PDA

View Full Version : Какво иска това момиче?



sozopolchiqta
10-07-2011, 05:55
Има едно момиче, да я кръстим Моника. Тя ми харесва, но си има приятел и аз си трая. Преди няколко дни обаче по път за даскало се срещнахме и тя ме хвана за ръката. Така вървяхме доста. Онзи ден пък, както си седим на вън с приятели, идва и почва да ме прегръща, да ми се натиска. Какво иска това момиче от мен? Дали не иска да върти мен и приятеля и, или да ме разиграва по някакъв начин ? Да ми каже, че не ходят, а да са заедно. Ако това се случи горко му на този смешния. Както е 20 кила, ще олекне, като се насере !

Mi6inka
10-07-2011, 06:21
А защо просто не поговориш с нея и не я попиташ в прав текст, защо се държи така ?

SmilezZz
10-07-2011, 06:32
Попитай я.
Явно просто иска да върти по няколко.

sozopolchiqta
10-07-2011, 07:18
Ами не знам, мене ми е приятно когато е край мен така. Но пък ако я засека с нейния и ми става чак лошо. Тоя смешко 20 кила, тя тежи по-вече от него ;дд Ще оставя нещата още малко така и ако тя продължи, значи ме харесва примерно и тогава ще има разговор. Аз също мога да я разделя с нейния, защото той е много ревнив и само да му кажа ... ама после тя ще ми е сърдита ;хх

Mi6inka
10-07-2011, 07:25
Не се дръж като п*тка, а като голям човек и поговори с нея. Просто си изяснете кой какво , към кого.. Не е чак толкова сложно.

nepowtorima
10-07-2011, 09:51
Хм.. Хем ти е приятно, хем не ти е приятно..
Ми вземи направи нещо.. или просто остави нещата така и да видим до къде ще се стигне.. :?

gridlockd
10-07-2011, 10:24
Иска да и теглиш една пи*ка тея са ми добре познати сигурно е на 16- 17 и и се праска яко не се е начесала още тегли и една...и да се успокои :)

Azoria
10-07-2011, 12:39
Може пък нищо да иска,просто да си е такава. Нищо не я питай,не се прави на влюбена ученичка. Ако има нещо към теб тя ще ти го покаже много по-ясно,сега дори и да има ,тя не е сама,така че...
:)

ledenakrasota
10-07-2011, 12:49
Спри й лигавщините и й поискай отговор какво иска. Ако те харесва- ок, ако не да се натиска на друг, но да не те забърква в някакви глупости. :)

someonerandom
10-07-2011, 13:07
Може просто по природа да си е такава.При всички случаи стига си се държал като второкласник,който току-що е гледал филм с Джейсън Стейтъм и сега се мисли за пълната нинджа.Приятелят и с абсолютно нищо не ти е виновен,че тя не знае какво прави.

robles
10-07-2011, 15:03
Как ТОЧНО те хваща за ръката ?? Опиши ми го и щи кажа ;д

FuCKkK13
10-07-2011, 15:21
от това как разсъждаваш мене ако питаш най-мн да си на 14 ;) .. ако си на повече си помисли колко ти е акъла... мн мразя ей такива като тебе.. къде се вреш бе ??? .. да я разделил.. тя ако не е курва и те харесва ще скъса с него.. ако си е курва ще ви върти.. и какво значи ''ако ТЯ ми каже, че са скъсали,а я видя с НЕГО тоя не знам какво ще го направя'' .. ами в тая ситуация само момичето е виновно.. той човека какво да направи, че ходи с някаква дрисла дето иска да я... 3ма,5ма и т.н. :? ??? .. ако иска да ви върти я остави да прави на бодала някой др... а ако наистина скъса с него си бъди с нея.. ама така.. тя да с две момчета и накрая другото момче да е виновно.. ще ме извиняваш ;)

SweetySmallDevil
10-07-2011, 16:46
Първо, подкрепям мнението на FuCKkK13 ... Човек, в голямо умопомрачение си :-D ... Факта, че тва момиче (а.к.а. пубертетче, което го тресат яко хормоните) е решило да си врътка колкото може повече батковци, не значи, че другото момче ти е виновно и че ако тя те излъже, че са скъсали, трябва да го "правиш" нещо ... той не е виновен за кифленските номера на споменатата пикла .... не решавай нещата с бой, а с МОЗЪК, и вместо да се правиш на велик пред тая и да се биеш за нея, което само ще и прави кеф, и тегли една и я остави да си продължава обучението за кариерата ... магистралите винаги са отворени за нови работни лица .... айде със здраве ... Peace \\//

mirrchho
10-07-2011, 16:52
И да я попиташ надали е ти каже има много момичета който не искат секс , но искат да опитат всички момчета аз лично познавам такива . Най - добре виж до къде ще и стигне цирка и ако продължи просто поговори с гаджето и , защото тя ако нещо се изпусне пред него за станалото между вас ти ще го ядеш накрая .. Просто я наблюдавай и ако почне да прекалява просто говори с момчето , ако той е ревнив много ще загазиш вероятно ти защото тя ще се изкара невинна ... Според мен поизчакай малко и ако стане прекалено говори с него, а не с нея : )[/i]

magita
10-07-2011, 17:13
. Ако това се случи горко му на този смешния. Както е 20 кила, ще олекне, като се насере !

браво... голям си бияч, всички разбрахме...

sozopolchiqta
10-09-2011, 00:32
И да я попиташ надали е ти каже има много момичета който не искат секс , но искат да опитат всички момчета аз лично познавам такива . Най - добре виж до къде ще и стигне цирка и ако продължи просто поговори с гаджето и , защото тя ако нещо се изпусне пред него за станалото между вас ти ще го ядеш накрая .. Просто я наблюдавай и ако почне да прекалява просто говори с момчето , ако той е ревнив много ще загазиш вероятно ти защото тя ще се изкара невинна ... Според мен поизчакай малко и ако стане прекалено говори с него, а не с нея : )[/i]
Той че е ревнив, така е ..ревнува я от приятелите и ;хх А и просто няма начин да си го изкара на мен. Освен ако не извика хора ... 100% не иска секс, с приятеля си е от много време и още нищо не са правили ;) Мисля нищо да не я питам и ако нещата не се наклонят в моя полза ( тя да иска да е с мен) ще поговоря с него и така тя ще остане прецакана, нито с него ще бъде, нито с мен : ))

kyon
10-09-2011, 03:36
Не съм чела коментарите..
Хубаво е да си изясните кой какво точно иска за да след това да няма наранени. Ако иска само секс от теб - секс пък нека си излиза с другия.
В тая ситуация не смятам, че това момиче е сериозно. Като тръгне с теб може да ти прави същите номера.
А и, ако е на 14 гоодинки момичето има и друг проблем. При повечето момичета на тази възраст бързо им омръзват нещата, ако и при нея е така веднага щом бъдеш неин няма да си и вече интересен.

Scarface91
10-09-2011, 08:19
А ти какво искаш ? ?!

sozopolchiqta
10-09-2011, 08:29
Аз искам нея и затова се притеснявам да говоря с нея или с приятеля и. Както казах преди, тя не прави тези неща, защото иска секс