PDA

View Full Version : Прибързано ли е?



dreim
10-07-2011, 04:29
Здравейте значи имам въпрос относно 1 вата среща ще излезем за 1 ви път с едно момиче аз съм си я харесал много всичко от скоро се познаваме пишем си постоянно говорим като се видим но никога не сме излизали само 2 мата добра идея ли е ако я целуна на 1 вата ни среща или е много прибързано и ако някой има съвети къде е готино мястото и е подходящо да се отпусне повече (Варна) мерси предварително

reni7o0o
10-07-2011, 04:44
:-o Всеки различно реагира на целувка при първа среща. Аз и приятеля ми се цеунахме на първата ни среща а като имаш напредвид, че преди това бяхме излизали точно един път и то с приятели.
И както си седяхме на една пейка в парка и се кефихме на светлите си очи :D ми каза: "Знаеш ли как искам да те целуна..." Което сега като се замисля е било доста по-добре отколкото направо да ми се нахвърля 8-) Така, че или направи някакъв намек за действията си като говорене или приближаване до устните или направо я сграбчи и целуваааааааай 8-)

А иначе за места във Варна какво по хубаво от разходка по първа алея.. при залез... оооо :oops: :grin:
И преди това идете в някое по тихо кафене и след това и предложи да се разходите :) :oops:

Mi6inka
10-07-2011, 06:24
На мен пък лично не ми допада тази идея.Ама то си е до човека. Ти някак си ще усетиш накъде бие разговора и как върви самата среща и ще усетиш дали е подходящо за целувка или не.

SmilezZz
10-07-2011, 06:28
На мен пък лично не ми допада тази идея.Ама то си е до човека. Ти някак си ще усетиш накъде бие разговора и как върви самата среща и ще усетиш дали е подходящо за целувка или не.
Съгласна съм. Просто ти самият ще усетиш кога е правилното време , за да я целунеш.

nepowtorima
10-07-2011, 09:57
За мен най-романтичното място ще е точно сега като няма много хора по плажа.. да вървите по пясъка хванати за ръка.. /ех, как искам да живея във Варна/ Според мен не я целувай още на първата среща, но зависи как протече разговора.. и погледите т.н.
А тя харесва ли те?

ivcheto0o
10-07-2011, 13:52
Идеята за разходка по плажа (особено ако е по залез) :smt007
А ако всичко върви добре,усетиш че и тя те харесва,не виждам нищо лошо да я целунеш на първата среща,но както казаха по-добре прецени тогава :)

anonymous708973
10-07-2011, 15:06
Баш на първа среща...
Макар че пък при мен се е случвало.