PDA

View Full Version : Как да направя мусколи в моето положение



Okioto
10-06-2011, 21:42
Аз съм момче на 15, но всички ми викат, че изглеждам на 13 някой даже ми викат и на 12. Тежа едвам 51 килограма и не съм имал гадже от години. От една седмица ходя на лост и правя лицеви упори и даже един приятел ми предлага да взимаме хранителни добавки. Не ходя на фитнес и не взимам добавки но искам да имам хубаво тяло. Ако е възможна помогнете :)

newest123
10-07-2011, 06:55
с тия лостове се 1 си праиш ... почни фитнес,яж по много,наблягай на базови упражнения лег,клек,тяга,раменна преса ,набиране,гребане с щанга и така на татак праиш като за начало 3 упражнения по 3 серии по 8-10 повторения на група..тренираш група по веднъж седнично..и най важното яж много

Horrificus
10-07-2011, 11:07
с тия лостове се 1 си праиш ... почни фитнес,яж по много,наблягай на базови упражнения лег,клек,тяга,раменна преса ,набиране,гребане с щанга и така на татак праиш като за начало 3 упражнения по 3 серии по 8-10 повторения на група..тренираш група по веднъж седнично..и най важното яж много

за всичко съм съгласен, но мисля, че за маса до 8 ти стигат 8)

Moerder
10-07-2011, 17:44
Дам, май последното ти гадже е от детската градина :lol:

HolyShit
10-07-2011, 19:22
Ще ти помогна за сега по този начин- не си хаби парите за добавки.

Целта ти е маса,така ли ..?

ВВД - http://www.bb-team.org/articles/909_visoko-vaglehidratna-dieta-vvd
Тренировка - http://www.bb-team.org/workout/1567_klasicheska-shema-za-masa-ot-starata-shkola

Тренировката не е нужно да спазваш точно тази,просто понеже е предназначена за маса.Иначе може сам да си направиш базови упражнения + малко скрипци и машинки.Повторения правиш 5-8 ,най-много 10,може да се пуснеш и по някаква кръгова за начинаещи,има доста примерни програми в интернет.Упражненията може да ги гледаш също по интернет,ако нямате инструктор в залата която ще ходиш (ако ходиш)

Vagabond
10-09-2011, 09:31
с тия лостове се 1 си праиш ... почни фитнес,яж по много,наблягай на базови упражнения лег,клек,тяга,раменна преса ,набиране,гребане с щанга и така на татак праиш като за начало 3 упражнения по 3 серии по 8-10 повторения на група..тренираш група по веднъж седнично..и най важното яж много
+
!!!

LastFN
10-09-2011, 09:36
с тия лостове се 1 си праиш ... почни фитнес,яж по много,наблягай на базови упражнения лег,клек,тяга,раменна преса ,набиране,гребане с щанга и така на татак праиш като за начало 3 упражнения по 3 серии по 8-10 повторения на група..тренираш група по веднъж седнично..и най важното яж много


клек и тяга няма да му се отразят добре като имаш на предвид, че е на 15 и не е ходил на фитнес никога,даже и гребането с щанга няма смисъл да го прави в началото,защотото няма да го прави правилно.

navar
10-09-2011, 15:53
има зали ,и едни хора които се казват треньори-отиваш,питаш и дейставаш..ако си от пловдив-пиши ми лично

Okioto
10-09-2011, 21:15
Мерси за отговорите значи с един приятел ще се записвам с инструктор и правя упражнения всеки ден на серий примерно 10 сутрин, следобяд и след даскало.

HolyShit
10-09-2011, 21:17
и правя упражнения всеки ден на серий примерно 10 сутрин, следобяд и след даскало.

:shock: :shock:

Това ли разбра от всичко изписано до сега ? :shock:

Rolezzz
10-10-2011, 06:35
Първо давай на зърнена диета (ядеш всичко което зърнеш)... докато станеш 65-70кг. ядеш често и по-много! После пишеш пак за диета... наблягаш МНОГО на яйца,месо, мляко, извара, грах, картоф, ХЛЯБ! НО (голямо НО) докато се храниш като свиня блъскай яко в фитнеса. Докаго вдигнеш тия кила и в фитнеса ще дигнеш доста ако тренираш както трябва... бях като теб и докато станах 65. доста дигнах в фитнеса ;-)

И ЕДИН ДЕН ХОДИШ 1 ПРОПУСКАШ А НЕ СУТРИН, ОБЯД, СЛЕТОБЯД, ВЕЧЕР И ПОНЕЖЕ НОЩЕМ Е ЗАТВОРЕНА ЗАЛАТА В ДОМАШНИ УСЛОВИЯ !!!!!

Everytime
10-10-2011, 14:27
В твоето положение мускОли едва ли.. ама мускУли може и да направиш,ако се храниш както трябва и тренираш ЕДИН път на ден,но качествено,и не всеки ден. Успех! :)