсайдери ли го играехте?

Защото това, че е нареждала някакви там твои и уж нейни врагове може да е било защитна реакция, че не може да е като тях и С тях. И да се успокоява, като ходи с теб, че сте двама нещастници един вид.
Поне аз за това се сещам : )
И като сте скъсали по незнайни причини (може би й е пораснала работата?) е решила да се пробва да влезе в тази компания.

Може пък наистина никога да не ги е мразила, а само заради теб да се е преструвала.
Или трети вариант - мразила ги е, но им е простила, или си е променила възгледите за тях и сега е приятелка с тях.
Четвърти - просто ти прави напук, понеже знае, че ще се ядосаш като видиш, че тя дружи с "враговете" ти.

На мен не ми е ясно ти защо ги мразиш толкова тея хора и каква е историята на мразенето? Както нейната омраза защо беше, така и твоята?

Както гледам, вече почва да ти минава. Имам предвид, винаги я има тая фаза, където 1во се самосъжаляваш, после "мразиш" и си ядосан, после пак започваш да обичаш и да си отчаян, докато най-накрая не отебеш културно и безразлично. : )